Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 67
Datum: 12.12.2019
Čas: 19:00
Gledalcev: 35

Sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: TIČAR Klemen
Zdravstvena oskrba: POTOČAR B.
Zapisnikar: ČUFER Marko
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

3 : 4 *
( 1:1, 1:1, 1:1, 0:1 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
03:13
Izključitev
MAR
2 min
#12 VUKADIN Marko, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 03:13 - 05:13 ]
12:56
Gol
MAR
0 : 1
#11 HVALEC Filip, podaja #12 VUKADIN Marko
18:32
Gol
HDJ
1 : 1
#24 CRNKIČ Mai, podaja #12 GREGORIČ Aljaž

2 / 3

28:27
Gol
MAR
1 : 2
#15 PERČIČ Matic, podaja #11 HVALEC Filip, #2 ILIČ Nik
31:17
Gol
HDJ
2 : 2
#20 REP Ožbej, podaja #24 CRNKIČ Mai

3 / 3

40:50
Izključitev
MAR
2 min
#15 PERČIČ Matic, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #6 FRIŠ LORBER Tineja [ 40:50 - 42:50 ]
40:50
Izključitev
MAR
10 min
#15 PERČIČ Matic, MISC (Disciplinska kazen) [ 42:50 - 52:50 ]
43:53
Izključitev
MAR
2 min
#34 FRIŠ LORBER Tian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:53 - 45:53 ]
46:47
Gol
MAR
2 : 3
#12 VUKADIN Marko, podaja #97 BODIROGA Luka
57:34
Izključitev
HDJ
2 min
#9 SERŠEN Matevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:34 - 59:34 ]
59:15
Gol
HDJ
3 : 3
#21 POR Erazem, podaja #24 CRNKIČ Mai (-1)

Podaljšek

60:43
Gol (GWG)
MAR
3 : 4
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian
60:43
Izstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
60:43
Izstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#11
BRGLEZ Tevž
D
-
-
#24
CRNKIČ Mai
P
1
2
#10
ČRTALIČ Tadej (A)
D
-
-
#14
FARTEK Toni
LW
-
-
#15
GAVLJAK Val
D
-
-
#13
GLAVIČ Ažbe
F
-
-
#12
GREGORIČ Aljaž
RW
-
1
#3
HAFNER David
F
-
-
#4
JAN Matic (C)
D
-
-
#16
POGAČNIK Matevž
D
-
-
#21
POR Erazem
F
1
-
#20
REP Ožbej
D
1
-
#9
SERŠEN Matevž (A)
D
-
-
#23
STEVIĆ David
F
-
-
#18
ŠTURM Nik
C
-
-
#6
ULČAR Vid
D
-
-
#8
VIDIC Anže
F
-
-

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#1
ŽDRALOVIĆ Omar
GK
-
-

#97
BODIROGA Luka
F
1
1
#30
ČERIČ Jan
F
-
-
#21
FREŠER Rok
D
-
-
#34
FRIŠ LORBER Tian
C
-
1
#6
FRIŠ LORBER Tineja
LD
-
-
#11
HVALEC Filip
F
1
1
#2
ILIČ Nik
D
-
1
#15
PERČIČ Matic
C
1
-
#10
PIVEC Luka Maj
C
-
-
#4
SAVIĆ Borna
D
-
-
#12
VUKADIN Marko
D
1
1

1 / 3

12:56
MAR
0 : 1
#11 HVALEC Filip, podaja #12 VUKADIN Marko
18:32
HDJ
1 : 1
#24 CRNKIČ Mai, podaja #12 GREGORIČ Aljaž

2 / 3

28:27
MAR
1 : 2
#15 PERČIČ Matic, podaja #11 HVALEC Filip, #2 ILIČ Nik
31:17
HDJ
2 : 2
#20 REP Ožbej, podaja #24 CRNKIČ Mai

3 / 3

46:47
MAR
2 : 3
#12 VUKADIN Marko, podaja #97 BODIROGA Luka
59:15
HDJ
3 : 3
#21 POR Erazem, podaja #24 CRNKIČ Mai (-1)

Podaljšek

60:43
MAR
3 : 4
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian

1 / 3

03:13
MAR
2 min
#12 VUKADIN Marko, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 03:13 - 05:13 ]

2 / 3

3 / 3

40:50
MAR
2 min
#15 PERČIČ Matic, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #6 FRIŠ LORBER Tineja [ 40:50 - 42:50 ]
40:50
MAR
10 min
#15 PERČIČ Matic, MISC (Disciplinska kazen) [ 42:50 - 52:50 ]
43:53
MAR
2 min
#34 FRIŠ LORBER Tian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:53 - 45:53 ]
57:34
HDJ
2 min
#9 SERŠEN Matevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:34 - 59:34 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled