IHL U-15 Dečki 23/24

Najbolj kaznovani igralci - Finale

1. FRAS Oskar HK SŽ Olimpija
2. KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija
3. VANIČ Jakob HKMK Bled
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 4 08:00 05:00 00:00 40:00 00:00 53:00
2 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 3 08:00 05:00 00:00 20:00 00:00 33:00
3 VANIČ Jakob HKMK Bled 3 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
4 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 4 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
5 OMAN Patrik HKMK Bled 4 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
6 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 4 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
7 GROZNIK Jan HKMK Bled 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
8 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
9 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
10 LINDIČ Žan HKMK Bled 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
11 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 VODNJOV Marcel HKMK Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 SUŠNIK Nik HKMK Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 BERC Oskar HKMK Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
15 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
16 PESRL Martin HKMK Bled 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
17 LANGUS Aleksander HKMK Bled 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
18 AREH Tim HK SŽ Olimpija 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - 3. mesto

1. HUTAR Jan HK Slavija jr
2. CVELBAR Ažbe HK Slavija jr
3. DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 02:00 05:00 00:00 00:00 00:00 27:00
2 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
3 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
4 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
5 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
6 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
7 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
8 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
9 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 02:00 00:00 02:00 00:00 00:00 02:00
10 KUKIĆ Viktor Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
11 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
12 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
13 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
14 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
15 BREZNIK Bine HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - 5. mesto

1. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
2. ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje
3. ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 3 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
2 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
3 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
4 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
5 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
6 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
7 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
8 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
9 ŠEPIC Žan Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
10 GRILC Žan Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
11 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
12 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
13 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
14 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - 7. mesto

1. LUŽAN Rožle HK Triglav Beli
2. MUBI Jakob HK Triglav Modri
3. ZABRET Lovro HK Triglav Modri
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
2 MUBI Jakob HK Triglav Modri 2 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
3 ZABRET Lovro HK Triglav Modri 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
4 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
5 GASER Maks HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
6 KERT Oskar HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
7 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
8 JENKO Dejan HK Triglav Beli 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
9 KRIŽNAR Žan HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

1. SUŠNIK Nik HKMK Bled
2. VUKELIĆ Marko Select Team BG
3. SIMIĆ Momčilo Select Team BG
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
2 VUKELIĆ Marko Select Team BG 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
3 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
4 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
5 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
6 ČIGON Rok HK Slavija jr 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
7 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
8 BERC Oskar HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
9 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
10 PINTAR Kris HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
11 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
12 TOLAR Maks HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
13 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
14 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
15 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
16 GAVRIĆ Marko Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
17 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
18 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
19 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
20 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 AREH Tim HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
25 KAKER Rok HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
26 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - 5.-8.

1. LUŽAN Rožle HK Triglav Beli
2. RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje
3. GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
2 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
3 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 2 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
4 CVEK Blaž HK Triglav Beli 2 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
5 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
6 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
7 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
8 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
9 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
10 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
11 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
12 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
13 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
14 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
15 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
16 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
17 GASER Maks HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
18 KERT Oskar HK Triglav Modri 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
19 ŠEPIC Žan Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
20 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

1. AREH Tim HK SŽ Olimpija
2. FRAS Oskar HK SŽ Olimpija
3. ALEŠ Rene Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 AREH Tim HK SŽ Olimpija 2 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
2 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 1 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
3 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 2 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
4 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
5 MUBI Jakob HK Triglav Modri 3 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
6 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
7 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
8 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
9 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
10 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
11 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
15 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
16 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
17 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
18 FRAS Ožbej HK Triglav Beli 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
19 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
20 VANIČ Jakob HKMK Bled 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
21 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
22 KUKIĆ Viktor Select Team BG 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
23 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
24 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
25 PIBERNIK Jaka HK Triglav Modri 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
26 KERT Oskar HK Triglav Modri 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
27 BREZNIK Bine HK Slavija jr 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
28 LOJO Timur HK Slavija jr 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
32 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
33 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
34 KURALT Timon Izak HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
35 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
36 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
37 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
38 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
39 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
40 KRALJ Lan HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
41 LANGUS Aleksander HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
42 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
43 PINTAR Kris HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
44 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
45 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
46 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
47 DUKIĆ Jakša Select Team BG 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
48 BEGOVIĆ Milovan Select Team BG 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
49 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
50 GASER Maks HK Triglav Modri 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
51 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Osmina finala

1. LUŽAN Rožle HK Triglav Beli
2. BAUMAN Ana HDK Maribor
3. VINČEC Jaka HDK Maribor
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
2 BAUMAN Ana HDK Maribor 1 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
3 VINČEC Jaka HDK Maribor 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
4 STRELEC Aleksander HDK Maribor 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
5 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
6 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
7 BEZJAK Maj HDK Maribor 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
8 ROJS Žiga HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
9 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
10 ROBEK Matic HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
11 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
12 CVEK Blaž HK Triglav Beli 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
13 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Redni del

1. FRAS Oskar HK SŽ Olimpija
2. ERD LEIF Frederic EC VSV
3. SIMIĆ Momčilo Select Team BG
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 16 54:00 05:00 00:00 20:00 00:00 79:00
2 ERD LEIF Frederic EC VSV 12 28:00 05:00 12:00 20:00 00:00 63:00
3 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 13 20:00 05:00 00:00 20:00 00:00 45:00
4 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 16 20:00 05:00 00:00 20:00 00:00 45:00
5 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 17 20:00 05:00 00:00 20:00 00:00 45:00
6 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 8 18:00 05:00 00:00 20:00 00:00 43:00
7 MIKLAVČIČ Vid HK Triglav Beli 10 18:00 05:00 00:00 20:00 00:00 43:00
8 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 17 42:00 00:00 00:00 00:00 00:00 42:00
9 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 18 14:00 05:00 00:00 20:00 00:00 39:00
10 KURALT Jošt HK Triglav Beli 17 26:00 00:00 10:00 00:00 00:00 36:00
11 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 10 10:00 05:00 00:00 20:00 00:00 35:00
12 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 17 10:00 05:00 00:00 00:00 00:00 35:00
13 DUKIĆ Jakša Select Team BG 14 08:00 05:00 00:00 20:00 00:00 33:00
14 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 15 08:00 05:00 00:00 20:00 00:00 33:00
15 ŠKOFIC Tilen Sij A Jesenice 18 08:00 05:00 00:00 00:00 00:00 33:00
16 VUKELIĆ Marko Select Team BG 11 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
17 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 13 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
18 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 14 06:00 05:00 00:00 00:00 00:00 31:00
19 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 18 30:00 00:00 00:00 00:00 00:00 30:00
20 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 17 04:00 05:00 00:00 20:00 00:00 29:00
21 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 18 04:00 05:00 00:00 20:00 00:00 29:00
22 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 18 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
23 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 13 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
24 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 14 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
25 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 14 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
26 VINČEC Jaka HDK Maribor 17 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
27 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 17 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
28 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 18 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
29 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 18 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
30 SEIWALD Florian EC VSV 9 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
31 LOJO Timur HK Slavija jr 16 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
32 VANIČ Jakob HKMK Bled 17 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
33 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 18 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
34 KUHAR Bine HK Triglav Beli 16 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
35 LINDIČ Žan HKMK Bled 16 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
36 HUTAR Jan HK Slavija jr 17 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
37 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 18 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
38 KUKIĆ Viktor Select Team BG 9 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
39 ERŽENIČNIK Gal Mark HK Slavija jr 13 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
40 IDŽAN Matko HK Slavija jr 16 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
41 STRELEC Aleksander HDK Maribor 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
42 RADUHA Žiga HK Slavija jr 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
43 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
44 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
45 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 18 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
46 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 11 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
47 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 15 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
48 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 15 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
49 CVEK Blaž HK Triglav Beli 15 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
50 GREGORČIČ Matic Sij A Jesenice 17 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
51 VUKELJ Lev HKMK Bled 17 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
52 KAKER Rok HK Slavija jr 17 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
53 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 17 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
54 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
55 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
56 KUSTERNIG Luca EC VSV 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
57 ZABRET Lovro HK Triglav Modri 10 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
58 TOLAR Maks HKMK Bled 10 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
59 ERLACHER Louis Sky EC VSV 13 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
60 AREH Tim HK SŽ Olimpija 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
61 ROBEK Matic HDK Maribor 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
62 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
63 ROJS Žiga HDK Maribor 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
64 MUBI Jakob HK Triglav Modri 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
65 GROZNIK Jan HKMK Bled 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
66 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
67 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
68 DABRINGER Felix EC VSV 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
69 ZWISLER Clemens EC VSV 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
70 MOSER Nikolas EC VSV 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
71 BAUMANN Maximilian EC VSV 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
72 STERN Maximilian EC VSV 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
73 BEGOVIĆ Milovan Select Team BG 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
74 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
75 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
76 OBERRAUNER Fynn EC VSV 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
77 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
78 OMAN Patrik HKMK Bled 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
79 GAVRIĆ Marko Select Team BG 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
80 LANGUS Aleksander HKMK Bled 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
81 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
82 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
83 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 16 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
84 BORSE Jože Sij A Jesenice 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
85 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
86 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
87 ZIMMERMANN Siri EC VSV 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
88 MICELLI Niclas EC VSV 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
89 SCHWAB Anthony EC VSV 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
90 HANSAL Nico EC VSV 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
91 VODNJOV Marcel HKMK Bled 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
92 FRAS Ožbej HK Triglav Beli 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
93 ROCKENSCHUß Vincent EC VSV 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
94 KALIN Nejc HK Slavija jr 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
95 BERC Lev HKMK Bled 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
96 PAZLAR Jernej HKMK Bled 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
97 PENKO Tilen HK Slavija jr 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
98 PEČENIK Luka HK Triglav Beli 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
99 KEUC Pascal HDK Maribor 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
100 SUŠNIK Nik HKMK Bled 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
101 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
102 ČERNE Miha HKMK Bled 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
103 POLJAKOVIC Andrej HDK Maribor 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
104 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
105 GASER Maks HK Triglav Modri 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
106 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
107 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
108 KRAMER Jaša Ivo HK RST Pellet Celje 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
109 KRALJ Lan HKMK Bled 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
110 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
111 MUŽAN Jakob HKMK Bled 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
112 PINTAR Kris HKMK Bled 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
113 KERT Oskar HK Triglav Modri 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
114 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
115 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
116 BRANDSTÄTTER Johanna EC VSV 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
117 MUSKARI Carlos EC VSV 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
118 SINTSCHNIG Johanna EC VSV 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
119 BROZ Dominik EC VSV 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
120 ISHUTIN Aleksandr Select Team BG 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
121 FRELIH Niko Sij A Jesenice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
122 BUSHUEV Maksim Select Team BG 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
123 VELJIĆ Pavle Select Team BG 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
124 KARALIČ Iris HK Slavija jr 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
125 GRITZNIG Lucas EC VSV 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
126 TODOR-KOSTIC Nico EC VSV 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
127 HOLZNER Felix EC VSV 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
128 KORELC Žiga HK Slavija jr 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
129 PROSEN Valentina EC VSV 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
130 WANDALLER Anton EC VSV 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
131 BLASCHITZ Felix EC VSV 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
132 ŠKREBLIN Tim Sij A Jesenice 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
133 KIRCHER Lorenz EC VSV 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
134 SOKOLOV Kiril HDK Maribor 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
135 ČEŠNOVAR Rok HK Slavija jr 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
136 DAMJANOVIĆ Filip Select Team BG 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
137 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
138 LUKIČ Liam HK Slavija jr 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
139 KLINAR Matic Sij A Jesenice 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
140 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
141 ANDRIĆ Luka Select Team BG 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
142 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
143 KRIŽNAR Žan HK Triglav Modri 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
144 OSENK Jakob HK Triglav Modri 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
145 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
146 PESRL Martin HKMK Bled 15 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
147 STIPANIČ Anže HK SŽ Olimpija 15 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
148 KRAJLAH Anej HDK Maribor 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
149 ŠENICA Vid HK Triglav Modri 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
150 ŠANTAVEC Tilen HK Slavija jr 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
151 BERC Oskar HKMK Bled 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
152 PIBERNIK Jaka HK Triglav Modri 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
153 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
154 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
155 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Beli 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
156 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
157 SMUKAVEC Drejc Sij A Jesenice 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00