Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 4
Datum: 15.09.2019
Čas: 14:15
Gledalcev: 76

Sodnik: ČERTANC Jaka
Sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: SUKA Urban
Časomerilec: SUKA Kaltrina

HK SŽ Olimpija (HKO)

6 : 4
( 0:3, 3:1, 3:0 )

Team Zagreb (TZG)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 DUKARIČ Jon
00:00
Vstop vratarja
TZG
#31 ČAVIĆ Petar
00:50
Izključitev
TZG
2 min
#40 ZOVKO Hrvoje, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 00:50 - 02:50 ]
06:00
Gol
TZG
0 : 1
#40 ZOVKO Hrvoje, podaja #48 SLOVINAC Lovro
09:28
Gol
TZG
0 : 2
#41 MATIJEVIĆ Filip, podaja #43 BESTIĆ Andrej, #26 ZOVKO Bruno
12:16
Gol
TZG
0 : 3
#38 SOLDIĆ Lukas, podaja #28 KAŠPAREK Filip

2 / 3

21:07
Gol
TZG
0 : 4
#35 BANEK Luka, podaja #40 ZOVKO Hrvoje
24:33
Gol
HKO
1 : 4
#22 SMOLNIKAR Tit, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #15 ZUPANČIČ Aljaž
30:17
Gol
HKO
2 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit, #10 SEČEN Nik
32:12
Izključitev
TZG
2 min
#27 SVJETLIČIĆ Filip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:12 - 33:53 ]
33:25
Izključitev
TZG
2 min
#45 FILIPOVIĆ Borna, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 33:25 - 35:25 ]
33:53
Gol
HKO
3 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit (+2)
39:42
Izključitev
TZG
2 min
#47 MANDUŠIĆ Matej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:42 - 41:42 ]

3 / 3

44:29
Gol
HKO
4 : 4
#10 SEČEN Nik, podaja #13 PETELINKAR Jan
56:18
Gol (GWG)
HKO
5 : 4
#6 RAKUN Bor, podaja #13 PETELINKAR Jan
56:52
Izključitev
HKO
2 min
#13 PETELINKAR Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:52 - 58:52 ]
59:12
Izstop vratarja
TZG
#31 ČAVIĆ Petar
59:53
Gol
HKO
6 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit (EN)
59:53
Vstop vratarja
TZG
#31 ČAVIĆ Petar
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 DUKARIČ Jon
60:00
Izstop vratarja
TZG
#31 ČAVIĆ Petar

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-

#11
BELEC POŽENEL Gaber
F
-
-
#16
JENKO Val Enej
D
-
-
#14
KONTREC Tai
F
-
-
#5
KURET Bruno
RD
-
-
#12
MODIC ŠČAVNIČAR Jaka
F
-
-
#13
PETELINKAR Jan
F
3
2
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
F
-
1
#19
PIPAN Lovro
D
-
-
#6
RAKUN Bor
F
1
-
#10
SEČEN Nik (C)
F
1
1
#4
ŠKOFIC Mark
D
-
-
#22
SMOLNIKAR Tit
D
1
3
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
-
#18
ŽIBERT Tevž
F
-
-
#7
ZUPAN Leon
P
-
-
#15
ZUPANČIČ Aljaž
D
-
1

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#31
ČAVIĆ Petar
GK
-
-
#30
STUNKOVIĆ David
GK
-
-

#35
BANEK Luka
P
1
-
#43
BESTIĆ Andrej
D
-
1
#45
FILIPOVIĆ Borna (C)
F
-
-
#36
JURETIĆ Juraj
P
-
-
#28
KAŠPAREK Filip
F
-
1
#29
KURJAKOVIĆ Lovro
F
-
-
#47
MANDUŠIĆ Matej (A)
F
-
-
#41
MATIJEVIĆ Filip
P
1
-
#33
MENIČANIN Dominik
P
-
-
#32
OREMUŠ Gabriel
P
-
-
#39
SALETOVIĆ Jakov
D
-
-
#48
SLOVINAC Lovro (A)
D
-
1
#38
SOLDIĆ Lukas
F
1
-
#27
SVJETLIČIĆ Filip
F
-
-
#34
SVJETLIČIĆ Fran
P
-
-
#49
VALEČIĆ Mihael
P
-
-
#44
ZLATAR Ivan
P
-
-
#26
ZOVKO Bruno
F
-
1
#40
ZOVKO Hrvoje
F
1
1

1 / 3

06:00
TZG
0 : 1
#40 ZOVKO Hrvoje, podaja #48 SLOVINAC Lovro
09:28
TZG
0 : 2
#41 MATIJEVIĆ Filip, podaja #43 BESTIĆ Andrej, #26 ZOVKO Bruno
12:16
TZG
0 : 3
#38 SOLDIĆ Lukas, podaja #28 KAŠPAREK Filip

2 / 3

21:07
TZG
0 : 4
#35 BANEK Luka, podaja #40 ZOVKO Hrvoje
24:33
HKO
1 : 4
#22 SMOLNIKAR Tit, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #15 ZUPANČIČ Aljaž
30:17
HKO
2 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit, #10 SEČEN Nik
33:53
HKO
3 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit (+2)

3 / 3

44:29
HKO
4 : 4
#10 SEČEN Nik, podaja #13 PETELINKAR Jan
56:18
HKO
5 : 4
#6 RAKUN Bor, podaja #13 PETELINKAR Jan
59:53
HKO
6 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit (EN)

1 / 3

00:50
TZG
2 min
#40 ZOVKO Hrvoje, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 00:50 - 02:50 ]

2 / 3

32:12
TZG
2 min
#27 SVJETLIČIĆ Filip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:12 - 33:53 ]
33:25
TZG
2 min
#45 FILIPOVIĆ Borna, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 33:25 - 35:25 ]
39:42
TZG
2 min
#47 MANDUŠIĆ Matej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:42 - 41:42 ]

3 / 3

56:52
HKO
2 min
#13 PETELINKAR Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:52 - 58:52 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled