Najboljši strelci (po zadetkih) - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija3761341
2IDŽAN BrunoHK Slavija Junior5741100
3CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice3731020
4BODIROGA LukaHDK Maribor3661211
5BANEK LukaTeam Zagreb453810
6FRIŠ LORBER TianHDK Maribor445900
7PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior444820
8PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija343700
9ZAVRŠKI FranTeam Zagreb442611
10KURALT OskarHKMK Bled341500
11SOLDIĆ LukasTeam Zagreb434710
12SEČEN NikHK SŽ Olimpija333610
13PODREKAR UrbanHKMK Bled333610
14ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija332510
15ZOVKO HrvojeTeam Zagreb425700
16SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija223500
17POR ErazemHD Hidria Jesenice223510
18PERČIČ MaticHDK Maribor423500
19TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior523520
20FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb322400
21VUKADIN MarkoHDK Maribor422420
22PIVEC Luka MajHDK Maribor321300
23SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb421300
24ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior220210
25OŠTIR LukaHKMK Bled320200
26ZOVKO BrunoTeam Zagreb420200
27GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior517800
28HEBAR TianHK SŽ Olimpija215600
29ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija314510
30SLOVINAC LovroTeam Zagreb414510
31ČERIČ JanHDK Maribor413400
32REP OžbejHD Hidria Jesenice212300
33GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice312300
34BERC MaksHKMK Bled312300
35SMOLEJ GalHKMK Bled312300
36ZLATAR IvanTeam Zagreb412300
37PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice311200
38SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled311200
39KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb411200
40ILIČ NikHDK Maribor411200
41BERTONCELJ MajHK Triglav210110
42BITEŽNIK JanHK Triglav210110
43WIELTSCHNIG FelixEC KAC210100
44MARN ValHK Triglav210100
45ZUPAN JakobHKMK Bled310100
46KVARTUH JanHK Slavija Junior410100
47LESNIK JonHDK Maribor410100
48GOLOB NejcHK Slavija Junior510110
49SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice303300
50KAŠPAREK FilipTeam Zagreb403300
51KURET BrunoHK SŽ Olimpija302200
52ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija302200
53ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb402200
54STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb402200
55BIZJAK BorHK Slavija Junior502200
56MARC AljažHK Slavija Junior502200
57ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija201100
58NOLL PaulEC KAC201100
59FARTEK ToniHD Hidria Jesenice301100
60VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice301100
61STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice301100
62BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice301100
63ZUGWITZ NikHKMK Bled301100
64GOLIČIČ JanHKMK Bled301100
65SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled301100
66SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb401100
67FREŠER RokHDK Maribor401100
68BABNIK ValHK Slavija Junior501100
69JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior501100



Najboljši strelci (po zadetkih) - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija1535256022
2BODIROGA LukaHDK Maribor1834296330
3CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice1833336651
4ČREPINŠEK MartinHK TRUE Celje1724194313
5GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior1822163822
6ZAVRŠKI FranTeam Zagreb1521183912
7PODREKAR UrbanHKMK Bled1221163721
8ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior1721133444
9BERTONCELJ MajHK Triglav1821113220
10SEČEN NikHK SŽ Olimpija1620234332
11FRIŠ LORBER TianHDK Maribor1519264511
12REP OžbejHD Hidria Jesenice1719123103
13FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb1717153211
14KURALT OskarHKMK Bled181782521
15ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija141682441
16BITEŽNIK JanHK Triglav171652100
17ZOVKO HrvojeTeam Zagreb1615102510
18MATIJEVIĆ FilipTeam Zagreb171582311
19PERČIČ MaticHDK Maribor1814274131
20VUKADIN MarkoHDK Maribor1814173120
21ZUGWITZ NikHKMK Bled1714102400
22IDŽAN BrunoHK Slavija Junior101482210
23POR ErazemHD Hidria Jesenice1813102321
24WIDOWITZ LukasEC KAC141382110
25HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled171382120
26GOLIČIČ JanHKMK Bled1512112330
27FARTEK ToniHD Hidria Jesenice141271920
28SMOLEJ GalHKMK Bled1211152601
29SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice1711152621
30VREČAR BenoHK Triglav1811112212
31BANEK LukaTeam Zagreb161091910
32ROGAČ FilipHDD Bled161081821
33ČERIČ JanHDK Maribor181061601
34SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija159172640
35PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija179132200
36MANDUŠIĆ MatejHK TRUE Celje149112010
37RAMŠAK LukaHK TRUE Celje179101940
38TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior16991801
39KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb17971610
40PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior178212920
41ILIČ NikHDK Maribor188101800
42JOVANOVIČ ŠORN GaberHDD Bled17851300
43BIZJAK BorHK Slavija Junior167132020
44PIVEC Luka MajHDK Maribor18791600
45HVALEC FilipHDK Maribor18781501
46SOLDIĆ LukasTeam Zagreb13761300
47KÖPF NikolasEC KAC12751210
48WASCHNIG DavidEC KAC12751220
49ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija15751200
50BELEC POŽENEL GaberHK SŽ Olimpija1271810
51HEBAR TianHK SŽ Olimpija116152102
52GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice186142010
53BATTISTUTTI MikkaEC KAC17681410
54MARN ValHK Triglav13661200
55WIELTSCHNIG FelixEC KAC6641011
56KUHAR MatejHK Triglav15641010
57RAKUN BorHK SŽ Olimpija560600
58SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled185121710
59GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice115101500
60ZOVKO BrunoTeam Zagreb1654900
61BABNIK ValHK Slavija Junior1754900
62SMOLNIKAR TomHK TRUE Celje1253800
63KONTREC TaiHK SŽ Olimpija1553800
64VETERNIK TimHK Triglav134121610
65KAŠPAREK FilipTeam Zagreb16491300
66SLOVINAC LovroTeam Zagreb17491310
67BERC MaksHKMK Bled18481201
68FREŠER RokHDK Maribor1645900
69OŠTIR LukaHKMK Bled1444800
70ZUPAN JakobHKMK Bled1444800
71SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb1643700
72KLEMENČIČ SvitHK Slavija Junior1542600
73AKSENTIJEVIČ OSKAR FilipHK Triglav1641520
74ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija153101320
75TSCHERNITZ MathiasEC KAC16371020
76BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice1736900
77GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice1735800
78RAUTER MaximilianEC KAC1234710
79GOMBOC NikHKMK Bled1434710
80BOLE NikHK Slavija Junior1434700
81VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice1634711
82MODIC ŠČAVNIČAR JakaHK SŽ Olimpija1734700
83PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice833601
84DAVID AdamEC KAC1233600
85SINTSCHNIG JakobEC KAC1333600
86FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled1833600
87MANDUŠIĆ MatejTeam Zagreb332500
88ZLATAR IvanTeam Zagreb932500
89MANDUŠIĆ MarkoHK TRUE Celje1232510
90SCHARF NikolasEC KAC1432500
91MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje162101201
92KUHAR LukaHK Triglav1726820
93STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb1325710
94DREIER LukasEC KAC1425700
95JEMEC JakaHK Triglav1625700
96ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav1725700
97JENKO Val EnejHK SŽ Olimpija1024600
98GOLOB NejcHK Slavija Junior1424600
99KURET BrunoHK SŽ Olimpija1524600
100ULČAR VidHD Hidria Jesenice1724610
101VIVODA NoahHK SŽ Olimpija823510
102BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1123500
103VARGA NikolaTeam Zagreb1423500
104HILLER EgonEC KAC822410
105TSCHARRE MikaEC KAC1022400
106ŠTURM NikHD Hidria Jesenice1222400
107LESNIK JonHDK Maribor1021300
108KRIVIC JakaHDD Bled1221300
109ŠMEJKAL PatrikHDD Bled920200
110TITOV SavvaHKMK Bled161121300
111GRAČAN JureHK Slavija Junior1717800
112POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice1817800
113KLASSEK ThomasEC KAC316700
114SAVIĆ BornaHDK Maribor1716700
115ZORMAN ŽanHDD Bled1515600
116ROBEK JureHK TRUE Celje414510
117VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor1314500
118DEBELJAK FranHK TRUE Celje1113400
119SCHALL TaminaEC KAC1213400
120KVARTUH JanHK Slavija Junior1513400
121JAN MaticHD Hidria Jesenice1613400
122ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice1613400
123JURETIĆ JurajTeam Zagreb1613400
124ZORN LukaHK Triglav1713400
125BESTIĆ AndrejTeam Zagreb1713400
126JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior1813410
127FISTER MatevžHDD Bled1012300
128ERŽEN ŽanHK Triglav1012300
129CEKUTA Maks JureHK TRUE Celje1312310
130NYLAANDER ArwenHDD Bled1512300
131ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija1612300
132MARC AljažHK Slavija Junior1712300
133JANKOVIĆ LukaTeam Zagreb111200
134RAKOVIČ JakaHK Triglav211200
135KRAJNC GašperHDK Maribor511200
136GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled611200
137SCHELLANDER EliasEC KAC811200
138KRIŽNAR ŽigaHK Triglav1511200
139FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor1711200
140VOGRINC MartinHK Triglav1811200
141MASLE ČrtHK Slavija Junior1811200
142HABJANIČ SvitHK Triglav110100
143ROGL OskarHK SŽ Olimpija110100
144VRŠČAJ MaticHK SŽ Olimpija110100
145MEDIČ ValHKMK Bled510100
146KROFL ŽanHK TRUE Celje510100
147BOLTE AžbeHK Slavija Junior1410100
148SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb1507700
149PIPAN LovroHK SŽ Olimpija1604400
150ROZMAN JakaHKMK Bled1604400
151MACK MaximilianEC KAC303300
152STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice903300
153SCHUSS NicoEC KAC1003300
154HABERL SamuelEC KAC1003300
155SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled1603300
156ŠKOFIC MarkHK SŽ Olimpija1603300
157BERVAR GašperHK TRUE Celje1703300
158JANDRIĆ LovroTeam Zagreb102200
159PARTOS LeventeHK SŽ Olimpija402200
160WADEL MarcelEC KAC402200
161ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb502200
162EBNER FelixEC KAC802200
163LEITNER LauraEC KAC1002200
164LAZIĆ AlekHDK Maribor1102200
165GRADIŠAR MarkHK Triglav1602200
166KURBOS Valentin ValHK TRUE Celje1602200
167KERNMAYER MarcusEC KAC101100
168BOROŠAK MaxHK SŽ Olimpija101100
169NAUMENKO VolodymyrHKMK Bled601100
170MAIER JanEC KAC601100
171POZNAN ManeHDK Maribor701100
172VALEČIĆ MihaelTeam Zagreb1001100
173KROFL AnžeHK TRUE Celje1201100
174HROBAT PLEMELJ BorHDD Bled1501100
175GOLUB AnžeHDD Bled1701100
176ŠPENDAL LukaHK Slavija Junior1801100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled