IHL U-15 Dečki 23/24

Najboljši podajalci - Finale

1. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
2. TOLAR Maks HKMK Bled
3. MUŽAN Jakob HKMK Bled
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 4 2 2 4 1 0 0
2 TOLAR Maks HKMK Bled 4 1 2 3 0 0 0
3 MUŽAN Jakob HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
4 GROZNIK Jan HKMK Bled 4 0 2 2 0 0 0
5 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 4 3 1 4 2 0 0
6 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 4 1 1 2 1 0 0
7 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
8 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
9 VANIČ Jakob HKMK Bled 3 0 1 1 0 0 0
10 BERC Oskar HKMK Bled 4 2 0 2 1 0 0
11 AREH Tim HK SŽ Olimpija 4 1 0 1 0 0 0
12 SUŠNIK Nik HKMK Bled 4 1 0 1 1 0 0
13 LANGUS Aleksander HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
14 PINTAR Kris HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0
15 VODNJOV Marcel HKMK Bled 4 1 0 1 0 0 0

Najboljši podajalci - 3. mesto

1. SIMIĆ Momčilo Select Team BG
2. IDŽAN Matko HK Slavija jr
3. DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 0 3 3 0 0 2
2 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 2 5 1 0 3
3 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 2 2 4 0 1 1
4 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 -1
5 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 2 1 3 0 0 1
6 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 3
7 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 2 1 3 0 0 2
8 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 1 2 0 1 1
9 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 1 0 1 1 0 0 0
10 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1
11 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 -1
12 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 0
13 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
14 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 4 0 4 1 0 1
15 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 3 0 3 0 0 1
16 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 1 0 1 0 0 2
17 ČIGON Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 -3

Najboljši podajalci - 5. mesto

1. KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje
2. GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje
3. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 7 9 0 0 0
2 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 0 3 3 0 0 0
3 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 3 7 2 9 0 0 0
4 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 3 2 2 4 0 0 0
5 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 3 1 2 3 0 0 0
6 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 3 0 2 2 0 0 0
7 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 3 2 1 3 0 0 0
8 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
9 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
10 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
11 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
12 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 3 1 1 2 1 0 0
13 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
14 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
15 GRILC Žan Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
16 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
17 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
18 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
19 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
20 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
21 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
22 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
23 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0

Najboljši podajalci - 7. mesto

1. BLATNIK Jure HK Triglav Modri
2. KORDEŽ Matej HK Triglav Modri
3. EINHAUER Tevž HK Triglav Modri
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 2 3 3 6 1 0 0
2 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 2 3 1 4 0 0 0
3 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 2 2 1 3 0 0 0
4 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 1 2 0 0 0
5 KERT Oskar HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
6 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
7 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
8 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
9 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
10 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 0
11 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
12 CVEK Blaž HK Triglav Beli 1 1 0 1 0 0 0
13 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0

Najboljši podajalci - Polfinale

1. BERIČIČ Matevž HK Slavija jr
2. MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG
3. KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 1 0
2 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 2 1 2 3 0 0 2
3 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
4 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 1 0 0
5 TOLAR Maks HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
6 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 2 0 2 2 0 0 0
7 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 0
8 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 2 1 3 1 0 0
9 BERC Oskar HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
10 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
11 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 1 1 2 1 0 1
12 PESRL Martin HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
13 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 1
14 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
15 VUKELIĆ Marko Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
16 KUKIĆ Viktor Select Team BG 2 0 1 1 0 0 -1
17 DUKIĆ Jakša Select Team BG 2 0 1 1 0 0 1
18 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 2 0 1 1 0 0 3
19 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
20 LOJO Timur HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
21 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
22 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 2 3 0 3 0 0 2
23 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 2 2 0 2 0 0 0
24 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
25 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 1 0 0
26 PENKO Tilen HK Slavija jr 2 2 0 2 0 0 0
27 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 0
28 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
29 PINTAR Kris HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 1
30 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 0 1 1 0 1
31 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 2 1 0 1 1 0 -1
32 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0

Najboljši podajalci - 5.-8.

1. ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje
2. KLINAR Jaka Sij A Jesenice
3. RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 2 4 3 7 0 0 0
2 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 2 2 3 5 0 0 0
3 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 2 0 3 3 0 0 0
4 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 0 0 0
5 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 2 2 2 4 0 0 0
6 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 2 1 2 3 0 0 0
7 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 2 1 2 3 1 0 0
8 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 2 0 2 2 0 0 0
9 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
10 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 2 0 2 2 0 0 0
11 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 2 2 1 3 1 1 0
12 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 2 1 1 2 0 0 0
13 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
14 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
15 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
16 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
17 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
18 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
19 BORSE Jože Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
20 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
21 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 2 2 0 2 0 0 0
22 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 1 1 0 1 0 0 0
23 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 2 1 0 1 0 0 0
24 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
25 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
26 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
27 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
28 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
29 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
30 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
31 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0

Najboljši podajalci - Četrtfinale

1. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
2. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
3. MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 2 1 6 7 1 0 0
2 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 5 4 9 1 1 0
3 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 2 2 4 6 0 0 0
4 SUŠNIK Nik HKMK Bled 2 2 4 6 1 0 0
5 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 4 3 7 1 1 0
6 RADUHA Žiga HK Slavija jr 2 3 3 6 1 0 0
7 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 2 2 3 5 2 0 0
8 BERC Oskar HKMK Bled 2 3 2 5 0 0 0
9 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 2 2 4 1 0 0
10 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 2 2 4 1 1 0
11 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 3 2 2 4 0 1 4
12 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 1 2 3 1 0 0
13 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
14 HUTAR Jan HK Slavija jr 2 1 2 3 1 0 0
15 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 2 1 2 3 0 0 0
16 LOJO Timur HK Slavija jr 1 0 2 2 0 0 0
17 KRALJ Lan HKMK Bled 2 0 2 2 0 0 0
18 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 3 0 2 2 0 0 3
19 IDŽAN Matko HK Slavija jr 2 3 1 4 0 0 0
20 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 3 2 1 3 0 0 4
21 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 1 1 1 2 0 1 0
22 OMAN Patrik HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
23 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
24 BERC Lev HKMK Bled 2 1 1 2 0 0 0
25 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 3 1 1 2 0 0 5
26 PESRL Martin HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
27 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
28 PINTAR Kris HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
29 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 2 0 1 1 0 0 0
30 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
31 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 2 0 1 1 0 0 -1
32 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 0 1 1 0 0 0
33 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
34 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
35 MUŽAN Jakob HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
36 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 3 0 1 1 0 0 -4
37 KUKIĆ Viktor Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
38 DUKIĆ Jakša Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
39 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 3 0 1 1 0 0 2
40 TOLAR Maks HKMK Bled 2 3 0 3 1 0 0
41 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
42 AREH Tim HK SŽ Olimpija 2 2 0 2 0 0 0
43 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 3 2 0 2 0 0 0
44 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 3 2 0 2 1 0 2
45 KARALIČ Iris HK Slavija jr 1 1 0 1 0 0 0
46 PAZLAR Jernej HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
47 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
48 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
49 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
50 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
51 BERČIČ Tomi HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
52 KAKER Rok HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
53 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 1 0 1 0 0 0
54 GRILC Žan Sij A Jesenice 2 1 0 1 1 0 0
55 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 1 0
56 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 3 1 0 1 0 0 1
57 GAVRIĆ Marko Select Team BG 3 1 0 1 0 0 4
58 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 3 1 0 1 1 0 -5
59 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 3 1 0 1 1 0 2

Najboljši podajalci - Osmina finala

1. BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli
2. KUHAR Bine HK Triglav Beli
3. ROBEK Matic HDK Maribor
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 2 0 6 6 0 0 0
2 KUHAR Bine HK Triglav Beli 2 2 4 6 0 0 0
3 ROBEK Matic HDK Maribor 2 1 3 4 0 0 0
4 FRAS Ožbej HK Triglav Beli 2 0 3 3 0 0 0
5 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Beli 2 3 2 5 0 0 0
6 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
7 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 2 1 2 3 0 0 0
8 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 2 1 2 3 0 0 0
9 KOCI Žan HK Triglav Beli 2 0 2 2 0 0 0
10 JENKO Dejan HK Triglav Beli 2 2 1 3 1 0 0
11 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 2 2 1 3 0 0 0
12 KURALT Jošt HK Triglav Beli 2 1 1 2 0 0 0
13 RODMAN Henrik HDK Maribor 2 1 1 2 1 0 0
14 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 2 1 1 2 1 0 0
15 STRELEC Aleksander HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
16 CVEK Blaž HK Triglav Beli 2 2 0 2 0 0 0
17 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 1 0 1 0 0 0
18 VINČEC Jaka HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0

Najboljši podajalci - Redni del

1. RADUHA Žiga HK Slavija jr
2. KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija
3. IDŽAN Matko HK Slavija jr
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 RADUHA Žiga HK Slavija jr 17 17 37 54 3 0 0
2 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 17 13 33 46 0 1 1
3 IDŽAN Matko HK Slavija jr 16 39 32 71 4 3 1
4 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 17 29 31 60 1 4 2
5 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 18 21 30 51 4 1 2
6 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 17 31 24 55 5 3 0
7 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 18 10 24 34 1 0 3
8 BERC Oskar HKMK Bled 17 11 22 33 2 0 0
9 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 18 15 20 35 3 1 0
10 VANIČ Jakob HKMK Bled 17 9 20 29 2 0 0
11 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 16 28 19 47 1 1 1
12 ČAKŠ Gašper HK RST Pellet Celje 18 22 19 41 1 1 1
13 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 16 34 18 52 4 2 2
14 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 14 26 18 44 4 0 4
15 MALININ Aleksandr HK SŽ Olimpija 17 15 17 32 0 2 0
16 LOJO Timur HK Slavija jr 16 4 17 21 1 0 1
17 SUŠNIK Nik HKMK Bled 15 14 16 30 1 1 0
18 TOLAR Maks HKMK Bled 10 15 15 30 2 1 0
19 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 17 13 15 28 4 0 0
20 HUTAR Jan HK Slavija jr 17 7 15 22 1 0 -1
21 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 16 6 15 21 1 0 1
22 MUDRENOVIĆ Miloš Select Team BG 14 5 15 20 0 0 5
23 PINTAR Kris HKMK Bled 17 12 14 26 0 0 0
24 GROZNIK Jan HKMK Bled 17 11 14 25 2 0 0
25 DUKIĆ Jakša Select Team BG 14 3 14 17 1 0 2
26 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 17 9 13 22 0 1 2
27 KRALJ Lan HKMK Bled 17 3 13 16 1 0 0
28 AREH Tim HK SŽ Olimpija 16 7 12 19 0 0 1
29 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 18 4 12 16 0 0 -1
30 HOČEVAR Marsel EC VSV 11 5 11 16 1 0 0
31 MICELLI Niclas EC VSV 7 9 10 19 0 1 0
32 VUKELJ Lev HKMK Bled 17 9 10 19 5 0 0
33 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 17 6 10 16 3 0 -1
34 BORSE Jože Sij A Jesenice 18 15 9 24 0 0 -1
35 STANKOVSKI Maksim Select Team BG 15 13 9 22 3 1 2
36 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 15 13 9 22 1 1 0
37 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 18 9 9 18 1 0 0
38 GRITZNIG Lucas EC VSV 5 4 9 13 0 1 0
39 ERŽENIČNIK Gal Mark HK Slavija jr 13 7 8 15 1 0 0
40 PETKOVIĆ Filip Sij A Jesenice 18 7 8 15 1 0 -2
41 GORIŠEK LENART HK RST Pellet Celje 17 6 8 14 0 0 2
42 KURALT Jošt HK Triglav Beli 17 5 8 13 1 0 -4
43 ŠIMPOVIĆ Jan HK RST Pellet Celje 16 3 8 11 1 0 0
44 BERC Lev HKMK Bled 13 12 7 19 2 0 0
45 MILOVANOVIĆ Dejan Select Team BG 14 9 7 16 1 0 3
46 LINDIČ Žan HKMK Bled 16 8 7 15 0 0 0
47 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 12 7 7 14 0 0 0
48 GRILC Žan Sij A Jesenice 16 5 7 12 0 0 1
49 KAKER Rok HK Slavija jr 17 5 7 12 1 1 0
50 MUŽAN Jakob HKMK Bled 17 4 7 11 0 0 0
51 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 17 0 7 7 0 0 0
52 VODNJOV Marcel HKMK Bled 8 13 6 19 1 1 0
53 GREGORČIČ Matic Sij A Jesenice 17 9 6 15 2 1 -1
54 SIMIĆ Momčilo Select Team BG 13 8 6 14 0 0 5
55 KORDEŽ Matej HK Triglav Modri 16 8 6 14 0 0 -2
56 KOBENTAR Luka Sij A Jesenice 18 8 6 14 1 0 -1
57 ROBEK Matic HDK Maribor 16 7 6 13 1 1 0
58 GASER Maks HK Triglav Modri 16 6 6 12 1 0 1
59 BEŠTER Tilen HK Triglav Modri 15 5 6 11 1 0 -2
60 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 17 5 6 11 2 1 1
61 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Beli 17 5 6 11 1 1 -4
62 FISCHER Luca EC VSV 3 4 6 10 0 0 0
63 DIMITRIĆ Nemanja Select Team BG 13 4 6 10 0 0 2
64 KIMOVEC Rožle HK Triglav Modri 18 4 6 10 0 0 1
65 TRATNIK Urban HK Triglav Modri 17 2 6 8 0 0 -1
66 AMBROŽIČ Nejc Sij A Jesenice 17 2 6 8 0 0 0
67 KUHAR Bine HK Triglav Beli 16 1 6 7 0 0 -4
68 ERD LEIF Frederic EC VSV 12 15 5 20 0 0 0
69 ANDRIĆ Luka Select Team BG 13 13 5 18 1 0 0
70 MUBI Jakob HK Triglav Modri 17 9 5 14 1 0 0
71 VUKELIĆ Marko Select Team BG 11 6 5 11 0 0 9
72 PENKO Tilen HK Slavija jr 14 5 5 10 0 1 0
73 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 18 5 5 10 1 0 0
74 DABRINGER Felix EC VSV 7 3 5 8 1 0 0
75 JEČNIK Lovro HK Triglav Modri 17 3 5 8 1 0 0
76 NOVAK Marcel Sij A Jesenice 18 2 5 7 2 0 1
77 KALIN Nejc HK Slavija jr 11 1 5 6 0 0 0
78 VINČEC Jaka HDK Maribor 17 1 5 6 0 0 0
79 EINHAUER Tevž HK Triglav Modri 18 7 4 11 2 0 1
80 ČIZMIĆ Antonije Select Team BG 15 6 4 10 0 0 3
81 SEIWALD Florian EC VSV 9 5 4 9 1 0 0
82 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 14 5 4 9 0 0 0
83 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 18 5 4 9 0 0 3
84 ČIGON Rok HK Slavija jr 18 4 4 8 0 0 -1
85 AVGUŠTINČIČ Žiga Sij A Jesenice 16 3 4 7 1 0 0
86 SMUKAVEC Drejc Sij A Jesenice 18 3 4 7 1 0 1
87 JANČIĆ Ognjen Select Team BG 14 2 4 6 0 0 3
88 KRAMER Jaša Ivo HK RST Pellet Celje 16 2 4 6 1 0 0
89 ŠKOFIC Tilen Sij A Jesenice 18 2 4 6 0 0 -1
90 ZIMMERMANN Siri EC VSV 5 0 4 4 0 0 0
91 KERT Oskar HK Triglav Modri 17 0 4 4 0 0 -2
92 KRAJNC Miha HDK Maribor 5 9 3 12 0 0 0
93 BERTONCELJ Maks HK Triglav Beli 13 8 3 11 1 1 0
94 JENKO Dejan HK Triglav Beli 18 6 3 9 1 0 -2
95 STIPANIČ Anže HK SŽ Olimpija 15 5 3 8 0 0 0
96 LANGUS Aleksander HKMK Bled 15 5 3 8 0 0 0
97 MIKLAVČIČ Vid HK SŽ Olimpija 8 4 3 7 1 1 0
98 MARKOVIĆ Ivan Select Team BG 13 4 3 7 0 0 4
99 KRIŽNAR Žan HK Triglav Modri 14 3 3 6 0 0 1
100 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 15 3 3 6 1 0 -1
101 KOCI Žan HK Triglav Beli 17 2 3 5 0 0 0
102 KIRCHER Lorenz EC VSV 8 1 3 4 0 0 0
103 ŽIGON Nel Sij A Jesenice 18 1 3 4 0 0 0
104 KUKIĆ Viktor Select Team BG 9 0 3 3 0 0 1
105 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
106 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 15 0 3 3 0 0 0
107 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 18 0 3 3 0 0 -1
108 SINTSCHNIG Paul EC VSV 4 9 2 11 1 0 0
109 BLATNIK Jure HK Triglav Modri 11 6 2 8 3 0 -2
110 LUŽAN Rožle HK Triglav Beli 18 5 2 7 1 0 -5
111 WANDALLER Anton EC VSV 7 4 2 6 1 0 0
112 POR Marcel Sij A Jesenice 15 4 2 6 0 0 -1
113 ČEŠNOVAR Rok HK Slavija jr 11 2 2 4 1 0 0
114 OBERRAUNER Fynn EC VSV 14 2 2 4 0 0 0
115 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Beli 15 2 2 4 1 0 -6
116 PIBERNIK Jaka HK Triglav Modri 17 2 2 4 0 0 -4
117 BUSHUEV Maksim Select Team BG 4 1 2 3 0 0 0
118 BASARA Jovan Select Team BG 5 1 2 3 0 0 0
119 KLEINLERCHER Emma EC VSV 6 1 2 3 0 0 0
120 MOSER Nikolas EC VSV 8 1 2 3 1 0 0
121 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 9 1 2 3 0 1 0
122 MITROVIĆ Vuk Select Team BG 10 1 2 3 1 0 6
123 STERN Maximilian EC VSV 11 1 2 3 1 0 0
124 PEČENIK Luka HK Triglav Beli 14 1 2 3 0 0 -3
125 KURALT Timon Izak HK SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0 -1
126 CVEK Blaž HK Triglav Beli 15 1 2 3 0 0 0
127 ROJS Žiga HDK Maribor 17 1 2 3 0 0 0
128 LOMBAR Tim HKMK Bled 17 1 2 3 0 0 0
129 KROFLIČ Matic HK RST Pellet Celje 18 1 2 3 0 0 -1
130 BROZ Dominik EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
131 SINTSCHNIG Johanna EC VSV 3 0 2 2 0 0 0
132 KATERN Tevž HK Slavija jr 4 0 2 2 0 0 0
133 PROSEN Valentina EC VSV 6 0 2 2 0 0 0
134 KORELC Žiga HK Slavija jr 6 0 2 2 0 0 0
135 HANSAL Nico EC VSV 8 0 2 2 0 0 0
136 ŠEPIC Žan Sij A Jesenice 8 0 2 2 0 0 0
137 POTOČNIK Urban HK RST Pellet Celje 9 0 2 2 0 0 0
138 ARSIĆ Ognjen Select Team BG 13 0 2 2 0 0 -1
139 JAMŠEK Maj HK RST Pellet Celje 13 0 2 2 0 0 0
140 MUNDA Miha HDK Maribor 15 0 2 2 0 0 0
141 PERIČ Jaka HK Triglav Modri 17 0 2 2 0 0 -2
142 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 13 5 1 6 0 0 0
143 GAVRIĆ Marko Select Team BG 14 5 1 6 0 0 0
144 ROCKENSCHUß Vincent EC VSV 11 4 1 5 0 0 0
145 ŠENICA Vid HK Triglav Modri 16 4 1 5 0 0 -4
146 PAZLAR Jernej HKMK Bled 14 3 1 4 0 0 0
147 ISHUTIN Aleksandr Select Team BG 3 2 1 3 0 0 0
148 RUDOLF Jan HK RST Pellet Celje 14 2 1 3 0 0 0
149 SAVINŠEK Luka HK Triglav Beli 15 2 1 3 0 0 0
150 ČERNE Miha HKMK Bled 16 2 1 3 0 0 0
151 STRELEC Aleksander HDK Maribor 17 2 1 3 1 0 0
152 BELAK Valuk HK Slavija jr 1 1 1 2 0 0 0
153 MUSKARI Carlos EC VSV 3 1 1 2 0 0 0
154 BLASCHITZ Felix EC VSV 7 1 1 2 0 0 0
155 BAUMANN Maximilian EC VSV 10 1 1 2 0 0 0
156 ERLACHER Louis Sky EC VSV 13 1 1 2 0 0 0
157 ŠEFMAN Taj HKMK Bled 14 1 1 2 0 0 0
158 BREZNIK Bine HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
159 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 4 0 1 1 0 0 0
160 ANKELE Maša HK Triglav Beli 4 0 1 1 0 0 0
161 FRELIH Niko Sij A Jesenice 4 0 1 1 0 0 0
162 ŠKREBLIN Tim Sij A Jesenice 7 0 1 1 0 0 0
163 ODER Alja HDK Maribor 8 0 1 1 0 0 0
164 WALTL kilian EC VSV 8 0 1 1 0 0 0
165 OSENK Jakob HK Triglav Modri 14 0 1 1 0 0 0
166 PESRL Martin HKMK Bled 15 0 1 1 0 0 0
167 POLJAKOVIC Andrej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
168 KRAJLAH Anej HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
169 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Beli 18 0 1 1 0 0 0
170 OMAN Patrik HKMK Bled 14 4 0 4 1 0 0
171 RODMAN Henrik HDK Maribor 14 3 0 3 1 0 0
172 BELAK Lukas HK Slavija jr 1 2 0 2 0 0 0
173 MIKLAVČIČ Vid HK Triglav Beli 10 2 0 2 1 1 0
174 ZABRET Lovro HK Triglav Modri 10 2 0 2 0 0 0
175 BEZJAK Maj HDK Maribor 11 2 0 2 0 0 0
176 HROBAT PLEMELJ Bor Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
177 GOLUB Tomaž Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
178 RAMSBACHER Mathias EC VSV 4 1 0 1 0 0 0
179 WINKLER Alexander EC VSV 5 1 0 1 0 0 0
180 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 5 1 0 1 0 0 0
181 MARGON Nejc Sij A Jesenice 6 1 0 1 0 0 0
182 SCHWAB Anthony EC VSV 7 1 0 1 0 0 0