IHL U-15 Dečki 23/24

Najboljši strelci (po zadetkih) - Finale

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
3. BERC Oskar HKMK Bled
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 4 3 1 4 2 0 0
2 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 4 2 2 4 1 0 0
3 BERC Oskar HKMK Bled 4 2 0 2 1 0 0
4 TOLAR Maks HKMK Bled 4 1 2 3 0 0 0
5 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 4 1 1 2 1 0 0
6 AREH Tim HK SŽ Olimpija 4 1 0 1 0 0 0
7 SUŠNIK Nik HKMK Bled 4 1 0 1 1 0 0
8 LANGUS Aleksander HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
9 PINTAR Kris HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
10 VODNJOV Marcel HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
11 MUŽAN Jakob HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
12 GROZNIK Jan HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
13 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
14 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
15 VANIČ Jakob HKMK Bled 3 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci (po zadetkih) - 3. mesto

1. MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG
2. IDŽAN Matko HK Slavija jr
3. MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 4 0 4 1 0 1
2 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 2 5 1 0 3
3 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 3 0 3 0 0 1
4 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 2 2 4 0 1 1
5 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 2 1 3 0 0 1
6 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 3
7 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 2
8 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 1 2 0 1 1
9 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 1 0 1 0 0 2
10 ČIGON Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 -3
11 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 0 3 3 0 0 2
12 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 -1
13 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 1 0 1 1 0 0 0
14 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 0
15 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
16 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1
17 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1

Najboljši strelci (po zadetkih) - 5. mesto

1. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
2. KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje
3. PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 3 7 2 9 0 0 0
2 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 7 9 0 0 0
3 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 3 2 2 4 0 0 0
4 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
5 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
6 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 3 2 1 3 0 0 0
7 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 3 1 2 3 0 0 0
8 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
9 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 3 1 1 2 1 0 0
10 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
11 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
12 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
13 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
14 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
15 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
16 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 0 3 3 0 0 0
17 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 3 0 2 2 0 0 0
18 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
19 GRILC Žan Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
20 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
21 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
22 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
23 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci (po zadetkih) - 7. mesto

1. BLATNIK Jure HK Triglav Modri
2. KORDEŽ Matej HK Triglav Modri
3. EINHAUER Tevž HK Triglav Modri
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 2 3 3 6 1 0 0
2 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 2 3 1 4 0 0 0
3 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 2 2 1 3 0 0 0
4 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
5 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 1 2 0 0 0
6 CVEK Blaž HK Triglav Beli 1 1 0 1 0 0 0
7 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
8 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
9 KERT Oskar HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
10 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
11 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
12 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
13 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci (po zadetkih) - Polfinale

1. SIMIĆ Momčilo Select Team BG
2. RADUHA Žiga HK Slavija jr
3. MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 3 0 3 0 0 2
2 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 1 0 0
3 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 2 0 2 0 0 0
4 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
5 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
6 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 2 0 2 0 0 0
7 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
8 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 1 0 0
9 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 1 0
10 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 1 2 3 0 0 2
11 BERC Oskar HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
12 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
13 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 1 1 2 1 0 1
14 PESRL Martin HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
15 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
16 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 1 0 1 1 0 -1
17 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
18 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 0
19 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
20 PINTAR Kris HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
21 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 1
22 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 0 2 2 0 0 0
23 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 0
24 TOLAR Maks HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
25 KUKIĆ Viktor Select Team BG 2 0 1 1 0 0 -1
26 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
27 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
28 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
29 LOJO Timur HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
30 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
31 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
32 VUKELIĆ Marko Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1

Najboljši strelci (po zadetkih) - 5.-8.

1. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
2. KLINAR Jaka Sij A Jesenice
3. HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 2 4 3 7 0 0 0
2 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 2 2 3 5 0 0 0
3 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 2 2 2 4 0 0 0
4 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 0 0 0
5 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 2 2 1 3 1 1 0
6 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
7 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
8 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 2 1 2 3 1 0 0
9 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 2 1 2 3 0 0 0
10 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
11 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 2 1 1 2 0 0 0
12 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
13 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
14 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
15 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
16 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
17 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
18 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
19 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
20 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
21 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
22 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 2 0 3 3 0 0 0
23 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
24 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 2 0 2 2 0 0 0
25 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 2 0 2 2 0 0 0
26 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
27 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
28 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
29 BORSE Jože Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
30 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
31 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci (po zadetkih) - Četrtfinale

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. VODNJOV Marcel HKMK Bled
3. RADUHA Žiga HK Slavija jr
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 5 4 9 1 1 0
2 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 4 3 7 1 1 0
3 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 3 3 6 1 0 0
4 BERC Oskar HKMK Bled 2 3 2 5 0 0 0
5 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 1 4 0 0 0
6 TOLAR Maks HKMK Bled 2 3 0 3 1 0 0
7 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 2 4 6 1 0 0
8 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 2 2 4 6 0 0 0
9 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 3 5 2 0 0
10 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 2 2 4 1 0 0
11 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 1 1 0
12 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 3 2 2 4 0 1 4
13 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 3 2 1 3 0 0 4
14 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
15 AREH Tim HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
16 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 3 2 0 2 0 0 0
17 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 3 2 0 2 1 0 2
18 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 1 6 7 1 0 0
19 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 2 3 1 0 0
20 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 0 0
21 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 2 3 1 0 0
22 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
23 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 1 1 1 2 0 1 0
24 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
25 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
26 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
27 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 3 1 1 2 0 0 5
28 KARALIČ Iris HK Slavija jr 1 1 0 1 0 0 0
29 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
30 KAKER Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
31 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
32 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
33 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 1 0
34 PAZLAR Jernej HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
35 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
36 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
37 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
38 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
39 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 3 1 0 1 1 0 -5
40 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 3 1 0 1 1 0 2
41 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 3 1 0 1 0 0 1
42 GAVRIĆ Marko Select Team BG 3 1 0 1 0 0 4
43 LOJO Timur HK Slavija jr 1 0 2 2 0 0 0
44 KRALJ Lan HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
45 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 3 0 2 2 0 0 3
46 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
47 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 -1
48 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
49 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
50 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
51 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
52 PESRL Martin HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
53 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
54 PINTAR Kris HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
55 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
56 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 3 0 1 1 0 0 -4
57 KUKIĆ Viktor Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
58 DUKIĆ Jakša Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
59 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2

Najboljši strelci (po zadetkih) - Osmina finala

1. PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli
2. KUHAR Bine HK Triglav Beli
3. JENKO Dejan HK Triglav Beli
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 3 2 5 0 0 0
2 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 2 4 6 0 0 0
3 JENKO Dejan HK Triglav Beli 2 2 1 3 1 0 0
4 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 2 1 3 0 0 0
5 CVEK Blaž HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
6 ROBEK Matic HDK Maribor 2 1 3 4 0 0 0
7 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
8 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
9 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 2 1 2 3 0 0 0
10 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
11 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
12 RODMAN Henrik HDK Maribor 2 1 1 2 1 0 0
13 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 1 0 1 0 0 0
14 VINČEC Jaka HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0
15 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 6 6 0 0 0
16 FRAS Ožbej HK Triglav Beli 2 0 3 3 0 0 0
17 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
18 STRELEC Aleksander HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci (po zadetkih) - Redni del

1. IDŽAN Matko HK Slavija jr
2. BERIČIČ Matevž HK Slavija jr
3. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 IDŽAN Matko HK Slavija jr 16 39 32 71 4 3 1
2 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 16 34 18 52 4 2 2
3 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 17 31 24 55 5 3 0
4 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 17 29 31 60 1 4 2
5 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 16 28 19 47 1 1 1
6 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 14 26 18 44 4 0 4
7 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 18 22 19 41 1 1 1
8 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 18 21 30 51 4 1 2
9 RADUHA Žiga HK Slavija jr 17 17 37 54 3 0 0
10 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 18 15 20 35 3 1 0
11 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 17 15 17 32 0 2 0
12 TOLAR Maks HKMK Bled 10 15 15 30 2 1 0
13 BORSE Jože Sij A Jesenice 18 15 9 24 0 0 -1
14 ERD LEIF Frederic EC VSV 12 15 5 20 0 0 0
15 SUŠNIK Nik HKMK Bled 15 14 16 30 1 1 0
16 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 17 13 33 46 0 1 1
17 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 17 13 15 28 4 0 0
18 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 15 13 9 22 1 1 0
19 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 15 13 9 22 3 1 2
20 VODNJOV Marcel HKMK Bled 8 13 6 19 1 1 0
21 ANDRIĆ Luka Select Team BG 13 13 5 18 1 0 0
22 PINTAR Kris HKMK Bled 17 12 14 26 0 0 0
23 BERC Lev HKMK Bled 13 12 7 19 2 0 0
24 BERC Oskar HKMK Bled 17 11 22 33 2 0 0
25 GROZNIK Jan HKMK Bled 17 11 14 25 2 0 0
26 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 18 10 24 34 1 0 3
27 VANIČ Jakob HKMK Bled 17 9 20 29 2 0 0
28 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 17 9 13 22 0 1 2
29 MICELLI Niclas EC VSV 7 9 10 19 0 1 0
30 VUKELJ Lev HKMK Bled 17 9 10 19 5 0 0
31 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 18 9 9 18 1 0 0
32 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 14 9 7 16 1 0 3
33 GREGORČIČ Matic Sij A Jesenice 17 9 6 15 2 1 -1
34 MUBI Jakob HK Triglav Modri 17 9 5 14 1 0 0
35 KRAJNC Miha HDK Maribor 5 9 3 12 0 0 0
36 SINTSCHNIG Paul EC VSV 4 9 2 11 1 0 0
37 LINDIČ Žan HKMK Bled 16 8 7 15 0 0 0
38 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 13 8 6 14 0 0 5
39 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 16 8 6 14 0 0 -2
40 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 18 8 6 14 1 0 -1
41 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 13 8 3 11 1 1 0
42 HUTAR Jan HK Slavija jr 17 7 15 22 1 0 -1
43 AREH Tim HK SŽ Olimpija 16 7 12 19 0 0 1
44 ERŽENIČNIK Gal Mark HK Slavija jr 13 7 8 15 1 0 0
45 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 18 7 8 15 1 0 -2
46 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 12 7 7 14 0 0 0
47 ROBEK Matic HDK Maribor 16 7 6 13 1 1 0
48 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 18 7 4 11 2 0 1
49 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 16 6 15 21 1 0 1
50 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 17 6 10 16 3 0 -1
51 GORIŠEK LENART HK RST Pellet Celje 17 6 8 14 0 0 2
52 GASER Maks HK Triglav Modri 16 6 6 12 1 0 1
53 VUKELIĆ Marko Select Team BG 11 6 5 11 0 0 9
54 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 15 6 4 10 0 0 3
55 JENKO Dejan HK Triglav Beli 18 6 3 9 1 0 -2
56 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 11 6 2 8 3 0 -2
57 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 14 5 15 20 0 0 5
58 HOČEVAR Marsel EC VSV 11 5 11 16 1 0 0
59 KURALT Jošt HK Triglav Beli 17 5 8 13 1 0 -4
60 GRILC Žan Sij A Jesenice 16 5 7 12 0 0 1
61 KAKER Rok HK Slavija jr 17 5 7 12 1 1 0
62 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 15 5 6 11 1 0 -2
63 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 17 5 6 11 1 1 -4
64 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 17 5 6 11 2 1 1
65 PENKO Tilen HK Slavija jr 14 5 5 10 0 1 0
66 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 18 5 5 10 1 0 0
67 SEIWALD Florian EC VSV 9 5 4 9 1 0 0
68 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 14 5 4 9 0 0 0
69 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 18 5 4 9 0 0 3
70 LANGUS Aleksander HKMK Bled 15 5 3 8 0 0 0
71 STIPANIČ Anže HK SŽ Olimpija 15 5 3 8 0 0 0
72 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 18 5 2 7 1 0 -5
73 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 13 5 1 6 0 0 0
74 GAVRIĆ Marko Select Team BG 14 5 1 6 0 0 0
75 LOJO Timur HK Slavija jr 16 4 17 21 1 0 1
76 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 18 4 12 16 0 0 -1
77 GRITZNIG Lucas EC VSV 5 4 9 13 0 1 0
78 MUŽAN Jakob HKMK Bled 17 4 7 11 0 0 0
79 FISCHER Luca EC VSV 3 4 6 10 0 0 0
80 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 13 4 6 10 0 0 2
81 KIMOVEC Rožle HK Triglav Modri 18 4 6 10 0 0 1
82 ČIGON Rok HK Slavija jr 18 4 4 8 0 0 -1
83 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 8 4 3 7 1 1 0
84 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 13 4 3 7 0 0 4
85 WANDALLER Anton EC VSV 7 4 2 6 1 0 0
86 POR Marcel Sij A Jesenice 15 4 2 6 0 0 -1
87 ROCKENSCHUß Vincent EC VSV 11 4 1 5 0 0 0
88 ŠENICA Vid HK Triglav Modri 16 4 1 5 0 0 -4
89 OMAN Patrik HKMK Bled 14 4 0 4 1 0 0
90 DUKIĆ Jakša Select Team BG 14 3 14 17 1 0 2
91 KRALJ Lan HKMK Bled 17 3 13 16 1 0 0
92 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 16 3 8 11 1 0 0
93 DABRINGER Felix EC VSV 7 3 5 8 1 0 0
94 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 17 3 5 8 1 0 0
95 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 16 3 4 7 1 0 0
96 SMUKAVEC Drejc Sij A Jesenice 18 3 4 7 1 0 1
97 KRIŽNAR Žan HK Triglav Modri 14 3 3 6 0 0 1
98 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 15 3 3 6 1 0 -1
99 PAZLAR Jernej HKMK Bled 14 3 1 4 0 0 0
100 RODMAN Henrik HDK Maribor 14 3 0 3 1 0 0
101 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 17 2 6 8 0 0 -1
102 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 17 2 6 8 0 0 0
103 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 18 2 5 7 2 0 1
104 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 14 2 4 6 0 0 3
105 KRAMER Jaša Ivo HK RST Pellet Celje 16 2 4 6 1 0 0
106 ŠKOFIC Tilen Sij A Jesenice 18 2 4 6 0 0 -1
107 KOCI Žan HK Triglav Beli 17 2 3 5 0 0 0
108 ČEŠNOVAR Rok HK Slavija jr 11 2 2 4 1 0 0
109 OBERRAUNER Fynn EC VSV 14 2 2 4 0 0 0
110 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 15 2 2 4 1 0 -6
111 PIBERNIK Jaka HK Triglav Modri 17 2 2 4 0 0 -4
112 ISHUTIN Aleksandr Select Team BG 3 2 1 3 0 0 0
113 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 14 2 1 3 0 0 0
114 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 15 2 1 3 0 0 0
115 ČERNE Miha HKMK Bled 16 2 1 3 0 0 0
116 STRELEC Aleksander HDK Maribor 17 2 1 3 1 0 0
117 BELAK Lukas HK Slavija jr 1 2 0 2 0 0 0
118 MIKLAVČIČ Vid HK Triglav Beli 10 2 0 2 1 1 0
119 ZABRET Lovro HK Triglav Modri 10 2 0 2 0 0 0
120 BEZJAK Maj HDK Maribor 11 2 0 2 0 0 0
121 KUHAR Bine HK Triglav Beli 16 1 6 7 0 0 -4
122 KALIN Nejc HK Slavija jr 11 1 5 6 0 0 0
123 VINČEC Jaka HDK Maribor 17 1 5 6 0 0 0
124 KIRCHER Lorenz EC VSV 8 1 3 4 0 0 0
125 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 18 1 3 4 0 0 0
126 BUSHUEV Maksim Select Team BG 4 1 2 3 0 0 0
127 BASARA Jovan Select Team BG 5 1 2 3 0 0 0
128 KLEINLERCHER Emma EC VSV 6 1 2 3 0 0 0
129 MOSER Nikolas EC VSV 8 1 2 3 1 0 0
130 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 9 1 2 3 0 1 0
131 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 10 1 2 3 1 0 6
132 STERN Maximilian EC VSV 11 1 2 3 1 0 0
133 PEČENIK Luka HK Triglav Beli 14 1 2 3 0 0 -3
134 CVEK Blaž HK Triglav Beli 15 1 2 3 0 0 0
135 KURALT Timon Izak HK SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0 -1
136 LOMBAR Tim HKMK Bled 17 1 2 3 0 0 0
137 ROJS Žiga HDK Maribor 17 1 2 3 0 0 0
138 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 18 1 2 3 0 0 -1
139 BELAK Valuk HK Slavija jr 1 1 1 2 0 0 0
140 MUSKARI Carlos EC VSV 3 1 1 2 0 0 0
141 BLASCHITZ Felix EC VSV 7 1 1 2 0 0 0
142 BAUMANN Maximilian EC VSV 10 1 1 2 0 0 0
143 ERLACHER Louis Sky EC VSV 13 1 1 2 0 0 0
144 ŠEFMAN Taj HKMK Bled 14 1 1 2 0 0 0
145 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
146 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
147 RAMSBACHER Mathias EC VSV 4 1 0 1 0 0 0
148 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 5 1 0 1 0 0 0
149 WINKLER Alexander EC VSV 5 1 0 1 0 0 0
150 MARGON Nejc Sij A Jesenice 6 1 0 1 0 0 0
151 SCHWAB Anthony EC VSV 7 1 0 1 0 0 0
152 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 17 0 7 7 0 0 0
153 ZIMMERMANN Siri EC VSV 5 0 4 4 0 0 0
154 KERT Oskar HK Triglav Modri 17 0 4 4 0 0 -2
155 KUKIĆ Viktor Select Team BG 9 0 3 3 0 0 1
156 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
157 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
158 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 18 0 3 3 0 0 -1
159 SINTSCHNIG Johanna EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
160 BROZ Dominik EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
161 KATERN Tevž HK Slavija jr 4 0 2 2 0 0 0
162 KORELC Žiga HK Slavija jr 6 0 2 2 0 0 0
163 PROSEN Valentina EC VSV 6 0 2 2 0 0 0
164 ŠEPIC Žan Sij A Jesenice 8 0 2 2 0 0 0
165 HANSAL Nico EC VSV 8 0 2 2 0 0 0
166 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 9 0 2 2 0 0 0
167 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 13 0 2 2 0 0 -1
168 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 13 0 2 2 0 0 0
169 MUNDA Miha HDK Maribor 15 0 2 2 0 0 0
170 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 17 0 2 2 0 0 -2
171 BREZNIK Bine HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
172 ANKELE Maša HK Triglav Beli 4 0 1 1 0 0 0
173 FRELIH Niko Sij A Jesenice 4 0 1 1 0 0 0
174 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 4 0 1 1 0 0 0
175 ŠKREBLIN Tim Sij A Jesenice 7 0 1 1 0 0 0
176 WALTL kilian EC VSV 8 0 1 1 0 0 0
177 ODER Alja HDK Maribor 8 0 1 1 0 0 0
178 OSENK Jakob HK Triglav Modri 14 0 1 1 0 0 0
179 PESRL Martin HKMK Bled 15 0 1 1 0 0 0
180 POLJAKOVIC Andrej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
181 KRAJLAH Anej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
182 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Beli 18 0 1 1 0 0 0