IHL U-15 Dečki 23/24

Najboljši strelci - Finale

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
3. TOLAR Maks HKMK Bled
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 4 3 1 4 2 0 0
2 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 4 2 2 4 1 0 0
3 TOLAR Maks HKMK Bled 4 1 2 3 0 0 0
4 BERC Oskar HKMK Bled 4 2 0 2 1 0 0
5 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 4 1 1 2 1 0 0
6 MUŽAN Jakob HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
7 GROZNIK Jan HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
8 AREH Tim HK SŽ Olimpija 4 1 0 1 0 0 0
9 SUŠNIK Nik HKMK Bled 4 1 0 1 1 0 0
10 LANGUS Aleksander HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
11 PINTAR Kris HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
12 VODNJOV Marcel HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
13 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
14 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
15 VANIČ Jakob HKMK Bled 3 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - 3. mesto

1. IDŽAN Matko HK Slavija jr
2. MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG
3. DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 2 5 1 0 3
2 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 4 0 4 1 0 1
3 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 2 2 4 0 1 1
4 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 3 0 3 0 0 1
5 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 2 1 3 0 0 1
6 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 3
7 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 2
8 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 0 3 3 0 0 2
9 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 1 2 0 1 1
10 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 -1
11 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 1 0 1 0 0 2
12 ČIGON Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 -3
13 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 1 0 1 1 0 0 0
14 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1
15 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1
16 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 0
17 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3

Najboljši strelci - 5. mesto

1. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
2. KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje
3. PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 3 7 2 9 0 0 0
2 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 7 9 0 0 0
3 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 3 2 2 4 0 0 0
4 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 3 2 1 3 0 0 0
5 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
6 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
7 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 3 1 2 3 0 0 0
8 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 0 3 3 0 0 0
9 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
10 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
11 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 3 1 1 2 1 0 0
12 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 3 0 2 2 0 0 0
13 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
14 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
15 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
16 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
17 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
18 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
19 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
20 GRILC Žan Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
21 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
22 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
23 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - 7. mesto

1. BLATNIK Jure HK Triglav Modri
2. KORDEŽ Matej HK Triglav Modri
3. EINHAUER Tevž HK Triglav Modri
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 2 3 3 6 1 0 0
2 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 2 3 1 4 0 0 0
3 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 2 2 1 3 0 0 0
4 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
5 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 1 2 0 0 0
6 CVEK Blaž HK Triglav Beli 1 1 0 1 0 0 0
7 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
8 KERT Oskar HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
9 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
10 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
11 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
12 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
13 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - Polfinale

1. SIMIĆ Momčilo Select Team BG
2. RADUHA Žiga HK Slavija jr
3. BERIČIČ Matevž HK Slavija jr
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 3 0 3 0 0 2
2 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 1 0 0
3 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 1 0
4 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 1 2 3 0 0 2
5 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
6 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 1 0 0
7 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 2 0 2 0 0 0
8 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
9 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
10 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 2 0 2 0 0 0
11 BERC Oskar HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
12 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
13 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 1 1 2 1 0 1
14 PESRL Martin HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
15 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
16 TOLAR Maks HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
17 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 0 2 2 0 0 0
18 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 0
19 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 0
20 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
21 PINTAR Kris HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
22 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 1
23 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 1 0 1 1 0 -1
24 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
25 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
26 VUKELIĆ Marko Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
27 KUKIĆ Viktor Select Team BG 2 0 1 1 0 0 -1
28 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
29 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
30 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
31 LOJO Timur HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
32 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - 5.-8.

1. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
2. KLINAR Jaka Sij A Jesenice
3. KNEZ Luka HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 2 4 3 7 0 0 0
2 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 2 2 3 5 0 0 0
3 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 0 0 0
4 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 2 2 2 4 0 0 0
5 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 2 2 1 3 1 1 0
6 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 2 1 2 3 0 0 0
7 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 2 1 2 3 1 0 0
8 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 2 0 3 3 0 0 0
9 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
10 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
11 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 2 1 1 2 0 0 0
12 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
13 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 2 0 2 2 0 0 0
14 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
15 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 2 0 2 2 0 0 0
16 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
17 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
18 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
19 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
20 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
21 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
22 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
23 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
24 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
25 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
26 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
27 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
28 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
29 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
30 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
31 BORSE Jože Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - Četrtfinale

1. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
2. VODNJOV Marcel HKMK Bled
3. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 5 4 9 1 1 0
2 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 4 3 7 1 1 0
3 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 1 6 7 1 0 0
4 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 3 3 6 1 0 0
5 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 2 2 4 6 0 0 0
6 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 2 4 6 1 0 0
7 BERC Oskar HKMK Bled 2 3 2 5 0 0 0
8 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 3 5 2 0 0
9 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 1 4 0 0 0
10 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 2 2 4 1 0 0
11 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 1 1 0
12 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 3 2 2 4 0 1 4
13 TOLAR Maks HKMK Bled 2 3 0 3 1 0 0
14 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 3 2 1 3 0 0 4
15 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 2 3 1 0 0
16 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
17 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 2 3 1 0 0
18 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 0 0
19 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
20 AREH Tim HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
21 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 3 2 0 2 0 0 0
22 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 3 2 0 2 1 0 2
23 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 1 1 1 2 0 1 0
24 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
25 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
26 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
27 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 3 1 1 2 0 0 5
28 LOJO Timur HK Slavija jr 1 0 2 2 0 0 0
29 KRALJ Lan HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
30 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 3 0 2 2 0 0 3
31 KARALIČ Iris HK Slavija jr 1 1 0 1 0 0 0
32 PAZLAR Jernej HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
33 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
34 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
35 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
36 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
37 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
38 KAKER Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
39 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
40 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
41 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 1 0
42 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 3 1 0 1 0 0 1
43 GAVRIĆ Marko Select Team BG 3 1 0 1 0 0 4
44 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 3 1 0 1 1 0 -5
45 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 3 1 0 1 1 0 2
46 PESRL Martin HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
47 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
48 PINTAR Kris HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
49 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
50 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
51 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 -1
52 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
53 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
54 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
55 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
56 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 3 0 1 1 0 0 -4
57 KUKIĆ Viktor Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
58 DUKIĆ Jakša Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
59 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2

Najboljši strelci - Osmina finala

1. KUHAR Bine HK Triglav Beli
2. BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli
3. PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 2 4 6 0 0 0
2 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 6 6 0 0 0
3 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 3 2 5 0 0 0
4 ROBEK Matic HDK Maribor 2 1 3 4 0 0 0
5 JENKO Dejan HK Triglav Beli 2 2 1 3 1 0 0
6 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 2 1 3 0 0 0
7 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
8 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
9 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 2 1 2 3 0 0 0
10 FRAS Ožbej HK Triglav Beli 2 0 3 3 0 0 0
11 CVEK Blaž HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
12 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
13 RODMAN Henrik HDK Maribor 2 1 1 2 1 0 0
14 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
15 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
16 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 1 0 1 0 0 0
17 VINČEC Jaka HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0
18 STRELEC Aleksander HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - Redni del

1. IDŽAN Matko HK Slavija jr
2. TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice
3. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 IDŽAN Matko HK Slavija jr 16 39 32 71 4 3 1
2 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 17 29 31 60 1 4 2
3 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 17 31 24 55 5 3 0
4 RADUHA Žiga HK Slavija jr 17 17 37 54 3 0 0
5 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 16 34 18 52 4 2 2
6 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 18 21 30 51 4 1 2
7 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 16 28 19 47 1 1 1
8 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 17 13 33 46 0 1 1
9 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 14 26 18 44 4 0 4
10 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 18 22 19 41 1 1 1
11 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 18 15 20 35 3 1 0
12 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 18 10 24 34 1 0 3
13 BERC Oskar HKMK Bled 17 11 22 33 2 0 0
14 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 17 15 17 32 0 2 0
15 TOLAR Maks HKMK Bled 10 15 15 30 2 1 0
16 SUŠNIK Nik HKMK Bled 15 14 16 30 1 1 0
17 VANIČ Jakob HKMK Bled 17 9 20 29 2 0 0
18 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 17 13 15 28 4 0 0
19 PINTAR Kris HKMK Bled 17 12 14 26 0 0 0
20 GROZNIK Jan HKMK Bled 17 11 14 25 2 0 0
21 BORSE Jože Sij A Jesenice 18 15 9 24 0 0 -1
22 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 15 13 9 22 3 1 2
23 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 15 13 9 22 1 1 0
24 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 17 9 13 22 0 1 2
25 HUTAR Jan HK Slavija jr 17 7 15 22 1 0 -1
26 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 16 6 15 21 1 0 1
27 LOJO Timur HK Slavija jr 16 4 17 21 1 0 1
28 ERD LEIF Frederic EC VSV 12 15 5 20 0 0 0
29 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 14 5 15 20 0 0 5
30 VODNJOV Marcel HKMK Bled 8 13 6 19 1 1 0
31 BERC Lev HKMK Bled 13 12 7 19 2 0 0
32 MICELLI Niclas EC VSV 7 9 10 19 0 1 0
33 VUKELJ Lev HKMK Bled 17 9 10 19 5 0 0
34 AREH Tim HK SŽ Olimpija 16 7 12 19 0 0 1
35 ANDRIĆ Luka Select Team BG 13 13 5 18 1 0 0
36 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 18 9 9 18 1 0 0
37 DUKIĆ Jakša Select Team BG 14 3 14 17 1 0 2
38 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 14 9 7 16 1 0 3
39 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 17 6 10 16 3 0 -1
40 HOČEVAR Marsel EC VSV 11 5 11 16 1 0 0
41 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 18 4 12 16 0 0 -1
42 KRALJ Lan HKMK Bled 17 3 13 16 1 0 0
43 GREGORČIČ Matic Sij A Jesenice 17 9 6 15 2 1 -1
44 LINDIČ Žan HKMK Bled 16 8 7 15 0 0 0
45 ERŽENIČNIK Gal Mark HK Slavija jr 13 7 8 15 1 0 0
46 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 18 7 8 15 1 0 -2
47 MUBI Jakob HK Triglav Modri 17 9 5 14 1 0 0
48 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 13 8 6 14 0 0 5
49 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 16 8 6 14 0 0 -2
50 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 18 8 6 14 1 0 -1
51 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 12 7 7 14 0 0 0
52 GORIŠEK LENART HK RST Pellet Celje 17 6 8 14 0 0 2
53 ROBEK Matic HDK Maribor 16 7 6 13 1 1 0
54 KURALT Jošt HK Triglav Beli 17 5 8 13 1 0 -4
55 GRITZNIG Lucas EC VSV 5 4 9 13 0 1 0
56 KRAJNC Miha HDK Maribor 5 9 3 12 0 0 0
57 GASER Maks HK Triglav Modri 16 6 6 12 1 0 1
58 GRILC Žan Sij A Jesenice 16 5 7 12 0 0 1
59 KAKER Rok HK Slavija jr 17 5 7 12 1 1 0
60 SINTSCHNIG Paul EC VSV 4 9 2 11 1 0 0
61 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 13 8 3 11 1 1 0
62 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 18 7 4 11 2 0 1
63 VUKELIĆ Marko Select Team BG 11 6 5 11 0 0 9
64 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 15 5 6 11 1 0 -2
65 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 17 5 6 11 1 1 -4
66 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 17 5 6 11 2 1 1
67 MUŽAN Jakob HKMK Bled 17 4 7 11 0 0 0
68 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 16 3 8 11 1 0 0
69 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 15 6 4 10 0 0 3
70 PENKO Tilen HK Slavija jr 14 5 5 10 0 1 0
71 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 18 5 5 10 1 0 0
72 FISCHER Luca EC VSV 3 4 6 10 0 0 0
73 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 13 4 6 10 0 0 2
74 KIMOVEC Rožle HK Triglav Modri 18 4 6 10 0 0 1
75 JENKO Dejan HK Triglav Beli 18 6 3 9 1 0 -2
76 SEIWALD Florian EC VSV 9 5 4 9 1 0 0
77 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 14 5 4 9 0 0 0
78 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 18 5 4 9 0 0 3
79 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 11 6 2 8 3 0 -2
80 LANGUS Aleksander HKMK Bled 15 5 3 8 0 0 0
81 STIPANIČ Anže HK SŽ Olimpija 15 5 3 8 0 0 0
82 ČIGON Rok HK Slavija jr 18 4 4 8 0 0 -1
83 DABRINGER Felix EC VSV 7 3 5 8 1 0 0
84 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 17 3 5 8 1 0 0
85 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 17 2 6 8 0 0 0
86 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 17 2 6 8 0 0 -1
87 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 18 5 2 7 1 0 -5
88 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 8 4 3 7 1 1 0
89 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 13 4 3 7 0 0 4
90 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 16 3 4 7 1 0 0
91 SMUKAVEC Drejc Sij A Jesenice 18 3 4 7 1 0 1
92 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 18 2 5 7 2 0 1
93 KUHAR Bine HK Triglav Beli 16 1 6 7 0 0 -4
94 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 17 0 7 7 0 0 0
95 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 13 5 1 6 0 0 0
96 GAVRIĆ Marko Select Team BG 14 5 1 6 0 0 0
97 WANDALLER Anton EC VSV 7 4 2 6 1 0 0
98 POR Marcel Sij A Jesenice 15 4 2 6 0 0 -1
99 KRIŽNAR Žan HK Triglav Modri 14 3 3 6 0 0 1
100 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 15 3 3 6 1 0 -1
101 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 14 2 4 6 0 0 3
102 KRAMER Jaša Ivo HK RST Pellet Celje 16 2 4 6 1 0 0
103 ŠKOFIC Tilen Sij A Jesenice 18 2 4 6 0 0 -1
104 KALIN Nejc HK Slavija jr 11 1 5 6 0 0 0
105 VINČEC Jaka HDK Maribor 17 1 5 6 0 0 0
106 ROCKENSCHUß Vincent EC VSV 11 4 1 5 0 0 0
107 ŠENICA Vid HK Triglav Modri 16 4 1 5 0 0 -4
108 KOCI Žan HK Triglav Beli 17 2 3 5 0 0 0
109 OMAN Patrik HKMK Bled 14 4 0 4 1 0 0
110 PAZLAR Jernej HKMK Bled 14 3 1 4 0 0 0
111 ČEŠNOVAR Rok HK Slavija jr 11 2 2 4 1 0 0
112 OBERRAUNER Fynn EC VSV 14 2 2 4 0 0 0
113 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 15 2 2 4 1 0 -6
114 PIBERNIK Jaka HK Triglav Modri 17 2 2 4 0 0 -4
115 KIRCHER Lorenz EC VSV 8 1 3 4 0 0 0
116 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 18 1 3 4 0 0 0
117 ZIMMERMANN Siri EC VSV 5 0 4 4 0 0 0
118 KERT Oskar HK Triglav Modri 17 0 4 4 0 0 -2
119 RODMAN Henrik HDK Maribor 14 3 0 3 1 0 0
120 ISHUTIN Aleksandr Select Team BG 3 2 1 3 0 0 0
121 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 14 2 1 3 0 0 0
122 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 15 2 1 3 0 0 0
123 ČERNE Miha HKMK Bled 16 2 1 3 0 0 0
124 STRELEC Aleksander HDK Maribor 17 2 1 3 1 0 0
125 BUSHUEV Maksim Select Team BG 4 1 2 3 0 0 0
126 BASARA Jovan Select Team BG 5 1 2 3 0 0 0
127 KLEINLERCHER Emma EC VSV 6 1 2 3 0 0 0
128 MOSER Nikolas EC VSV 8 1 2 3 1 0 0
129 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 9 1 2 3 0 1 0
130 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 10 1 2 3 1 0 6
131 STERN Maximilian EC VSV 11 1 2 3 1 0 0
132 PEČENIK Luka HK Triglav Beli 14 1 2 3 0 0 -3
133 KURALT Timon Izak HK SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0 -1
134 CVEK Blaž HK Triglav Beli 15 1 2 3 0 0 0
135 ROJS Žiga HDK Maribor 17 1 2 3 0 0 0
136 LOMBAR Tim HKMK Bled 17 1 2 3 0 0 0
137 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 18 1 2 3 0 0 -1
138 KUKIĆ Viktor Select Team BG 9 0 3 3 0 0 1
139 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
140 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
141 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 18 0 3 3 0 0 -1
142 BELAK Lukas HK Slavija jr 1 2 0 2 0 0 0
143 MIKLAVČIČ Vid HK Triglav Beli 10 2 0 2 1 1 0
144 ZABRET Lovro HK Triglav Modri 10 2 0 2 0 0 0
145 BEZJAK Maj HDK Maribor 11 2 0 2 0 0 0
146 BELAK Valuk HK Slavija jr 1 1 1 2 0 0 0
147 MUSKARI Carlos EC VSV 3 1 1 2 0 0 0
148 BLASCHITZ Felix EC VSV 7 1 1 2 0 0 0
149 BAUMANN Maximilian EC VSV 10 1 1 2 0 0 0
150 ERLACHER Louis Sky EC VSV 13 1 1 2 0 0 0
151 ŠEFMAN Taj HKMK Bled 14 1 1 2 0 0 0
152 BROZ Dominik EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
153 SINTSCHNIG Johanna EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
154 KATERN Tevž HK Slavija jr 4 0 2 2 0 0 0
155 PROSEN Valentina EC VSV 6 0 2 2 0 0 0
156 KORELC Žiga HK Slavija jr 6 0 2 2 0 0 0
157 HANSAL Nico EC VSV 8 0 2 2 0 0 0
158 ŠEPIC Žan Sij A Jesenice 8 0 2 2 0 0 0
159 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 9 0 2 2 0 0 0
160 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 13 0 2 2 0 0 0
161 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 13 0 2 2 0 0 -1
162 MUNDA Miha HDK Maribor 15 0 2 2 0 0 0
163 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 17 0 2 2 0 0 -2
164 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
165 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
166 RAMSBACHER Mathias EC VSV 4 1 0 1 0 0 0
167 WINKLER Alexander EC VSV 5 1 0 1 0 0 0
168 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 5 1 0 1 0 0 0
169 MARGON Nejc Sij A Jesenice 6 1 0 1 0 0 0
170 SCHWAB Anthony EC VSV 7 1 0 1 0 0 0
171 BREZNIK Bine HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
172 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 4 0 1 1 0 0 0
173 ANKELE Maša HK Triglav Beli 4 0 1 1 0 0 0
174 FRELIH Niko Sij A Jesenice 4 0 1 1 0 0 0
175 ŠKREBLIN Tim Sij A Jesenice 7 0 1 1 0 0 0
176 ODER Alja HDK Maribor 8 0 1 1 0 0 0
177 WALTL kilian EC VSV 8 0 1 1 0 0 0
178 OSENK Jakob HK Triglav Modri 14 0 1 1 0 0 0
179 PESRL Martin HKMK Bled 15 0 1 1 0 0 0
180 POLJAKOVIC Andrej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
181 KRAJLAH Anej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
182 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Beli 18 0 1 1 0 0 0