IHL U-15 Dečki 23/24

Najboljši short-handed strelci - Finale

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
3. TOLAR Maks HKMK Bled
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 4 3 1 4 2 0 0
2 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 4 2 2 4 1 0 0
3 TOLAR Maks HKMK Bled 4 1 2 3 0 0 0
4 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 4 1 1 2 1 0 0
5 BERC Oskar HKMK Bled 4 2 0 2 1 0 0
6 MUŽAN Jakob HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
7 GROZNIK Jan HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
8 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
9 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
10 VANIČ Jakob HKMK Bled 3 0 1 1 0 0 0
11 AREH Tim HK SŽ Olimpija 4 1 0 1 0 0 0
12 SUŠNIK Nik HKMK Bled 4 1 0 1 1 0 0
13 LANGUS Aleksander HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
14 PINTAR Kris HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
15 VODNJOV Marcel HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0

Najboljši short-handed strelci - 3. mesto

1. DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG
2. HUTAR Jan HK Slavija jr
3. IDŽAN Matko HK Slavija jr
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 2 2 4 0 1 1
2 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 1 2 0 1 1
3 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 2 5 1 0 3
4 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 4 0 4 1 0 1
5 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 3 0 3 0 0 1
6 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 0 3 3 0 0 2
7 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 2 1 3 0 0 1
8 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 3
9 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 2
10 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 -1
11 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 1 0 1 1 0 0 0
12 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 0
13 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
14 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 1 0 1 0 0 2
15 ČIGON Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 -3
16 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1
17 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1

Najboljši short-handed strelci - 5. mesto

1. KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje
2. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
3. PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 7 9 0 0 0
2 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 3 7 2 9 0 0 0
3 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 3 2 2 4 0 0 0
4 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
5 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
6 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 3 1 2 3 0 0 0
7 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 3 2 1 3 0 0 0
8 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 0 3 3 0 0 0
9 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
10 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 3 1 1 2 1 0 0
11 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
12 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 3 0 2 2 0 0 0
13 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
14 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
15 GRILC Žan Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
16 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
17 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
18 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
19 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
20 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
21 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
22 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
23 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0

Najboljši short-handed strelci - 7. mesto

1. BLATNIK Jure HK Triglav Modri
2. KORDEŽ Matej HK Triglav Modri
3. EINHAUER Tevž HK Triglav Modri
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 2 3 3 6 1 0 0
2 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 2 3 1 4 0 0 0
3 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 2 2 1 3 0 0 0
4 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 1 2 0 0 0
5 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
6 CVEK Blaž HK Triglav Beli 1 1 0 1 0 0 0
7 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
8 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
9 KERT Oskar HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
10 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
11 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
12 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
13 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši short-handed strelci - Polfinale

1. BERIČIČ Matevž HK Slavija jr
2. MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG
3. SIMIĆ Momčilo Select Team BG
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 1 0
2 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 1 2 3 0 0 2
3 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 3 0 3 0 0 2
4 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
5 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 1 0 0
6 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 1 0 0
7 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 0 2 2 0 0 0
8 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 2 0 2 0 0 0
9 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
10 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
11 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 0
12 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 2 0 2 0 0 0
13 BERC Oskar HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
14 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
15 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 1 1 2 1 0 1
16 PESRL Martin HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
17 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
18 TOLAR Maks HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
19 VUKELIĆ Marko Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
20 KUKIĆ Viktor Select Team BG 2 0 1 1 0 0 -1
21 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 1 0 1 1 0 -1
22 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
23 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
24 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
25 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
26 LOJO Timur HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
27 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
28 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 0
29 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
30 PINTAR Kris HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
31 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 1
32 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši short-handed strelci - 5.-8.

1. GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje
2. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
3. KLINAR Jaka Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 2 2 1 3 1 1 0
2 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 2 4 3 7 0 0 0
3 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 2 2 3 5 0 0 0
4 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 2 2 2 4 0 0 0
5 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 0 0 0
6 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 2 1 2 3 1 0 0
7 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 2 1 2 3 0 0 0
8 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 2 0 3 3 0 0 0
9 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
10 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
11 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 2 0 2 2 0 0 0
12 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 2 1 1 2 0 0 0
13 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 2 0 2 2 0 0 0
14 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
15 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
16 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
17 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
18 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
19 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
20 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
21 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
22 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
23 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
24 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
25 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
26 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
27 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
28 BORSE Jože Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
29 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
30 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
31 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši short-handed strelci - Četrtfinale

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. VODNJOV Marcel HKMK Bled
3. KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 5 4 9 1 1 0
2 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 4 3 7 1 1 0
3 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 1 1 0
4 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 3 2 2 4 0 1 4
5 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 1 1 1 2 0 1 0
6 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 1 0
7 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 1 6 7 1 0 0
8 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 2 2 4 6 0 0 0
9 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 3 3 6 1 0 0
10 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 2 4 6 1 0 0
11 BERC Oskar HKMK Bled 2 3 2 5 0 0 0
12 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 3 5 2 0 0
13 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 1 4 0 0 0
14 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 2 2 4 1 0 0
15 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
16 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 2 3 1 0 0
17 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 0 0
18 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 2 3 1 0 0
19 TOLAR Maks HKMK Bled 2 3 0 3 1 0 0
20 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 3 2 1 3 0 0 4
21 LOJO Timur HK Slavija jr 1 0 2 2 0 0 0
22 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
23 KRALJ Lan HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
24 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
25 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
26 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
27 AREH Tim HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
28 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 3 2 0 2 0 0 0
29 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 3 2 0 2 1 0 2
30 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 3 1 1 2 0 0 5
31 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 3 0 2 2 0 0 3
32 KARALIČ Iris HK Slavija jr 1 1 0 1 0 0 0
33 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
34 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 -1
35 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
36 KAKER Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
37 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
38 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
39 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
40 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
41 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
42 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
43 PAZLAR Jernej HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
44 PESRL Martin HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
45 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
46 PINTAR Kris HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
47 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
48 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
49 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
50 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
51 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
52 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 3 0 1 1 0 0 -4
53 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 3 1 0 1 1 0 -5
54 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 3 1 0 1 1 0 2
55 KUKIĆ Viktor Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
56 DUKIĆ Jakša Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
57 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
58 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 3 1 0 1 0 0 1
59 GAVRIĆ Marko Select Team BG 3 1 0 1 0 0 4

Najboljši short-handed strelci - Osmina finala

1. BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli
2. KUHAR Bine HK Triglav Beli
3. PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 6 6 0 0 0
2 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 2 4 6 0 0 0
3 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 3 2 5 0 0 0
4 ROBEK Matic HDK Maribor 2 1 3 4 0 0 0
5 FRAS Ožbej HK Triglav Beli 2 0 3 3 0 0 0
6 JENKO Dejan HK Triglav Beli 2 2 1 3 1 0 0
7 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 2 1 3 0 0 0
8 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
9 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
10 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 2 1 2 3 0 0 0
11 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
12 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
13 CVEK Blaž HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
14 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
15 RODMAN Henrik HDK Maribor 2 1 1 2 1 0 0
16 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 1 0 1 0 0 0
17 STRELEC Aleksander HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
18 VINČEC Jaka HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0

Najboljši short-handed strelci - Redni del

1. TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice
2. IDŽAN Matko HK Slavija jr
3. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 17 29 31 60 1 4 2
2 IDŽAN Matko HK Slavija jr 16 39 32 71 4 3 1
3 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 17 31 24 55 5 3 0
4 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 16 34 18 52 4 2 2
5 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 17 15 17 32 0 2 0
6 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 18 21 30 51 4 1 2
7 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 16 28 19 47 1 1 1
8 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 17 13 33 46 0 1 1
9 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 18 22 19 41 1 1 1
10 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 18 15 20 35 3 1 0
11 TOLAR Maks HKMK Bled 10 15 15 30 2 1 0
12 SUŠNIK Nik HKMK Bled 15 14 16 30 1 1 0
13 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 15 13 9 22 1 1 0
14 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 15 13 9 22 3 1 2
15 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 17 9 13 22 0 1 2
16 MICELLI Niclas EC VSV 7 9 10 19 0 1 0
17 VODNJOV Marcel HKMK Bled 8 13 6 19 1 1 0
18 GREGORČIČ Matic Sij A Jesenice 17 9 6 15 2 1 -1
19 GRITZNIG Lucas EC VSV 5 4 9 13 0 1 0
20 ROBEK Matic HDK Maribor 16 7 6 13 1 1 0
21 KAKER Rok HK Slavija jr 17 5 7 12 1 1 0
22 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 13 8 3 11 1 1 0
23 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 17 5 6 11 1 1 -4
24 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 17 5 6 11 2 1 1
25 PENKO Tilen HK Slavija jr 14 5 5 10 0 1 0
26 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 8 4 3 7 1 1 0
27 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 9 1 2 3 0 1 0
28 MIKLAVČIČ Vid HK Triglav Beli 10 2 0 2 1 1 0
29 RADUHA Žiga HK Slavija jr 17 17 37 54 3 0 0
30 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 14 26 18 44 4 0 4
31 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 18 10 24 34 1 0 3
32 BERC Oskar HKMK Bled 17 11 22 33 2 0 0
33 VANIČ Jakob HKMK Bled 17 9 20 29 2 0 0
34 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 17 13 15 28 4 0 0
35 PINTAR Kris HKMK Bled 17 12 14 26 0 0 0
36 GROZNIK Jan HKMK Bled 17 11 14 25 2 0 0
37 BORSE Jože Sij A Jesenice 18 15 9 24 0 0 -1
38 HUTAR Jan HK Slavija jr 17 7 15 22 1 0 -1
39 LOJO Timur HK Slavija jr 16 4 17 21 1 0 1
40 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 16 6 15 21 1 0 1
41 ERD LEIF Frederic EC VSV 12 15 5 20 0 0 0
42 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 14 5 15 20 0 0 5
43 BERC Lev HKMK Bled 13 12 7 19 2 0 0
44 AREH Tim HK SŽ Olimpija 16 7 12 19 0 0 1
45 VUKELJ Lev HKMK Bled 17 9 10 19 5 0 0
46 ANDRIĆ Luka Select Team BG 13 13 5 18 1 0 0
47 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 18 9 9 18 1 0 0
48 DUKIĆ Jakša Select Team BG 14 3 14 17 1 0 2
49 HOČEVAR Marsel EC VSV 11 5 11 16 1 0 0
50 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 14 9 7 16 1 0 3
51 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 17 6 10 16 3 0 -1
52 KRALJ Lan HKMK Bled 17 3 13 16 1 0 0
53 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 18 4 12 16 0 0 -1
54 ERŽENIČNIK Gal Mark HK Slavija jr 13 7 8 15 1 0 0
55 LINDIČ Žan HKMK Bled 16 8 7 15 0 0 0
56 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 18 7 8 15 1 0 -2
57 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 12 7 7 14 0 0 0
58 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 13 8 6 14 0 0 5
59 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 16 8 6 14 0 0 -2
60 MUBI Jakob HK Triglav Modri 17 9 5 14 1 0 0
61 GORIŠEK LENART HK RST Pellet Celje 17 6 8 14 0 0 2
62 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 18 8 6 14 1 0 -1
63 KURALT Jošt HK Triglav Beli 17 5 8 13 1 0 -4
64 KRAJNC Miha HDK Maribor 5 9 3 12 0 0 0
65 GRILC Žan Sij A Jesenice 16 5 7 12 0 0 1
66 GASER Maks HK Triglav Modri 16 6 6 12 1 0 1
67 SINTSCHNIG Paul EC VSV 4 9 2 11 1 0 0
68 VUKELIĆ Marko Select Team BG 11 6 5 11 0 0 9
69 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 15 5 6 11 1 0 -2
70 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 16 3 8 11 1 0 0
71 MUŽAN Jakob HKMK Bled 17 4 7 11 0 0 0
72 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 18 7 4 11 2 0 1
73 FISCHER Luca EC VSV 3 4 6 10 0 0 0
74 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 13 4 6 10 0 0 2
75 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 15 6 4 10 0 0 3
76 KIMOVEC Rožle HK Triglav Modri 18 4 6 10 0 0 1
77 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 18 5 5 10 1 0 0
78 SEIWALD Florian EC VSV 9 5 4 9 1 0 0
79 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 14 5 4 9 0 0 0
80 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 18 5 4 9 0 0 3
81 JENKO Dejan HK Triglav Beli 18 6 3 9 1 0 -2
82 DABRINGER Felix EC VSV 7 3 5 8 1 0 0
83 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 11 6 2 8 3 0 -2
84 LANGUS Aleksander HKMK Bled 15 5 3 8 0 0 0
85 STIPANIČ Anže HK SŽ Olimpija 15 5 3 8 0 0 0
86 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 17 2 6 8 0 0 0
87 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 17 3 5 8 1 0 0
88 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 17 2 6 8 0 0 -1
89 ČIGON Rok HK Slavija jr 18 4 4 8 0 0 -1
90 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 13 4 3 7 0 0 4
91 KUHAR Bine HK Triglav Beli 16 1 6 7 0 0 -4
92 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 16 3 4 7 1 0 0
93 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 17 0 7 7 0 0 0
94 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 18 5 2 7 1 0 -5
95 SMUKAVEC Drejc Sij A Jesenice 18 3 4 7 1 0 1
96 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 18 2 5 7 2 0 1
97 WANDALLER Anton EC VSV 7 4 2 6 1 0 0
98 KALIN Nejc HK Slavija jr 11 1 5 6 0 0 0
99 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 13 5 1 6 0 0 0
100 KRIŽNAR Žan HK Triglav Modri 14 3 3 6 0 0 1
101 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 14 2 4 6 0 0 3
102 GAVRIĆ Marko Select Team BG 14 5 1 6 0 0 0
103 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 15 3 3 6 1 0 -1
104 POR Marcel Sij A Jesenice 15 4 2 6 0 0 -1
105 KRAMER Jaša Ivo HK RST Pellet Celje 16 2 4 6 1 0 0
106 VINČEC Jaka HDK Maribor 17 1 5 6 0 0 0
107 ŠKOFIC Tilen Sij A Jesenice 18 2 4 6 0 0 -1
108 ROCKENSCHUß Vincent EC VSV 11 4 1 5 0 0 0
109 ŠENICA Vid HK Triglav Modri 16 4 1 5 0 0 -4
110 KOCI Žan HK Triglav Beli 17 2 3 5 0 0 0
111 ZIMMERMANN Siri EC VSV 5 0 4 4 0 0 0
112 KIRCHER Lorenz EC VSV 8 1 3 4 0 0 0
113 ČEŠNOVAR Rok HK Slavija jr 11 2 2 4 1 0 0
114 PAZLAR Jernej HKMK Bled 14 3 1 4 0 0 0
115 OMAN Patrik HKMK Bled 14 4 0 4 1 0 0
116 OBERRAUNER Fynn EC VSV 14 2 2 4 0 0 0
117 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 15 2 2 4 1 0 -6
118 PIBERNIK Jaka HK Triglav Modri 17 2 2 4 0 0 -4
119 KERT Oskar HK Triglav Modri 17 0 4 4 0 0 -2
120 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 18 1 3 4 0 0 0
121 ISHUTIN Aleksandr Select Team BG 3 2 1 3 0 0 0
122 BUSHUEV Maksim Select Team BG 4 1 2 3 0 0 0
123 BASARA Jovan Select Team BG 5 1 2 3 0 0 0
124 KLEINLERCHER Emma EC VSV 6 1 2 3 0 0 0
125 MOSER Nikolas EC VSV 8 1 2 3 1 0 0
126 KUKIĆ Viktor Select Team BG 9 0 3 3 0 0 1
127 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 10 1 2 3 1 0 6
128 STERN Maximilian EC VSV 11 1 2 3 1 0 0
129 RODMAN Henrik HDK Maribor 14 3 0 3 1 0 0
130 PEČENIK Luka HK Triglav Beli 14 1 2 3 0 0 -3
131 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 14 2 1 3 0 0 0
132 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 15 2 1 3 0 0 0
133 KURALT Timon Izak HK SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0 -1
134 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
135 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
136 CVEK Blaž HK Triglav Beli 15 1 2 3 0 0 0
137 ČERNE Miha HKMK Bled 16 2 1 3 0 0 0
138 LOMBAR Tim HKMK Bled 17 1 2 3 0 0 0
139 STRELEC Aleksander HDK Maribor 17 2 1 3 1 0 0
140 ROJS Žiga HDK Maribor 17 1 2 3 0 0 0
141 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 18 0 3 3 0 0 -1
142 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 18 1 2 3 0 0 -1
143 BELAK Lukas HK Slavija jr 1 2 0 2 0 0 0
144 BELAK Valuk HK Slavija jr 1 1 1 2 0 0 0
145 BROZ Dominik EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
146 MUSKARI Carlos EC VSV 3 1 1 2 0 0 0
147 SINTSCHNIG Johanna EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
148 KATERN Tevž HK Slavija jr 4 0 2 2 0 0 0
149 PROSEN Valentina EC VSV 6 0 2 2 0 0 0
150 KORELC Žiga HK Slavija jr 6 0 2 2 0 0 0
151 BLASCHITZ Felix EC VSV 7 1 1 2 0 0 0
152 ŠEPIC Žan Sij A Jesenice 8 0 2 2 0 0 0
153 HANSAL Nico EC VSV 8 0 2 2 0 0 0
154 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 9 0 2 2 0 0 0
155 ZABRET Lovro HK Triglav Modri 10 2 0 2 0 0 0
156 BAUMANN Maximilian EC VSV 10 1 1 2 0 0 0
157 BEZJAK Maj HDK Maribor 11 2 0 2 0 0 0
158 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 13 0 2 2 0 0 -1
159 ERLACHER Louis Sky EC VSV 13 1 1 2 0 0 0
160 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 13 0 2 2 0 0 0
161 ŠEFMAN Taj HKMK Bled 14 1 1 2 0 0 0
162 MUNDA Miha HDK Maribor 15 0 2 2 0 0 0
163 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 17 0 2 2 0 0 -2
164 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
165 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
166 BREZNIK Bine HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
167 FRELIH Niko Sij A Jesenice 4 0 1 1 0 0 0
168 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 4 0 1 1 0 0 0
169 ANKELE Maša HK Triglav Beli 4 0 1 1 0 0 0
170 RAMSBACHER Mathias EC VSV 4 1 0 1 0 0 0
171 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 5 1 0 1 0 0 0
172 WINKLER Alexander EC VSV 5 1 0 1 0 0 0
173 MARGON Nejc Sij A Jesenice 6 1 0 1 0 0 0
174 SCHWAB Anthony EC VSV 7 1 0 1 0 0 0
175 ŠKREBLIN Tim Sij A Jesenice 7 0 1 1 0 0 0
176 ODER Alja HDK Maribor 8 0 1 1 0 0 0
177 WALTL kilian EC VSV 8 0 1 1 0 0 0
178 OSENK Jakob HK Triglav Modri 14 0 1 1 0 0 0
179 PESRL Martin HKMK Bled 15 0 1 1 0 0 0
180 POLJAKOVIC Andrej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
181 KRAJLAH Anej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
182 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Beli 18 0 1 1 0 0 0