Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 21
Datum: 12.10.2019
Čas: 14:30
Gledalcev: /

Sodnik: MIKLIČ Gregor
Sodnik: POGAČAR Peter
Kontrolor: PAHOR Zoran
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: ČOP Jaka

HK SŽ Olimpija (HKO)

10 : 3
( 3:2, 3:1, 4:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
00:00
Vstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj
04:53
Gol
HKO
1 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #14 TROBIŠ Marko
06:14
Izključitev
HKB
2 min
#46 GROZNIK Mark, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #48 ZOR Luka [ 06:14 - 08:14 ]
06:14
Izključitev
HKB
10 min
#46 GROZNIK Mark, MISC (Disciplinska kazen) [ 08:14 - 18:14 ]
11:27
Gol
HKB
1 : 1
#61 NAUMENKO Volodymyr
12:22
Gol
HKB
1 : 2
#58 GROZNIK Jan
13:15
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:15 - 15:15 ]
14:39
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 14:39 - 16:39 ]
15:33
Gol
HKO
2 : 2
#9 SMOLNIKAR Tom
17:05
Gol
HKO
3 : 2
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

2 / 3

20:45
Gol (GWG)
HKO
4 : 2
#22 KURBOS Valentin Val, podaja #7 CERJAK Jernej
24:17
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 24:17 - 26:17 ]
25:23
Gol
HKO
5 : 2
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
27:04
Vstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
27:04
Izstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj
27:53
Izključitev
HKB
2 min
#61 NAUMENKO Volodymyr, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:53 - 29:53 ]
29:54
Gol
HKO
6 : 2
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
32:18
Izključitev
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:18 - 34:18 ]
34:30
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:30 - 36:30 ]
35:18
Gol
HKB
6 : 3
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #46 GROZNIK Mark

3 / 3

36:30
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 36:30 - 38:30 ]
39:51
Gol
HKO
7 : 3
#21 BOGOMOLEC Tai, podaja #18 HUČ Julijan, #12 ROŽIČ Martin
40:29
Izključitev
HKO
2 min
#16 ROGL Oskar, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:29 - 42:29 ]
42:18
Gol
HKO
8 : 3
#2 ŽUN Tomaž, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
42:18
Izključitev
HKB
0 min
#60 JENKO Alexej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:18 - 42:18 ]
43:53
Gol
HKO
9 : 3
#16 ROGL Oskar, podaja #2 ŽUN Tomaž
45:36
Gol
HKO
10 : 3
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar
54:00
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
54:00
Izstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#8
BAN KOSELJ Nik
P
-
-
#21
BOGOMOLEC Tai
P
1
-
#7
CERJAK Jernej
D
-
1
#18
HUČ Julijan
D
-
1
#22
KURBOS Valentin Val
F
1
-
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
-
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
2
3
#16
ROGL Oskar
F
1
1
#12
ROŽIČ Martin
P
-
1
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
4
-
#14
TROBIŠ Marko
P
-
1
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
1
1

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#60
JENKO Alexej
GK
-
-
#35
SODJA ZALOKAR Taj
GK
-
-

#45
BERRA Patrick
RW
-
-
#58
GROZNIK Jan
F
1
-
#46
GROZNIK Mark
RD
-
1
#52
GRUŠKOVNJAK Luka
F
-
-
#69
KRALJ Lan
P
-
-
#54
MEDIČ Lan
D
-
-
#47
MEDIČ Val
D
-
-
#53
MUŽAN Ožbej
D
-
-
#61
NAUMENKO Volodymyr
P
2
-
#63
PINTAR Kris
F
-
-
#62
ŠEPIČ Žiga
D
-
-
#55
SITAR Jakob
LW
-
-
#59
TOLAR Maks
F
-
-
#48
ZOR Luka
LW
-
-

1 / 3

04:53
HKO
1 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #14 TROBIŠ Marko
11:27
HKB
1 : 1
#61 NAUMENKO Volodymyr
12:22
HKB
1 : 2
#58 GROZNIK Jan
15:33
HKO
2 : 2
#9 SMOLNIKAR Tom
17:05
HKO
3 : 2
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

2 / 3

20:45
HKO
4 : 2
#22 KURBOS Valentin Val, podaja #7 CERJAK Jernej
25:23
HKO
5 : 2
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
29:54
HKO
6 : 2
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
35:18
HKB
6 : 3
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #46 GROZNIK Mark

3 / 3

39:51
HKO
7 : 3
#21 BOGOMOLEC Tai, podaja #18 HUČ Julijan, #12 ROŽIČ Martin
42:18
HKO
8 : 3
#2 ŽUN Tomaž, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
43:53
HKO
9 : 3
#16 ROGL Oskar, podaja #2 ŽUN Tomaž
45:36
HKO
10 : 3
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #16 ROGL Oskar

1 / 3

06:14
HKB
2 min
#46 GROZNIK Mark, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #48 ZOR Luka [ 06:14 - 08:14 ]
06:14
HKB
10 min
#46 GROZNIK Mark, MISC (Disciplinska kazen) [ 08:14 - 18:14 ]
13:15
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:15 - 15:15 ]
14:39
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 14:39 - 16:39 ]

2 / 3

24:17
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 24:17 - 26:17 ]
27:53
HKB
2 min
#61 NAUMENKO Volodymyr, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:53 - 29:53 ]
32:18
HKO
2 min
#2 ŽUN Tomaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 32:18 - 34:18 ]
34:30
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:30 - 36:30 ]

3 / 3

36:30
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 36:30 - 38:30 ]
40:29
HKO
2 min
#16 ROGL Oskar, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:29 - 42:29 ]
42:18
HKB
0 min
#60 JENKO Alexej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:18 - 42:18 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled