Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 6
Datum: 18.02.2020
Čas: 18:30
Gledalcev: 37

Sodnik: TRILAR Viki
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

4 : 1
( 0:0, 1:0, 3:1 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
02:28
Izključitev
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:28 - 04:28 ]
08:22
Izključitev
HDJ
2 min
#10 BALOH David, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 08:22 - 10:22 ]

2 / 3

21:35
Izključitev
HDJ
2 min
#9 POTOČAR Rok, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 21:35 - 23:35 ]
24:49
Gol
HDJ
1 : 0
#10 BALOH David, podaja #19 ŠMID Gašper
26:17
Izključitev
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 26:17 - 28:17 ]

3 / 3

42:41
Gol
HKO
1 : 1
#6 ČERENJAK Luka
51:00
Gol (GWG)
HDJ
2 : 1
#12 ZOR Matic, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro
54:32
Gol
HDJ
3 : 1
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #8 KRMELJ Miha
55:55
Gol
HDJ
4 : 1
#10 BALOH David
56:59
Izključitev
HDJ
2 min
#21 OBLAK Miha, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 56:59 - 58:59 ]
58:43
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:43 - 60:43 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
2
-
#18
BERGELJ Nik
F
-
-
#15
BRUN RAUH Lan
F
-
-
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#13
GASAR Drejc
D
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
1
-
#24
KOROŠEC Urban
D
-
-
#8
KRMELJ Miha
D
-
1
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
1
#16
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#14
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#21
OBLAK Miha
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
LD
-
-
#9
POTOČAR Rok
F
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#19
ŠMID Gašper
F
-
1
#12
ZOR Matic
F
1
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#18
BURAZIN Tino
F
-
-
#6
ČERENJAK Luka
D
1
-
#20
GERKMAN Svit
D
-
-
#12
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#21
KEBER Žiga
P
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#17
MEHLE Žiga
F
-
-
#24
NOVAK Tim
P
-
-
#11
OGRINC Luka
P
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž
F
-
-
#22
ŠUBIC Gašper
P
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor
F
-
-

1 / 3

2 / 3

24:49
HDJ
1 : 0
#10 BALOH David, podaja #19 ŠMID Gašper

3 / 3

42:41
HKO
1 : 1
#6 ČERENJAK Luka
51:00
HDJ
2 : 1
#12 ZOR Matic, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro
54:32
HDJ
3 : 1
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #8 KRMELJ Miha
55:55
HDJ
4 : 1
#10 BALOH David

1 / 3

02:28
HKO
2 min
#8 STIPANIČ Blaž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:28 - 04:28 ]
08:22
HDJ
2 min
#10 BALOH David, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 08:22 - 10:22 ]

2 / 3

21:35
HDJ
2 min
#9 POTOČAR Rok, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 21:35 - 23:35 ]
26:17
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 26:17 - 28:17 ]

3 / 3

56:59
HDJ
2 min
#21 OBLAK Miha, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 56:59 - 58:59 ]
58:43
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:43 - 60:43 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled