Najboljši strelci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija3761341
2BODIROGA LukaHDK Maribor3661211
3IDŽAN BrunoHK Slavija Junior5741100
4CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice3731020
5FRIŠ LORBER TianHDK Maribor445900
6BANEK LukaTeam Zagreb453810
7PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior444820
8GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior517800
9PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija343700
10SOLDIĆ LukasTeam Zagreb434710
11ZOVKO HrvojeTeam Zagreb425700
12ZAVRŠKI FranTeam Zagreb442611
13SEČEN NikHK SŽ Olimpija333610
14PODREKAR UrbanHKMK Bled333610
15HEBAR TianHK SŽ Olimpija215600
16KURALT OskarHKMK Bled341500
17ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija332510
18SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija223500
19POR ErazemHD Hidria Jesenice223510
20PERČIČ MaticHDK Maribor423500
21TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior523520
22ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija314510
23SLOVINAC LovroTeam Zagreb414510
24FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb322400
25VUKADIN MarkoHDK Maribor422420
26ČERIČ JanHDK Maribor413400
27PIVEC Luka MajHDK Maribor321300
28SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb421300
29REP OžbejHD Hidria Jesenice212300
30GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice312300
31BERC MaksHKMK Bled312300
32SMOLEJ GalHKMK Bled312300
33ZLATAR IvanTeam Zagreb412300
34SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice303300
35KAŠPAREK FilipTeam Zagreb403300
36ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior220210
37OŠTIR LukaHKMK Bled320200
38ZOVKO BrunoTeam Zagreb420200
39PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice311200
40SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled311200
41KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb411200
42ILIČ NikHDK Maribor411200
43KURET BrunoHK SŽ Olimpija302200
44ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija302200
45ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb402200
46STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb402200
47BIZJAK BorHK Slavija Junior502200
48MARC AljažHK Slavija Junior502200
49BERTONCELJ MajHK Triglav210110
50BITEŽNIK JanHK Triglav210110
51WIELTSCHNIG FelixEC KAC210100
52MARN ValHK Triglav210100
53ZUPAN JakobHKMK Bled310100
54KVARTUH JanHK Slavija Junior410100
55LESNIK JonHDK Maribor410100
56GOLOB NejcHK Slavija Junior510110
57ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija201100
58NOLL PaulEC KAC201100
59FARTEK ToniHD Hidria Jesenice301100
60VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice301100
61STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice301100
62BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice301100
63ZUGWITZ NikHKMK Bled301100
64GOLIČIČ JanHKMK Bled301100
65SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled301100
66SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb401100
67FREŠER RokHDK Maribor401100
68BABNIK ValHK Slavija Junior501100
69JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior501100



Najboljši strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice1833336651
2BODIROGA LukaHDK Maribor1834296330
3PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija1535256022
4FRIŠ LORBER TianHDK Maribor1519264511
5ČREPINŠEK MartinHK TRUE Celje1724194313
6SEČEN NikHK SŽ Olimpija1620234332
7PERČIČ MaticHDK Maribor1814274131
8ZAVRŠKI FranTeam Zagreb1521183912
9GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior1822163822
10PODREKAR UrbanHKMK Bled1221163721
11ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior1721133444
12BERTONCELJ MajHK Triglav1821113220
13FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb1717153211
14REP OžbejHD Hidria Jesenice1719123103
15VUKADIN MarkoHDK Maribor1814173120
16PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior178212920
17SMOLEJ GalHKMK Bled1211152601
18SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice1711152621
19SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija159172640
20KURALT OskarHKMK Bled181782521
21ZOVKO HrvojeTeam Zagreb1615102510
22ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija141682441
23ZUGWITZ NikHKMK Bled1714102400
24MATIJEVIĆ FilipTeam Zagreb171582311
25POR ErazemHD Hidria Jesenice1813102321
26GOLIČIČ JanHKMK Bled1512112330
27IDŽAN BrunoHK Slavija Junior101482210
28VREČAR BenoHK Triglav1811112212
29PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija179132200
30BITEŽNIK JanHK Triglav171652100
31WIDOWITZ LukasEC KAC141382110
32HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled171382120
33HEBAR TianHK SŽ Olimpija116152102
34MANDUŠIĆ MatejHK TRUE Celje149112010
35BIZJAK BorHK Slavija Junior167132020
36GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice186142010
37FARTEK ToniHD Hidria Jesenice141271920
38BANEK LukaTeam Zagreb161091910
39RAMŠAK LukaHK TRUE Celje179101940
40ROGAČ FilipHDD Bled161081821
41TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior16991801
42ILIČ NikHDK Maribor188101800
43SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled185121710
44ČERIČ JanHDK Maribor181061601
45KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb17971610
46PIVEC Luka MajHDK Maribor18791600
47VETERNIK TimHK Triglav134121610
48HVALEC FilipHDK Maribor18781501
49GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice115101500
50BATTISTUTTI MikkaEC KAC17681410
51JOVANOVIČ ŠORN GaberHDD Bled17851300
52SOLDIĆ LukasTeam Zagreb13761300
53KAŠPAREK FilipTeam Zagreb16491300
54SLOVINAC LovroTeam Zagreb17491310
55ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija153101320
56TITOV SavvaHKMK Bled161121300
57KÖPF NikolasEC KAC12751210
58WASCHNIG DavidEC KAC12751220
59ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija15751200
60MARN ValHK Triglav13661200
61BERC MaksHKMK Bled18481201
62MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje162101201
63WIELTSCHNIG FelixEC KAC6641011
64KUHAR MatejHK Triglav15641010
65TSCHERNITZ MathiasEC KAC16371020
66ZOVKO BrunoTeam Zagreb1654900
67BABNIK ValHK Slavija Junior1754900
68FREŠER RokHDK Maribor1645900
69BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice1736900
70BELEC POŽENEL GaberHK SŽ Olimpija1271810
71SMOLNIKAR TomHK TRUE Celje1253800
72KONTREC TaiHK SŽ Olimpija1553800
73OŠTIR LukaHKMK Bled1444800
74ZUPAN JakobHKMK Bled1444800
75GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice1735800
76KUHAR LukaHK Triglav1726820
77GRAČAN JureHK Slavija Junior1717800
78POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice1817800
79SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb1643700
80RAUTER MaximilianEC KAC1234710
81GOMBOC NikHKMK Bled1434710
82BOLE NikHK Slavija Junior1434700
83VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice1634711
84MODIC ŠČAVNIČAR JakaHK SŽ Olimpija1734700
85STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb1325710
86DREIER LukasEC KAC1425700
87JEMEC JakaHK Triglav1625700
88ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav1725700
89KLASSEK ThomasEC KAC316700
90SAVIĆ BornaHDK Maribor1716700
91SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb1507700
92RAKUN BorHK SŽ Olimpija560600
93KLEMENČIČ SvitHK Slavija Junior1542600
94PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice833601
95DAVID AdamEC KAC1233600
96SINTSCHNIG JakobEC KAC1333600
97FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled1833600
98JENKO Val EnejHK SŽ Olimpija1024600
99GOLOB NejcHK Slavija Junior1424600
100KURET BrunoHK SŽ Olimpija1524600
101ULČAR VidHD Hidria Jesenice1724610
102ZORMAN ŽanHDD Bled1515600
103AKSENTIJEVIČ OSKAR FilipHK Triglav1641520
104MANDUŠIĆ MatejTeam Zagreb332500
105ZLATAR IvanTeam Zagreb932500
106MANDUŠIĆ MarkoHK TRUE Celje1232510
107SCHARF NikolasEC KAC1432500
108VIVODA NoahHK SŽ Olimpija823510
109BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1123500
110VARGA NikolaTeam Zagreb1423500
111ROBEK JureHK TRUE Celje414510
112VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor1314500
113HILLER EgonEC KAC822410
114TSCHARRE MikaEC KAC1022400
115ŠTURM NikHD Hidria Jesenice1222400
116DEBELJAK FranHK TRUE Celje1113400
117SCHALL TaminaEC KAC1213400
118KVARTUH JanHK Slavija Junior1513400
119JAN MaticHD Hidria Jesenice1613400
120ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice1613400
121JURETIĆ JurajTeam Zagreb1613400
122ZORN LukaHK Triglav1713400
123BESTIĆ AndrejTeam Zagreb1713400
124JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior1813410
125PIPAN LovroHK SŽ Olimpija1604400
126ROZMAN JakaHKMK Bled1604400
127LESNIK JonHDK Maribor1021300
128KRIVIC JakaHDD Bled1221300
129FISTER MatevžHDD Bled1012300
130ERŽEN ŽanHK Triglav1012300
131CEKUTA Maks JureHK TRUE Celje1312310
132NYLAANDER ArwenHDD Bled1512300
133ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija1612300
134MARC AljažHK Slavija Junior1712300
135MACK MaximilianEC KAC303300
136STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice903300
137SCHUSS NicoEC KAC1003300
138HABERL SamuelEC KAC1003300
139SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled1603300
140ŠKOFIC MarkHK SŽ Olimpija1603300
141BERVAR GašperHK TRUE Celje1703300
142ŠMEJKAL PatrikHDD Bled920200
143JANKOVIĆ LukaTeam Zagreb111200
144RAKOVIČ JakaHK Triglav211200
145KRAJNC GašperHDK Maribor511200
146GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled611200
147SCHELLANDER EliasEC KAC811200
148KRIŽNAR ŽigaHK Triglav1511200
149FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor1711200
150VOGRINC MartinHK Triglav1811200
151MASLE ČrtHK Slavija Junior1811200
152JANDRIĆ LovroTeam Zagreb102200
153PARTOS LeventeHK SŽ Olimpija402200
154WADEL MarcelEC KAC402200
155ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb502200
156EBNER FelixEC KAC802200
157LEITNER LauraEC KAC1002200
158LAZIĆ AlekHDK Maribor1102200
159GRADIŠAR MarkHK Triglav1602200
160KURBOS Valentin ValHK TRUE Celje1602200
161HABJANIČ SvitHK Triglav110100
162ROGL OskarHK SŽ Olimpija110100
163VRŠČAJ MaticHK SŽ Olimpija110100
164MEDIČ ValHKMK Bled510100
165KROFL ŽanHK TRUE Celje510100
166BOLTE AžbeHK Slavija Junior1410100
167KERNMAYER MarcusEC KAC101100
168BOROŠAK MaxHK SŽ Olimpija101100
169NAUMENKO VolodymyrHKMK Bled601100
170MAIER JanEC KAC601100
171POZNAN ManeHDK Maribor701100
172VALEČIĆ MihaelTeam Zagreb1001100
173KROFL AnžeHK TRUE Celje1201100
174HROBAT PLEMELJ BorHDD Bled1501100
175GOLUB AnžeHDD Bled1701100
176ŠPENDAL LukaHK Slavija Junior1801100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled