Getting stats failed! Please try again later.
Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 34
Datum: 14.12.2019
Čas: 12:45
Gledalcev: /

Sodnik: BOHINC Robert
Sodnik: ČAMDŽIĆ Aljoša
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Kristina KERO
Zapisnikar: Marko LUKAN
Časomerilec: Ivan ŠMON

HDD Bled (BLE)

5 : 6
( 3:2, 1:4, 1:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
BLE
#1 KUDER Lan
00:00
Vstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj
04:39
Gol
HKB
0 : 1
#71 VODNJOV Marcel
09:25
Gol
BLE
1 : 1
#66 KRIVIC Jaka, podaja #87 FISTER Matevž
09:57
Gol
HKB
1 : 2
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #46 GROZNIK Mark
11:34
Gol
BLE
2 : 2
#87 FISTER Matevž, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #10 HROBAT PLEMELJ Bor
14:57
Gol
BLE
3 : 2
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #67 GOLUB Anže

2 / 3

25:06
Izključitev
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:06 - 25:50 ]
25:50
Gol
HKB
3 : 3
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #46 GROZNIK Mark, #53 MUŽAN Ožbej (+1)
25:59
Gol
HKB
3 : 4
#63 PINTAR Kris, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr
29:02
Gol
HKB
3 : 5
#71 VODNJOV Marcel, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr, #46 GROZNIK Mark
31:16
Izključitev
BLE
2 min
#12 SENIČAR Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:16 - 31:56 ]
31:36
Gol
BLE
4 : 5
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor (-1)
31:56
Gol (GWG)
HKB
4 : 6
#45 BERRA Patrick, podaja #46 GROZNIK Mark (+1)
35:14
Izključitev
HKB
2 min
#54 MEDIČ Lan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 35:14 - 37:14 ]

3 / 3

40:07
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:07 - 40:27 ]
40:27
Gol
BLE
5 : 6
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor (+1)
41:36
Izključitev
HKB
2 min
#45 BERRA Patrick, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:36 - 43:36 ]
54:00
Izstop vratarja
BLE
#1 KUDER Lan
54:00
Izstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#1
KUDER Lan
GK
-
-

#87
FISTER Matevž
P
1
1
#67
GOLUB Anže
LD
-
1
#7
GOLUB Martin
C
-
-
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž
LW
2
2
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
RW
1
3
#66
KRIVIC Jaka
C
1
-
#44
KUDER Lan
P
-
-
#15
RESMAN Luka
P
-
-
#12
SENIČAR Martin
F
-
-
#64
SENIČAR Tomaž
P
-
-
#3
ŠIFRER Matija
P
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#60
JENKO Alexej
GK
-
-
#35
SODJA ZALOKAR Taj
GK
-
-

#45
BERRA Patrick
RW
1
-
#51
BETON Voranc
F
-
-
#58
GROZNIK Jan
F
-
-
#46
GROZNIK Mark
RD
-
4
#54
MEDIČ Lan
D
-
-
#47
MEDIČ Val
D
-
-
#53
MUŽAN Ožbej
D
-
1
#61
NAUMENKO Volodymyr
P
2
2
#63
PINTAR Kris
F
1
-
#56
ROŽIČ Matevž
F
-
-
#55
SITAR Jakob
LW
-
-
#59
TOLAR Maks
F
-
-
#57
TRSTENJAK Marcel
F
-
-
#71
VODNJOV Marcel
F
2
-
#48
ZOR Luka
LW
-
-
#49
ZUGWITZ Enej
D
-
-

1 / 3

04:39
HKB
0 : 1
#71 VODNJOV Marcel
09:25
BLE
1 : 1
#66 KRIVIC Jaka, podaja #87 FISTER Matevž
09:57
HKB
1 : 2
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #46 GROZNIK Mark
11:34
BLE
2 : 2
#87 FISTER Matevž, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #10 HROBAT PLEMELJ Bor
14:57
BLE
3 : 2
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, #67 GOLUB Anže

2 / 3

25:50
HKB
3 : 3
#61 NAUMENKO Volodymyr, podaja #46 GROZNIK Mark, #53 MUŽAN Ožbej (+1)
25:59
HKB
3 : 4
#63 PINTAR Kris, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr
29:02
HKB
3 : 5
#71 VODNJOV Marcel, podaja #61 NAUMENKO Volodymyr, #46 GROZNIK Mark
31:36
BLE
4 : 5
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor (-1)
31:56
HKB
4 : 6
#45 BERRA Patrick, podaja #46 GROZNIK Mark (+1)

3 / 3

40:27
BLE
5 : 6
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor (+1)

1 / 3

2 / 3

25:06
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:06 - 25:50 ]
31:16
BLE
2 min
#12 SENIČAR Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:16 - 31:56 ]
35:14
HKB
2 min
#54 MEDIČ Lan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 35:14 - 37:14 ]

3 / 3

40:07
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:07 - 40:27 ]
41:36
HKB
2 min
#45 BERRA Patrick, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:36 - 43:36 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled