Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Zlato polje
Št. tekme: 114
Datum: 03.03.2020
Čas: 16:45
Gledalcev: 60

Sodnik: BOHINC Robert
Sodnik: FRANC Uroš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEGLOBA Ivan
Zapisnikar: BUKOVNIK Simona
Časomerilec: CVEK Marko

HK Triglav (TRI)

5 : 0
( 1:0, 2:0, 2:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik
00:00
Vstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj
02:31
Izključitev
HKB
2 min
#49 ZUGWITZ Enej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:31 - 04:31 ]
08:43
Gol (GWG)
TRI
1 : 0
#47 ČREŠNIK Matic Tian
13:55
Izključitev
TRI
2 min
#88 GRADIŠAR Anže, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 13:55 - 15:55 ]

2 / 3

19:54
Izključitev
TRI
2 min
#11 PERČIČ Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:54 - 21:54 ]
22:41
Izključitev
TRI
2 min
#14 HABJANIČ Svit, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:41 - 24:41 ]
25:25
Gol
TRI
2 : 0
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #11 PERČIČ Miha
31:55
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:55 - 33:25 ]
33:25
Gol
TRI
3 : 0
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #51 RAKOVIČ Jaka, #3 NAGLIČ OREHAR Rok (+1)

3 / 3

37:59
Gol
TRI
4 : 0
#14 HABJANIČ Svit, podaja #88 GRADIŠAR Anže
39:46
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:46 - 41:46 ]
43:20
Gol
TRI
5 : 0
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #14 HABJANIČ Svit, #51 RAKOVIČ Jaka
44:35
Izključitev
TRI
2 min
#47 ČREŠNIK Matic Tian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 44:35 - 46:35 ]
54:00
Izstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik
54:00
Izstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
CUZNAR Erik
GK
-
-
#25
KLEMENC Jure
GK
-
-

#47
ČREŠNIK Matic Tian (A)
D
1
-
#24
EINHAUER Tevž
P
-
-
#88
GRADIŠAR Anže
P
2
1
#14
HABJANIČ Svit
F
1
1
#6
JOŠT Matevž
F
-
-
#13
KURALT Jošt
P
-
-
#10
LOŽAR Mark
D
-
-
#12
MARKUN Krištof
F
-
-
#3
NAGLIČ OREHAR Rok
D
-
1
#11
PERČIČ Miha
P
-
1
#51
RAKOVIČ Jaka (C)
D
-
2
#5
SODNIK Martin
P
-
-
#9
STREHOVEC Jaka
P
-
-
#7
ŠTULAR Tevž
P
-
-
#15
ZUPAN ŠKRLJ Gaber
D
1
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#60
JENKO Alexej
GK
-
-
#35
SODJA ZALOKAR Taj
GK
-
-

#45
BERRA Patrick
RW
-
-
#51
BETON Voranc
F
-
-
#70
BIJOL Žiga
RW
-
-
#58
GROZNIK Jan
F
-
-
#46
GROZNIK Mark
RD
-
-
#52
GRUŠKOVNJAK Luka
F
-
-
#54
MEDIČ Lan
D
-
-
#47
MEDIČ Val
D
-
-
#68
MENCINGER Maj
F
-
-
#53
MUŽAN Ožbej
D
-
-
#61
NAUMENKO Volodymyr
P
-
-
#63
PINTAR Kris
F
-
-
#59
TOLAR Maks
F
-
-
#71
VODNJOV Marcel
F
-
-
#48
ZOR Luka
LW
-
-
#49
ZUGWITZ Enej
D
-
-

1 / 3

08:43
TRI
1 : 0
#47 ČREŠNIK Matic Tian

2 / 3

25:25
TRI
2 : 0
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #11 PERČIČ Miha
33:25
TRI
3 : 0
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #51 RAKOVIČ Jaka, #3 NAGLIČ OREHAR Rok (+1)

3 / 3

37:59
TRI
4 : 0
#14 HABJANIČ Svit, podaja #88 GRADIŠAR Anže
43:20
TRI
5 : 0
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #14 HABJANIČ Svit, #51 RAKOVIČ Jaka

1 / 3

02:31
HKB
2 min
#49 ZUGWITZ Enej, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:31 - 04:31 ]
13:55
TRI
2 min
#88 GRADIŠAR Anže, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 13:55 - 15:55 ]

2 / 3

19:54
TRI
2 min
#11 PERČIČ Miha, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 19:54 - 21:54 ]
22:41
TRI
2 min
#14 HABJANIČ Svit, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:41 - 24:41 ]
31:55
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:55 - 33:25 ]

3 / 3

39:46
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:46 - 41:46 ]
44:35
TRI
2 min
#47 ČREŠNIK Matic Tian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 44:35 - 46:35 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled