Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 7
Datum: 22.09.2019
Čas: 18:00
Gledalcev: 37

Linjski sodnik: MRAK Katja
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

2 : 8
( 0:3, 1:2, 1:3 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 DUKARIČ Jon
00:08
Gol
HKO
0 : 1
#13 PETELINKAR Jan
04:17
Gol
HKO
0 : 2
#6 RAKUN Bor, podaja #13 PETELINKAR Jan
11:31
Izključitev
HKO
2 min
#14 KONTREC Tai, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:31 - 13:31 ]
14:09
Gol (GWG)
HKO
0 : 3
#15 ZUPANČIČ Aljaž, podaja #18 ŽIBERT Tevž, #12 MODIC ŠČAVNIČAR Jaka

2 / 3

26:59
Izključitev
HKO
10 min
#22 SMOLNIKAR Tit, MISC (Disciplinska kazen) [ 26:59 - 36:59 ]
26:59
Izključitev
HKO
2 min
#11 BELEC POŽENEL Gaber, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:59 - 28:59 ]
30:04
Gol
HKO
0 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
33:26
Gol
HDJ
1 : 4
#14 FARTEK Toni, podaja #24 CRNKIČ Maj
37:02
Gol
HKO
1 : 5
#10 SEČEN Nik, podaja #7 ZUPAN Leon, #5 KURET Bruno

3 / 3

43:25
Gol
HDJ
2 : 5
#14 FARTEK Toni, podaja #13 GLAVIČ Ažbe
43:46
Izključitev
HDJ
2 min
#20 REP Ožbej, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 43:46 - 45:42 ]
45:42
Gol
HKO
2 : 6
#10 SEČEN Nik, podaja #9 ŽEŽELJ Anže (+1)
46:23
Gol
HKO
2 : 7
#11 BELEC POŽENEL Gaber, podaja #18 ŽIBERT Tevž, #5 KURET Bruno
47:42
Gol
HKO
2 : 8
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit
53:47
Izključitev
HKO
2 min
#15 ZUPANČIČ Aljaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:47 - 55:47 ]
57:02
Izključitev
HDJ
2 min
#10 ČRTALIČ Tadej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:02 - 59:02 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 DUKARIČ Jon

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
-
-
#24
CRNKIČ Maj
F
-
1
#10
ČRTALIČ Tadej
D
-
-
#14
FARTEK Toni
LW
2
-
#15
GAVLJAK Val
D
-
-
#13
GLAVIČ Ažbe
F
-
1
#12
GREGORIČ Aljaž
RW
-
-
#4
JAN Matic
D
-
-
#19
MLAKAR Tevž
D
-
-
#16
POGAČNIK Matevž
D
-
-
#21
POR Erazem
F
-
-
#20
REP Ožbej
D
-
-
#9
SERŠEN Matevž
D
-
-
#18
ŠTURM Nik
C
-
-
#6
ULČAR Vid
D
-
-
#8
VIDIC Anže
F
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#11
BELEC POŽENEL Gaber
F
1
-
#21
HEBAR Tian
D
-
-
#14
KONTREC Tai
F
-
-
#5
KURET Bruno
RD
-
2
#12
MODIC ŠČAVNIČAR Jaka
F
-
1
#13
PETELINKAR Jan
F
3
1
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
F
-
1
#19
PIPAN Lovro
D
-
-
#6
RAKUN Bor
F
1
-
#10
SEČEN Nik
F
2
-
#4
ŠKOFIC Mark
D
-
-
#22
SMOLNIKAR Tit
D
-
1
#9
ŽEŽELJ Anže
F
-
1
#18
ŽIBERT Tevž
F
-
2
#7
ZUPAN Leon
P
-
1
#15
ZUPANČIČ Aljaž
D
1
-

1 / 3

00:08
HKO
0 : 1
#13 PETELINKAR Jan
04:17
HKO
0 : 2
#6 RAKUN Bor, podaja #13 PETELINKAR Jan
14:09
HKO
0 : 3
#15 ZUPANČIČ Aljaž, podaja #18 ŽIBERT Tevž, #12 MODIC ŠČAVNIČAR Jaka

2 / 3

30:04
HKO
0 : 4
#13 PETELINKAR Jan, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
33:26
HDJ
1 : 4
#14 FARTEK Toni, podaja #24 CRNKIČ Maj
37:02
HKO
1 : 5
#10 SEČEN Nik, podaja #7 ZUPAN Leon, #5 KURET Bruno

3 / 3

43:25
HDJ
2 : 5
#14 FARTEK Toni, podaja #13 GLAVIČ Ažbe
45:42
HKO
2 : 6
#10 SEČEN Nik, podaja #9 ŽEŽELJ Anže (+1)
46:23
HKO
2 : 7
#11 BELEC POŽENEL Gaber, podaja #18 ŽIBERT Tevž, #5 KURET Bruno
47:42
HKO
2 : 8
#13 PETELINKAR Jan, podaja #22 SMOLNIKAR Tit

1 / 3

11:31
HKO
2 min
#14 KONTREC Tai, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:31 - 13:31 ]

2 / 3

26:59
HKO
10 min
#22 SMOLNIKAR Tit, MISC (Disciplinska kazen) [ 26:59 - 36:59 ]
26:59
HKO
2 min
#11 BELEC POŽENEL Gaber, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:59 - 28:59 ]

3 / 3

43:46
HDJ
2 min
#20 REP Ožbej, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 43:46 - 45:42 ]
53:47
HKO
2 min
#15 ZUPANČIČ Aljaž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:47 - 55:47 ]
57:02
HDJ
2 min
#10 ČRTALIČ Tadej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:02 - 59:02 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled