HD Hidria Jesenice - IHL - Mladinci - U19 -19/20

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
11ŽAGAR Nejc14814814094.59464:221.0300:00
225PANJTAR Gašper171923421591.88558:012.0402:00
325KOGOVŠEK Žiga00000.0000:000.0000:00
425AVSENEK Grega10000.0000:000.0000:00
51ŠKRJANC Nejc20000.0000:000.0000:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
122JAKUPOVIĆ Ahmet1613152840
223PODREKAR Anže1610142410
38KRMELJ Miha1412112332
414MAŠIČ Bine143131620
512ZOR Matic13681400
620KUMANOVIĆ Lovro14581310
75BRUN RAUH Lan8661220
823BALOH David17741100
914LESNIČAR Tjaš13471100
1021POTOČAR Rok1654900
112ŠKOF Jan1626800
1224OBLAK Miha1533600
134FARTEK Filip1024620
1413KOBAL Marcel732510
1511DOBRAVEC Juš1304400
1624FINŽGAR Matjaž1430310
177RIJAVEC Aleksander1112300
1812ŠEGA Jaka311210
198CRNKIČ Mai302200
2021KOROŠEC Urban110100
219ŠMID Gašper1110100
2217ČUFER Anže801100
2312GASAR Drejc901100
242PROSTOR Anže000000
2511POGAČAR Grega000000
265MURNIK Petja000000
279LUKAN Domen000000
285KOBAL Nik000000
2913LANGUS Nace000000
3012PLANINŠEK Luka000000
3119TÖRÖK Matic000000
327MRAVLJE Matic000000
3316LUKAN Aljaž000000
34NASTRAN Domen000000
353VERDNIK Domen000000
3617PIVK Aljaž000000
3710HOMAN Andraž000000
3818KALTAK Kian100000
3922MIKLIČ Tanej100000
4016BERGELJ Nik100000


Zadnji izidi

#87, 19.01.2020, 16:30, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#78, 09.01.2020, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Hk SŽ Olimpija
#73, 05.01.2020, 18:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#70, 29.12.2019, 17:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Hk Triglav
#65, 22.12.2019, 17:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

SKHL Crvena Zvezda
#64, 19.12.2019, 18:00, Velesajam

KHL Mladost

HD Hidria Jesenice
#60, 01.12.2019, 17:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#50, 21.11.2019, 18:00, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

HD Hidria Jesenice
#47, 17.11.2019, 18:30, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

HD Hidria Jesenice
#44, 14.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#41, 03.11.2019, 17:15, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HK Slavija Junior
#38, 27.10.2019, 16:45, Dvorana Bled

HKMK Bled

HD Hidria Jesenice
#28, 13.10.2019, 16:30, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HD Hidria Jesenice
#22, 10.10.2019, 15:45, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HKMK Bled
#18, 06.10.2019, 17:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

Hk Triglav
#13, 29.09.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#12, 26.09.2019, 19:30, Dom sportova

KHL Mladost

HD Hidria Jesenice

Prihajajoče tekme

#98, 02.02.2020, -, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav
:

HD Hidria Jesenice
#102, 16.02.2020, -, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice
:

HDK Maribor
#107, 20.02.2020, -, Dvorana Bled

HKMK Bled
:

HD Hidria Jesenice
#110, 23.02.2020, -, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice
:

KHL Mladost




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled