IHL U-15 Dečki 23/24

Najboljši power-play strelci - Finale

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
3. FRAS Oskar HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 4 3 1 4 2 0 0
2 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 4 2 2 4 1 0 0
3 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 4 1 1 2 1 0 0
4 BERC Oskar HKMK Bled 4 2 0 2 1 0 0
5 SUŠNIK Nik HKMK Bled 4 1 0 1 1 0 0
6 TOLAR Maks HKMK Bled 4 1 2 3 0 0 0
7 MUŽAN Jakob HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
8 GROZNIK Jan HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
9 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
10 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
11 VANIČ Jakob HKMK Bled 3 0 1 1 0 0 0
12 AREH Tim HK SŽ Olimpija 4 1 0 1 0 0 0
13 LANGUS Aleksander HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
14 PINTAR Kris HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
15 VODNJOV Marcel HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0

Najboljši power-play strelci - 3. mesto

1. IDŽAN Matko HK Slavija jr
2. MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG
3. DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 2 5 1 0 3
2 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 4 0 4 1 0 1
3 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 2 2 4 0 1 1
4 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 3 0 3 0 0 1
5 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 0 3 3 0 0 2
6 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 2 1 3 0 0 1
7 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 3
8 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 2
9 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 -1
10 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 1 2 0 1 1
11 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 1 0 1 1 0 0 0
12 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 0
13 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
14 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 1 0 1 0 0 2
15 ČIGON Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 -3
16 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1
17 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1

Najboljši power-play strelci - 5. mesto

1. KLINAR Jaka Sij A Jesenice
2. KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje
3. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 3 1 1 2 1 0 0
2 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 7 9 0 0 0
3 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 3 7 2 9 0 0 0
4 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 3 2 2 4 0 0 0
5 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
6 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
7 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 3 1 2 3 0 0 0
8 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 3 2 1 3 0 0 0
9 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 0 3 3 0 0 0
10 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
11 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
12 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 3 0 2 2 0 0 0
13 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
14 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
15 GRILC Žan Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
16 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
17 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
18 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
19 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
20 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
21 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
22 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
23 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0

Najboljši power-play strelci - 7. mesto

1. BLATNIK Jure HK Triglav Modri
2. KORDEŽ Matej HK Triglav Modri
3. EINHAUER Tevž HK Triglav Modri
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 2 3 3 6 1 0 0
2 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 2 3 1 4 0 0 0
3 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 2 2 1 3 0 0 0
4 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 1 2 0 0 0
5 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
6 CVEK Blaž HK Triglav Beli 1 1 0 1 0 0 0
7 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
8 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
9 KERT Oskar HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
10 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
11 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
12 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
13 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši power-play strelci - Polfinale

1. FRAS Oskar HK SŽ Olimpija
2. RADUHA Žiga HK Slavija jr
3. VNUK Vid HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 1 0 0
2 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 1 0 0
3 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
4 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
5 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 1 1 2 1 0 1
6 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 0
7 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 1
8 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 1 0 1 1 0 -1
9 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
10 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 1 0
11 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 1 2 3 0 0 2
12 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 3 0 3 0 0 2
13 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 2 0 2 0 0 0
14 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 0
15 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 2 0 2 0 0 0
16 BERC Oskar HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
17 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
18 PESRL Martin HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
19 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
20 TOLAR Maks HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
21 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 0 2 2 0 0 0
22 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
23 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
24 LOJO Timur HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
25 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
26 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
27 PINTAR Kris HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
28 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
29 VUKELIĆ Marko Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
30 KUKIĆ Viktor Select Team BG 2 0 1 1 0 0 -1
31 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
32 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3

Najboljši power-play strelci - 5.-8.

1. ŽIGON Nel Sij A Jesenice
2. GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje
3. GOLUB Tomaž Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 2 1 2 3 1 0 0
2 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 2 2 1 3 1 1 0
3 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
4 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 2 4 3 7 0 0 0
5 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 2 2 3 5 0 0 0
6 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 2 2 2 4 0 0 0
7 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 0 0 0
8 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 2 1 2 3 0 0 0
9 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 2 0 3 3 0 0 0
10 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 2 0 2 2 0 0 0
11 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 2 1 1 2 0 0 0
12 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 2 0 2 2 0 0 0
13 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
14 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
15 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
16 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
17 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
18 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
19 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
20 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
21 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
22 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
23 BORSE Jože Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
24 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
25 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
26 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
27 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
28 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
29 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
30 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
31 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši power-play strelci - Četrtfinale

1. VNUK Vid HK SŽ Olimpija
2. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
3. VODNJOV Marcel HKMK Bled
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 3 5 2 0 0
2 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 5 4 9 1 1 0
3 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 4 3 7 1 1 0
4 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 1 6 7 1 0 0
5 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 3 3 6 1 0 0
6 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 2 4 6 1 0 0
7 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 2 2 4 1 0 0
8 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 1 1 0
9 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 2 3 1 0 0
10 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 2 3 1 0 0
11 TOLAR Maks HKMK Bled 2 3 0 3 1 0 0
12 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
13 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 3 2 0 2 1 0 2
14 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
15 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 3 1 0 1 1 0 -5
16 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 3 1 0 1 1 0 2
17 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 2 2 4 6 0 0 0
18 BERC Oskar HKMK Bled 2 3 2 5 0 0 0
19 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 1 4 0 0 0
20 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 3 2 2 4 0 1 4
21 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 0 0
22 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
23 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 3 2 1 3 0 0 4
24 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 1 1 1 2 0 1 0
25 LOJO Timur HK Slavija jr 1 0 2 2 0 0 0
26 KRALJ Lan HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
27 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
28 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
29 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
30 AREH Tim HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
31 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 3 1 1 2 0 0 5
32 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 3 0 2 2 0 0 3
33 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 3 2 0 2 0 0 0
34 KARALIČ Iris HK Slavija jr 1 1 0 1 0 0 0
35 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
36 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
37 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
38 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 1 0
39 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
40 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
41 PAZLAR Jernej HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
42 PESRL Martin HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
43 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
44 PINTAR Kris HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
45 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
46 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
47 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
48 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
49 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
50 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
51 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 -1
52 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
53 KAKER Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
54 KUKIĆ Viktor Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
55 DUKIĆ Jakša Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
56 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
57 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 3 1 0 1 0 0 1
58 GAVRIĆ Marko Select Team BG 3 1 0 1 0 0 4
59 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 3 0 1 1 0 0 -4

Najboljši power-play strelci - Osmina finala

1. JENKO Dejan HK Triglav Beli
2. SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli
3. RODMAN Henrik HDK Maribor
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 JENKO Dejan HK Triglav Beli 2 2 1 3 1 0 0
2 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
3 RODMAN Henrik HDK Maribor 2 1 1 2 1 0 0
4 VINČEC Jaka HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0
5 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 6 6 0 0 0
6 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 2 4 6 0 0 0
7 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 3 2 5 0 0 0
8 ROBEK Matic HDK Maribor 2 1 3 4 0 0 0
9 FRAS Ožbej HK Triglav Beli 2 0 3 3 0 0 0
10 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 2 1 3 0 0 0
11 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
12 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
13 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 2 1 2 3 0 0 0
14 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
15 CVEK Blaž HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
16 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
17 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 1 0 1 0 0 0
18 STRELEC Aleksander HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši power-play strelci - Redni del

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. VUKELJ Lev HKMK Bled
3. IDŽAN Matko HK Slavija jr
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 17 31 24 55 5 3 0
2 VUKELJ Lev HKMK Bled 17 9 10 19 5 0 0
3 IDŽAN Matko HK Slavija jr 16 39 32 71 4 3 1
4 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 16 34 18 52 4 2 2
5 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 18 21 30 51 4 1 2
6 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 14 26 18 44 4 0 4
7 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 17 13 15 28 4 0 0
8 RADUHA Žiga HK Slavija jr 17 17 37 54 3 0 0
9 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 18 15 20 35 3 1 0
10 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 15 13 9 22 3 1 2
11 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 17 6 10 16 3 0 -1
12 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 11 6 2 8 3 0 -2
13 BERC Oskar HKMK Bled 17 11 22 33 2 0 0
14 TOLAR Maks HKMK Bled 10 15 15 30 2 1 0
15 VANIČ Jakob HKMK Bled 17 9 20 29 2 0 0
16 GROZNIK Jan HKMK Bled 17 11 14 25 2 0 0
17 BERC Lev HKMK Bled 13 12 7 19 2 0 0
18 GREGORČIČ Matic Sij A Jesenice 17 9 6 15 2 1 -1
19 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 17 5 6 11 2 1 1
20 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 18 7 4 11 2 0 1
21 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 18 2 5 7 2 0 1
22 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 17 29 31 60 1 4 2
23 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 16 28 19 47 1 1 1
24 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 18 22 19 41 1 1 1
25 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 18 10 24 34 1 0 3
26 SUŠNIK Nik HKMK Bled 15 14 16 30 1 1 0
27 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 15 13 9 22 1 1 0
28 HUTAR Jan HK Slavija jr 17 7 15 22 1 0 -1
29 LOJO Timur HK Slavija jr 16 4 17 21 1 0 1
30 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 16 6 15 21 1 0 1
31 VODNJOV Marcel HKMK Bled 8 13 6 19 1 1 0
32 ANDRIĆ Luka Select Team BG 13 13 5 18 1 0 0
33 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 18 9 9 18 1 0 0
34 DUKIĆ Jakša Select Team BG 14 3 14 17 1 0 2
35 HOČEVAR Marsel EC VSV 11 5 11 16 1 0 0
36 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 14 9 7 16 1 0 3
37 KRALJ Lan HKMK Bled 17 3 13 16 1 0 0
38 ERŽENIČNIK Gal Mark HK Slavija jr 13 7 8 15 1 0 0
39 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 18 7 8 15 1 0 -2
40 MUBI Jakob HK Triglav Modri 17 9 5 14 1 0 0
41 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 18 8 6 14 1 0 -1
42 ROBEK Matic HDK Maribor 16 7 6 13 1 1 0
43 KURALT Jošt HK Triglav Beli 17 5 8 13 1 0 -4
44 GASER Maks HK Triglav Modri 16 6 6 12 1 0 1
45 KAKER Rok HK Slavija jr 17 5 7 12 1 1 0
46 SINTSCHNIG Paul EC VSV 4 9 2 11 1 0 0
47 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 13 8 3 11 1 1 0
48 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 15 5 6 11 1 0 -2
49 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 16 3 8 11 1 0 0
50 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 17 5 6 11 1 1 -4
51 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 18 5 5 10 1 0 0
52 SEIWALD Florian EC VSV 9 5 4 9 1 0 0
53 JENKO Dejan HK Triglav Beli 18 6 3 9 1 0 -2
54 DABRINGER Felix EC VSV 7 3 5 8 1 0 0
55 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 17 3 5 8 1 0 0
56 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 8 4 3 7 1 1 0
57 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 16 3 4 7 1 0 0
58 SMUKAVEC Drejc Sij A Jesenice 18 3 4 7 1 0 1
59 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 18 5 2 7 1 0 -5
60 WANDALLER Anton EC VSV 7 4 2 6 1 0 0
61 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 15 3 3 6 1 0 -1
62 KRAMER Jaša Ivo HK RST Pellet Celje 16 2 4 6 1 0 0
63 ČEŠNOVAR Rok HK Slavija jr 11 2 2 4 1 0 0
64 OMAN Patrik HKMK Bled 14 4 0 4 1 0 0
65 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 15 2 2 4 1 0 -6
66 MOSER Nikolas EC VSV 8 1 2 3 1 0 0
67 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 10 1 2 3 1 0 6
68 STERN Maximilian EC VSV 11 1 2 3 1 0 0
69 RODMAN Henrik HDK Maribor 14 3 0 3 1 0 0
70 STRELEC Aleksander HDK Maribor 17 2 1 3 1 0 0
71 MIKLAVČIČ Vid HK Triglav Beli 10 2 0 2 1 1 0
72 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 17 13 33 46 0 1 1
73 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 17 15 17 32 0 2 0
74 PINTAR Kris HKMK Bled 17 12 14 26 0 0 0
75 BORSE Jože Sij A Jesenice 18 15 9 24 0 0 -1
76 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 17 9 13 22 0 1 2
77 ERD LEIF Frederic EC VSV 12 15 5 20 0 0 0
78 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 14 5 15 20 0 0 5
79 MICELLI Niclas EC VSV 7 9 10 19 0 1 0
80 AREH Tim HK SŽ Olimpija 16 7 12 19 0 0 1
81 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 18 4 12 16 0 0 -1
82 LINDIČ Žan HKMK Bled 16 8 7 15 0 0 0
83 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 12 7 7 14 0 0 0
84 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 13 8 6 14 0 0 5
85 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 16 8 6 14 0 0 -2
86 GORIŠEK LENART HK RST Pellet Celje 17 6 8 14 0 0 2
87 GRITZNIG Lucas EC VSV 5 4 9 13 0 1 0
88 KRAJNC Miha HDK Maribor 5 9 3 12 0 0 0
89 GRILC Žan Sij A Jesenice 16 5 7 12 0 0 1
90 VUKELIĆ Marko Select Team BG 11 6 5 11 0 0 9
91 MUŽAN Jakob HKMK Bled 17 4 7 11 0 0 0
92 FISCHER Luca EC VSV 3 4 6 10 0 0 0
93 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 13 4 6 10 0 0 2
94 PENKO Tilen HK Slavija jr 14 5 5 10 0 1 0
95 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 15 6 4 10 0 0 3
96 KIMOVEC Rožle HK Triglav Modri 18 4 6 10 0 0 1
97 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 14 5 4 9 0 0 0
98 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 18 5 4 9 0 0 3
99 STIPANIČ Anže HK SŽ Olimpija 15 5 3 8 0 0 0
100 LANGUS Aleksander HKMK Bled 15 5 3 8 0 0 0
101 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 17 2 6 8 0 0 0
102 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 17 2 6 8 0 0 -1
103 ČIGON Rok HK Slavija jr 18 4 4 8 0 0 -1
104 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 13 4 3 7 0 0 4
105 KUHAR Bine HK Triglav Beli 16 1 6 7 0 0 -4
106 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 17 0 7 7 0 0 0
107 KALIN Nejc HK Slavija jr 11 1 5 6 0 0 0
108 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 13 5 1 6 0 0 0
109 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 14 2 4 6 0 0 3
110 GAVRIĆ Marko Select Team BG 14 5 1 6 0 0 0
111 KRIŽNAR Žan HK Triglav Modri 14 3 3 6 0 0 1
112 POR Marcel Sij A Jesenice 15 4 2 6 0 0 -1
113 VINČEC Jaka HDK Maribor 17 1 5 6 0 0 0
114 ŠKOFIC Tilen Sij A Jesenice 18 2 4 6 0 0 -1
115 ROCKENSCHUß Vincent EC VSV 11 4 1 5 0 0 0
116 ŠENICA Vid HK Triglav Modri 16 4 1 5 0 0 -4
117 KOCI Žan HK Triglav Beli 17 2 3 5 0 0 0
118 ZIMMERMANN Siri EC VSV 5 0 4 4 0 0 0
119 KIRCHER Lorenz EC VSV 8 1 3 4 0 0 0
120 OBERRAUNER Fynn EC VSV 14 2 2 4 0 0 0
121 PAZLAR Jernej HKMK Bled 14 3 1 4 0 0 0
122 PIBERNIK Jaka HK Triglav Modri 17 2 2 4 0 0 -4
123 KERT Oskar HK Triglav Modri 17 0 4 4 0 0 -2
124 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 18 1 3 4 0 0 0
125 ISHUTIN Aleksandr Select Team BG 3 2 1 3 0 0 0
126 BUSHUEV Maksim Select Team BG 4 1 2 3 0 0 0
127 BASARA Jovan Select Team BG 5 1 2 3 0 0 0
128 KLEINLERCHER Emma EC VSV 6 1 2 3 0 0 0
129 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 9 1 2 3 0 1 0
130 KUKIĆ Viktor Select Team BG 9 0 3 3 0 0 1
131 PEČENIK Luka HK Triglav Beli 14 1 2 3 0 0 -3
132 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 14 2 1 3 0 0 0
133 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
134 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
135 KURALT Timon Izak HK SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0 -1
136 CVEK Blaž HK Triglav Beli 15 1 2 3 0 0 0
137 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 15 2 1 3 0 0 0
138 ČERNE Miha HKMK Bled 16 2 1 3 0 0 0
139 LOMBAR Tim HKMK Bled 17 1 2 3 0 0 0
140 ROJS Žiga HDK Maribor 17 1 2 3 0 0 0
141 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 18 1 2 3 0 0 -1
142 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 18 0 3 3 0 0 -1
143 BELAK Lukas HK Slavija jr 1 2 0 2 0 0 0
144 BELAK Valuk HK Slavija jr 1 1 1 2 0 0 0
145 MUSKARI Carlos EC VSV 3 1 1 2 0 0 0
146 SINTSCHNIG Johanna EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
147 BROZ Dominik EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
148 KATERN Tevž HK Slavija jr 4 0 2 2 0 0 0
149 PROSEN Valentina EC VSV 6 0 2 2 0 0 0
150 KORELC Žiga HK Slavija jr 6 0 2 2 0 0 0
151 BLASCHITZ Felix EC VSV 7 1 1 2 0 0 0
152 HANSAL Nico EC VSV 8 0 2 2 0 0 0
153 ŠEPIC Žan Sij A Jesenice 8 0 2 2 0 0 0
154 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 9 0 2 2 0 0 0
155 BAUMANN Maximilian EC VSV 10 1 1 2 0 0 0
156 ZABRET Lovro HK Triglav Modri 10 2 0 2 0 0 0
157 BEZJAK Maj HDK Maribor 11 2 0 2 0 0 0
158 ERLACHER Louis Sky EC VSV 13 1 1 2 0 0 0
159 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 13 0 2 2 0 0 -1
160 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 13 0 2 2 0 0 0
161 ŠEFMAN Taj HKMK Bled 14 1 1 2 0 0 0
162 MUNDA Miha HDK Maribor 15 0 2 2 0 0 0
163 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 17 0 2 2 0 0 -2
164 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
165 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
166 BREZNIK Bine HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
167 FRELIH Niko Sij A Jesenice 4 0 1 1 0 0 0
168 ANKELE Maša HK Triglav Beli 4 0 1 1 0 0 0
169 RAMSBACHER Mathias EC VSV 4 1 0 1 0 0 0
170 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 4 0 1 1 0 0 0
171 WINKLER Alexander EC VSV 5 1 0 1 0 0 0
172 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 5 1 0 1 0 0 0
173 MARGON Nejc Sij A Jesenice 6 1 0 1 0 0 0
174 SCHWAB Anthony EC VSV 7 1 0 1 0 0 0
175 ŠKREBLIN Tim Sij A Jesenice 7 0 1 1 0 0 0
176 WALTL kilian EC VSV 8 0 1 1 0 0 0
177 ODER Alja HDK Maribor 8 0 1 1 0 0 0
178 OSENK Jakob HK Triglav Modri 14 0 1 1 0 0 0
179 PESRL Martin HKMK Bled 15 0 1 1 0 0 0
180 POLJAKOVIC Andrej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
181 KRAJLAH Anej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
182 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Beli 18 0 1 1 0 0 0