Najboljši power-play strelci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija3761341
2CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice3731020
3PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior444820
4TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior523520
5VUKADIN MarkoHDK Maribor422420
6BODIROGA LukaHDK Maribor3661211
7BANEK LukaTeam Zagreb453810
8SOLDIĆ LukasTeam Zagreb434710
9SEČEN NikHK SŽ Olimpija333610
10PODREKAR UrbanHKMK Bled333610
11ZAVRŠKI FranTeam Zagreb442611
12POR ErazemHD Hidria Jesenice223510
13ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija314510
14ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija332510
15SLOVINAC LovroTeam Zagreb414510
16ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior220210
17BERTONCELJ MajHK Triglav210110
18BITEŽNIK JanHK Triglav210110
19GOLOB NejcHK Slavija Junior510110
20IDŽAN BrunoHK Slavija Junior5741100
21FRIŠ LORBER TianHDK Maribor445900
22GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior517800
23PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija343700
24ZOVKO HrvojeTeam Zagreb425700
25HEBAR TianHK SŽ Olimpija215600
26SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija223500
27KURALT OskarHKMK Bled341500
28PERČIČ MaticHDK Maribor423500
29FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb322400
30ČERIČ JanHDK Maribor413400
31REP OžbejHD Hidria Jesenice212300
32GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice312300
33SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice303300
34BERC MaksHKMK Bled312300
35SMOLEJ GalHKMK Bled312300
36PIVEC Luka MajHDK Maribor321300
37ZLATAR IvanTeam Zagreb412300
38SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb421300
39KAŠPAREK FilipTeam Zagreb403300
40KURET BrunoHK SŽ Olimpija302200
41PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice311200
42OŠTIR LukaHKMK Bled320200
43SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled311200
44ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija302200
45ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb402200
46STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb402200
47KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb411200
48ZOVKO BrunoTeam Zagreb420200
49ILIČ NikHDK Maribor411200
50BIZJAK BorHK Slavija Junior502200
51MARC AljažHK Slavija Junior502200
52ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija201100
53WIELTSCHNIG FelixEC KAC210100
54NOLL PaulEC KAC201100
55MARN ValHK Triglav210100
56FARTEK ToniHD Hidria Jesenice301100
57VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice301100
58STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice301100
59BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice301100
60ZUGWITZ NikHKMK Bled301100
61GOLIČIČ JanHKMK Bled301100
62ZUPAN JakobHKMK Bled310100
63SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled301100
64KVARTUH JanHK Slavija Junior410100
65SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb401100
66LESNIK JonHDK Maribor410100
67FREŠER RokHDK Maribor401100
68BABNIK ValHK Slavija Junior501100
69JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior501100



Najboljši power-play strelci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice1833336651
2ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior1721133444
3SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija159172640
4ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija141682441
5RAMŠAK LukaHK TRUE Celje179101940
6BODIROGA LukaHDK Maribor1834296330
7SEČEN NikHK SŽ Olimpija1620234332
8PERČIČ MaticHDK Maribor1814274131
9GOLIČIČ JanHKMK Bled1512112330
10PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija1535256022
11GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior1822163822
12PODREKAR UrbanHKMK Bled1221163721
13BERTONCELJ MajHK Triglav1821113220
14VUKADIN MarkoHDK Maribor1814173120
15PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior178212920
16SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice1711152621
17KURALT OskarHKMK Bled181782521
18POR ErazemHD Hidria Jesenice1813102321
19HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled171382120
20BIZJAK BorHK Slavija Junior167132020
21FARTEK ToniHD Hidria Jesenice141271920
22ROGAČ FilipHDD Bled161081821
23ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija153101320
24WASCHNIG DavidEC KAC12751220
25TSCHERNITZ MathiasEC KAC16371020
26KUHAR LukaHK Triglav1726820
27AKSENTIJEVIČ OSKAR FilipHK Triglav1641520
28FRIŠ LORBER TianHDK Maribor1519264511
29ČREPINŠEK MartinHK TRUE Celje1724194313
30ZAVRŠKI FranTeam Zagreb1521183912
31FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb1717153211
32ZOVKO HrvojeTeam Zagreb1615102510
33MATIJEVIĆ FilipTeam Zagreb171582311
34IDŽAN BrunoHK Slavija Junior101482210
35VREČAR BenoHK Triglav1811112212
36WIDOWITZ LukasEC KAC141382110
37MANDUŠIĆ MatejHK TRUE Celje149112010
38GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice186142010
39BANEK LukaTeam Zagreb161091910
40SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled185121710
41VETERNIK TimHK Triglav134121610
42KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb17971610
43BATTISTUTTI MikkaEC KAC17681410
44SLOVINAC LovroTeam Zagreb17491310
45KÖPF NikolasEC KAC12751210
46WIELTSCHNIG FelixEC KAC6641011
47KUHAR MatejHK Triglav15641010
48BELEC POŽENEL GaberHK SŽ Olimpija1271810
49RAUTER MaximilianEC KAC1234710
50STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb1325710
51GOMBOC NikHKMK Bled1434710
52VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice1634711
53ULČAR VidHD Hidria Jesenice1724610
54ROBEK JureHK TRUE Celje414510
55VIVODA NoahHK SŽ Olimpija823510
56MANDUŠIĆ MarkoHK TRUE Celje1232510
57HILLER EgonEC KAC822410
58JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior1813410
59CEKUTA Maks JureHK TRUE Celje1312310
60REP OžbejHD Hidria Jesenice1719123103
61SMOLEJ GalHKMK Bled1211152601
62ZUGWITZ NikHKMK Bled1714102400
63PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija179132200
64HEBAR TianHK SŽ Olimpija116152102
65BITEŽNIK JanHK Triglav171652100
66TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior16991801
67ILIČ NikHDK Maribor188101800
68ČERIČ JanHDK Maribor181061601
69PIVEC Luka MajHDK Maribor18791600
70GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice115101500
71HVALEC FilipHDK Maribor18781501
72SOLDIĆ LukasTeam Zagreb13761300
73TITOV SavvaHKMK Bled161121300
74KAŠPAREK FilipTeam Zagreb16491300
75JOVANOVIČ ŠORN GaberHDD Bled17851300
76MARN ValHK Triglav13661200
77ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija15751200
78MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje162101201
79BERC MaksHKMK Bled18481201
80ZOVKO BrunoTeam Zagreb1654900
81FREŠER RokHDK Maribor1645900
82BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice1736900
83BABNIK ValHK Slavija Junior1754900
84SMOLNIKAR TomHK TRUE Celje1253800
85OŠTIR LukaHKMK Bled1444800
86ZUPAN JakobHKMK Bled1444800
87KONTREC TaiHK SŽ Olimpija1553800
88GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice1735800
89GRAČAN JureHK Slavija Junior1717800
90POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice1817800
91KLASSEK ThomasEC KAC316700
92DREIER LukasEC KAC1425700
93BOLE NikHK Slavija Junior1434700
94SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb1507700
95JEMEC JakaHK Triglav1625700
96SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb1643700
97SAVIĆ BornaHDK Maribor1716700
98ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav1725700
99MODIC ŠČAVNIČAR JakaHK SŽ Olimpija1734700
100RAKUN BorHK SŽ Olimpija560600
101PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice833601
102JENKO Val EnejHK SŽ Olimpija1024600
103DAVID AdamEC KAC1233600
104SINTSCHNIG JakobEC KAC1333600
105GOLOB NejcHK Slavija Junior1424600
106ZORMAN ŽanHDD Bled1515600
107KURET BrunoHK SŽ Olimpija1524600
108KLEMENČIČ SvitHK Slavija Junior1542600
109FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled1833600
110MANDUŠIĆ MatejTeam Zagreb332500
111ZLATAR IvanTeam Zagreb932500
112BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1123500
113VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor1314500
114VARGA NikolaTeam Zagreb1423500
115SCHARF NikolasEC KAC1432500
116TSCHARRE MikaEC KAC1022400
117DEBELJAK FranHK TRUE Celje1113400
118ŠTURM NikHD Hidria Jesenice1222400
119SCHALL TaminaEC KAC1213400
120KVARTUH JanHK Slavija Junior1513400
121JAN MaticHD Hidria Jesenice1613400
122PIPAN LovroHK SŽ Olimpija1604400
123ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice1613400
124JURETIĆ JurajTeam Zagreb1613400
125ROZMAN JakaHKMK Bled1604400
126ZORN LukaHK Triglav1713400
127BESTIĆ AndrejTeam Zagreb1713400
128MACK MaximilianEC KAC303300
129STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice903300
130FISTER MatevžHDD Bled1012300
131ERŽEN ŽanHK Triglav1012300
132LESNIK JonHDK Maribor1021300
133SCHUSS NicoEC KAC1003300
134HABERL SamuelEC KAC1003300
135KRIVIC JakaHDD Bled1221300
136NYLAANDER ArwenHDD Bled1512300
137SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled1603300
138ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija1612300
139ŠKOFIC MarkHK SŽ Olimpija1603300
140BERVAR GašperHK TRUE Celje1703300
141MARC AljažHK Slavija Junior1712300
142JANDRIĆ LovroTeam Zagreb102200
143JANKOVIĆ LukaTeam Zagreb111200
144RAKOVIČ JakaHK Triglav211200
145PARTOS LeventeHK SŽ Olimpija402200
146WADEL MarcelEC KAC402200
147KRAJNC GašperHDK Maribor511200
148ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb502200
149GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled611200
150SCHELLANDER EliasEC KAC811200
151EBNER FelixEC KAC802200
152ŠMEJKAL PatrikHDD Bled920200
153LEITNER LauraEC KAC1002200
154LAZIĆ AlekHDK Maribor1102200
155KRIŽNAR ŽigaHK Triglav1511200
156GRADIŠAR MarkHK Triglav1602200
157KURBOS Valentin ValHK TRUE Celje1602200
158FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor1711200
159VOGRINC MartinHK Triglav1811200
160MASLE ČrtHK Slavija Junior1811200
161HABJANIČ SvitHK Triglav110100
162KERNMAYER MarcusEC KAC101100
163ROGL OskarHK SŽ Olimpija110100
164VRŠČAJ MaticHK SŽ Olimpija110100
165BOROŠAK MaxHK SŽ Olimpija101100
166MEDIČ ValHKMK Bled510100
167KROFL ŽanHK TRUE Celje510100
168NAUMENKO VolodymyrHKMK Bled601100
169MAIER JanEC KAC601100
170POZNAN ManeHDK Maribor701100
171VALEČIĆ MihaelTeam Zagreb1001100
172KROFL AnžeHK TRUE Celje1201100
173BOLTE AžbeHK Slavija Junior1410100
174HROBAT PLEMELJ BorHDD Bled1501100
175GOLUB AnžeHDD Bled1701100
176ŠPENDAL LukaHK Slavija Junior1801100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled