DP Člani 22/23

Najboljši power-play strelci - Finale

1. LOGAR Miha HDD Sij Acroni Jesenice
2. KALAN Luka HK SŽ Olimpija
3. ŠTURM Jaka HK SŽ Olimpija
#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG+/-
1LOGAR Miha HDD Sij Acroni Jesenice210110-3
2KALAN Luka HK SŽ Olimpija2101102
3ŠTURM Jaka HK SŽ Olimpija2314004
4ZAJC Miha HK SŽ Olimpija2213004
5SODJA Jaka HK SŽ Olimpija2022004
6MAGOVAC Aleksandar HK SŽ Olimpija2112004
7PANCE Eric HDD Sij Acroni Jesenice2011000
8JEZOVŠEK Žan HDD Sij Acroni Jesenice201100-1
9ULAMEC Luka HDD Sij Acroni Jesenice201100-1
10DODERO Christopher HK SŽ Olimpija2011002
11ERVING JOONA VERNER HK SŽ Olimpija2011002
12VALLERAND Marc Oliver HK SŽ Olimpija2101002
13ČEPON Mark HK SŽ Olimpija2011001
14SIMŠIČ Nik HK SŽ Olimpija2101002
15BERIČIČ Miha HK SŽ Olimpija2101004
16ČEPON Kristjan HK SŽ Olimpija2011003
17BLOMBERG Niki HDD Sij Acroni Jesenice2101001
18REP Ožbej HDD Sij Acroni Jesenice2011000
19SVETINA Erik HDD Sij Acroni Jesenice2011001
20RAJSAR Patrik HDD Sij Acroni Jesenice210100-3

Najboljši power-play strelci - Polfinale

1. JEZOVŠEK Žan HDD Sij A Jesenice
2. GORŠE Enes HK Triglav Kranj
3. SODJA Jaka HK SŽ Olimpija
#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG+/-
1JEZOVŠEK Žan HDD Sij A Jesenice2516106
2GORŠE Enes HK Triglav Kranj2101100
3SODJA Jaka HK SŽ Olimpija2101102
4AHAČIČ Miha HK Triglav Kranj210110-3
5GALUSHKIN Andrey HDD Sij A Jesenice2134007
6KOBLAR Gregor HK SŽ Olimpija2213003
7MEHLE Žiga HK SŽ Olimpija2022002
8KALAN Luka HK SŽ Olimpija2022002
9ČEPON Kristjan HK SŽ Olimpija2022003
10POLCS Rudolf HDD Sij A Jesenice2112003
11REP Ožbej HDD Sij A Jesenice2022007
12PANCE Eric HDD Sij A Jesenice2022002
13DODERO Christopher HK SŽ Olimpija1101002
14SIMŠIČ Nik HK SŽ Olimpija1011002
15POTOČNIK Krištof HK Triglav Kranj201100-1
16MINTAUTISKIS Mikus HK LedX Celje201100-3
17SOTLAR Jure HK LedX Celje210100-2
18ERVING JOONA VERNER HK SŽ Olimpija2011004
19PANCE Žiga HK SŽ Olimpija2101002
20STOJAN Nejc HK SŽ Olimpija2011001
21KAPEL Rok HK SŽ Olimpija2101002
22BLOMBERG Niki HDD Sij A Jesenice2011007
23URUKALO Žiga HDD Sij A Jesenice2011000
24SVETINA Erik HDD Sij A Jesenice2011001
25GLAVIČ Gašper HDD Sij A Jesenice2101013
26BOHINC Martin HDD Sij A Jesenice2101001
27LOGAR Miha HDD Sij A Jesenice2011001
28ULAMEC Luka HDD Sij A Jesenice2101005
29PLANKO David HDD Sij A Jesenice2101001
30BOŠKOVIĆ Stefan HK Triglav Kranj2011001
31MARKIČ Žan HK Triglav Kranj201100-1
32GROŠELJ Sebastjan HK Triglav Kranj201100-1

Najboljši power-play strelci - Redni del

1. MINTAUTISKIS Mikus HK LedX Celje
2. SOTLAR Jure HK LedX Celje
3. FLAJS Jan HK LedX Celje
#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG+/-
1MINTAUTISKIS Mikus HK LedX Celje665112011
2SOTLAR Jure HK LedX Celje6411151014
3FLAJS Jan HK LedX Celje658131012
4GORŠE Enes HK Triglav Kranj5347108
5GRAHUT Nik HK LedX Celje62571010
6GROŠELJ Sebastjan HK Triglav Kranj5235111
7ČAMPA Andraž HK Slavija Junior6325105
8MARKIČ Žan HK Triglav Kranj5224103
9FLAJS Žan HK LedX Celje6314101
10PETEK Gal HDK Maribor512310-2
11VUKADIN Marko HDK Maribor2112100
12PAVC Peter HK Triglav Kranj511210-1
13ZERNKO Rene HDK Maribor511210-9
14BERNARD Jakob HK LedX Celje6202109
15KOLAR Rok HK LedX Celje6549015
16POTOČNIK Krištof HK Triglav Kranj5358008
17KASTELIC Nejc HK LedX Celje6347005
18TRUDEN Nik HK Slavija Junior5426003
19SITAR Nik HK Slavija Junior6246007
20SODJA ZALOKAR Gal HK LedX Celje6055007
21TOMAŠEVIĆ Danilo HDK Maribor3134000
22PODREKAR Anže HK Triglav Kranj4224000
23PODREKAR Urban HK Slavija Junior531401-1
24MERCINA Miha HK LedX Celje522400-1
25STIPANIČ Blaž HK Slavija Junior6314004
26PRIMAR Jure HK Slavija Junior6314005
27SREBOT Timej HK LedX Celje4033002
28HUMAR Nik HK Slavija Junior5033001
29DRNDA Adi HDK Maribor521301-3
30SEČEN Nik HK Slavija Junior512300-1
31PUŠENJAK Jan HK Slavija Junior6123005
32GLAVONJIĆ Ivan HK Slavija Junior3202001
33LJUBIČ URLEP Žan HDK Maribor420200-4
34ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija Junior4022004
35KUHAR Luka HK Triglav Kranj5112002
36PAVLOVIČ Jan HK Triglav Kranj511200-1
37GREIF Jakob HDK Maribor5112000
38GOLYNSKII Denis HK LedX Celje611200-5
39PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay HK Slavija Junior602200-2
40ZAGORC Jošt HK Slavija Junior6022002
41VAHEN Martin HK Slavija Junior1101000
42SUBOTIĆ SRDJAN HK LedX Celje2011002
43OGRIZEK Aljaž HK LedX Celje2101002
44BERTONCELJ Maj HK Triglav Kranj3011000
45JANČIČ Matjaž HDK Maribor301100-2
46NEMEČEK Niko HDK Maribor310100-3
47PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian HK Slavija Junior3101001
48POLONIJO Filip HDK Maribor401100-5
49ČERIČ Jan HDK Maribor401100-4
50JAZBEC Martin HK Triglav Kranj4011000
51KUKOVIČ Nik HK LedX Celje4011009
52BOŠKOVIĆ Stefan HK Triglav Kranj5011006
53ŠLIBAR Ožbe HK Triglav Kranj5011007
54AHAČIČ Miha HK Triglav Kranj501100-2
55VOH Nejc HDK Maribor501100-10
56ZUPANIČ Mauro HK Slavija Junior501100-1
57ŽEŽELJ Gregor HK Slavija Junior501100-3
58KOMPOLŠEK Andraž HK Slavija Junior6011003
59BRANDNER Simon HK LedX Celje601100-4
60STEBLOVNIK Martin HK LedX Celje601100-1