IHL U-19 Mladinci 22/23

Najboljši strelci (po zadetkih) - Končnica

1. VAHEN Martin HK SŽ Olimpija
2. SEČEN Nik HK SŽ Olimpija
3. PEČNIK Jakob HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 VAHEN Martin HK SŽ Olimpija 10 8 10 18 1 0 0
2 SEČEN Nik HK SŽ Olimpija 10 8 7 15 0 0 0
3 PEČNIK Jakob HK SŽ Olimpija 9 8 6 14 0 1 0
4 PAZLAR Grega Sij Acroni Jesenice 9 6 3 9 1 0 0
5 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay HK SŽ Olimpija 8 5 11 16 0 1 0
6 ŽIBERT Jošt HK SŽ Olimpija 10 5 8 13 1 0 0
7 GLAVIČ Ažbe Sij Acroni Jesenice 10 5 1 6 1 0 0
8 KUMANOVIĆ Lovro Sij Acroni Jesenice 9 4 8 12 0 0 0
9 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian HK SŽ Olimpija 10 4 7 11 1 0 0
10 REP Ožbej Sij Acroni Jesenice 8 4 4 8 0 0 0
11 MENIČANIN Dominik Team Croatia Select 6 4 0 4 0 0 0
12 HEBAR Tian HK SŽ Olimpija 10 3 8 11 1 1 0
13 LESNIČAR Tjaš Sij Acroni Jesenice 9 3 5 8 0 0 0
14 DIMITRIJEVIĆ Alex Team Croatia Select 6 3 2 5 1 0 0
15 MIKLIČ Tanej Sij Acroni Jesenice 10 3 2 5 1 0 0
16 GRAČAN Jure HK Slavija Junior 3 3 0 3 1 0 0
17 ZOVKO Bruno Team Croatia Select 5 3 0 3 0 0 0
18 BANEK Luka HK SŽ Olimpija 9 3 0 3 0 0 0
19 KAŠPAREK Filip Team Croatia Select 6 2 5 7 2 0 0
20 ZOVKO Hrvoje Team Croatia Select 6 2 3 5 1 0 0
21 SERŠEN Matevž Sij Acroni Jesenice 10 2 2 4 0 0 0
22 OBLAK Miha Sij Acroni Jesenice 10 2 2 4 0 0 0
23 JENKO Val Enej HK SŽ Olimpija 10 2 1 3 0 0 0
24 PETEK Gal HDK Maribor 2 2 0 2 1 0 0
25 MARN Val HK Triglav Kranj 3 2 0 2 0 0 0
26 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 3 2 0 2 1 0 0
27 VETERNIK Tim HK Triglav Kranj 4 2 0 2 1 0 0
28 MODIC ŠČAVNIČAR Jaka HK SŽ Olimpija 4 2 0 2 0 0 0
29 VODLAN Luka HK SŽ Olimpija 8 2 0 2 0 1 0
30 PODREKAR Urban HK SŽ Olimpija 8 2 0 2 0 0 0
31 ZUPANIČ Mauro HK SŽ Olimpija 10 1 6 7 0 0 0
32 BOHINC Rožle Sij Acroni Jesenice 7 1 4 5 0 0 0
33 HROBAT PLEMELJ Aljaž Sij Acroni Jesenice 10 1 4 5 0 0 0
34 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior 3 1 3 4 0 0 0
35 JANDRIĆ Lovro Team Croatia Select 5 1 3 4 1 0 0
36 ŠIMUNKOVIĆ Martin Team Croatia Select 6 1 3 4 0 0 0
37 ALIĆ Tin Team Croatia Select 6 1 2 3 0 0 0
38 KURJAKOVIĆ Lovro Team Croatia Select 6 1 2 3 0 0 0
39 KUHAR Matej HK Triglav Kranj 2 1 1 2 0 0 0
40 BERTONCELJ Maj HK Triglav Kranj 2 1 1 2 0 0 0
41 MANDUŠIĆ Matej HK LedX Celje 2 1 1 2 0 0 0
42 MARINKOVIĆ Karlo Team Croatia Select 2 1 1 2 1 0 0
43 KURALT Oskar HK Triglav Kranj 5 1 1 2 0 0 0
44 POR Erazem Sij Acroni Jesenice 10 1 1 2 0 0 0
45 ŠMID Gašper Sij Acroni Jesenice 10 1 1 2 0 0 0
46 DRNDA Adi HDK Maribor 2 1 0 1 0 0 0
47 POPOVIĆ Andreja Select Team BG 2 1 0 1 0 0 0
48 GOLYNSKII Denis HK LedX Celje 2 1 0 1 0 0 0
49 CEKUTA Maks Jure HK LedX Celje 2 1 0 1 1 0 0
50 SVJETLIČIĆ Filip Team Croatia Select 3 1 0 1 0 0 0
51 KUHAR Luka HK Triglav Kranj 5 1 0 1 0 1 0
52 ČEAK Bruno Team Croatia Select 5 1 0 1 1 0 0
53 DOBRAVEC Juš Sij Acroni Jesenice 10 0 6 6 0 0 0
54 KIRETA Vitar Team Croatia Select 5 0 4 4 0 0 0
55 VILMAN Jan HK SŽ Olimpija 8 0 4 4 0 0 0
56 KOŠIR Matic HK Triglav Kranj 4 0 2 2 0 0 0
57 JAZBEC Martin HK Triglav Kranj 4 0 2 2 0 0 0
58 BESTIĆ Andrej Team Croatia Select 6 0 2 2 0 0 0
59 ZAVRŠKI Fran Team Croatia Select 6 0 2 2 0 0 0
60 SLOVINAC Lovro Team Croatia Select 6 0 2 2 0 0 0
61 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 8 0 2 2 0 0 0
62 MLAKAR Tevž Sij Acroni Jesenice 9 0 2 2 0 0 0
63 LESAR Lev HK SŽ Olimpija 10 0 2 2 0 0 0
64 GRUŠKOVNJAK Luka Sij Acroni Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
65 POLONIJO Filip HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
66 ROBEK Jure HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
67 ČERIČ Jan HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
68 FREŠER Rok HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
69 BIZJAK Nejc HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
70 POPOVIĆ Andreja Ž. Select Team BG 2 0 1 1 0 0 0
71 RAMŠAK Luka HK LedX Celje 2 0 1 1 0 0 0
72 KEPIC Alex HK LedX Celje 2 0 1 1 0 0 0
73 GROZNIK Mark HK Slavija Junior 3 0 1 1 0 0 0
74 PREDALIČ Tobi HK Slavija Junior 3 0 1 1 0 0 0
75 JANEŽIČ Miran HK Slavija Junior 3 0 1 1 0 0 0
76 CERJAK Jernej HK SŽ Olimpija 4 0 1 1 0 0 0
77 ARH Žiga HK Triglav Kranj 5 0 1 1 0 0 0
78 ŠLIBAR Ožbe HK Triglav Kranj 5 0 1 1 0 0 0
79 VARGA Nikola Team Croatia Select 5 0 1 1 0 0 0
80 STIPKOVIĆ Leonardo Team Croatia Select 6 0 1 1 0 0 0
81 ŠTURM Nik Sij Acroni Jesenice 9 0 1 1 0 0 0
82 VIDIC Anže Sij Acroni Jesenice 10 0 1 1 0 0 0
83 KURET Bruno HK SŽ Olimpija 10 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci (po zadetkih) - Redni del

1. DOBRAVEC Juš Sij Acroni Jesenice
2. PETEK Gal HDK Maribor
3. SEČEN Nik HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 DOBRAVEC Juš Sij Acroni Jesenice 18 21 6 27 2 0 1
2 PETEK Gal HDK Maribor 18 20 10 30 4 0 5
3 SEČEN Nik HK SŽ Olimpija 21 18 14 32 3 1 3
4 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior 20 17 14 31 2 2 4
5 MANDUŠIĆ Matej HK LedX Celje 20 14 5 19 3 0 2
6 BANEK Luka HK SŽ Olimpija 21 14 5 19 1 0 2
7 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian HK SŽ Olimpija 19 13 12 25 2 0 1
8 ZOVKO Hrvoje Team Croatia Select 20 13 10 23 4 0 1
9 ŠIMUNKOVIĆ Martin Team Croatia Select 19 12 17 29 3 0 1
10 SODJA ZALOKAR Gal HK LedX Celje 18 12 14 26 1 2 0
11 KEPIC Alex HK LedX Celje 20 12 7 19 6 0 2
12 ZAVRŠKI Fran Team Croatia Select 17 11 22 33 3 2 4
13 POLONIJO Filip HDK Maribor 20 11 12 23 4 0 4
14 BERTONCELJ Maj HK Triglav Kranj 20 11 11 22 2 0 2
15 KAŠPAREK Filip Team Croatia Select 19 11 8 19 2 0 6
16 LJUBIČIĆ Niko Team Croatia Select 17 10 16 26 3 3 2
17 ALIĆ Tin Team Croatia Select 17 10 14 24 1 0 0
18 ARH Žiga HK Triglav Kranj 21 10 10 20 1 2 3
19 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 21 10 8 18 1 0 4
20 HROBAT PLEMELJ Aljaž Sij Acroni Jesenice 16 10 7 17 0 0 -1
21 VAHEN Martin HK SŽ Olimpija 19 9 14 23 1 1 3
22 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay HK SŽ Olimpija 18 9 12 21 1 3 0
23 GRAČAN Jure HK Slavija Junior 18 9 2 11 1 0 2
24 GOLYNSKII Denis HK LedX Celje 17 8 20 28 0 0 2
25 ZOVKO Bruno Team Croatia Select 20 8 9 17 0 0 4
26 SVJETLIČIĆ Filip Team Croatia Select 17 8 8 16 0 2 4
27 FILIPOVIĆ Borna Team Croatia Select 17 7 16 23 1 1 7
28 ČERIČ Jan HDK Maribor 20 7 7 14 2 1 0
29 MIKLIČ Tanej Sij Acroni Jesenice 20 7 4 11 1 0 4
30 MARN Val HK Triglav Kranj 16 6 8 14 0 0 2
31 KURALT Oskar HK Triglav Kranj 17 6 6 12 2 0 4
32 VIDOVIČ Slavko Select Team BG 17 6 6 12 1 0 -8
33 KURET Bruno HK SŽ Olimpija 20 6 6 12 1 0 1
34 MEDIČ Val HK LedX Celje 17 6 5 11 3 0 1
35 VETERNIK Tim HK Triglav Kranj 17 6 5 11 2 0 0
36 MLADENOVIĆ Kosta Select Team BG 14 6 4 10 1 0 -8
37 KURJAKOVIĆ Lovro Team Croatia Select 17 6 4 10 0 1 4
38 RAMŠAK Luka HK LedX Celje 18 6 3 9 0 0 0
39 ŽIBERT Jošt HK SŽ Olimpija 20 5 13 18 0 1 2
40 POR Erazem Sij Acroni Jesenice 19 5 6 11 0 0 0
41 BRAJLIH NOVOSEL Gaber HK Triglav Kranj 21 5 3 8 0 0 -2
42 GROZNIK Mark HK Slavija Junior 9 5 1 6 1 0 0
43 ŠTURM Nik Sij Acroni Jesenice 18 5 1 6 0 0 1
44 PODREKAR Urban HK SŽ Olimpija 11 4 11 15 1 0 2
45 PEČNIK Jakob HK SŽ Olimpija 16 4 10 14 0 0 -1
46 ŽIBERT Tevž HK SŽ Olimpija 18 4 10 14 1 0 1
47 HEBAR Tian HK SŽ Olimpija 13 4 8 12 2 0 1
48 BIZJAK Bor HK Slavija Junior 16 4 8 12 0 0 2
49 OBLAK Miha Sij Acroni Jesenice 20 4 8 12 0 0 2
50 VUKADIN Marko HDK Maribor 18 4 7 11 2 0 1
51 JAZBEC Martin HK Triglav Kranj 14 4 4 8 1 0 -1
52 ŠMID Gašper Sij Acroni Jesenice 20 4 4 8 1 0 3
53 POPOVIĆ Andreja Select Team BG 19 4 3 7 0 1 -8
54 ZUPAN ŠKRLJ Lovro HK Triglav Kranj 17 4 2 6 1 0 0
55 BRADIĆ Vuk Select Team BG 18 4 2 6 0 0 -9
56 LAH Jakob HK Triglav Kranj 15 4 0 4 0 0 -2
57 DRNDA Adi HDK Maribor 20 3 11 14 0 0 3
58 LESNIČAR Tjaš Sij Acroni Jesenice 4 3 8 11 0 0 0
59 GLAVIČ Ažbe Sij Acroni Jesenice 20 3 8 11 0 0 1
60 KUMANOVIĆ Lovro Sij Acroni Jesenice 7 3 7 10 0 0 0
61 SERŠEN Matevž Sij Acroni Jesenice 19 3 6 9 2 0 3
62 ŠLIBAR Ožbe HK Triglav Kranj 20 3 6 9 0 0 1
63 JANEŽIČ Miran HK Slavija Junior 20 3 6 9 1 0 2
64 MARINŠEK Matevž HK LedX Celje 20 3 5 8 0 0 1
65 BOLE Nik HK Slavija Junior 20 3 5 8 0 0 2
66 RAJKOVIĆ Luka Select Team BG 18 3 4 7 1 0 -10
67 VALENTIČ Tevž HK Slavija Junior 19 3 4 7 1 0 1
68 JENKO Val Enej HK SŽ Olimpija 20 3 4 7 0 0 0
69 JANČIČ Matjaž HDK Maribor 11 3 3 6 0 0 1
70 MENIČANIN Dominik Team Croatia Select 17 3 1 4 0 0 0
71 KALTAK Kian Sij Acroni Jesenice 17 3 1 4 0 0 1
72 ZUGWITZ Nik Sij Acroni Jesenice 18 2 6 8 1 0 1
73 FREŠER Rok HDK Maribor 18 2 5 7 2 0 1
74 MLAKAR Tevž Sij Acroni Jesenice 18 2 5 7 0 0 1
75 VILMAN Jan HK SŽ Olimpija 15 2 3 5 0 0 0
76 KOLOMBO Fran Team Croatia Select 17 2 2 4 0 0 0
77 KIRETA Vitar Team Croatia Select 9 2 1 3 0 0 1
78 GRADIŠAR Mark HK Triglav Kranj 10 2 1 3 0 0 5
79 ROBEK Jure HDK Maribor 16 2 1 3 0 0 -2
80 LESAR Lev HK SŽ Olimpija 21 2 1 3 1 0 1
81 JUHART Maj HK Slavija Junior 18 2 0 2 0 0 1
82 KUHAR Luka HK Triglav Kranj 18 1 8 9 0 0 2
83 ROGAČ Filip Sij Acroni Jesenice 18 1 8 9 0 0 1
84 BIZJAK Nejc HDK Maribor 18 1 7 8 0 0 0
85 LJUBIČ URLEP Žan HDK Maribor 20 1 7 8 0 0 1
86 ADROVIĆ Dejan HK SŽ Olimpija 10 1 6 7 0 0 0
87 JANDRIĆ Lovro Team Croatia Select 16 1 6 7 0 0 0
88 VUJOVIĆ Maksim Select Team BG 20 1 6 7 0 0 -12
89 ZUPANIČ Mauro HK SŽ Olimpija 15 1 4 5 0 0 3
90 SLOVINAC Lovro Team Croatia Select 15 1 4 5 0 0 7
91 STEBLOVNIK Martin HK LedX Celje 20 1 4 5 1 0 2
92 KOŠIR Matic HK Triglav Kranj 21 1 4 5 0 0 1
93 BOHINC Rožle Sij Acroni Jesenice 9 1 3 4 0 0 0
94 VARGA Nikola Team Croatia Select 18 1 3 4 0 0 1
95 BOLTE Ažbe HK Slavija Junior 20 1 3 4 1 0 0
96 KVARTUH Jan HK Slavija Junior 17 1 2 3 0 0 -1
97 MANDUŠIĆ Marko HK LedX Celje 18 1 2 3 0 0 0
98 STIPKOVIĆ Leonardo Team Croatia Select 18 1 2 3 0 0 2
99 HAFNER David HK LedX Celje 9 1 1 2 0 0 0
100 ČREŠNIK Matic Tian HK Triglav Kranj 9 1 1 2 0 0 0
101 ŠARANOVIĆ Nikola Select Team BG 14 1 1 2 1 0 -4
102 ZORMAN Žan HK LedX Celje 16 1 1 2 0 0 0
103 VIDIC Anže Sij Acroni Jesenice 17 1 1 2 0 0 1
104 OPALIC Marko Select Team BG 18 1 1 2 0 0 -3
105 VREČAR Beno HK Triglav Kranj 18 1 1 2 0 0 -2
106 DIMITRIJEVIĆ Alex Team Croatia Select 2 1 0 1 0 0 0
107 PIPAN Lovro HK SŽ Olimpija 3 1 0 1 0 0 0
108 VOGRINC Martin HK Triglav Kranj 6 1 0 1 0 0 0
109 GAVLJAK Val Sij Acroni Jesenice 14 1 0 1 0 0 0
110 KRSTIN Danilo HDK Maribor 14 1 0 1 0 0 0
111 MIRKOVIĆ Sava Select Team BG 15 1 0 1 0 0 -4
112 MAROJEVIĆ Patrik HK LedX Celje 16 1 0 1 0 0 -1
113 MATOVIĆ Mihailo Select Team BG 19 1 0 1 0 0 -9
114 KUHAR Matej HK Triglav Kranj 8 0 6 6 0 0 0
115 PLANINŠEK Luka Sij Acroni Jesenice 13 0 5 5 0 0 3
116 SVETE MIĆIĆ Mark Sij Acroni Jesenice 13 0 4 4 0 0 0
117 CEKUTA Maks Jure HK LedX Celje 17 0 4 4 0 0 0
118 POLOVIĆ Janko Team Croatia Select 13 0 3 3 0 0 3
119 CERJAK Jernej HK SŽ Olimpija 17 0 3 3 0 0 0
120 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 4 0 2 2 0 0 0
121 ČEAK Bruno Team Croatia Select 13 0 2 2 0 0 0
122 BRGLEZ Tevž Sij Acroni Jesenice 13 0 2 2 0 0 1
123 ŠKOFIC Mark HK SŽ Olimpija 14 0 2 2 0 0 0
124 STAMATOVIĆ Vuk Select Team BG 14 0 2 2 0 0 -8
125 AKSENTIJEVIČ Oskar Filip HK Triglav Kranj 19 0 2 2 0 0 2
126 POPOVIĆ Andreja Ž. Select Team BG 20 0 2 2 0 0 -3
127 VOGRINC Žiga HK Triglav Kranj 20 0 2 2 0 0 -3
128 PAZLAR Grega Sij Acroni Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
129 ZUPAN ŠKRLJ Gaber HK Triglav Kranj 2 0 1 1 0 0 0
130 SLOVINAC Jakov Team Croatia Select 4 0 1 1 0 0 0
131 ULČAR Vid Sij Acroni Jesenice 5 0 1 1 0 0 0
132 BURJAK Timon HK Slavija Junior 5 0 1 1 0 0 0
133 ILIČ Nik HDK Maribor 8 0 1 1 0 0 0
134 VUČINIĆ Vasilije HDK Maribor 15 0 1 1 0 0 -1
135 KROFL Anže HDK Maribor 16 0 1 1 0 0 0
136 GAČEŠA Dušan Select Team BG 17 0 1 1 0 0 -6
137 PREDALIČ Tobi HK Slavija Junior 21 0 1 1 0 0 1