Tekmovanje: IHL - Dečki - U15- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 2
Datum: 15.09.2019
Čas: 11:15
Gledalcev: 60

Sodnik: JAPELJ Nejc
Sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: UROŠ POLANEC
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

6 : 2
( 1:2, 4:0, 1:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
00:00
Vstop vratarja
HKB
#2 MATKOVIČ Luka
02:46
Izključitev
HKB
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #38 ROZMAN Jaka [ 02:46 - 04:46 ]
12:12
Gol
HKB
0 : 1
#7 GOLIČIČ Jan
14:07
Gol
MAR
1 : 1
#34 FRIŠ LORBER Tian, podaja #25 SAVIĆ Borna, #15 PERČIČ Matic
15:55
Gol
HKB
1 : 2
#40 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #39 TITOV Savva, #36 BERC Maks
17:39
Izključitev
MAR
2 min
#18 LESNIK Jon, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 17:39 - 19:39 ]

2 / 3

23:18
Izključitev
MAR
2 min
#97 BODIROGA Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 23:18 - 25:18 ]
31:17
Gol
MAR
2 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #87 LAZIĆ Alek
31:17
Vstop vratarja
HKB
#3 KUDER Gal
31:17
Izstop vratarja
HKB
#2 MATKOVIČ Luka
33:36
Gol (GWG)
MAR
3 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #15 PERČIČ Matic
33:50
Gol
MAR
4 : 2
#18 LESNIK Jon, podaja #11 HVALEC Filip, #23 VUJAKLIJA Aljoša
35:26
Gol
MAR
5 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian

3 / 3

43:44
Izključitev
MAR
2 min
#25 SAVIĆ Borna, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 43:44 - 45:44 ]
54:46
Gol
MAR
6 : 2
#15 PERČIČ Matic, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #97 BODIROGA Luka
55:05
Izstop vratarja
HKB
#3 KUDER Gal
55:11
Izključitev
MAR
2 min
#25 SAVIĆ Borna, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 55:11 - 57:11 ]
56:35
Vstop vratarja
HKB
#3 KUDER Gal
57:18
Izključitev
HKB
2 min
#7 GOLIČIČ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:18 - 59:18 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 ŽDRALOVIĆ Omar
60:00
Izstop vratarja
HKB
#3 KUDER Gal

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#69
POPOVIČ Miha
GK
-
-
#1
ŽDRALOVIĆ Omar
GK
-
-

#97
BODIROGA Luka
F
3
1
#30
ČERIČ Jan
C
-
-
#21
FREŠER Rok
P
-
-
#34
FRIŠ LORBER Tian
F
1
4
#6
FRIŠ LORBER Tineja
LD
-
-
#11
HVALEC Filip
P
-
1
#2
ILIČ Nik
RD
-
-
#87
LAZIĆ Alek
D
-
1
#18
LESNIK Jon
RD
1
-
#15
PERČIČ Matic
LW
1
2
#10
PIVEC Luka Maj
LD
-
-
#17
POZNAN Mane
F
-
-
#25
SAVIĆ Borna (C)
D
-
1
#23
VUJAKLIJA Aljoša
D
-
1
#12
VUKADIN Marko
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#3
KUDER Gal
GK
-
-
#2
MATKOVIČ Luka
GK
-
-

#36
BERC Maks (A)
RW
-
1
#42
FILIPIČ DŽAFIČ Timotej
RD
-
-
#7
GOLIČIČ Jan (C)
LD
1
-
#23
GOMBOC Nik
LW
-
-
#46
GROZNIK Mark
RD
-
-
#52
GRUŠKOVNJAK Luka
F
-
-
#24
KURALT Oskar (A)
C
-
-
#47
MEDIČ Val
D
-
-
#55
NAUMENKO Volodymyr
P
-
-
#38
ROZMAN Jaka
C
-
-
#40
SODJA ZALOKAR Gal
RW
1
-
#4
SVETE MIČIČ Mark
F
-
-
#39
TITOV Savva
LW
-
1
#14
ZUGWITZ Nik
D
-
-

1 / 3

12:12
HKB
0 : 1
#7 GOLIČIČ Jan
14:07
MAR
1 : 1
#34 FRIŠ LORBER Tian, podaja #25 SAVIĆ Borna, #15 PERČIČ Matic
15:55
HKB
1 : 2
#40 SODJA ZALOKAR Gal, podaja #39 TITOV Savva, #36 BERC Maks

2 / 3

31:17
MAR
2 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #87 LAZIĆ Alek
33:36
MAR
3 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #15 PERČIČ Matic
33:50
MAR
4 : 2
#18 LESNIK Jon, podaja #11 HVALEC Filip, #23 VUJAKLIJA Aljoša
35:26
MAR
5 : 2
#97 BODIROGA Luka, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian

3 / 3

54:46
MAR
6 : 2
#15 PERČIČ Matic, podaja #34 FRIŠ LORBER Tian, #97 BODIROGA Luka

1 / 3

02:46
HKB
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #38 ROZMAN Jaka [ 02:46 - 04:46 ]
17:39
MAR
2 min
#18 LESNIK Jon, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 17:39 - 19:39 ]

2 / 3

23:18
MAR
2 min
#97 BODIROGA Luka, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 23:18 - 25:18 ]

3 / 3

43:44
MAR
2 min
#25 SAVIĆ Borna, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 43:44 - 45:44 ]
55:11
MAR
2 min
#25 SAVIĆ Borna, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 55:11 - 57:11 ]
57:18
HKB
2 min
#7 GOLIČIČ Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 57:18 - 59:18 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled