Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 26
Datum: 19.10.2019
Čas: 14:05
Gledalcev: 30

Sodnik: BOHINC Robert
Sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: ROZMAN ZORAN
Zdravstvena oskrba: PANČUR MATEJA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PRETNAR SEBASTJAN

HKMK Bled (HKB)

5 : 3
( 1:1, 1:1, 3:1 )

HK True Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj
00:00
Vstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka
01:15
Izključitev
HKB
2 min
#61 NAUMENKO Volodymyr, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:20 - 02:34 ]
02:34
Gol
HKC
0 : 1
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #67 KROFL Žan, #11 ROBEK Jure (+1)
16:21
Gol
HKB
1 : 1
#47 MEDIČ Val, podaja #67 VODNJOV Marcel

2 / 3

25:02
Gol
HKB
2 : 1
#47 MEDIČ Val, podaja #45 BERRA Patrick, #51 BETON Voranc
26:39
Vstop vratarja
HKC
#2 KERKOŠ ŠARLAH Anže
26:39
Izstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka
30:36
Izključitev
HKC
2 min
#71 JAGATIĆ Mihael, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:36 - 32:36 ]
32:24
Izključitev
HKC
2 min
#83 KOŠTOMAJ VALENČAK Tim, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 32:24 - 34:24 ]
34:27
Gol
HKC
2 : 2
#11 ROBEK Jure, podaja #59 MANDUŠIĆ Marko
34:49
Izključitev
HKC
2 min
#86 KUHAR Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:49 - 36:49 ]
36:00
Vstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
36:00
Izstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj

3 / 3

37:24
Gol
HKB
3 : 2
#57 TRSTENJAK Marcel, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr
39:39
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 39:39 - 39:45 ]
39:45
Gol
HKC
3 : 3
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #8 APŠNER Jure (+1)
41:25
Gol (GWG)
HKB
4 : 3
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #45 BERRA Patrick
43:23
Gol
HKB
5 : 3
#47 MEDIČ Val, podaja #54 MEDIČ Lan
50:12
Izključitev
HKC
2 min
#86 KUHAR Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:12 - 52:12 ]
52:26
Izključitev
HKB
2 min
#61 NAUMENKO Volodymyr, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:26 - 54:26 ]
54:00
Izstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
54:00
Izstop vratarja
HKC
#2 KERKOŠ ŠARLAH Anže

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#60
JENKO Alexej
GK
-
-
#35
SODJA ZALOKAR Taj
GK
-
-

#45
BERRA Patrick
RW
-
2
#51
BETON Voranc
F
-
1
#58
GROZNIK Jan
F
-
-
#46
GROZNIK Mark (C)
RD
-
-
#52
GRUŠKOVNJAK Luka (A)
F
-
-
#54
MEDIČ Lan
D
-
1
#47
MEDIČ Val
D
3
-
#53
MUŽAN Ožbej
D
-
-
#61
NAUMENKO Volodymyr
P
1
1
#55
SITAR Jakob
LW
-
-
#57
TRSTENJAK Marcel
F
1
-
#67
VODNJOV Marcel
F
-
1
#48
ZOR Luka
LW
-
-

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#65
DOLŽAN Luka
GK
-
-
#2
KERKOŠ ŠARLAH Anže
GK
-
-

#8
APŠNER Jure
D
-
1
#58
BERIČIČ Matevž
P
-
-
#51
DOLŽAN Domen (A)
P
-
-
#71
JAGATIĆ Mihael
F
-
-
#50
JAMŠEK Maj
P
-
-
#83
KOŠTOMAJ VALENČAK Tim (A)
F
-
-
#67
KROFL Žan
F
-
1
#86
KUHAR Žiga
P
-
-
#59
MANDUŠIĆ Marko
F
2
1
#54
MIRNIK Brin
D
-
-
#66
MOLIAKOV Nadarij
P
-
-
#11
ROBEK Jure
F
1
1
#10
ROBEK Matic
F
-
-
#16
RUDOLF Jan
P
-
-
#74
TURNŠEK Rok (C)
D
-
-

1 / 3

02:34
HKC
0 : 1
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #67 KROFL Žan, #11 ROBEK Jure (+1)
16:21
HKB
1 : 1
#47 MEDIČ Val, podaja #67 VODNJOV Marcel

2 / 3

25:02
HKB
2 : 1
#47 MEDIČ Val, podaja #45 BERRA Patrick, #51 BETON Voranc
34:27
HKC
2 : 2
#11 ROBEK Jure, podaja #59 MANDUŠIĆ Marko

3 / 3

37:24
HKB
3 : 2
#57 TRSTENJAK Marcel, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr
39:45
HKC
3 : 3
#59 MANDUŠIĆ Marko, podaja #8 APŠNER Jure (+1)
41:25
HKB
4 : 3
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #45 BERRA Patrick
43:23
HKB
5 : 3
#47 MEDIČ Val, podaja #54 MEDIČ Lan

1 / 3

01:15
HKB
2 min
#61 NAUMENKO Volodymyr, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:20 - 02:34 ]

2 / 3

30:36
HKC
2 min
#71 JAGATIĆ Mihael, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:36 - 32:36 ]
32:24
HKC
2 min
#83 KOŠTOMAJ VALENČAK Tim, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 32:24 - 34:24 ]
34:49
HKC
2 min
#86 KUHAR Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:49 - 36:49 ]

3 / 3

39:39
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 39:39 - 39:45 ]
50:12
HKC
2 min
#86 KUHAR Žiga, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:12 - 52:12 ]
52:26
HKB
2 min
#61 NAUMENKO Volodymyr, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:26 - 54:26 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled