Slovenski ekipi, ki sta v ligi INL gostovali, sta se vrnili domov s polovičnim izkupičkom. SIJ Acroni Jesenice so zmagale v Kitzbühelu, HK Celje je izgubilo v Lustenau. Tekma med Playboy Slavijo in Triglavom iz Kranja je prestavljena na torek.

Kitzbühel : SIJ Acroni Jesenice 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Kitzbühel, Dvorana v športnem parku, gledalcev 700, sodniki Hofer, Durchner, Holzer.

Strelci: 0:1 Rajsar (Grahut, Manfreda, 15.), 0:2 Rajsar (Erman, 28., PP1), 1:2 Echtler (Ullrich, 29.), 1:3 Tošič (Grahut, Manfreda, 38.)

Kazenske minute: Kitzbühel 10, Jesenice 14

Železarji so se iz Kitzbühela vrnili z zmago s 3:1. V prvi tretjini je za vodstvo poskrbel Sašo Rajsar, ki je bil natančen tudi v 28. minuti ob igralcu več na ledu. Domačim so nato uspeli znižati rezultat, končnega zmagovalca pa je v 38. minuti odločil Luka Tošič.

Lustenau : HK Celje 10:4 (2:1, 3:2, 5:1)
Lustenau, Rheinhalle, gledalcev 651, sodniki Ruetz, König, Sparer.

Strelci: 1:0 Siksnis (Oraze, Saarinen, 2., PP1), 1:1 Ogrizek (Mercina, 5.), 2:1 Siksnis (Saarinen, Wilfan, 16.), 2:2 Knez (Hafner, Kuzman, 25., PP1), 2:3 Jezovšek (Ograjenšek, Kastelic, 26.), 3:3 Zorec (Slivnik, 26., PP1), 4:3 Wiedmaier (Oraze, Gmeiner, 30.), 5:3 Wilfan (Saarinen, Siksnis, 34., PP1), 6:3 Oraze (Slivnik, 45.), 6:4 Ogrizek (Knez, Hafner, 50.), 7:4 Siksnis (Wilfan, Saarinen, 52.), 8:4 Slivnik (Barney, Haberl, 53.), 9:4 Saarinen (Wilfan, Oraze, 55.), 10:4 Zorec (Haberl, Barney, 56.)

Kazenske minute: Lusteanu 12, Celje 6

Celjski hokejisti so bili polovico tekme povsem enakovreden tekmec, nato pa v drugem delu tekme popustili in zabeležili visok poraz. Domači so sicer povedli v peti minuti, a je Aljaž Ogrizek hitro izenačil rezultat. Lustenau je v prvi tretjini še enkrat povedel, nato pa so ob drugem sodniškem metu ploščka zaigrali gostje bolje in prek Blaža Kneza in Žana Jezovška prišli do preobrata s 3:2. Domači so nato začeli polniti celjsko mrežo, medtem ko so zadnji dosegli le še en gol. Še drugič na tekmi je bil natančen Ogrizek.