IHL U-13 Mlajši dečki 22/23

Najbolj kaznovani igralci - Končnica

1. GRUBELNIK MARTIČ Liam HK LedX Celje
2. CVEK Blaž HK Triglav Kranj
3. SMUKAVEC Drejc Sij Acroni Jesenice
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK LedX Celje 9 14:00 05:00 00:00 20:00 00:00 39:00
2 CVEK Blaž HK Triglav Kranj 7 04:00 05:00 00:00 20:00 00:00 29:00
3 SMUKAVEC Drejc Sij Acroni Jesenice 7 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
4 LINDIČ Žan HKMK Bled 7 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
5 STRELEC Aleksander HDK Maribor 8 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 26:00
6 KALIN Nejc HK Slavija Junior 4 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
7 ŠIMPOVIĆ Jan HK LedX Celje 9 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
8 FILIPPITSCH Matteo EC KAC 7 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
9 VINČEC Jaka HDK Maribor 7 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
10 JAKOPIN Tristan HK SŽ Olimpija 6 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
11 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 5 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
12 SUŠNIK Nik HKMK Bled 7 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
13 CVELBAR Ažbe HK Slavija Junior 5 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
14 ŽERJAV Filip HK SŽ Olimpija 6 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
15 VUKELJ Lev HKMK Bled 6 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
16 VANIČ Jakob HKMK Bled 7 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
17 ŠUSTER Tom HK LedX Celje 9 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
18 WANDALLER Anton EC VSV 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
19 WADEL Maurice EC KAC 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
20 KEMPERLE Mark Sij Acroni Jesenice 8 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
21 DIBUZ Bodo Team Steiermark 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
22 KATERN Tevž HK Slavija Junior 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
23 AMBROŽIČ Nejc Sij Acroni Jesenice 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
24 BLATNIK Jure HK Triglav Kranj 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
25 MUŽAN Jakob HKMK Bled 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
26 PAZLAR Jernej HKMK Bled 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
27 ŽIGON Nel Sij Acroni Jesenice 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
28 NOVAK Marcel Sij Acroni Jesenice 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
29 BIZAJ Ožbej HK LedX Celje 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
30 BUKOVEC Aljaž HK LedX Celje 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
31 HOFER Julian Team Steiermark 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
32 BRANDSTATTER Leo Team Steiermark 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
33 KOSCHIER Maurice Team Steiermark 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
34 BERČIČ Tomi HK Slavija Junior 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
35 KIRCHER Lorenz EC VSV 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
36 KAKER Rok HK Slavija Junior 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
37 NESSMANN Lukas EC KAC 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
38 PLIBERŠEK Krištof HK Triglav Kranj 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
39 KUHAR Bine HK Triglav Kranj 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
40 BLAŠKO Filip HK LedX Celje 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
41 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
42 NOVAK Johannes EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
43 KEUC Pascal HDK Maribor 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
44 WELZ Phillip EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
45 BERC Lev HKMK Bled 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
46 MUBI Jakob HK Triglav Kranj 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
47 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Kranj 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
48 MARGON Nejc Sij Acroni Jesenice 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
49 ŠKOFIC Tilen Sij Acroni Jesenice 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
50 KOBENTAR Luka Sij Acroni Jesenice 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
51 PETKOVIĆ Filip Sij Acroni Jesenice 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
52 GLUMAC Alexander Anderson HK LedX Celje 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
53 PAKIŽ RUMPF Lev HK LedX Celje 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
54 ČAKŠ Gašper HK LedX Celje 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
55 VALTINER Elias EC VSV 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
56 KOŠIR MARCEL HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
57 GLOGOVŠEK MARK HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
58 KRAJLAH Anej HDK Maribor 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
59 STRAMITZER Tobias Team Steiermark 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
60 IRA Tyler Team Steiermark 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
61 IRA Colin Team Steiermark 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
62 LANG Moritz Team Steiermark 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
63 BRABANT Maximilian EC KAC 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
64 TOLAR Nace HKMK Bled 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
65 BELAK Lukas HK Slavija Junior 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
66 ŠANTAVEC Tilen HK Slavija Junior 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
67 LUKIČ Liam HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
68 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
69 MUNDA Miha HDK Maribor 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
70 BREZNIK Bine HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
71 DJOKIĆ Marko HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
72 BELAK Valuk HK Slavija Junior 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
73 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Kranj 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
74 OBERRAUNER Fynn EC VSV 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
75 MICELLI Niclas EC VSV 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
76 GRITZNIG Lucas EC VSV 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
77 MIKLAVC ŽAN HK SŽ Olimpija 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
78 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
79 VOSPERNIK Liam EC KAC 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
80 GLAVAN ČANDER Lev HDK Maribor 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
81 BEŠTER Tilen HK Triglav Kranj 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
82 KALAN Gal Sij Acroni Jesenice 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
83 GRILC Žan Sij Acroni Jesenice 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
84 RODMAN Henrik HDK Maribor 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
85 KOGELNIG Phillip EC KAC 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
86 BERC Oskar HKMK Bled 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
87 BRANDSTATTER Mathias EC KAC 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
88 ALBREHT Tine HDK Maribor 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
89 LOMBAR Tim HKMK Bled 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
90 BORSE Jože HKMK Bled 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
91 PESRL Martin HKMK Bled 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
92 BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
93 REMAR Nal Sij Acroni Jesenice 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
94 VASILJEVIĆ Mihajlo Sij Acroni Jesenice 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
95 POR Marcel Sij Acroni Jesenice 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Redni del

1. GRUBELNIK MARTIČ Liam HK LedX Celje
2. CVELBAR Ažbe HK Slavija Junior
3. ŠUSTER Tom HK LedX Celje
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK LedX Celje 17 28:00 00:00 10:00 00:00 00:00 38:00
2 CVELBAR Ažbe HK Slavija Junior 15 34:00 00:00 00:00 00:00 00:00 34:00
3 ŠUSTER Tom HK LedX Celje 17 22:00 00:00 10:00 00:00 00:00 32:00
4 VINČEC Jaka HDK Maribor 18 30:00 00:00 00:00 00:00 00:00 30:00
5 SUHONJIČ Tai EC iDM VSV 3 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
6 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 15 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 26:00
7 WEISS Christiano Team Steiermark 13 24:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
8 STRELEC Aleksander HDK Maribor 18 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
9 FILIPPITSCH Matteo EC KAC 16 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
10 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 17 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
11 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 15 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
12 KARANTHANASSIS Alexander Team Steiermark 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
13 STRAMITZER Tobias Team Steiermark 17 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
14 ŠIMPOVIĆ Jan HK LedX Celje 16 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
15 DABRINGER Felix EC iDM VSV 16 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
16 CVEK Blaž HK Triglav Kranj 17 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
17 SMUKAVEC Drejc Sij Acroni Jesenice 18 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
18 VANIČ Jakob HKMK Bled 18 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
19 LINDIČ Žan HKMK Bled 15 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
20 BIZAJ Ožbej HK LedX Celje 16 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
21 ŠANTAVEC Tilen HK Slavija Junior 16 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
22 JAKOPIN Tristan HK SŽ Olimpija 17 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
23 MUŽAN Jakob HKMK Bled 17 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
24 ČAKŠ Gašper HK LedX Celje 18 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
25 HOFER Julian Team Steiermark 18 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
26 KOSCHIER Maurice EC KAC 8 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
27 KOSCHIER Maurice Team Steiermark 9 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
28 VUKELJ Lev HKMK Bled 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
29 ŽIGON Nel Sij Acroni Jesenice 15 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
30 ŠENICA Vid HK Triglav Kranj 16 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
31 NOVAK Marcel Sij Acroni Jesenice 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
32 BUKOVEC Aljaž HK LedX Celje 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
33 GORIŠEK LENART HK SŽ Olimpija 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
34 KAKER Rok HK Slavija Junior 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
35 KEMPERLE Mark Sij Acroni Jesenice 17 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
36 KALAN Gal Sij Acroni Jesenice 18 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
37 PETKOVIĆ Filip Sij Acroni Jesenice 18 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
38 GLUMAC Alexander Anderson HK LedX Celje 16 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
39 KURALT Timon Izak HK SŽ Olimpija 17 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
40 LOMBAR Tim HKMK Bled 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
41 BORSE Jože HKMK Bled 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
42 WADEL Maurice EC KAC 18 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
43 ČERNE Miha HKMK Bled 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
44 GRITZNIG Lucas EC iDM VSV 8 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
45 ENGELMANN Paul Team Steiermark 8 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
46 MICELLI Niclas EC iDM VSV 9 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
47 NISTELBERGER Laura Team Steiermark 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
48 VUK JAŠA HK LedX Celje 15 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
49 BLASCHITZ Felix EC iDM VSV 15 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
50 IRA Tyler Team Steiermark 15 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
51 SMOLE KOZJEK Lovro HK Triglav Kranj 15 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
52 KUHAR Bine HK Triglav Kranj 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
53 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
54 KAČ Anej HK LedX Celje 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
55 MIKLAVC ŽAN HK SŽ Olimpija 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
56 BREZNIK Bine HK Slavija Junior 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
57 WANDALLER Anton EC iDM VSV 16 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
58 PESRL Martin HKMK Bled 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
59 DJOKIĆ Marko HK Slavija Junior 17 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
60 BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj 18 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
61 JENKO Dejan HK Triglav Kranj 18 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
62 LASTIN Luca EC iDM VSV 9 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
63 RUMPL Maxi Team Steiermark 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
64 PERNSTICH Sandro EC iDM VSV 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
65 USCHAN Timo EC iDM VSV 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
66 SOKOLOV Kiril HDK Maribor 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
67 BELAK Valuk HK Slavija Junior 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
68 DIBUZ Bodo Team Steiermark 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
69 GLAVAN ČANDER Lev HDK Maribor 16 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
70 PAZLAR Jernej HKMK Bled 16 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
71 AMBROŽIČ Nejc Sij Acroni Jesenice 16 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
72 KOGELNIG Phillip EC KAC 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
73 HINTERBERGER Paul EC KAC 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
74 KOBENTAR Luka Sij Acroni Jesenice 17 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
75 BLATNIK Jure HK Triglav Kranj 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
76 MALININ Aleksandr HKMK Bled 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
77 KORELC Žiga HK Slavija Junior 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
78 MUBI Jakob HK Triglav Kranj 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
79 VIŠNAR Naj Sij Acroni Jesenice 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
80 ŠKOFIC Tilen Sij Acroni Jesenice 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
81 GRILC Žan Sij Acroni Jesenice 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
82 PETUTSCHNIG Dominik EC KAC 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
83 MARSCHNIG Maximilian Team Steiermark 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
84 KASCHITZ Alexander EC KAC 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
85 MUSKARI Carlos EC iDM VSV 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
86 AMBROŽ LAN HDK Maribor 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
87 AALAI Luca EC iDM VSV 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
88 PONTASCH-MÜLLER Max EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
89 REISER Raphael EC iDM VSV 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
90 PETERKA Aljaž HK Slavija Junior 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
91 WINKLER Alexander EC iDM VSV 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
92 BUCHBAUER Nico EC iDM VSV 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
93 SINTSCHNIG Johanna EC iDM VSV 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
94 ZABRET Lovro HK Triglav Kranj 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
95 KRAMMER Felix Team Steiermark 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
96 BARTIENIEV DENYS HK SŽ Olimpija 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
97 FASSMANN Konstantin Team Steiermark 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
98 KLEMENZ Raphael EC KAC 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
99 PENCA Maks HK Slavija Junior 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
100 BARTIENIEV YEVGENII HK SŽ Olimpija 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
101 KIRCHER Lorenz EC iDM VSV 15 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
102 POLJAKOVIC Andrej HDK Maribor 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
103 MARGON Nejc Sij Acroni Jesenice 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
104 WUTTE Benedikt EC KAC 16 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
105 WELZ Phillip EC KAC 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
106 KROFLIČ Matic HK LedX Celje 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
107 KOCI Žan HK Triglav Kranj 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
108 KRIŽNAR Žan HK Triglav Kranj 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
109 BRANDSTATTER Leo Team Steiermark 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
110 KIMOVEC Rožle HK Triglav Kranj 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
111 BEŠTER Tilen HK Triglav Kranj 17 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
112 BERC Oskar HKMK Bled 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
113 BERC Lev HKMK Bled 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
114 RODMAN Henrik HDK Maribor 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
115 KLINAR Matic Sij Acroni Jesenice 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
116 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Kranj 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
117 BETON Izak HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
118 HABICH Nico EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
119 RESSI Joakin EC KAC 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
120 SHPAK Alexej Team Steiermark 5 02:00 00:00 02:00 00:00 00:00 02:00
121 KONČINA Urban HK Slavija Junior 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
122 PFEIFER Simon EC iDM VSV 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
123 FOLKSON ROK GUSTAV HK SŽ Olimpija 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
124 ZWISLER Clemens EC iDM VSV 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
125 VOSPERNIK Liam EC KAC 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
126 HOLZNER Felix EC iDM VSV 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
127 NEMEC Tadej HKMK Bled 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
128 PERHAVEC Matic HK Slavija Junior 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
129 LANG Moritz Team Steiermark 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
130 SEVŠEK Samo HK LedX Celje 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
131 MOLIAKOV Heorhii HK LedX Celje 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
132 OBERRAUNER Fynn EC iDM VSV 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
133 HIRM Ferdinand EC KAC 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
134 GLOGOVŠEK MARK HK SŽ Olimpija 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
135 STIPANIČ Anže HK SŽ Olimpija 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
136 PEČENIK Luka HK Triglav Kranj 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
137 KOŠIR MARCEL HK SŽ Olimpija 15 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
138 OSWALD Leo Team Steiermark 15 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
139 PLIBERŠEK Krištof HK Triglav Kranj 15 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
140 ŽERJAV Filip HK SŽ Olimpija 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
141 ŠTANGLER Marsel HDK Maribor 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
142 BERČIČ Tomi HK Slavija Junior 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
143 BELAK Lukas HK Slavija Junior 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
144 JEČNIK Lovro HK Triglav Kranj 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
145 NOVAK Johannes EC KAC 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
146 NESSMANN Lukas EC KAC 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
147 KOJZEK Matevž HK SŽ Olimpija 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
148 ZALAZNIK ANŽE HK SŽ Olimpija 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
149 KATERN Tevž HK Slavija Junior 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
150 KALIN Nejc HK Slavija Junior 17 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
151 VITOROVIČ Tilen HK Triglav Kranj 18 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00