HKMK Bled - IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20

Končnica


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
160JENKO Alexej2033100.0006:300.0000:00
235SODJA ZALOKAR Taj211675683.58101:305.8500:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
170PIBER Metod000000
266REBOLJ Gal000000
356ROŽIČ Matevž000000
464OMAN Patrik000000
555SITAR Jakob000000
657TRSTENJAK Marcel000000
735ŠOLAR Jakob000000
8TOMŠIČ ULEN Andraž000000
961KONOBELJ Oskar000000
1069KRALJ Lan000000
1150FERČEJ Jakob000000
1265LANGUS Aleksander000000
1362ŠEPIČ Žiga100000
1451BETON Voranc200000
1546GROZNIK Mark200000
1663PINTAR Kris200000
1761NAUMENKO Volodymyr200000
1871VODNJOV Marcel200000
1953MUŽAN Ožbej200000
2045BERRA Patrick200000
2148ZOR Luka200000
2249ZUGWITZ Enej200000
2358GROZNIK Jan200000
2459TOLAR Maks200000
2554MEDIČ Lan200000
2670BIJOL Žiga200000
2747MEDIČ Val200000
2868MENCINGER Maj200000
2952GRUŠKOVNJAK Luka200000


Zadnji izidi

#118, 07.03.2020, 12:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Triglav
#114, 03.03.2020, 16:45, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HKMK Bled

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
135SODJA ZALOKAR Taj186547541086.32848:594.1300:00
260JENKO Alexej11251017675.25231:015.8400:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
161NAUMENKO Volodymyr183284043
246GROZNIK Mark196131910
352GRUŠKOVNJAK Luka157111810
447MEDIČ Val181051510
571VODNJOV Marcel15751210
663PINTAR Kris16661220
753MUŽAN Ožbej20461000
848ZOR Luka1745900
959TOLAR Maks1736900
1058GROZNIK Jan1871801
1145BERRA Patrick2053820
1255SITAR Jakob1644800
1368MENCINGER Maj1422400
1451BETON Voranc1722400
1554MEDIČ Lan1913400
1670BIJOL Žiga330300
1749ZUGWITZ Enej1521300
1857TRSTENJAK Marcel1312300
1962ŠEPIČ Žiga903300
2069KRALJ Lan1011200
2165LANGUS Aleksander902200
2256ROŽIČ Matevž1102200
2370PIBER Metod000000
2464OMAN Patrik000000
2535ŠOLAR Jakob000000
26TOMŠIČ ULEN Andraž000000
2761KONOBELJ Oskar000000
2850FERČEJ Jakob000000
2966REBOLJ Gal100000


Zadnji izidi

#89, 28.02.2020, 17:05, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDD Bled
#97, 21.02.2020, 18:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

EC KAC
#106, 14.02.2020, 17:15, Villacher Stadthalle

EC VSV

HKMK Bled
#101, 07.02.2020, 17:30, Velesajam

Team Zagreb

HKMK Bled
#40, 25.01.2020, 11:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Slavija Junior
#81, 11.01.2020, 12:00, Dvorana Celje

HK True Celje

HKMK Bled
#76, 04.01.2020, 11:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK SŽ Olimpija
#72, 28.12.2019, 12:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HKMK Bled
#68, 21.12.2019, 18:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK Triglav
#34, 14.12.2019, 12:45, Dvorana Bled

HDD Bled

HKMK Bled
#65, 07.12.2019, 16:20, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#51, 23.11.2019, 12:50, Dvorana Bled

HKMK Bled

EC VSV
#47, 15.11.2019, 17:15, Kärntner Eissportzentrum

EC KAC

HKMK Bled
#41, 09.11.2019, 14:35, Dvorana Bled

HKMK Bled

Team Zagreb
#95, 02.11.2019, 15:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HKMK Bled
#26, 19.10.2019, 14:05, Dvorana Bled

HKMK Bled

HK True Celje
#21, 12.10.2019, 14:30, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HKMK Bled
#17, 05.10.2019, 18:35, Dvorana Bled

HKMK Bled

HD Hidria Jesenice
#13, 28.09.2019, 15:15, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HKMK Bled
#10, 21.09.2019, 13:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled