Ostalo

logo hzs

Zbor ženske reprezentance

Slovensko žensko hokejsko reprezentanco le še slab mesec loči od vrhunca letošnje sezone, to je svetovnega prvenstva divizije 2, skupina A, ki bo od 8. pa do 14. aprila potekalo v Aucklandu na Novi Zelandiji.

Dekleta, ki se pod taktirko selektorja Acija Ferjaniča in njegovega pomočnika Boštjana Kosa na to tekmovanje pripravljajo že celo sezono, se bodo na zadnjih pripravah pred odhodom na SP zbrale 30. marca v Mariboru, kjer bodo do 3. aprila opravile okoli deset treningov na ledu..

Risinje bodo nato iz brniškega letališča novemu izzivu naproti odpotovale 5. aprila, na Novi Zelandiji pa bodo palice prekrižale Poljakinjami, Avstralkami, Madžarkami, Italijankami in domačinkami.

Ferjanič je pred kratkim že objavil seznam reprezentance. Zaradi osebnih razlogov je vpoklic v izbrano vrsto morala zavrniti branilka Nuša Bučar, njeno mesto pa bo tako zasedla Suzana Hafner.

ŽENSKA HOKEJSKA REPREZENTANCA

# Ime in PRIIMEKIgralno mestoKlub
#Hedvika KORBARVratarka (GK)HK Triglav Kranj
#Ines CONFIDENTIVratarka (GK)HDK Maribor
#Nadja VAKARIČIČBranilka (D)HK Triglav Kranj
#Mojca DUHBranilka (D)HK Triglav Kranj
#Suzana HAFNERBranilka (D)HK Triglav Kranj
#Metka MANFREDABranilka (D)HDK Maribor
#Nina LONČARBranilka (D)HK Olimpija
#Patricija USNIKBranilka (D)HK Olimpija
#Tea LAHAJNARNapadalka (F)HK Triglav Kranj
#Urša PAZLARNapadalka (F)HK Triglav Kranj
#Irena KRANERNapadalka (F)HK Triglav Kranj
#Laura DEISINGERNapadalka (F)HK Olimpija
#Pia PRENNapadalka (F)HK Olimpija
#Katja BIŠČAKNapadalka (F)HK Olimpija
#Eva DUKARIČNapadalka (F)HK Olimpija
#Ina PREZELJNapadalka (F)HDK Maribor
#Sergeja ZIMŠEKNapadalka (F)HDK Maribor
#Tamara LEPIRNapadalka (F)HDK Maribor
#Ana PRŠINANapadalka (F)HDK Maribor
#Kaja ZAJFRIDNapadalka (F)HDK Maribor
#Špela PUŠRezervaHK Olimpija
#Tamara SVETINARezervaHK Triglav Kranj

Vodstvo reprezentance

Selektor: Aci Ferjanič

Pomočnik selektorja: Boštjan Kos

Fizioterapevtka: Petra Knez

Ekonom: Slavko Muhič

Vodja ekipe: Barbara Kavčič

TEKME SLOVENSKE ŽENSKE HOKEJSKE REPREZENTANCE

DATUM URAKRAJTEKMA
08.04.201313:00Auckland BotanyHUN – SLO
09.04.201313:00Auckland BotanySLO – POL
11.04.201313:00Auckland BotanyITA – SLO
12.04.201316:30Auckland BotanySLO – AUS
14.04.201316:30Auckland BotanyNZL – SLO

Ure tekem so v lokalnem času, ki je 12 ur pred našim.

Komentarji

  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled