Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 17
Datum: 05.10.2019
Čas: 18:35
Gledalcev: 75

Linjski sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Kontrolor: TIČAR KLEMEN
Zdravstvena oskrba: PANČUR MATEJA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PRETNAR SEBASTJAN

HKMK Bled (HKB)

0 : 4
( 0:2, 0:0, 0:2 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#36 SODJA ZALOKAR Taj
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
10:26
Gol (GWG)
HDJ
0 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž
10:36
Gol
HDJ
0 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #24 GREGORIČ Aljaž

2 / 3

36:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
36:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej

3 / 3

37:07
Vstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
37:07
Izstop vratarja
HKB
#36 SODJA ZALOKAR Taj
43:05
Izključitev
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:05 - 45:05 ]
44:29
Izključitev
HKB
2 min
#67 VODNJOV Marcel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:29 - 46:29 ]
47:20
Gol
HDJ
0 : 3
#13 RAVNIK Svit, podaja #5 KOBAL Nik
52:19
Gol
HDJ
0 : 4
#14 FARTEK Toni, podaja #11 MAUČEC ŠUVAK Lan
54:00
Izstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#60
JENKO Alexej
GK
-
-
#36
SODJA ZALOKAR Taj
GK
-
-

#45
BERRA Patrick (A)
RW
-
-
#51
BETON Voranc
F
-
-
#58
GROZNIK Jan
F
-
-
#46
GROZNIK Mark (C)
RD
-
-
#52
GRUŠKOVNJAK Luka (A)
F
-
-
#69
KRALJ Lan
P
-
-
#65
LANGUS Aleksander
D
-
-
#54
MEDIČ Lan
D
-
-
#68
MENCINGER Maj
F
-
-
#53
MUŽAN Ožbej
D
-
-
#61
NAUMENKO Volodymyr
P
-
-
#63
PINTAR Kris
F
-
-
#62
ŠEPIČ Žiga
D
-
-
#55
SITAR Jakob
LW
-
-
#59
TOLAR Maks
F
-
-
#57
TRSTENJAK Marcel
F
-
-
#67
VODNJOV Marcel
F
-
-
#48
ZOR Luka
LW
-
-
#49
ZUGWITZ Enej
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
-
-
#14
FARTEK Toni
LW
1
-
#24
GREGORIČ Aljaž (A)
RW
1
1
#3
HAFNER David
F
-
-
#2
KLINAR Aleks
RD
-
-
#9
KLINAR Jaka
P
-
-
#5
KOBAL Nik
LD
-
1
#21
KORBAR Jakob
F
-
-
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
1
#19
MLAKAR Tevž (C)
D
-
1
#12
PLANINŠEK Luka (A)
C
-
-
#13
RAVNIK Svit
RW
1
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
-
#10
ŠPENDOV Jaša
RD
-
-
#8
ŠTURM Nik
C
1
-
#18
ULČAR Jan
LW
-
-
#23
ŽIGON Jan
LW
-
-

1 / 3

10:26
HDJ
0 : 1
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž
10:36
HDJ
0 : 2
#8 ŠTURM Nik, podaja #24 GREGORIČ Aljaž

2 / 3

3 / 3

47:20
HDJ
0 : 3
#13 RAVNIK Svit, podaja #5 KOBAL Nik
52:19
HDJ
0 : 4
#14 FARTEK Toni, podaja #11 MAUČEC ŠUVAK Lan

1 / 3

2 / 3

3 / 3

43:05
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 43:05 - 45:05 ]
44:29
HKB
2 min
#67 VODNJOV Marcel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:29 - 46:29 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled