Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 44
Datum: 17.11.2019
Čas: 12:00
Gledalcev: 45

Sodnik: POGAČAR Peter
Sodnik: REŽEK Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KERO Kristina
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: ARH Karlo

HK Triglav (TRI)

3 : 4 *
( 1:1, 2:2, 0:0, 0:1 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#20 OCEPEK LIKAR Gal
00:00
Vstop vratarja
KAC
#59 SALZMANN Laurents
03:42
Gol
TRI
1 : 0
#86 KUHAR Matej, podaja #24 MARN Val
10:36
Gol
KAC
1 : 1
#14 TSCHARRE Mika, podaja #18 WASCHNIG David
11:11
Izključitev
KAC
2 min
#10 SCHUSS Nico, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:11 - 13:11 ]
16:57
Izključitev
TRI
2 min
#93 KUHAR Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 16:57 - 18:57 ]

2 / 3

30:04
Vstop vratarja
KAC
#1 LENHARDT Julian
30:04
Izstop vratarja
KAC
#59 SALZMANN Laurents
30:22
Gol
KAC
1 : 2
#34 SCHARF Nikolas, podaja #14 TSCHARRE Mika
30:30
Izključitev
KAC
2 min
#14 TSCHARRE Mika, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:30 - 30:45 ]
30:45
Gol
TRI
2 : 2
#93 KUHAR Luka, podaja #33 VREČAR Beno (+1)
31:56
Gol
TRI
3 : 2
#37 BITEŽNIK Jan, podaja #95 BERTONCELJ Maj
35:08
Gol
KAC
3 : 3
#18 WASCHNIG David

3 / 3

55:41
Izključitev
TRI
2 min
#95 BERTONCELJ Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 55:41 - 57:41 ]
58:20
Izključitev
TRI
2 min
#11 ZORN Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:20 - 60:20 ]
58:20
Izključitev
KAC
2 min
#54 TSCHERNITZ Mathias, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:20 - 60:20 ]

Podaljšek

61:08
Gol (GWG)
KAC
3 : 4
#68 BATTISTUTTI Mikka, podaja #54 TSCHERNITZ Mathias
61:08
Izstop vratarja
TRI
#20 OCEPEK LIKAR Gal
61:08
Izstop vratarja
KAC
#1 LENHARDT Julian

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
CUZNAR Erik
GK
-
-
#20
OCEPEK LIKAR Gal
GK
-
-

#4
AKSENTIJEVIČ OSKAR Filip
P
-
-
#95
BERTONCELJ Maj
P
-
1
#37
BITEŽNIK Jan
F
1
-
#23
ERŽEN Žan
P
-
-
#98
GRADIŠAR Mark
D
-
-
#13
JEMEC Jaka
F
-
-
#88
JOŠT Matevž
F
-
-
#63
KRIŽNAR Žiga
D
-
-
#93
KUHAR Luka
P
1
-
#86
KUHAR Matej
F
1
-
#24
MARN Val
F
-
1
#7
MATELIČ Žak
F
-
-
#99
VETERNIK Tim
P
-
-
#92
VOGRINC Martin
D
-
-
#33
VREČAR Beno
P
-
1
#11
ZORN Luka
P
-
-
#15
ZUPAN ŠKRLJ Gaber
D
-
-

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#1
LENHARDT Julian
GK
-
-
#59
SALZMANN Laurents
GK
-
-

#68
BATTISTUTTI Mikka (C)
P
1
-
#44
DREIER Lukas
P
-
-
#72
LEITNER Laura
P
-
-
#22
MAIER Jan
P
-
-
#76
RAUTER Maximilian
P
-
-
#48
SCHALL Tamina
P
-
-
#34
SCHARF Nikolas (A)
P
1
-
#10
SCHUSS Nico
P
-
-
#57
SINTSCHNIG Jakob
P
-
-
#14
TSCHARRE Mika
P
1
1
#54
TSCHERNITZ Mathias
P
-
1
#52
WADEL Marcel
P
-
-
#18
WASCHNIG David
P
1
1
#24
WIDOWITZ Lukas
P
-
-

1 / 3

03:42
TRI
1 : 0
#86 KUHAR Matej, podaja #24 MARN Val
10:36
KAC
1 : 1
#14 TSCHARRE Mika, podaja #18 WASCHNIG David

2 / 3

30:22
KAC
1 : 2
#34 SCHARF Nikolas, podaja #14 TSCHARRE Mika
30:45
TRI
2 : 2
#93 KUHAR Luka, podaja #33 VREČAR Beno (+1)
31:56
TRI
3 : 2
#37 BITEŽNIK Jan, podaja #95 BERTONCELJ Maj
35:08
KAC
3 : 3
#18 WASCHNIG David

3 / 3

Podaljšek

61:08
KAC
3 : 4
#68 BATTISTUTTI Mikka, podaja #54 TSCHERNITZ Mathias

1 / 3

11:11
KAC
2 min
#10 SCHUSS Nico, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:11 - 13:11 ]
16:57
TRI
2 min
#93 KUHAR Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 16:57 - 18:57 ]

2 / 3

30:30
KAC
2 min
#14 TSCHARRE Mika, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:30 - 30:45 ]

3 / 3

55:41
TRI
2 min
#95 BERTONCELJ Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 55:41 - 57:41 ]
58:20
TRI
2 min
#11 ZORN Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:20 - 60:20 ]
58:20
KAC
2 min
#54 TSCHERNITZ Mathias, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:20 - 60:20 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled