Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 56
Datum: 28.12.2019
Čas: 14:00
Gledalcev: 31

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Sodnik: ČAMDŽIĆ Aljoša
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Kristina KERO
Zapisnikar: Marko LUKAN
Časomerilec: Ivan ŠMON

HDD Bled (BLE)

3 : 7
( 1:2, 1:3, 1:2 )

EC KAC (KAC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
BLE
#35 ULČAR Matija
00:00
Vstop vratarja
KAC
#59 SALZMANN Laurents
00:24
Izključitev
KAC
2 min
#24 WIDOWITZ Lukas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:24 - 02:24 ]
03:35
Gol
KAC
0 : 1
#57 SINTSCHNIG Jakob, podaja #18 WASCHNIG David
13:31
Gol
KAC
0 : 2
#62 BATTISTUTTI Mikka, podaja #57 SINTSCHNIG Jakob
17:30
Gol
BLE
1 : 2
#8 JOVANOVIČ ŠORN Gaber, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #15 ZORMAN Žan

2 / 3

27:38
Gol
KAC
1 : 3
#16 KÖPF Nikolas, podaja #24 WIDOWITZ Lukas
28:47
Gol
BLE
2 : 3
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #13 ROGAČ Filip
29:02
Gol (GWG)
KAC
2 : 4
#44 DREIER Lukas, podaja #62 BATTISTUTTI Mikka
30:21
Vstop vratarja
KAC
#1 LENHARDT Julian
32:55
Gol
KAC
2 : 5
#24 WIDOWITZ Lukas, podaja #16 KÖPF Nikolas, #54 TSCHERNITZ Mathias
37:22
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 37:22 - 39:22 ]

3 / 3

40:55
Izključitev
KAC
2 min
#14 TSCHARRE Mika, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 40:55 - 42:55 ]
44:02
Gol
KAC
2 : 6
#18 WASCHNIG David, podaja #44 DREIER Lukas, #62 BATTISTUTTI Mikka
45:54
Izključitev
KAC
2 min
#14 TSCHARRE Mika, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 45:54 - 47:54 ]
50:42
Izključitev
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 50:42 - 52:42 ]
50:42
Izključitev
KAC
2 min
#16 KÖPF Nikolas, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 50:42 - 52:42 ]
52:22
Gol
KAC
2 : 7
#24 WIDOWITZ Lukas, podaja #18 WASCHNIG David
52:22
Izključitev
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, MISC (Disciplinska kazen) [ 52:22 - 54:22 ]
56:53
Gol
BLE
3 : 7
#13 ROGAČ Filip
60:00
Izstop vratarja
BLE
#35 ULČAR Matija
60:00
Izstop vratarja
KAC
#59 SALZMANN Laurents

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
ULČAR Matija
GK
-
-

#87
FISTER Matevž
P
-
-
#67
GOLUB Anže
LD
-
-
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž
LW
1
1
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
RW
-
-
#8
JOVANOVIČ ŠORN Gaber
RD
1
-
#16
NYLAANDER Arwen
C
-
-
#13
ROGAČ Filip
RW
1
1
#3
ROGAČ Simon
RD
-
-
#64
SENIČAR Martin
F
-
-
#12
ŠMEJKAL Patrik
F
-
-
#15
ZORMAN Žan
P
-
1

EC KAC

#
Ime
Poz
G
A
#1
LENHARDT Julian
GK
-
-
#59
SALZMANN Laurents
GK
-
-

#62
BATTISTUTTI Mikka
P
1
2
#6
DAVID Adam
P
-
-
#44
DREIER Lukas
P
1
1
#38
GRABNEGGER Matthias
P
-
-
#46
HABERL Samuel
P
-
-
#16
KÖPF Nikolas
P
1
1
#34
SCHARF Nikolas
P
-
-
#10
SCHUSS Nico
P
-
-
#57
SINTSCHNIG Jakob
P
1
1
#14
TSCHARRE Mika
P
-
-
#54
TSCHERNITZ Mathias
P
-
1
#18
WASCHNIG David
P
1
2
#24
WIDOWITZ Lukas
P
2
1

1 / 3

03:35
KAC
0 : 1
#57 SINTSCHNIG Jakob, podaja #18 WASCHNIG David
13:31
KAC
0 : 2
#62 BATTISTUTTI Mikka, podaja #57 SINTSCHNIG Jakob
17:30
BLE
1 : 2
#8 JOVANOVIČ ŠORN Gaber, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #15 ZORMAN Žan

2 / 3

27:38
KAC
1 : 3
#16 KÖPF Nikolas, podaja #24 WIDOWITZ Lukas
28:47
BLE
2 : 3
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #13 ROGAČ Filip
29:02
KAC
2 : 4
#44 DREIER Lukas, podaja #62 BATTISTUTTI Mikka
32:55
KAC
2 : 5
#24 WIDOWITZ Lukas, podaja #16 KÖPF Nikolas, #54 TSCHERNITZ Mathias

3 / 3

44:02
KAC
2 : 6
#18 WASCHNIG David, podaja #44 DREIER Lukas, #62 BATTISTUTTI Mikka
52:22
KAC
2 : 7
#24 WIDOWITZ Lukas, podaja #18 WASCHNIG David
56:53
BLE
3 : 7
#13 ROGAČ Filip

1 / 3

00:24
KAC
2 min
#24 WIDOWITZ Lukas, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:24 - 02:24 ]

2 / 3

37:22
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 37:22 - 39:22 ]

3 / 3

40:55
KAC
2 min
#14 TSCHARRE Mika, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 40:55 - 42:55 ]
45:54
KAC
2 min
#14 TSCHARRE Mika, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 45:54 - 47:54 ]
50:42
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 50:42 - 52:42 ]
50:42
KAC
2 min
#16 KÖPF Nikolas, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 50:42 - 52:42 ]
52:22
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, MISC (Disciplinska kazen) [ 52:22 - 54:22 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled