DP Kadeti 23/24

Najbolj kaznovani igralci - Finale

1. RADUHA Žiga HK Slavija jr
2. MARIČ Nik HK Slavija jr
3. STARAŠINIČ Jurij HK Slavija jr
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 RADUHA Žiga HK Slavija jr 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
2 MARIČ Nik HK Slavija jr 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
3 STARAŠINIČ Jurij HK Slavija jr 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
4 ROŽIČ Martin Sij A Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
5 HRIBAR Svit HK Slavija jr 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
6 VERBIČ Jakob HK Slavija jr 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
7 CVELBAR Enej HK Slavija jr 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
8 BREZNIK Janez HK Slavija jr 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
9 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
10 REBOLJ Erazem Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
11 ŠABANOVIĆ Kenan Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
12 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
13 HARTMAN Martin Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
14 PLANINŠEK Luka Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Polfinale

1. RAKUN Bor HK SŽ Olimpija
2. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
3. THALER Andraž HK Triglav Kranj
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 1 00:00 05:00 00:00 20:00 00:00 25:00
2 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 4 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
3 THALER Andraž HK Triglav Kranj 4 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
4 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
5 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
6 PERČIČ Miha HK Triglav Kranj 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
7 TROBIŠ Marko HK SŽ Olimpija 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
8 ALEŠ Rene Sij A Jesenice 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
9 MARIČ Nik HK Slavija jr 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
10 MAUČEC ŠUVAK Lan Sij A Jesenice 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
11 ROŽIČ Martin Sij A Jesenice 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 HARTMAN Martin Sij A Jesenice 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 STREHOVEC Jaka HK Triglav Kranj 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
15 IDŽAN Matko HK Slavija jr 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
16 HRIBAR Svit HK Slavija jr 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
17 BURJAK Timon HK Slavija jr 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
18 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
19 BLATNIK Jure HK Triglav Kranj 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
20 REBOLJ Erazem Sij A Jesenice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 ŠABANOVIĆ Kenan Sij A Jesenice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 FRAS Jakob HK Triglav Kranj 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 GRADIŠAR Anže HK Triglav Kranj 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
25 ZUPAN ŠKRLJ Gaber HK Triglav Kranj 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
26 PENKO Tilen HK SŽ Olimpija 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
27 HUTAR Jan HK SŽ Olimpija 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
28 RADUHA Žiga HK Slavija jr 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 CVELBAR Enej HK Slavija jr 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 BREZNIK Janez HK Slavija jr 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 VOLAJ Lenart HK Slavija jr 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
32 PREDALIČ Jaka HK Slavija jr 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Četrtfinale

1. VRANEŠIĆ Benjamin HDD Bled
2. LOŽAR Mark HK Triglav Kranj
3. FRAS Oskar HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 VRANEŠIĆ Benjamin HDD Bled 3 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
2 LOŽAR Mark HK Triglav Kranj 2 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
3 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
4 GROZNIK Jan HKMK Bled 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
5 BIJOL Žiga HKMK Bled 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
6 STREHOVEC Jaka HK Triglav Kranj 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
7 GRADIŠAR Anže HK Triglav Kranj 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
8 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
9 NAGLIČ OREHAR Rok HK Triglav Kranj 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
10 RAVTER Žiga HDK Maribor 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
11 JANEŽIČ Marko HK Slavija jr 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 HROBAT PLEMELJ Bor HDD Bled 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 ROŽMAN Roko HDD Bled 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 HROBAT PLEMELJ Aljaž HDD Bled 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
15 KORBAR Jakob Sij A Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
16 ŠABANOVIĆ Kenan Sij A Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
17 KOŠIR Matej HK Triglav Kranj 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
18 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
19 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
20 TOLAR Maks HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 JANEV Ognen HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 VIDMAR Martin HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 THALER Andraž HK Triglav Kranj 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
25 ŽELEZEN Jure HK SŽ Olimpija 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
26 JOŠT Matevž HK Triglav Kranj 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
27 MAROJEVIĆ Patrik HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
28 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 DOLŽAN Domen HK RST Pellet Celje 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 GOLUB Tomaž HDD Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 GOLUB Martin HDD Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
32 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
33 ROBEK Jure HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
34 STARAŠINIČ Jurij HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
35 BERC Lev HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
36 SITAR Niko HDD Bled 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
37 PRANJIĆ Teo HDD Bled 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
38 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
39 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
40 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - II. DEL

1. VIDMAR Martin HK SŽ Olimpija
2. GRADIŠAR Anže HK Triglav Kranj
3. KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 VIDMAR Martin HK SŽ Olimpija 3 02:00 05:00 00:00 40:00 00:00 47:00
2 GRADIŠAR Anže HK Triglav Kranj 5 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
3 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 6 10:00 00:00 00:00 20:00 00:00 30:00
4 STARAŠINIČ Jurij HK Slavija jr 4 04:00 05:00 00:00 20:00 00:00 29:00
5 MANDUŠIĆ Marko HK RST Pellet Celje 5 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
6 JAUŠOVEC Tai HDK Maribor 6 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
7 LESAR Lev HK SŽ Olimpija 5 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
8 MIRNIK Brin HK RST Pellet Celje 4 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
9 GOLUB Tomaž HDD Bled 4 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
10 THALER Andraž HK Triglav Kranj 4 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
11 IDŽAN Matko HK Slavija jr 6 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
12 LOŽAR Mark HK Triglav Kranj 6 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
13 MAROJEVIĆ Patrik HK RST Pellet Celje 5 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
14 ROŽMAN Roko HDD Bled 5 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
15 VUČINIĆ Vasilije HDK Maribor 5 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
16 KORBAR Jakob Sij A Jesenice 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
17 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
18 IRŠIČ Jure HDK Maribor 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
19 ZUGWITZ Enej HKMK Bled 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
20 RADUHA Žiga HK Slavija jr 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
21 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
22 BIJOL Žiga HKMK Bled 4 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
23 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
24 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
25 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
26 SITAR Niko HDD Bled 5 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
27 GROZNIK Jan HKMK Bled 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
28 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
29 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 6 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
30 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
31 MEDIČ Val HK RST Pellet Celje 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
32 GRUŠKOVNJAK Luka HKMK Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
33 HROBAT PLEMELJ Bor HDD Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
34 ROBEK Jure HDK Maribor 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
35 HROBAT PLEMELJ Aljaž HDD Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
36 ZUPAN ŠKRLJ Gaber HK Triglav Kranj 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
37 ŠABANOVIĆ Kenan Sij A Jesenice 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
38 JANEV Ognen HK SŽ Olimpija 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
39 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
40 DOLŽAN Domen HK RST Pellet Celje 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
41 RAVTER Žiga HDK Maribor 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
42 HAFNER David HK Triglav Kranj 5 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
43 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
44 ŽIGON Jan Sij A Jesenice 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
45 ŽUN Tomaž HK SŽ Olimpija 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
46 ŽELEZEN Jure HK SŽ Olimpija 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
47 MEDIČ Lan HKMK Bled 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
48 BURJAK Timon HK Slavija jr 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
49 KURALT Jošt HK Triglav Kranj 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
50 CUZNAR Žiga Sij A Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
51 OMAN Patrik HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
52 VRANEŠIĆ Benjamin HDD Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
53 HRIBAR Svit HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
54 FERI Matija Luka HK Slavija jr 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
55 KOBAL Nik Sij A Jesenice 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
56 BERC Lev HKMK Bled 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
57 KOŠIR Matej HK Triglav Kranj 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
58 RAKOVIĆ Jaka HK Triglav Kranj 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
59 PREDALIČ Jaka HK Slavija jr 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
60 KRMPOTIČ Ivan Matejo HK RST Pellet Celje 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
61 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
62 RUKAVINA Matej HK RST Pellet Celje 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
63 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
64 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
65 VANIČ Jakob HKMK Bled 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
66 ŠEFMAN Enej HKMK Bled 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
67 VINČEC Jaka HDK Maribor 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
68 TROBIŠ Marko HK SŽ Olimpija 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
69 ŠOŠTERIČ Marcel HDK Maribor 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
70 ROBEK Matic HDK Maribor 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
71 LOJO Timur HK Slavija jr 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
72 KRIVIC Jaka HDD Bled 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
73 GOLUB Martin HDD Bled 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
74 KRSTIN Danilo HDK Maribor 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
75 JOŠT Matevž HK Triglav Kranj 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
76 ROŽIČ Martin Sij A Jesenice 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
77 BETON Voranc HKMK Bled 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
78 BAN KOSELJ Nik HK SŽ Olimpija 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
79 HUTAR Jan HK SŽ Olimpija 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
80 APŠNER Jure HDK Maribor 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
81 FRAS Jakob HK Triglav Kranj 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
82 HAFNER Tadej HK Triglav Kranj 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
83 STREHOVEC Jaka HK Triglav Kranj 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
84 PERČIČ Miha HK Triglav Kranj 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
85 JANEŽIČ Marko HK Slavija jr 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - I. DEL

1. HROBAT PLEMELJ Aljaž HDD Bled
2. VUČINIĆ Vasilije HDK Maribor
3. RAKUN Bor HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 HROBAT PLEMELJ Aljaž HDD Bled 13 18:00 05:00 00:00 20:00 00:00 43:00
2 VUČINIĆ Vasilije HDK Maribor 14 16:00 05:00 00:00 20:00 00:00 41:00
3 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 7 14:00 05:00 00:00 20:00 00:00 39:00
4 ŽUN Tomaž HK SŽ Olimpija 14 14:00 05:00 00:00 20:00 00:00 39:00
5 GRADIŠAR Anže HK Triglav Kranj 14 14:00 05:00 00:00 20:00 00:00 39:00
6 VIDMAR Martin HK SŽ Olimpija 14 12:00 05:00 00:00 20:00 00:00 37:00
7 ROŽMAN Roko HDD Bled 14 32:00 00:00 00:00 00:00 00:00 32:00
8 JUHART Maj HK Slavija jr 6 06:00 05:00 00:00 20:00 00:00 31:00
9 IRŠIČ Jure HDK Maribor 13 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 30:00
10 HARTMAN Martin Sij A Jesenice 9 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
11 VODNJOV Marcel HKMK Bled 14 04:00 00:00 00:00 20:00 00:00 24:00
12 FISTER Matevž HDD Bled 14 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
13 MANDUŠIĆ Marko HK RST Pellet Celje 14 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
14 KOŠIR Matej HK Triglav Kranj 12 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
15 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 13 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
16 ROBEK Jure HDK Maribor 13 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
17 GOLUB Tomaž HDD Bled 14 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
18 LOŽAR Mark HK Triglav Kranj 14 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
19 MEDIČ Val HK RST Pellet Celje 14 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
20 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 11 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
21 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 14 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
22 GRUŠKOVNJAK Luka HKMK Bled 14 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
23 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 9 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
24 GOLUB Anže HDD Bled 13 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
25 KRSTIN Danilo HDK Maribor 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
26 ŽELEZEN Jure HK SŽ Olimpija 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
27 GROZNIK Mark HKMK Bled 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
28 BURJAK Timon HK Slavija jr 14 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
29 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 10 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
30 PURKAT Jon HK SŽ Olimpija 11 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
31 TOPALOVIČ Benjamin Sij A Jesenice 12 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
32 NAGLIČ OREHAR Rok HK Triglav Kranj 12 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
33 MAROJEVIĆ Patrik HK RST Pellet Celje 13 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
34 STARAŠINIČ Jurij HK Slavija jr 13 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
35 HRIBAR Svit HK Slavija jr 13 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
36 ULČAR Jan HK Triglav Kranj 13 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
37 ĆAPIN Faris HDK Maribor 14 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
38 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 14 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
39 ROŽIČ Martin Sij A Jesenice 14 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
40 VRANEŠIĆ Benjamin HDD Bled 6 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
41 ŠABANOVIĆ Kenan Sij A Jesenice 9 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
42 KOBAL Nik Sij A Jesenice 9 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
43 MIRNIK Brin HK RST Pellet Celje 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
44 VOLAJ Lenart HK Slavija jr 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
45 MARIČ Nik HK Slavija jr 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
46 HAFNER David HK Triglav Kranj 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
47 BREZNIK Janez HK Slavija jr 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
48 BOLTE Gašper HK Slavija jr 12 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
49 MAUČEC ŠUVAK Lan Sij A Jesenice 13 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
50 HROBAT PLEMELJ Bor HDD Bled 13 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
51 KORBAR Jakob Sij A Jesenice 14 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
52 PLANINŠEK Luka Sij A Jesenice 14 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
53 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 8 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
54 RADUHA Žiga HK Slavija jr 10 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
55 BIJOL Žiga HKMK Bled 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
56 GREGORČIČ Matic Sij A Jesenice 11 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
57 MEDIČ Lan HKMK Bled 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
58 LOJO Timur HK Slavija jr 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
59 JANEŽIČ Marko HK Slavija jr 12 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
60 GOLUB Martin HDD Bled 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
61 MARTINEC Fabijan HK RST Pellet Celje 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
62 SRDIĆ FRANKO Erik HDK Maribor 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
63 TOLAR Maks HKMK Bled 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
64 DASOVIĆ Fran HDD Bled 14 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
65 MUŽAN Jakob HKMK Bled 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
66 VUKELJ Lev HKMK Bled 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
67 SITAR Niko HDD Bled 6 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
68 IVANOV Nikolay HK SŽ Olimpija 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
69 ŠUSTER Tom HK RST Pellet Celje 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
70 POŽENEL Matic HK SŽ Olimpija 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
71 BERIČIČ Matevž HK Slavija jr 9 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
72 ROŽIČ Matevž HKMK Bled 10 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
73 ZUGWITZ Enej HKMK Bled 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
74 PERČIČ Miha HK Triglav Kranj 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
75 VANIČ Jakob HKMK Bled 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
76 KRMPOTIČ Ivan Matejo HK RST Pellet Celje 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
77 IDŽAN Matko HK Slavija jr 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
78 FRAS Jakob HK Triglav Kranj 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
79 ZUPAN ŠKRLJ Gaber HK Triglav Kranj 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
80 KNEZ Luka HK RST Pellet Celje 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
81 KRALJ Lan HK SŽ Olimpija 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
82 BERRA Patrick HKMK Bled 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
83 KLINAR Jaka Sij A Jesenice 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
84 VERBIČ Jakob HK Slavija jr 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
85 KOVAČEVIČ Din Sij A Jesenice 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
86 PRANJIĆ Teo HDD Bled 13 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
87 KRIVIC Jaka HDD Bled 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
88 PINTAR Kris HKMK Bled 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
89 HERYNEK Matija HDK Maribor 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
90 HAFNER Tadej HK Triglav Kranj 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
91 SODNIK Martin HK Triglav Kranj 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
92 RAKOVIĆ Jaka HK Triglav Kranj 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
93 OMAN Patrik HK SŽ Olimpija 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
94 CVELBAR Ažbe HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
95 ERŽENIČNIK Gal Mark HK Slavija jr 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
96 KRAMER Jaša Ivo HK RST Pellet Celje 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
97 ŽULIČ ČEHOVIN MATIJA HDD Bled 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
98 JAUŠOVEC Tai HDK Maribor 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
99 RAKITA David HK RST Pellet Celje 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
100 BAJRAMOVIĆ Amar HDD Bled 6 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
101 KEMEC KALAN Jaka HK Triglav Kranj 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
102 THALER Andraž HK Triglav Kranj 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
103 SUŠNIK Nik HKMK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
104 MILIČ Vid HDK Maribor 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
105 TROBIŠ Marko HK SŽ Olimpija 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
106 CVELBAR Enej HK Slavija jr 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
107 BETON Voranc HKMK Bled 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
108 ŠEPIČ Žiga HKMK Bled 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
109 CUZNAR Žiga Sij A Jesenice 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
110 JOŠT Matevž HK Triglav Kranj 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
111 ROBEK Matic HDK Maribor 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
112 LESAR Lev HK SŽ Olimpija 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
113 JANEV Ognen HK SŽ Olimpija 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
114 GROZNIK Jan HKMK Bled 13 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
115 ŠEFMAN Enej HKMK Bled 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
116 VNUK Vid HK SŽ Olimpija 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
117 ROŠKAR Urh HK RST Pellet Celje 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
118 RAVTER Žiga HDK Maribor 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
119 BAN KOSELJ Nik HK SŽ Olimpija 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
120 BOGOMOLEC Tai HK SŽ Olimpija 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
121 STREHOVEC Jaka HK Triglav Kranj 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00