IHL U-13 Mlajši dečki 23/24

Najboljši strelci - Finale

1. BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj
2. WEISS Christiano EC KAC
3. VOSPERNIK Liam EC KAC
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj 5 5 2 7 1 0 0
2 WEISS Christiano EC KAC 4 2 5 7 0 0 0
3 VOSPERNIK Liam EC KAC 5 4 2 6 0 0 0
4 ZABRET Lovro HK Triglav Kranj 5 3 1 4 0 0 0
5 MAIERITSCH Moritz EC KAC 5 2 1 3 0 0 0
6 KRALJ Marvin EC KAC 5 1 2 3 0 0 0
7 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Kranj 5 2 0 2 0 0 0
8 VUK JAŠA HK Triglav Kranj 5 0 2 2 0 0 0
9 LASCHITZ Christoph EC KAC 5 0 2 2 0 0 0
10 JAKLIN Nik HK Triglav Kranj 5 0 2 2 0 0 0
11 NABERNIK Vid HK Triglav Kranj 4 1 0 1 0 0 0
12 WUTTE Marco EC KAC 5 1 0 1 0 0 0
13 RESSI Joakin EC KAC 5 1 0 1 0 0 0
14 KUKOWITSCH Christoph EC KAC 5 1 0 1 0 0 0
15 LUŽAN Ambrož HK Triglav Kranj 5 1 0 1 0 0 0
16 ANKELE Maša HK Triglav Kranj 3 0 1 1 0 0 0
17 JOŠT Ajda HK Triglav Kranj 4 0 1 1 0 0 0
18 OBRIST Gregor EC KAC 4 0 1 1 0 0 0
19 FRAS Ožbej HK Triglav Kranj 5 0 1 1 0 0 0
20 EGGER Theo EC KAC 5 0 1 1 0 0 0
21 HABICH Nico EC KAC 5 0 1 1 0 0 0
22 PONTASCH-MÜLLER Max EC KAC 5 0 1 1 0 0 0
23 BERČIČ Aika Bethany HK Triglav Kranj 5 0 1 1 0 0 0
24 SAVINŠEK Matic HK Triglav Kranj 5 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - 3. mesto

1. SARAF Makar HKMK Bled
2. DJOKIĆ Marko HK Slavija jr
3. KATERN Tevž HK Slavija jr
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 SARAF Makar HKMK Bled 2 7 0 7 2 0 0
2 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 4 3 7 0 0 0
3 KATERN Tevž HK Slavija jr 2 3 1 4 1 0 0
4 KALIN Nejc HK Slavija jr 2 1 3 4 0 0 0
5 PETERKA Aljaž HK Slavija jr 2 3 0 3 1 0 0
6 MALININ Aleksandr HKMK Bled 2 1 2 3 0 0 0
7 GMAJNAR Bart HKMK Bled 2 0 3 3 0 0 0
8 BELAK Valuk HK Slavija jr 2 0 2 2 0 0 0
9 NEMEC Tadej HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
10 BULIČ Tian HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
11 BREZNIK Bine HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
12 BELAK Lukas HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
13 BETON Izak HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
14 KOŠIR Anže HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - 5. mesto

1. VIŠNAR Naj Sij A Jesenice
2. BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija
3. MIKLAVC ŽAN HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 VIŠNAR Naj Sij A Jesenice 3 4 4 8 1 0 0
2 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 3 6 1 7 0 0 0
3 MIKLAVC ŽAN HK SŽ Olimpija 3 2 4 6 1 0 0
4 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 3 1 4 5 0 0 0
5 HRIBAR Nejc Sij A Jesenice 3 3 0 3 0 0 0
6 ČAUŠEVIĆ Adin Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
7 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 3 1 2 3 0 0 0
8 PUC Nej Sij A Jesenice 3 1 2 3 0 0 0
9 ARLIČ Samo Sij A Jesenice 3 1 1 2 0 0 0
10 VASILJEVIĆ Mihajlo Sij A Jesenice 3 1 1 2 0 0 0
11 KOJZEK Matevž HK SŽ Olimpija 3 1 1 2 0 0 0
12 GLOGOVŠEK MARK HK SŽ Olimpija 3 1 1 2 0 0 0
13 ŽERJAV Filip HK SŽ Olimpija 3 0 2 2 0 0 0
14 BARTIENIEV DENYS HK SŽ Olimpija 3 1 0 1 0 0 0
15 ZALAZNIK ANŽE HK SŽ Olimpija 3 1 0 1 1 0 0
16 KOŠIR MARCEL HK SŽ Olimpija 3 1 0 1 0 0 0
17 PETROVIĆ Žan Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
18 SPASEVSKI Marcel Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
19 MARGON Nejc Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
20 KALAN Gal Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
21 KRAMAR NAJ HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
22 BEŠTER LOVRO HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
23 JAKOPIN Tristan HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
24 MAUKO Matevž Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - 7. mesto

1. GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje
2. KAČ Anej HK RST Pellet Celje
3. BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 3 4 7 0 0 0
2 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 3 3 3 6 1 1 0
3 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 3 3 1 4 1 0 0
4 RODMAN Henrik HDK Maribor 3 3 1 4 0 0 0
5 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 3 3 0 3 1 0 0
6 STROPNIK Ožbej HDK Maribor 3 0 3 3 0 0 0
7 MARN Simon HDK Maribor 2 2 0 2 0 0 0
8 MUNDA Miha HDK Maribor 3 1 1 2 0 0 0
9 CIZERL Niko HDK Maribor 3 0 2 2 0 0 0
10 BEZJAK Maj HDK Maribor 3 0 2 2 0 0 0
11 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 0 0 0
12 PAKIŽ RUMPF Lev HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 1 0 0
13 DRETAR Jaša HDK Maribor 3 1 0 1 0 0 0
14 GORIŠEK PRIMOŽ HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
15 SEVŠEK Samo HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
16 KARIŽ Bor HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
17 BIZAJ Ožbej HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - Polfinale

1. OBRIST Gregor EC KAC
2. WEISS Christiano EC KAC
3. KUKOWITSCH Christoph EC KAC
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 OBRIST Gregor EC KAC 2 4 2 6 0 0 0
2 WEISS Christiano EC KAC 2 3 2 5 1 0 0
3 KUKOWITSCH Christoph EC KAC 2 3 2 5 0 0 0
4 BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj 2 2 3 5 0 0 0
5 PERIČ Matic HK Triglav Kranj 2 2 0 2 0 0 0
6 PAVLOVIČ Sergej HKMK Bled 2 2 0 2 0 0 0
7 GMAJNAR Bart HKMK Bled 2 1 1 2 1 0 0
8 WUTTE Marco EC KAC 2 0 2 2 0 0 0
9 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Kranj 2 1 0 1 0 0 0
10 VOSPERNIK Liam EC KAC 2 1 0 1 0 0 0
11 PETERKA Aljaž HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
12 KORELC Žiga HK Slavija jr 2 1 0 1 0 0 0
13 KALIN Nejc HK Slavija jr 2 1 0 1 1 0 0
14 REMAR Nal HK Triglav Kranj 2 0 1 1 0 0 0
15 ZABRET Lovro HK Triglav Kranj 2 0 1 1 0 0 0
16 ANKERST Matevž HK Triglav Kranj 2 0 1 1 0 0 0
17 SEMMELROCK Felix EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
18 EGGER Theo EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
19 LASCHITZ Christoph EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
20 STRIEK Niki EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
21 GFRERRER Jonas EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
22 HABICH Nico EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
23 PONTASCH-MÜLLER Max EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
24 MAIERITSCH Moritz EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
25 PENCA Maks HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
26 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
27 NEMEC Tadej HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
28 MALININ Aleksandr HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
29 BERČIČ Aika Bethany HK Triglav Kranj 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - 5.-8.

1. KEMPERLE Mark Sij A Jesenice
2. VIŠNAR Naj Sij A Jesenice
3. BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 2 3 5 8 0 0 0
2 VIŠNAR Naj Sij A Jesenice 2 5 2 7 0 1 0
3 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 5 2 7 1 0 0
4 MIKLAVC ŽAN HK SŽ Olimpija 2 4 3 7 2 0 0
5 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 2 3 4 7 0 1 0
6 ALIČ Jakob Sij A Jesenice 2 3 0 3 0 0 0
7 VASILJEVIĆ Mihajlo Sij A Jesenice 2 1 2 3 0 0 0
8 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 2 1 2 3 0 0 0
9 ČAUŠEVIĆ Adin Sij A Jesenice 2 1 2 3 0 0 0
10 BEZJAK Maj HDK Maribor 2 2 0 2 1 0 0
11 KALAN Gal Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
12 RODMAN Henrik HDK Maribor 2 0 2 2 0 0 0
13 GLOGOVŠEK MARK HK SŽ Olimpija 1 1 0 1 0 0 0
14 SEVŠEK Samo HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 1 0 0
15 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 2 1 0 1 1 0 0
16 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0
17 HRIBAR Nejc Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
18 PUC Nej Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
19 MARN Simon HDK Maribor 1 0 1 1 0 0 0
20 BRANC Nik Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
21 BARTIENIEV YEVGENII HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
22 ZALAZNIK ANŽE HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
23 JAKOPIN Tristan HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
24 MUNDA Miha HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
25 PETROVIĆ Žan Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - Četrtfinale

1. BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj
2. BREZNIK Bine HK Slavija jr
3. OBRIST Gregor EC KAC
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj 3 5 4 9 0 0 0
2 BREZNIK Bine HK Slavija jr 3 3 3 6 0 0 0
3 OBRIST Gregor EC KAC 2 4 1 5 1 0 0
4 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 3 3 2 5 1 1 0
5 GMAJNAR Bart HKMK Bled 2 2 3 5 0 0 0
6 SARAF Makar HKMK Bled 2 3 1 4 2 0 0
7 VIŠNAR Naj Sij A Jesenice 3 3 1 4 0 0 0
8 FUREY SKYLER James EC KAC 1 2 2 4 0 0 0
9 BELAK Lukas HK Slavija jr 3 2 2 4 1 0 0
10 FRAS Ožbej HK Triglav Kranj 3 2 2 4 1 0 0
11 KUKOWITSCH Christoph EC KAC 2 1 3 4 0 0 0
12 MIKLAVC ŽAN HK SŽ Olimpija 2 3 0 3 2 0 0
13 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 3 3 0 3 0 0 0
14 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 2 2 1 3 0 0 0
15 SERNEL Filip HKMK Bled 2 2 1 3 0 0 0
16 MALININ Aleksandr HKMK Bled 2 2 1 3 2 0 0
17 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 3 2 1 3 0 0 0
18 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Kranj 3 2 1 3 0 0 0
19 ŽERJAV Filip HK SŽ Olimpija 2 1 2 3 0 0 0
20 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Kranj 3 1 2 3 0 0 0
21 BELAK Valuk HK Slavija jr 3 0 3 3 0 0 0
22 SAVINŠEK Matic HK Triglav Kranj 3 0 3 3 0 0 0
23 KALIN Nejc HK Slavija jr 3 2 0 2 0 0 0
24 ČAUŠEVIĆ Adin Sij A Jesenice 3 2 0 2 0 0 0
25 VASILJEVIĆ Mihajlo Sij A Jesenice 3 2 0 2 0 0 0
26 PETERKA Aljaž HK Slavija jr 3 2 0 2 0 0 0
27 KATERN Tevž HK Slavija jr 3 1 1 2 0 0 0
28 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
29 MARGON Nejc Sij A Jesenice 3 1 1 2 1 0 0
30 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 2 0 2 2 0 0 0
31 KORELC Žiga HK Slavija jr 3 0 2 2 0 0 0
32 KNEZ Anže HK Slavija jr 3 0 2 2 0 0 0
33 HABICH Nico EC KAC 1 1 0 1 0 0 0
34 KOŠIR MARCEL HK SŽ Olimpija 2 1 0 1 0 0 0
35 KOGELNIG Stefan EC KAC 2 1 0 1 0 0 0
36 PAVLOVIČ Sergej HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
37 CIZERL Niko HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0
38 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0
39 BERČIČ Aika Bethany HK Triglav Kranj 3 1 0 1 0 0 0
40 LUŽAN Ambrož HK Triglav Kranj 3 1 0 1 0 0 0
41 NABERNIK Vid HK Triglav Kranj 3 1 0 1 0 0 0
42 PERIČ Matic HK Triglav Kranj 3 1 0 1 0 0 0
43 BREČKO Jernej Andrej Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
44 KRALJ Marvin EC KAC 1 0 1 1 0 0 0
45 JAKOPIN Tristan HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
46 ČERNE Drejc HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
47 RUMPF Nicolas EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
48 BUCEK Marcel HKMK Bled 2 0 1 1 0 0 0
49 LASCHITZ Christoph EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
50 WUTTE Marco EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
51 RESSI Joakin EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
52 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
53 RODMAN Henrik HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
54 SIMUNIŠEK Gašper HK Slavija jr 2 0 1 1 0 0 0
55 ZABRET Lovro HK Triglav Kranj 2 0 1 1 0 0 0
56 VUK JAŠA HK Triglav Kranj 3 0 1 1 0 0 0
57 BIZAJ Ožbej HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
58 PAKIŽ RUMPF Lev HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
59 ALIČ Jakob Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
60 PUC Nej Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0

Najboljši strelci - Redni del

1. BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj
2. KEMPERLE Mark Sij A Jesenice
3. AREH MAKS HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 BERTONCELJ Maks HK Triglav Kranj 14 25 20 45 0 1 0
2 KEMPERLE Mark Sij A Jesenice 16 28 11 39 5 1 0
3 AREH MAKS HK SŽ Olimpija 14 22 13 35 2 3 0
4 VIŠNAR Naj Sij A Jesenice 16 25 8 33 4 1 0
5 MIKLAVC ŽAN HK SŽ Olimpija 16 11 21 32 2 3 0
6 BREZARIČ MATEO HK SŽ Olimpija 16 18 13 31 2 0 0
7 DJOKIĆ Marko HK Slavija jr 16 17 12 29 0 0 0
8 OBRIST Gregor EC KAC 12 23 4 27 4 4 0
9 MALININ Aleksandr HKMK Bled 15 13 14 27 1 0 0
10 VUK JAŠA HK Triglav Kranj 14 11 15 26 0 0 0
11 KALIN Nejc HK Slavija jr 16 13 10 23 2 2 0
12 KATERN Tevž HK Slavija jr 14 8 15 23 2 0 0
13 VOSPERNIK Liam EC KAC 12 14 7 21 0 0 0
14 KAČ Anej HK RST Pellet Celje 14 14 7 21 0 2 0
15 RODMAN Henrik HDK Maribor 16 14 7 21 1 1 0
16 ŽERJAV Filip HK SŽ Olimpija 15 11 10 21 1 0 0
17 VASILJEVIĆ Mihajlo Sij A Jesenice 16 12 8 20 2 0 0
18 MARN Simon HDK Maribor 13 15 4 19 4 2 0
19 BELAK Lukas HK Slavija jr 16 11 7 18 1 0 0
20 MAIERITSCH Moritz EC KAC 16 10 8 18 1 0 0
21 GLUMAC Alexander Anderson HK RST Pellet Celje 11 6 12 18 3 0 0
22 NEMEC Tadej HKMK Bled 13 11 6 17 1 0 0
23 REMAR Nal HK Triglav Kranj 16 11 5 16 1 1 0
24 ZABRET Lovro HK Triglav Kranj 10 9 7 16 3 0 0
25 BREZNIK Bine HK Slavija jr 16 4 12 16 1 0 0
26 GRUBELNIK MARTIČ Liam HK RST Pellet Celje 15 10 4 14 3 0 0
27 PAKIŽ RUMPF Lev HK RST Pellet Celje 15 4 10 14 1 0 0
28 BELAK Valuk HK Slavija jr 16 4 9 13 0 0 0
29 BERČIČ Aika Bethany HK Triglav Kranj 14 8 4 12 1 0 0
30 KUKOWITSCH Christoph EC KAC 12 7 5 12 1 0 0
31 KORELC Žiga HK Slavija jr 16 7 5 12 1 1 0
32 BEZJAK Maj HDK Maribor 16 5 7 12 3 0 0
33 ZAVODNIK Laurenz EC VSV 9 6 5 11 2 0 0
34 BUCHBAUER Nico EC VSV 12 6 5 11 1 0 0
35 SARAF Makar HKMK Bled 5 7 3 10 1 1 0
36 PONTASCH-MÜLLER Max EC KAC 13 6 4 10 3 0 0
37 USCHAN Timo EC VSV 5 5 5 10 0 1 0
38 GFRERRER Jonas EC KAC 13 2 8 10 1 0 0
39 BUKOVEC Aljaž HK RST Pellet Celje 15 7 2 9 3 0 0
40 FUREY SKYLER James EC KAC 7 6 3 9 0 0 0
41 PETERKA Aljaž HK Slavija jr 14 6 3 9 1 0 0
42 RESSI Joakin EC KAC 8 3 6 9 0 0 0
43 CIZERL Niko HDK Maribor 9 3 6 9 0 1 0
44 STRIEK Niki EC KAC 13 2 7 9 0 0 0
45 SUHONJIČ Tai EC VSV 13 5 3 8 0 0 0
46 SERNEL Filip HKMK Bled 13 5 3 8 1 0 0
47 ŠINKOVEC Lovro HK Triglav Kranj 16 5 3 8 1 0 0
48 KRALJ Marvin EC KAC 8 4 4 8 0 0 0
49 JAKOPIN Tristan HK SŽ Olimpija 13 4 4 8 1 1 0
50 PENCA Maks HK Slavija jr 15 4 4 8 0 1 0
51 HRIBAR Nejc Sij A Jesenice 16 3 5 8 0 0 0
52 PLIBERŠEK Lenart HK Triglav Kranj 15 1 7 8 0 0 0
53 MUNDA Miha HDK Maribor 15 1 7 8 0 0 0
54 JOŠT Ajda HK Triglav Kranj 6 6 1 7 0 0 0
55 GMAJNAR Bart HKMK Bled 14 6 1 7 2 0 0
56 ANKELE Maša HK Triglav Kranj 15 4 3 7 1 0 0
57 KOVAČEVIĆ Luka HDK Maribor 7 3 4 7 2 0 0
58 AALAI Julian EC VSV 9 2 5 7 0 0 0
59 HABICH Nico EC KAC 11 2 5 7 1 0 0
60 ZALAZNIK ANŽE HK SŽ Olimpija 15 2 5 7 0 0 0
61 STROPNIK Ožbej HDK Maribor 15 2 5 7 0 0 0
62 SINTSCHNIG Johanna EC VSV 6 1 6 7 0 0 0
63 PETODNIG Matthias EC VSV 8 1 6 7 0 0 0
64 EGGER Theo EC KAC 13 1 6 7 0 0 0
65 PUC Nej Sij A Jesenice 15 1 6 7 1 0 0
66 PERIČ Matic HK Triglav Kranj 13 6 0 6 0 0 0
67 WINKLER Alexander Oliver EC VSV 9 4 2 6 0 0 0
68 SLAVEC Gaber HK Triglav Kranj 15 4 2 6 0 0 0
69 REISER Raphael EC VSV 7 3 3 6 0 0 0
70 ČERNE Drejc HKMK Bled 13 3 3 6 0 0 0
71 LASCHITZ Christoph EC KAC 10 2 4 6 0 0 0
72 KOJZEK Matevž HK SŽ Olimpija 14 1 5 6 1 0 0
73 KALAN Gal Sij A Jesenice 15 1 5 6 0 0 0
74 BIZAJ Ožbej HK RST Pellet Celje 13 0 6 6 0 0 0
75 PAVLOVIČ Sergej HKMK Bled 14 0 6 6 0 0 0
76 MARGON Nejc Sij A Jesenice 15 0 6 6 0 0 0
77 MUSKARI Carlos EC VSV 8 4 1 5 0 0 0
78 LANG Elias EC VSV 10 4 1 5 1 0 0
79 KOŠIR MARCEL HK SŽ Olimpija 16 4 1 5 0 0 0
80 PRIESS Toni EC VSV 6 3 2 5 0 0 0
81 KUSS Tim EC VSV 9 3 2 5 0 0 0
82 BETON Izak HKMK Bled 15 3 2 5 1 0 0
83 BUCEK Marcel HKMK Bled 15 3 2 5 0 0 0
84 LUŽAN Ambrož HK Triglav Kranj 15 3 2 5 0 0 0
85 AALAI Luca EC VSV 9 2 3 5 0 0 0
86 DRUZHININ Bogdan HKMK Bled 12 2 3 5 0 0 0
87 WUTTE Marco EC KAC 13 2 3 5 2 0 0
88 ALIČ Jakob Sij A Jesenice 15 2 3 5 0 0 0
89 ANKERST Matevž HK Triglav Kranj 9 1 4 5 1 0 0
90 BRABANT Maximilian EC KAC 12 1 4 5 0 0 0
91 KARIŽ Bor HK RST Pellet Celje 12 1 4 5 0 0 0
92 POPOVIĆ Špela HDK Maribor 15 1 4 5 0 0 0
93 ČAUŠEVIĆ Adin Sij A Jesenice 16 1 4 5 0 0 0
94 MÜLLER Izak HKMK Bled 13 2 2 4 1 0 0
95 BARTIENIEV YEVGENII HK SŽ Olimpija 15 2 2 4 0 0 0
96 WILLHUBER Luca EC KAC 3 1 3 4 0 0 0
97 PETUTSCHNIG Dominik EC KAC 13 0 4 4 0 0 0
98 TOLAR Nace HKMK Bled 15 0 4 4 0 0 0
99 MAIER Jannik EC VSV 9 2 1 3 1 0 0
100 FRAS Ožbej HK Triglav Kranj 15 1 2 3 0 0 0
101 KONDRIČ GAL HK SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0 0
102 GORIŠEK PRIMOŽ HK RST Pellet Celje 15 1 2 3 0 0 0
103 BREČKO Jernej Andrej Sij A Jesenice 16 1 2 3 0 0 0
104 MILOVANOVIČ Krištof HK Triglav Kranj 10 0 3 3 0 0 0
105 GLOGOVŠEK MARK HK SŽ Olimpija 12 0 3 3 0 0 0
106 ARLIČ Samo Sij A Jesenice 14 0 3 3 0 0 0
107 BRAKUS Sonja HK Slavija jr 15 0 3 3 0 0 0
108 KOGELNIG Stefan EC KAC 3 2 0 2 0 0 0
109 GRUŠKOVNJAK Brin HKMK Bled 4 2 0 2 0 0 0
110 POLONČIČ MARCEL HK SŽ Olimpija 10 2 0 2 0 0 0
111 NABERNIK Vid HK Triglav Kranj 14 2 0 2 0 0 0
112 MOSSER Emilia EC KAC 1 1 1 2 0 0 0
113 LEITNER Max EC KAC 3 1 1 2 0 0 0
114 SEVŠEK Samo HK RST Pellet Celje 12 1 1 2 0 0 0
115 BERGANT Enej HKMK Bled 15 1 1 2 0 0 0
116 KRAJLAH Anej HDK Maribor 16 1 1 2 0 0 0
117 MAUKO Matevž Sij A Jesenice 16 1 1 2 0 0 0
118 BARTIENIEV DENYS HK SŽ Olimpija 16 1 1 2 0 0 0
119 LEŠNIK Luka HDK Maribor 16 1 1 2 1 0 0
120 VOSPERNIK Caitlyn EC KAC 2 0 2 2 0 0 0
121 KURNIG Tobias EC KAC 3 0 2 2 0 0 0
122 RUMPF Nicolas EC KAC 5 0 2 2 0 0 0
123 RAMSBACHER Maximilan EC VSV 5 0 2 2 0 0 0
124 SEMMELROCK Felix EC KAC 6 0 2 2 0 0 0
125 JAKLIN Nik HK Triglav Kranj 6 0 2 2 0 0 0
126 SCHABKAR Mia EC VSV 7 0 2 2 0 0 0
127 MALNAR Patrick HK Slavija jr 8 0 2 2 0 0 0
128 VALTINER Elias EC VSV 10 0 2 2 0 0 0
129 SPASEVSKI Marcel Sij A Jesenice 11 0 2 2 0 0 0
130 GRIEßER Maximilian EC VSV 12 0 2 2 0 0 0
131 MOSER Lenny EC VSV 12 0 2 2 0 0 0
132 ŽUN MARK HK SŽ Olimpija 14 0 2 2 0 0 0
133 ŠTRAFELA Erik HDK Maribor 14 0 2 2 0 0 0
134 MARKELJ Vasja HK Triglav Kranj 2 1 0 1 0 0 0
135 AMBROŽ Filip HK Slavija jr 4 1 0 1 0 0 0
136 TSCHEMER Maximilian EC KAC 4 1 0 1 0 0 0
137 HINTEREGGER Philipp EC VSV 7 1 0 1 0 0 0
138 TRONTELJ Lovro HK Slavija jr 8 1 0 1 0 0 0
139 KUNSTIČ TIMOTEJ HKMK Bled 9 1 0 1 0 0 0
140 TSCHECK Raphael EC VSV 9 1 0 1 0 0 0
141 PETROVIĆ Žan Sij A Jesenice 11 1 0 1 0 0 0
142 KOŠIR Anže HK Slavija jr 14 1 0 1 0 0 0
143 DIMITROVSKI Filip HK Triglav Kranj 1 0 1 1 0 0 0
144 SABOLIĆ Luka Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
145 WEISS Christiano EC KAC 2 0 1 1 0 0 0
146 MATEICKA Lucas Maximilian EC KAC 5 0 1 1 0 0 0
147 LINDIČ Val HKMK Bled 5 0 1 1 0 0 0
148 JARNIG Nicolas EC VSV 5 0 1 1 0 0 0
149 BLAŠKO Filip HK RST Pellet Celje 6 0 1 1 0 0 0
150 ŠIVIC Brin HKMK Bled 6 0 1 1 0 0 0
151 STEINWENDER Tobias EC VSV 10 0 1 1 0 0 0
152 SAVINŠEK Matic HK Triglav Kranj 11 0 1 1 0 0 0
153 PRELOG Jakob HK RST Pellet Celje 12 0 1 1 0 0 0
154 AMBROŽ LAN HDK Maribor 13 0 1 1 0 0 0
155 PAVLIČ Lenart Sij A Jesenice 13 0 1 1 0 0 0
156 DRETAR Jaša HDK Maribor 14 0 1 1 0 0 0
157 PLANINC Erik HK Slavija jr 15 0 1 1 0 0 0