Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 94
Datum: 16.02.2020
Čas: 11:30
Gledalcev: 70

Sodnik: TURK Boštjan
Sodnik: IVANUŠA Borut
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PREZELJ Blanka
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

9 : 5
( 2:1, 5:4, 2:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
00:00
Vstop vratarja
HKB
#31 MATKOVIČ Luka
02:32
Izključitev
MAR
2 min
#15 PERČIČ Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:32 - 04:32 ]
04:36
Gol
HKB
0 : 1
#24 KURALT Oskar, podaja #19 GOLIČIČ Jan
07:36
Izključitev
HKB
2 min
#6 SMOLEJ Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:36 - 07:46 ]
07:46
Gol
MAR
1 : 1
#12 VUKADIN Marko, podaja #97 BODIROGA Luka (+1)
10:25
Gol
MAR
2 : 1
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian

2 / 3

21:43
Gol
MAR
3 : 1
#34 FRIŠ LORBER Tian, podaja #10 PIVEC Luka Maj
22:06
Gol
MAR
4 : 1
#97 BODIROGA Luka, podaja #30 ČERIČ Jan
22:06
Vstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal
22:06
Izstop vratarja
HKB
#31 MATKOVIČ Luka
27:31
Gol
HKB
4 : 2
#20 PODREKAR Urban, podaja #21 ZUGWITZ Nik
29:58
Izključitev
HKB
2 min
#18 SVETE MIČIČ Mark, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 29:58 - 30:53 ]
30:53
Gol
MAR
5 : 2
#12 VUKADIN Marko, podaja #97 BODIROGA Luka (+1)
32:07
Gol (GWG)
MAR
6 : 2
#10 PIVEC Luka Maj, podaja #12 VUKADIN Marko
33:25
Gol
MAR
7 : 2
#15 PERČIČ Matic
35:43
Gol
HKB
7 : 3
#36 BERC Maks, podaja #18 SVETE MIČIČ Mark
36:50
Izključitev
MAR
2 min
#10 PIVEC Luka Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:50 - 37:07 ]
37:07
Gol
HKB
7 : 4
#20 PODREKAR Urban (+1)
37:54
Gol
HKB
7 : 5
#37 OŠTIR Luka

3 / 3

49:58
Gol
MAR
8 : 5
#10 PIVEC Luka Maj, podaja #97 BODIROGA Luka
57:30
Izstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal
59:32
Gol
MAR
9 : 5
#97 BODIROGA Luka (EN)
59:32
Vstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
60:00
Izstop vratarja
HKB
#30 KUDER Gal

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#24
POPOVIČ Miha
GK
-
-
#1
ŽDRALOVIĆ Omar
GK
-
-

#97
BODIROGA Luka
F
3
3
#30
ČERIČ Jan
F
-
1
#21
FREŠER Rok (C)
D
-
-
#34
FRIŠ LORBER Tian (A)
C
1
1
#6
FRIŠ LORBER Tineja
LD
-
-
#11
HVALEC Filip
F
-
-
#2
ILIČ Nik
D
-
-
#87
KROFL Anže
D
-
-
#18
LESNIK Jon
RD
-
-
#15
PERČIČ Matic
C
1
-
#10
PIVEC Luka Maj (A)
C
2
1
#4
SAVIĆ Borna
D
-
-
#13
VUJAKLIJA Aljoša
D
-
-
#12
VUKADIN Marko
D
2
1

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#30
KUDER Gal
GK
-
-
#31
MATKOVIČ Luka
GK
-
-

#36
BERC Maks (A)
RW
1
-
#25
FILIPIČ DŽAFIČ Timotej
RD
-
-
#19
GOLIČIČ Jan (C)
LD
-
1
#24
KURALT Oskar (A)
C
1
-
#37
OŠTIR Luka
F
1
-
#20
PODREKAR Urban
D
2
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#13
SODJA ZALOKAR Gal
RW
-
-
#18
SVETE MIČIČ Mark
F
-
1
#39
TITOV Savva
LW
-
-
#21
ZUGWITZ Nik
D
-
1
#22
ZUPAN Jakob
F
-
-

1 / 3

04:36
HKB
0 : 1
#24 KURALT Oskar, podaja #19 GOLIČIČ Jan
07:46
MAR
1 : 1
#12 VUKADIN Marko, podaja #97 BODIROGA Luka (+1)
10:25
MAR
2 : 1
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian

2 / 3

21:43
MAR
3 : 1
#34 FRIŠ LORBER Tian, podaja #10 PIVEC Luka Maj
22:06
MAR
4 : 1
#97 BODIROGA Luka, podaja #30 ČERIČ Jan
27:31
HKB
4 : 2
#20 PODREKAR Urban, podaja #21 ZUGWITZ Nik
30:53
MAR
5 : 2
#12 VUKADIN Marko, podaja #97 BODIROGA Luka (+1)
32:07
MAR
6 : 2
#10 PIVEC Luka Maj, podaja #12 VUKADIN Marko
33:25
MAR
7 : 2
#15 PERČIČ Matic
35:43
HKB
7 : 3
#36 BERC Maks, podaja #18 SVETE MIČIČ Mark
37:07
HKB
7 : 4
#20 PODREKAR Urban (+1)
37:54
HKB
7 : 5
#37 OŠTIR Luka

3 / 3

49:58
MAR
8 : 5
#10 PIVEC Luka Maj, podaja #97 BODIROGA Luka
59:32
MAR
9 : 5
#97 BODIROGA Luka (EN)

1 / 3

02:32
MAR
2 min
#15 PERČIČ Matic, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:32 - 04:32 ]
07:36
HKB
2 min
#6 SMOLEJ Gal, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 07:36 - 07:46 ]

2 / 3

29:58
HKB
2 min
#18 SVETE MIČIČ Mark, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 29:58 - 30:53 ]
36:50
MAR
2 min
#10 PIVEC Luka Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:50 - 37:07 ]

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled