Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 118
Datum: 07.03.2020
Čas: 12:20
Gledalcev: /

Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Linjski sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: GROZNIK TANJA
Zapisnikar: DVORŠAK Saša
Časomerilec: STAN Luka

HKMK Bled (HKB)

0 : 6
( 0:1, 0:2, 0:3 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj
00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik
13:29
Izključitev
HKB
2 min
#58 GROZNIK Jan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 13:29 - 15:29 ]
15:33
Gol (GWG)
TRI
0 : 1
#14 HABJANIČ Svit, podaja #11 PERČIČ Miha

2 / 3

19:52
Izključitev
HKB
2 min
#71 VODNJOV Marcel, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 19:52 - 21:52 ]
25:43
Gol
TRI
0 : 2
#11 PERČIČ Miha, podaja #88 GRADIŠAR Anže, #13 KURALT Jošt
32:25
Gol
TRI
0 : 3
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #3 NAGLIČ OREHAR Rok

3 / 3

38:30
Izključitev
TRI
2 min
#88 GRADIŠAR Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:30 - 40:30 ]
42:23
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 42:23 - 44:23 ]
44:24
Gol
TRI
0 : 4
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #11 PERČIČ Miha, #14 HABJANIČ Svit
46:10
Gol
TRI
0 : 5
#51 RAKOVIČ Jaka
47:30
Gol
TRI
0 : 6
#51 RAKOVIČ Jaka
47:30
Vstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
47:30
Izstop vratarja
HKB
#35 SODJA ZALOKAR Taj
48:14
Izključitev
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 48:14 - 50:14 ]
54:00
Izstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
54:00
Izstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#60
JENKO Alexej
GK
-
-
#35
SODJA ZALOKAR Taj
GK
-
-

#45
BERRA Patrick
RW
-
-
#51
BETON Voranc
F
-
-
#70
BIJOL Žiga
RW
-
-
#58
GROZNIK Jan
F
-
-
#46
GROZNIK Mark
RD
-
-
#52
GRUŠKOVNJAK Luka
F
-
-
#54
MEDIČ Lan
D
-
-
#47
MEDIČ Val
D
-
-
#68
MENCINGER Maj
F
-
-
#53
MUŽAN Ožbej
D
-
-
#61
NAUMENKO Volodymyr
P
-
-
#63
PINTAR Kris
F
-
-
#62
ŠEPIČ Žiga
D
-
-
#59
TOLAR Maks
F
-
-
#71
VODNJOV Marcel
F
-
-
#48
ZOR Luka
LW
-
-
#49
ZUGWITZ Enej
D
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
CUZNAR Erik
GK
-
-
#25
KLEMENC Jure
GK
-
-

#47
ČREŠNIK Matic Tian
D
1
-
#24
EINHAUER Tevž
P
-
-
#88
GRADIŠAR Anže
P
1
1
#14
HABJANIČ Svit
F
1
1
#6
JOŠT Matevž
F
-
-
#13
KURALT Jošt
P
-
1
#10
LOŽAR Mark
D
-
-
#3
NAGLIČ OREHAR Rok
D
-
1
#11
PERČIČ Miha
P
1
2
#51
RAKOVIČ Jaka
D
2
-
#5
SODNIK Martin
P
-
-
#9
STREHOVEC Jaka
P
-
-
#7
ŠTULAR Tevž
P
-
-
#15
ZUPAN ŠKRLJ Gaber
D
-
-

1 / 3

15:33
TRI
0 : 1
#14 HABJANIČ Svit, podaja #11 PERČIČ Miha

2 / 3

25:43
TRI
0 : 2
#11 PERČIČ Miha, podaja #88 GRADIŠAR Anže, #13 KURALT Jošt
32:25
TRI
0 : 3
#47 ČREŠNIK Matic Tian, podaja #3 NAGLIČ OREHAR Rok

3 / 3

44:24
TRI
0 : 4
#88 GRADIŠAR Anže, podaja #11 PERČIČ Miha, #14 HABJANIČ Svit
46:10
TRI
0 : 5
#51 RAKOVIČ Jaka
47:30
TRI
0 : 6
#51 RAKOVIČ Jaka

1 / 3

13:29
HKB
2 min
#58 GROZNIK Jan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 13:29 - 15:29 ]

2 / 3

19:52
HKB
2 min
#71 VODNJOV Marcel, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 19:52 - 21:52 ]

3 / 3

38:30
TRI
2 min
#88 GRADIŠAR Anže, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:30 - 40:30 ]
42:23
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 42:23 - 44:23 ]
48:14
HKB
2 min
#47 MEDIČ Val, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 48:14 - 50:14 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled