Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 41
Datum: 17.11.2019
Čas: 16:25
Gledalcev: 64

Sodnik: ČAMDŽIĆ Aljoša
Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Kontrolor: Klemen TIČAR
Zdravstvena oskrba: Kristina KERO
Zapisnikar: Marko LUKAN
Časomerilec: Ivan ŠMON

HDD Bled (BLE)

0 : 18
( 0:6, 0:6, 0:6 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

02:33
Gol (GWG)
HDJ
0 : 1
#9 SERŠEN Matevž, podaja #10 ČRTALIČ Tadej, #6 ULČAR Vid
02:54
Izključitev
BLE
2 min
#3 ROGAČ Simon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:54 - 04:54 ]
06:44
Gol
HDJ
0 : 2
#24 CRNKIČ Mai
11:38
Gol
HDJ
0 : 3
#24 CRNKIČ Mai, podaja #21 POR Erazem, #13 GLAVIČ Ažbe
13:42
Izključitev
BLE
2 min
#15 ZORMAN Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:42 - 15:21 ]
15:21
Gol
HDJ
0 : 4
#24 CRNKIČ Mai (+1)
18:54
Gol
HDJ
0 : 5
#20 REP Ožbej, podaja #24 CRNKIČ Mai
19:11
Gol
HDJ
0 : 6
#20 REP Ožbej, podaja #24 CRNKIČ Mai, #13 GLAVIČ Ažbe

2 / 3

25:08
Gol
HDJ
0 : 7
#24 CRNKIČ Mai, podaja #13 GLAVIČ Ažbe, #21 POR Erazem
27:08
Gol
HDJ
0 : 8
#20 REP Ožbej, podaja #16 POGAČNIK Matevž, #6 ULČAR Vid
27:58
Gol
HDJ
0 : 9
#24 CRNKIČ Mai, podaja #13 GLAVIČ Ažbe, #21 POR Erazem
29:36
Gol
HDJ
0 : 10
#12 GREGORIČ Aljaž, podaja #2 PLANINŠEK Luka, #20 REP Ožbej
30:23
Gol
HDJ
0 : 11
#20 REP Ožbej
31:06
Izključitev
BLE
2 min
#8 JOVANOVIČ ŠORN Gaber, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:06 - 33:06 ]
35:11
Gol
HDJ
0 : 12
#8 VIDIC Anže, podaja #9 SERŠEN Matevž, #12 GREGORIČ Aljaž

3 / 3

43:10
Izključitev
HDJ
2 min
#5 HAFNER David, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 43:10 - 45:10 ]
43:21
Gol
HDJ
0 : 13
#2 PLANINŠEK Luka (-1)
44:38
Izključitev
HDJ
2 min
#16 POGAČNIK Matevž, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 44:38 - 46:38 ]
45:42
Gol
HDJ
0 : 14
#20 REP Ožbej, podaja #17 BIZJAK Martin (-1)
46:55
Gol
HDJ
0 : 15
#9 SERŠEN Matevž
52:56
Izključitev
HDJ
2 min
#21 POR Erazem, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 52:56 - 54:56 ]
53:30
Gol
HDJ
0 : 16
#8 VIDIC Anže (-1)
54:17
Izključitev
BLE
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #66 KRIVIC Jaka [ 54:17 - 56:17 ]
57:30
Izključitev
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:30 - 59:11 ]
59:11
Gol
HDJ
0 : 17
#24 CRNKIČ Mai, podaja #12 GREGORIČ Aljaž, #13 GLAVIČ Ažbe (+1)
59:31
Gol
HDJ
0 : 18
#20 REP Ožbej, podaja #11 BRGLEZ Tevž, #15 GAVLJAK Val
59:43
Izključitev
HDJ
2 min
#11 BRGLEZ Tevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:43 - 61:43 ]

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
ULČAR Matija
GK
-
-

#67
GOLUB Anže
LD
-
-
#7
GOLUB Martin
C
-
-
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž (C)
LW
-
-
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
C
-
-
#8
JOVANOVIČ ŠORN Gaber
RD
-
-
#66
KRIVIC Jaka
C
-
-
#16
NYLAANDER Arwen
C
-
-
#13
ROGAČ Filip
RW
-
-
#3
ROGAČ Simon
RD
-
-
#64
SENIČAR Martin
F
-
-
#12
ŠMEJKAL Patrik
F
-
-
#15
ZORMAN Žan
P
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
-
1
#11
BRGLEZ Tevž (A)
D
-
1
#24
CRNKIČ Mai (C)
P
6
2
#10
ČRTALIČ Tadej
D
-
1
#15
GAVLJAK Val
D
-
1
#13
GLAVIČ Ažbe (A)
F
-
5
#12
GREGORIČ Aljaž
RW
1
2
#5
HAFNER David
F
-
-
#4
JAN Matic
D
-
-
#2
PLANINŠEK Luka
C
1
1
#16
POGAČNIK Matevž
D
-
1
#21
POR Erazem
F
-
3
#20
REP Ožbej
D
6
1
#9
SERŠEN Matevž
D
2
1
#23
STEVIĆ David
F
-
-
#18
ŠTURM Nik
C
-
-
#6
ULČAR Vid
D
-
2
#8
VIDIC Anže
F
2
-

1 / 3

02:33
HDJ
0 : 1
#9 SERŠEN Matevž, podaja #10 ČRTALIČ Tadej, #6 ULČAR Vid
06:44
HDJ
0 : 2
#24 CRNKIČ Mai
11:38
HDJ
0 : 3
#24 CRNKIČ Mai, podaja #21 POR Erazem, #13 GLAVIČ Ažbe
15:21
HDJ
0 : 4
#24 CRNKIČ Mai (+1)
18:54
HDJ
0 : 5
#20 REP Ožbej, podaja #24 CRNKIČ Mai
19:11
HDJ
0 : 6
#20 REP Ožbej, podaja #24 CRNKIČ Mai, #13 GLAVIČ Ažbe

2 / 3

25:08
HDJ
0 : 7
#24 CRNKIČ Mai, podaja #13 GLAVIČ Ažbe, #21 POR Erazem
27:08
HDJ
0 : 8
#20 REP Ožbej, podaja #16 POGAČNIK Matevž, #6 ULČAR Vid
27:58
HDJ
0 : 9
#24 CRNKIČ Mai, podaja #13 GLAVIČ Ažbe, #21 POR Erazem
29:36
HDJ
0 : 10
#12 GREGORIČ Aljaž, podaja #2 PLANINŠEK Luka, #20 REP Ožbej
30:23
HDJ
0 : 11
#20 REP Ožbej
35:11
HDJ
0 : 12
#8 VIDIC Anže, podaja #9 SERŠEN Matevž, #12 GREGORIČ Aljaž

3 / 3

43:21
HDJ
0 : 13
#2 PLANINŠEK Luka (-1)
45:42
HDJ
0 : 14
#20 REP Ožbej, podaja #17 BIZJAK Martin (-1)
46:55
HDJ
0 : 15
#9 SERŠEN Matevž
53:30
HDJ
0 : 16
#8 VIDIC Anže (-1)
59:11
HDJ
0 : 17
#24 CRNKIČ Mai, podaja #12 GREGORIČ Aljaž, #13 GLAVIČ Ažbe (+1)
59:31
HDJ
0 : 18
#20 REP Ožbej, podaja #11 BRGLEZ Tevž, #15 GAVLJAK Val

1 / 3

02:54
BLE
2 min
#3 ROGAČ Simon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:54 - 04:54 ]
13:42
BLE
2 min
#15 ZORMAN Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:42 - 15:21 ]

2 / 3

31:06
BLE
2 min
#8 JOVANOVIČ ŠORN Gaber, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:06 - 33:06 ]

3 / 3

43:10
HDJ
2 min
#5 HAFNER David, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 43:10 - 45:10 ]
44:38
HDJ
2 min
#16 POGAČNIK Matevž, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 44:38 - 46:38 ]
52:56
HDJ
2 min
#21 POR Erazem, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 52:56 - 54:56 ]
54:17
BLE
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #66 KRIVIC Jaka [ 54:17 - 56:17 ]
57:30
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:30 - 59:11 ]
59:43
HDJ
2 min
#11 BRGLEZ Tevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:43 - 61:43 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled