Najboljši podajalci - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior517800
2PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija3761341
3BODIROGA LukaHDK Maribor3661211
4FRIŠ LORBER TianHDK Maribor445900
5ZOVKO HrvojeTeam Zagreb425700
6HEBAR TianHK SŽ Olimpija215600
7IDŽAN BrunoHK Slavija Junior5741100
8PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior444820
9SOLDIĆ LukasTeam Zagreb434710
10ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija314510
11SLOVINAC LovroTeam Zagreb414510
12CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice3731020
13BANEK LukaTeam Zagreb453810
14PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija343700
15SEČEN NikHK SŽ Olimpija333610
16PODREKAR UrbanHKMK Bled333610
17SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija223500
18POR ErazemHD Hidria Jesenice223510
19PERČIČ MaticHDK Maribor423500
20TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior523520
21ČERIČ JanHDK Maribor413400
22SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice303300
23KAŠPAREK FilipTeam Zagreb403300
24ZAVRŠKI FranTeam Zagreb442611
25ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija332510
26FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb322400
27VUKADIN MarkoHDK Maribor422420
28REP OžbejHD Hidria Jesenice212300
29GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice312300
30BERC MaksHKMK Bled312300
31SMOLEJ GalHKMK Bled312300
32ZLATAR IvanTeam Zagreb412300
33KURET BrunoHK SŽ Olimpija302200
34ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija302200
35ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb402200
36STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb402200
37BIZJAK BorHK Slavija Junior502200
38MARC AljažHK Slavija Junior502200
39KURALT OskarHKMK Bled341500
40PIVEC Luka MajHDK Maribor321300
41SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb421300
42PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice311200
43SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled311200
44KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb411200
45ILIČ NikHDK Maribor411200
46ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija201100
47NOLL PaulEC KAC201100
48FARTEK ToniHD Hidria Jesenice301100
49VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice301100
50STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice301100
51BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice301100
52ZUGWITZ NikHKMK Bled301100
53GOLIČIČ JanHKMK Bled301100
54SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled301100
55SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb401100
56FREŠER RokHDK Maribor401100
57BABNIK ValHK Slavija Junior501100
58JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior501100
59ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior220210
60OŠTIR LukaHKMK Bled320200
61ZOVKO BrunoTeam Zagreb420200
62BERTONCELJ MajHK Triglav210110
63BITEŽNIK JanHK Triglav210110
64WIELTSCHNIG FelixEC KAC210100
65MARN ValHK Triglav210100
66ZUPAN JakobHKMK Bled310100
67KVARTUH JanHK Slavija Junior410100
68LESNIK JonHDK Maribor410100
69GOLOB NejcHK Slavija Junior510110



Najboljši podajalci - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice1833336651
2BODIROGA LukaHDK Maribor1834296330
3PERČIČ MaticHDK Maribor1814274131
4FRIŠ LORBER TianHDK Maribor1519264511
5PETELINKAR JanHK SŽ Olimpija1535256022
6SEČEN NikHK SŽ Olimpija1620234332
7PETROVIČ Nik ChristianHK Slavija Junior178212920
8ČREPINŠEK MartinHK TRUE Celje1724194313
9ZAVRŠKI FranTeam Zagreb1521183912
10VUKADIN MarkoHDK Maribor1814173120
11SMOLNIKAR TitHK SŽ Olimpija159172640
12GORŠIĆ RokoHK Slavija Junior1822163822
13PODREKAR UrbanHKMK Bled1221163721
14FILIPOVIĆ BornaTeam Zagreb1717153211
15SMOLEJ GalHKMK Bled1211152601
16SERŠEN MatevžHD Hidria Jesenice1711152621
17HEBAR TianHK SŽ Olimpija116152102
18GLAVIČ AžbeHD Hidria Jesenice186142010
19ŠPARI LEBEN ŽanHK Slavija Junior1721133444
20PETRONIJEVIČ LEPŠA IanHK SŽ Olimpija179132200
21BIZJAK BorHK Slavija Junior167132020
22REP OžbejHD Hidria Jesenice1719123103
23SODJA ZALOKAR GalHKMK Bled185121710
24VETERNIK TimHK Triglav134121610
25TITOV SavvaHKMK Bled161121300
26BERTONCELJ MajHK Triglav1821113220
27GOLIČIČ JanHKMK Bled1512112330
28VREČAR BenoHK Triglav1811112212
29MANDUŠIĆ MatejHK TRUE Celje149112010
30ZOVKO HrvojeTeam Zagreb1615102510
31ZUGWITZ NikHKMK Bled1714102400
32POR ErazemHD Hidria Jesenice1813102321
33RAMŠAK LukaHK TRUE Celje179101940
34ILIČ NikHDK Maribor188101800
35GREGORIČ AljažHD Hidria Jesenice115101500
36ZUPANČIČ AljažHK SŽ Olimpija153101320
37MARINŠEK MatevžHK TRUE Celje162101201
38BANEK LukaTeam Zagreb161091910
39TURŠIČ SEČKAR MajHK Slavija Junior16991801
40PIVEC Luka MajHDK Maribor18791600
41KAŠPAREK FilipTeam Zagreb16491300
42SLOVINAC LovroTeam Zagreb17491310
43KURALT OskarHKMK Bled181782521
44ŽEŽELJ AnžeHK SŽ Olimpija141682441
45MATIJEVIĆ FilipTeam Zagreb171582311
46IDŽAN BrunoHK Slavija Junior101482210
47WIDOWITZ LukasEC KAC141382110
48HROBAT PLEMELJ AljažHDD Bled171382120
49ROGAČ FilipHDD Bled161081821
50HVALEC FilipHDK Maribor18781501
51BATTISTUTTI MikkaEC KAC17681410
52BERC MaksHKMK Bled18481201
53FARTEK ToniHD Hidria Jesenice141271920
54KURJAKOVIĆ LovroTeam Zagreb17971610
55TSCHERNITZ MathiasEC KAC16371020
56GRAČAN JureHK Slavija Junior1717800
57POGAČNIK MatevžHD Hidria Jesenice1817800
58SVJETLIČIĆ FranTeam Zagreb1507700
59ČERIČ JanHDK Maribor181061601
60SOLDIĆ LukasTeam Zagreb13761300
61MARN ValHK Triglav13661200
62BRGLEZ TevžHD Hidria Jesenice1736900
63KUHAR LukaHK Triglav1726820
64KLASSEK ThomasEC KAC316700
65SAVIĆ BornaHDK Maribor1716700
66BITEŽNIK JanHK Triglav171652100
67JOVANOVIČ ŠORN GaberHDD Bled17851300
68KÖPF NikolasEC KAC12751210
69WASCHNIG DavidEC KAC12751220
70ŽIBERT TevžHK SŽ Olimpija15751200
71FREŠER RokHDK Maribor1645900
72GAVLJAK ValHD Hidria Jesenice1735800
73STIPKOVIĆ LeonardoTeam Zagreb1325710
74DREIER LukasEC KAC1425700
75JEMEC JakaHK Triglav1625700
76ZUPAN ŠKRLJ GaberHK Triglav1725700
77ZORMAN ŽanHDD Bled1515600
78WIELTSCHNIG FelixEC KAC6641011
79KUHAR MatejHK Triglav15641010
80ZOVKO BrunoTeam Zagreb1654900
81BABNIK ValHK Slavija Junior1754900
82OŠTIR LukaHKMK Bled1444800
83ZUPAN JakobHKMK Bled1444800
84RAUTER MaximilianEC KAC1234710
85GOMBOC NikHKMK Bled1434710
86BOLE NikHK Slavija Junior1434700
87VIDIC AnžeHD Hidria Jesenice1634711
88MODIC ŠČAVNIČAR JakaHK SŽ Olimpija1734700
89JENKO Val EnejHK SŽ Olimpija1024600
90GOLOB NejcHK Slavija Junior1424600
91KURET BrunoHK SŽ Olimpija1524600
92ULČAR VidHD Hidria Jesenice1724610
93ROBEK JureHK TRUE Celje414510
94VUJAKLIJA AljošaHDK Maribor1314500
95PIPAN LovroHK SŽ Olimpija1604400
96ROZMAN JakaHKMK Bled1604400
97SMOLNIKAR TomHK TRUE Celje1253800
98KONTREC TaiHK SŽ Olimpija1553800
99SVJETLIČIĆ FilipTeam Zagreb1643700
100PLANINŠEK LukaHD Hidria Jesenice833601
101DAVID AdamEC KAC1233600
102SINTSCHNIG JakobEC KAC1333600
103FILIPIČ DŽAFIČ TimotejHKMK Bled1833600
104VIVODA NoahHK SŽ Olimpija823510
105BIZJAK MartinHD Hidria Jesenice1123500
106VARGA NikolaTeam Zagreb1423500
107DEBELJAK FranHK TRUE Celje1113400
108SCHALL TaminaEC KAC1213400
109KVARTUH JanHK Slavija Junior1513400
110JAN MaticHD Hidria Jesenice1613400
111ČRTALIČ TadejHD Hidria Jesenice1613400
112JURETIĆ JurajTeam Zagreb1613400
113ZORN LukaHK Triglav1713400
114BESTIĆ AndrejTeam Zagreb1713400
115JANEŽIČ MiranHK Slavija Junior1813410
116MACK MaximilianEC KAC303300
117STEVIĆ DavidHD Hidria Jesenice903300
118SCHUSS NicoEC KAC1003300
119HABERL SamuelEC KAC1003300
120SVETE MIČIČ MarkHKMK Bled1603300
121ŠKOFIC MarkHK SŽ Olimpija1603300
122BERVAR GašperHK TRUE Celje1703300
123KLEMENČIČ SvitHK Slavija Junior1542600
124MANDUŠIĆ MatejTeam Zagreb332500
125ZLATAR IvanTeam Zagreb932500
126MANDUŠIĆ MarkoHK TRUE Celje1232510
127SCHARF NikolasEC KAC1432500
128HILLER EgonEC KAC822410
129TSCHARRE MikaEC KAC1022400
130ŠTURM NikHD Hidria Jesenice1222400
131FISTER MatevžHDD Bled1012300
132ERŽEN ŽanHK Triglav1012300
133CEKUTA Maks JureHK TRUE Celje1312310
134NYLAANDER ArwenHDD Bled1512300
135ZUPAN LeonHK SŽ Olimpija1612300
136MARC AljažHK Slavija Junior1712300
137JANDRIĆ LovroTeam Zagreb102200
138PARTOS LeventeHK SŽ Olimpija402200
139WADEL MarcelEC KAC402200
140ŠARČEVIĆ MihalTeam Zagreb502200
141EBNER FelixEC KAC802200
142LEITNER LauraEC KAC1002200
143LAZIĆ AlekHDK Maribor1102200
144GRADIŠAR MarkHK Triglav1602200
145KURBOS Valentin ValHK TRUE Celje1602200
146BELEC POŽENEL GaberHK SŽ Olimpija1271810
147AKSENTIJEVIČ OSKAR FilipHK Triglav1641520
148LESNIK JonHDK Maribor1021300
149KRIVIC JakaHDD Bled1221300
150JANKOVIĆ LukaTeam Zagreb111200
151RAKOVIČ JakaHK Triglav211200
152KRAJNC GašperHDK Maribor511200
153GRUŠKOVNJAK LukaHKMK Bled611200
154SCHELLANDER EliasEC KAC811200
155KRIŽNAR ŽigaHK Triglav1511200
156FRIŠ LORBER TinejaHDK Maribor1711200
157VOGRINC MartinHK Triglav1811200
158MASLE ČrtHK Slavija Junior1811200
159KERNMAYER MarcusEC KAC101100
160BOROŠAK MaxHK SŽ Olimpija101100
161NAUMENKO VolodymyrHKMK Bled601100
162MAIER JanEC KAC601100
163POZNAN ManeHDK Maribor701100
164VALEČIĆ MihaelTeam Zagreb1001100
165KROFL AnžeHK TRUE Celje1201100
166HROBAT PLEMELJ BorHDD Bled1501100
167GOLUB AnžeHDD Bled1701100
168ŠPENDAL LukaHK Slavija Junior1801100
169RAKUN BorHK SŽ Olimpija560600
170ŠMEJKAL PatrikHDD Bled920200
171HABJANIČ SvitHK Triglav110100
172ROGL OskarHK SŽ Olimpija110100
173VRŠČAJ MaticHK SŽ Olimpija110100
174MEDIČ ValHKMK Bled510100
175KROFL ŽanHK TRUE Celje510100
176BOLTE AžbeHK Slavija Junior1410100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled