Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 95
Datum: 02.11.2019
Čas: 15:00
Gledalcev: 89

Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Linjski sodnik: LEBEN Jan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: DUKARIČ Eva
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK Slavija Junior (SLJ)

5 : 7
( 2:1, 2:4, 1:2 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
00:00
Vstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
02:46
Gol
HKB
0 : 1
#51 BETON Voranc, podaja #48 ZOR Luka
03:05
Izključitev
SLJ
2 min
#10 JUHART Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:05 - 05:05 ]
03:59
Gol
SLJ
1 : 1
#9 BURJAK Timon, podaja #81 GOLOB Nejc, #12 PREDALIČ Jaka (-1)
05:28
Gol
SLJ
2 : 1
#41 HUTAR Jan, podaja #17 VOLAJ Lenart, #7 VRESK Žan
13:49
Izključitev
SLJ
2 min
#7 VRESK Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:49 - 15:49 ]
15:41
Izključitev
HKB
2 min
#51 BETON Voranc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:41 - 17:41 ]

2 / 3

22:31
Gol
HKB
2 : 2
#52 GRUŠKOVNJAK Luka, podaja #65 LANGUS Aleksander
22:31
Izključitev
SLJ
2 min
#11 HRIBAR Svit, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:31 - 22:31 ]
25:20
Gol
HKB
2 : 3
#55 SITAR Jakob
27:04
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 27:04 - 27:36 ]
27:36
Gol
SLJ
3 : 3
#9 BURJAK Timon, podaja #81 GOLOB Nejc (+1)
28:08
Gol
SLJ
4 : 3
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #9 BURJAK Timon, #81 GOLOB Nejc
29:59
Gol
HKB
4 : 4
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #52 GRUŠKOVNJAK Luka
33:07
Izključitev
SLJ
2 min
#18 FRAS Oskar, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 33:07 - 34:03 ]
34:03
Gol
HKB
4 : 5
#52 GRUŠKOVNJAK Luka, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr (+1)
36:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 HRASTAR Matic
36:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KRUŠEC URBANC Urh Ruben

3 / 3

39:41
Izključitev
HKB
2 min
#51 BETON Voranc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:41 - 41:41 ]
49:47
Gol (GWG)
HKB
4 : 6
#61 NAUMENKO Volodymyr
52:39
Izključitev
HKB
2 min
#55 SITAR Jakob, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:39 - 53:53 ]
53:16
Gol
HKB
4 : 7
#61 NAUMENKO Volodymyr
53:53
Gol
SLJ
5 : 7
#97 ZUPAN Mark, podaja #24 MARIČ Nik, #12 PREDALIČ Jaka (+1)
54:00
Izključitev
HKB
5 min
#46 GROZNIK Mark, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 54:00 - 54:00 ]
54:00
Izključitev
HKB
20 min
#46 GROZNIK Mark, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 54:00 - 54:00 ]
54:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 HRASTAR Matic
54:00
Izstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#2
HRASTAR Matic
GK
-
-
#1
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#26
BREZNIK Janez
P
-
-
#9
BURJAK Timon
LW
2
1
#99
CVELBAR Enej
P
-
-
#18
FRAS Oskar
P
-
-
#81
GOLOB Nejc
F
-
3
#11
HRIBAR Svit
P
-
-
#41
HUTAR Jan
P
1
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#10
JUHART Maj
D
-
-
#55
KONČINA Jakob
D
-
-
#24
MARIČ Nik
RW
-
1
#12
PREDALIČ Jaka
F
1
2
#22
VERBIČ Jakob
P
-
-
#17
VOLAJ Lenart
F
-
1
#7
VRESK Žan
F
-
1
#97
ZUPAN Mark
P
1
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#60
JENKO Alexej
GK
-
-

#45
BERRA Patrick
RW
-
-
#51
BETON Voranc
F
1
-
#58
GROZNIK Jan
F
-
-
#46
GROZNIK Mark
RD
-
-
#52
GRUŠKOVNJAK Luka
F
2
1
#65
LANGUS Aleksander
D
-
1
#54
MEDIČ Lan
D
-
-
#47
MEDIČ Val
D
-
-
#68
MENCINGER Maj
F
-
-
#53
MUŽAN Ožbej
D
-
-
#61
NAUMENKO Volodymyr
P
3
1
#63
PINTAR Kris
F
-
-
#56
ROŽIČ Matevž
F
-
-
#62
ŠEPIČ Žiga
D
-
-
#55
SITAR Jakob
LW
1
-
#59
TOLAR Maks
F
-
-
#67
VODNJOV Marcel
F
-
-
#48
ZOR Luka
LW
-
1

1 / 3

02:46
HKB
0 : 1
#51 BETON Voranc, podaja #48 ZOR Luka
03:59
SLJ
1 : 1
#9 BURJAK Timon, podaja #81 GOLOB Nejc, #12 PREDALIČ Jaka (-1)
05:28
SLJ
2 : 1
#41 HUTAR Jan, podaja #17 VOLAJ Lenart, #7 VRESK Žan

2 / 3

22:31
HKB
2 : 2
#52 GRUŠKOVNJAK Luka, podaja #65 LANGUS Aleksander
25:20
HKB
2 : 3
#55 SITAR Jakob
27:36
SLJ
3 : 3
#9 BURJAK Timon, podaja #81 GOLOB Nejc (+1)
28:08
SLJ
4 : 3
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #9 BURJAK Timon, #81 GOLOB Nejc
29:59
HKB
4 : 4
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #52 GRUŠKOVNJAK Luka
34:03
HKB
4 : 5
#52 GRUŠKOVNJAK Luka, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr (+1)

3 / 3

49:47
HKB
4 : 6
#61 NAUMENKO Volodymyr
53:16
HKB
4 : 7
#61 NAUMENKO Volodymyr
53:53
SLJ
5 : 7
#97 ZUPAN Mark, podaja #24 MARIČ Nik, #12 PREDALIČ Jaka (+1)

1 / 3

03:05
SLJ
2 min
#10 JUHART Maj, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:05 - 05:05 ]
13:49
SLJ
2 min
#7 VRESK Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:49 - 15:49 ]
15:41
HKB
2 min
#51 BETON Voranc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:41 - 17:41 ]

2 / 3

22:31
SLJ
2 min
#11 HRIBAR Svit, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:31 - 22:31 ]
27:04
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 27:04 - 27:36 ]
33:07
SLJ
2 min
#18 FRAS Oskar, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 33:07 - 34:03 ]

3 / 3

39:41
HKB
2 min
#51 BETON Voranc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:41 - 41:41 ]
52:39
HKB
2 min
#55 SITAR Jakob, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:39 - 53:53 ]
54:00
HKB
5 min
#46 GROZNIK Mark, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 54:00 - 54:00 ]
54:00
HKB
20 min
#46 GROZNIK Mark, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 54:00 - 54:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled