IHL - Kadeti - U17- 19/20

Najbolj kaznovani igralci - Končnica

1. PETEK Gal HDK Maribor
2. FINGUŠT Ian HDK Maribor
3. BALOH David HD Hidria Jesenice
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 PETEK Gal HDK Maribor 2 04:00 00:00 10:00 00:00 00:00 14:00
2 FINGUŠT Ian HDK Maribor 2 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
3 BALOH David HD Hidria Jesenice 3 02:00 00:00 10:00 00:00 00:00 12:00
4 JAN Lan Matija HK SŽ Olimpija 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
5 KEPIC Alex HK SŽ Olimpija 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
6 SABLATTNIG Tobias EC KAC 2 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
7 OBLAK Miha HD Hidria Jesenice 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
8 MANDIĆ Roko HK Slavija Junior 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
9 ŠMID Gašper HD Hidria Jesenice 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
10 ČAVIĆ Patrik Team Zagreb 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
11 ŽEŽELJ Anže HK SŽ Olimpija 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
12 DIGULA Maksim Team Zagreb 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
13 DIMITRIJEVIĆ Alex Team Zagreb 2 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
14 SERŠEN Matevž HD Hidria Jesenice 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
15 WALDER Patrik EC KAC 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
16 BEBEK Ante HK Slavija Junior 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
17 ĆOSIĆ Jan HK Slavija Junior 3 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
18 MATUŠKO Borna Team Zagreb 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
19 FLORIANTSCHITZ Lukas EC VILLACH 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
20 BRUCKNER Patrick EC VILLACH 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
21 RIJAVEC Aleksander HD Hidria Jesenice 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
22 ALIĆ Tin Team Zagreb 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
23 BABENKO Fedir HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
24 BORSE Jaka HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
25 SLIVNIK Luc HKMK Bled 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
26 KROPIUNIG Arno EC KAC 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
27 TCHALIOV Nikola HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
28 BOJOVIČ Marko HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
29 ĐORĐEVIĆ Bojan HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
30 BIZJAK Nejc HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
31 LJUBIČ URLEP Žan HDK Maribor 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
32 WIDMANN Elias EC VILLACH 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
33 TSCHURNIG Johannes EC VILLACH 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
34 HOBITSCH Samuel EC VILLACH 2 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
35 BERGELJ Nik HD Hidria Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
36 CRNKIČ Mai HD Hidria Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
37 PODREKAR Urban HKMK Bled 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
38 SCHERZER Ian EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
39 SCHINTLER Nikolas EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
40 KAHLHAMMER Leonardo EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
41 WADEL Marcel EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
42 LAMEREINER Leon EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
43 ŠIFTAR Anže EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
44 ČAVLOVIĆ Niko HK Slavija Junior 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
45 TOMAŽIČ Tomi HK Slavija Junior 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
46 REP Ožbej HD Hidria Jesenice 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00

Najbolj kaznovani igralci - Redni del

1. ČAVIĆ Patrik Team Zagreb
2. OGERTSCHNIG Joshua EC KAC
3. KEPIC Alex HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP MinPIM MajPIM MISC GA-MI MATCH PIM
1 ČAVIĆ Patrik Team Zagreb 24 36:00 05:00 10:00 20:00 00:00 71:00
2 OGERTSCHNIG Joshua EC KAC 15 38:00 00:00 30:00 00:00 00:00 68:00
3 KEPIC Alex HK SŽ Olimpija 25 22:00 05:00 10:00 20:00 00:00 57:00
4 ARH Žiga HK Triglav 25 32:00 00:00 20:00 00:00 00:00 52:00
5 WIELTSCHNIG Paolo EC VSV 14 16:00 05:00 10:00 20:00 00:00 51:00
6 DIMITRIJEVIĆ Alex Team Zagreb 15 16:00 05:00 10:00 20:00 00:00 51:00
7 SABLATTNIG Tobias EC KAC 17 14:00 05:00 10:00 20:00 00:00 49:00
8 BIZJAK Nejc HDK Maribor 27 22:00 05:00 00:00 20:00 00:00 47:00
9 STEBLOVNIK Martin HK True Celje 27 34:00 00:00 10:00 00:00 00:00 44:00
10 SLIVNIK Luc HKMK Bled 22 08:00 05:00 10:00 20:00 00:00 43:00
11 FRIŠ LORBER Tian HDK Maribor 10 08:00 05:00 00:00 00:00 25:00 38:00
12 OBLAK Miha HD Hidria Jesenice 27 16:00 00:00 20:00 00:00 00:00 36:00
13 POTOCNIK Luka EC VSV 17 10:00 05:00 00:00 20:00 00:00 35:00
14 POLONIJO Filip HDK Maribor 25 24:00 00:00 10:00 00:00 00:00 34:00
15 HILLER Egon EC KAC 17 08:00 05:00 00:00 20:00 00:00 33:00
16 ĆOSIĆ Jan HK Slavija Junior 23 30:00 00:00 00:00 00:00 00:00 30:00
17 KUMANOVIĆ Lovro HD Hidria Jesenice 17 08:00 00:00 20:00 00:00 00:00 28:00
18 TSCHURNIG Johannes EC VSV 23 28:00 00:00 00:00 00:00 00:00 28:00
19 MANDIĆ Roko HK Slavija Junior 24 18:00 00:00 10:00 00:00 00:00 28:00
20 KORZHYLETSKYI Danylo HKMK Bled 20 02:00 05:00 00:00 20:00 00:00 27:00
21 BERTONCELJ Maj HK Triglav 25 16:00 00:00 10:00 00:00 00:00 26:00
22 FINGUŠT Ian HDK Maribor 27 26:00 00:00 00:00 00:00 00:00 26:00
23 BRUCKNER Patrick EC KAC 7 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
24 BRUCKNER Patrick EC VSV 7 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
25 ŽEŽELJ Anže HK SŽ Olimpija 21 24:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
26 HOBITSCH Samuel EC VSV 23 24:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
27 STAN Jakob HKMK Bled 23 24:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
28 ĐORĐEVIĆ Bojan HDK Maribor 24 24:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
29 SMOLEJ Gal HKMK Bled 24 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
30 VILMAN Jan HKMK Bled 25 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
31 SCHMIDT Alexander EC VSV 25 24:00 00:00 00:00 00:00 00:00 24:00
32 PEJAKOVIĆ Filip Team Zagreb 25 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
33 ČERENJAK Luka HK SŽ Olimpija 25 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
34 KOROŠEC Urban HD Hidria Jesenice 26 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
35 REBOLJ Nik HK True Celje 27 14:00 00:00 10:00 00:00 00:00 24:00
36 BEBEK Ante HK Slavija Junior 22 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
37 KOŠIR Matic HK Triglav 24 22:00 00:00 00:00 00:00 00:00 22:00
38 PODERGAJS Gal HK True Celje 25 12:00 00:00 10:00 00:00 00:00 22:00
39 SCHINTLER Nikolas EC KAC 9 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
40 ZAVRŠKI Fran Team Zagreb 12 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
41 KAHLHAMMER Leonardo EC KAC 19 10:00 00:00 10:00 00:00 00:00 20:00
42 PETEK Gal HDK Maribor 20 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
43 ŠUBIC Gašper HK SŽ Olimpija 20 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
44 LIPPITSCH Jakob EC KAC 23 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
45 TOMAŽIČ Tomi HK Slavija Junior 25 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
46 JAN Lan Matija HK SŽ Olimpija 25 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
47 ČREPINŠEK Martin HK True Celje 27 20:00 00:00 00:00 00:00 00:00 20:00
48 BOHINC Rožle HKMK Bled 22 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
49 PERČIČ Maks HDK Maribor 24 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
50 RIJAVEC Aleksander HD Hidria Jesenice 26 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
51 MATUŠKO Borna Team Zagreb 27 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
52 GRGURIĆ Luka Team Zagreb 27 18:00 00:00 00:00 00:00 00:00 18:00
53 HAFNER Bine HK Triglav 15 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
54 MALLE Michael EC KAC 18 06:00 00:00 10:00 00:00 00:00 16:00
55 KALTAK Kian HD Hidria Jesenice 21 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
56 CEKUTA Maks Jure HK True Celje 23 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
57 VAHEN Martin HK SŽ Olimpija 23 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
58 JELOČNIK Emil HKMK Bled 25 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
59 PODREKAR Urban HKMK Bled 25 16:00 00:00 00:00 00:00 00:00 16:00
60 DOBNIG Jonas EC KAC 7 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
61 RASPOTNIG Julian EC VSV 15 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
62 KLASSEK Thomas EC KAC 19 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
63 VUKADIN Marko HDK Maribor 21 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
64 HEBAR Tian HK SŽ Olimpija 22 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
65 LANZINGER Florian EC VSV 22 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
66 JAZBEC Martin HK Triglav 22 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
67 DOLENC Jakob HK True Celje 23 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
68 PEČNIK Jakob HK Slavija Junior 24 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
69 KLANČAR Mark HKMK Bled 25 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
70 VILMAN Bor HKMK Bled 26 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
71 PRODINGER Dominik EC VSV 26 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
72 ČUFER Anže HD Hidria Jesenice 26 14:00 00:00 00:00 00:00 00:00 14:00
73 TURŠIČ SEČKAR Maj HK Slavija Junior 21 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
74 LAMEREINER Leon EC KAC 22 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
75 BERGELJ Nik HD Hidria Jesenice 23 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
76 REP Ožbej HD Hidria Jesenice 24 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
77 WALDER Patrik EC KAC 24 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
78 BERIČIČ Miha HK Slavija Junior 25 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
79 PIKL LIPAR Matic HK True Celje 26 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
80 PERČIČ Matic HDK Maribor 26 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
81 CRNKIČ Mai HD Hidria Jesenice 26 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
82 LJUBIČ URLEP Žan HDK Maribor 27 12:00 00:00 00:00 00:00 00:00 12:00
83 BAUER Josip Team Zagreb 2 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
84 SCHERZER Ian EC KAC 2 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
85 MAJCE BAŠKARAD Mavricij HK Triglav 4 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
86 NINDLER Elias EC VSV 10 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
87 KROPIUNIG Arno EC KAC 11 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
88 BUCONJIĆ Robert Team Zagreb 13 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
89 BABENKO Fedir HKMK Bled 14 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
90 BORSE Jaka HKMK Bled 19 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
91 VREČAR Beno HK Triglav 20 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
92 PIUK Tobias EC KAC 20 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
93 BAUER Josip HK True Celje 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
94 BALOH David HD Hidria Jesenice 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
95 SCHERZER Ian EC VSV 21 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
96 MANDUŠIĆ Matej HK True Celje 22 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
97 MARINKOVIĆ Karlo HK SŽ Olimpija 24 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
98 TURŠIČ Aleksej HK SŽ Olimpija 24 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
99 ŠLIBAR Ožbe HK Triglav 24 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
100 ALIĆ Tin Team Zagreb 25 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
101 ŠMID Gašper HD Hidria Jesenice 26 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
102 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay HK SŽ Olimpija 26 10:00 00:00 00:00 00:00 00:00 10:00
103 KOSHURNIKOV EGOR HK SŽ Olimpija 7 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
104 BERVAR Gašper HK True Celje 15 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
105 PAZLAR Grega EC VSV 20 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
106 BODIROGA Luka HDK Maribor 21 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
107 DIGULA Maksim Team Zagreb 22 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
108 KUHAR Luka HK Triglav 22 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
109 ČAVLOVIĆ Niko HK Slavija Junior 24 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
110 AUERNIG Daniel EC VSV 24 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
111 RADONIĆ Mislav Team Zagreb 26 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
112 TCHALIOV Nikola HDK Maribor 26 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
113 JANČIČ Matjaž HDK Maribor 27 08:00 00:00 00:00 00:00 00:00 08:00
114 HANSER DAVID EC KAC 3 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
115 WIBMER Flavio EC VSV 7 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
116 PEHARZ Joschua EC VSV 13 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
117 AUMEIER Maximilian EC VSV 15 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
118 PREDALIČ Tobi HK Slavija Junior 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
119 ZORN Luka HK Triglav 18 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
120 DOBRAVEC Juš HD Hidria Jesenice 19 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
121 ZUPANIČ Mauro HK SŽ Olimpija 19 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
122 SERŠEN Matevž HD Hidria Jesenice 24 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
123 WADEL Marcel EC KAC 25 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
124 LJUBIČIĆ Niko Team Zagreb 25 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
125 ŠIFTAR Anže EC KAC 25 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
126 SMOLNIKAR Tit HK SŽ Olimpija 25 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
127 MARINŠEK Matevž HK True Celje 26 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
128 WALDNER Elias EC VSV 27 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
129 FURMAN Leon HK True Celje 27 06:00 00:00 00:00 00:00 00:00 06:00
130 GOMBOC Luka EC KAC 1 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
131 FRIMMEL Winston EC KAC 4 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
132 EBNER Felix EC KAC 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
133 ŠKOF Luka HK SŽ Olimpija 8 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
134 WIELTSCHNIG Felix EC KAC 11 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
135 LESNIČAR Tjaš HD Hidria Jesenice 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
136 GOLIČIČ Jan HKMK Bled 12 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
137 VALENTAN Rafael EC VSV 14 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
138 WASCHNIG Lukas EC KAC 18 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
139 ČEAK Bruno Team Zagreb 19 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
140 KRAMAR Maks HK SŽ Olimpija 19 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
141 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior 20 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
142 RUPNIK Alexander EC VSV 20 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
143 PETELINKAR Jan HK SŽ Olimpija 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
144 CASATI Lukas EC KAC 21 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
145 ZUPAN Andraž HKMK Bled 23 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
146 MAHKOVEC Marcel HKMK Bled 23 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
147 BITEŽNIK Jan HK Triglav 23 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
148 VOGRINC Žiga HK Triglav 23 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
149 IDŽAN Vito HK Slavija Junior 24 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
150 ADROVIĆ Dejan HKMK Bled 24 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
151 POLOVIĆ Janko Team Zagreb 24 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
152 ZUPAN ŠKRLJ Lovro HK Triglav 25 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
153 SEČEN Nik HK SŽ Olimpija 27 04:00 00:00 00:00 00:00 00:00 04:00
154 BANEK Luka Team Zagreb 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
155 KRAMER Nico EC KAC 1 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
156 JURITSCH Niklas EC KAC 3 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
157 MARC Aljaž HK Slavija Junior 4 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
158 MACK Maximilian EC KAC 5 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
159 ZUGWITZ Nik HKMK Bled 7 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
160 KURALT Oskar HKMK Bled 8 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
161 NOLL Paul EC KAC 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
162 MAROJEVIĆ Marko Team Zagreb 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
163 LAZIĆ Filip HDK Maribor 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
164 KUHAR Matej HK Triglav 9 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
165 POGAČAR Luka HK Slavija Junior 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
166 IDŽAN Bruno HK Slavija Junior 10 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
167 GAVLJAK Val HD Hidria Jesenice 11 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
168 PIVEC Luka Maj HDK Maribor 12 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
169 ZOVKO Hrvoje Team Zagreb 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
170 SLOVINAC Lovro Team Zagreb 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
171 MATIJEVIĆ Filip Team Zagreb 14 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
172 VETERNIK Tim HK Triglav 15 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
173 RAAB Leo EC KAC 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
174 BOJOVIČ Marko HDK Maribor 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
175 ŽIBERT Jošt HK SŽ Olimpija 16 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
176 LOOSER Karlo Team Zagreb 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
177 FLORIANTSCHITZ Lukas EC VSV 19 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
178 LAH Jakob HK Triglav 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
179 GORŠIĆ Roko HK Slavija Junior 20 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
180 KOCJANČIČ Jaka HK Slavija Junior 22 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
181 GASAR Drejc HD Hidria Jesenice 22 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
182 WIDMANN Elias EC VSV 23 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
183 BRAJLIH NOVOSEL Gaber HK Triglav 24 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00
184 ŠIMUNKOVIĆ Martin HK Slavija Junior 27 02:00 00:00 00:00 00:00 00:00 02:00