Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 117
Datum: 05.03.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 65

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: BABIČ Dušan
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

1 : 5
( 0:1, 0:2, 1:2 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
01:04
Izključitev
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:04 - 03:04 ]
09:55
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 09:55 - 10:02 ]
09:55
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 10:02 - 12:02 ]
10:02
Gol
HDJ
0 : 1
#12 ZOR Matic, podaja #14 MAŠIČ Bine, #16 LESNIČAR Tjaš (+1)
12:02
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 12:02 - 14:02 ]
14:38
Izključitev
HDJ
2 min
#14 MAŠIČ Bine, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 14:38 - 16:38 ]

2 / 3

24:20
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 24:20 - 26:20 ]
26:17
Izključitev
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan [ 26:17 - 27:17 ]
27:17
Gol (GWG)
HDJ
0 : 2
#23 PODREKAR Anže, podaja #8 KRMELJ Miha, #15 BRUN RAUH Lan (+1)
30:21
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:21 - 32:21 ]
35:45
Izključitev
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:45 - 37:45 ]
35:45
Izključitev
HDJ
2 min
#19 ŠMID Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:45 - 37:45 ]
36:58
Gol
HDJ
0 : 3
#14 MAŠIČ Bine, podaja #12 ZOR Matic

3 / 3

45:18
Izključitev
MAR
10 min
#11 FINGUŠT Ian, MISC (Disciplinska kazen) [ 45:18 - 55:18 ]
45:44
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:44 - 47:44 ]
45:44
Izključitev
HDJ
2 min
#10 BALOH David, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:44 - 47:44 ]
46:24
Izključitev
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:24 - 48:24 ]
47:27
Izključitev
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:27 - 49:16 ]
47:41
Gol
HDJ
0 : 4
#12 ZOR Matic, podaja #14 MAŠIČ Bine, #15 BRUN RAUH Lan
49:16
Gol
HDJ
0 : 5
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #10 BALOH David (+1)
50:57
Gol
MAR
1 : 5
#24 PERČIČ Maks
53:04
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:04 - 55:04 ]
54:36
Izključitev
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 54:36 - 56:36 ]
55:45
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:45 - 57:45 ]
56:40
Izključitev
MAR
2 min
#27 ROBAR Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:40 - 58:40 ]
59:36
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 59:36 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#30
ANDRIĆ Mika
GK
-
-
#1
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan
D
-
-
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
-
#34
GREIF Jakob (C)
D
-
-
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#24
PERČIČ Maks
F
1
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
-
#17
POLONIJO Mauro
F
-
-
#27
ROBAR Urban
F
-
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
1
#18
BERGELJ Nik
F
-
-
#15
BRUN RAUH Lan
F
1
2
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#13
GASAR Drejc
D
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#8
KRMELJ Miha (C)
D
-
1
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#16
LESNIČAR Tjaš
F
-
1
#14
MAŠIČ Bine
D
1
2
#21
OBLAK Miha
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
LD
1
-
#9
POTOČAR Rok
F
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#19
ŠMID Gašper
F
-
-
#12
ZOR Matic
F
2
1

1 / 3

10:02
HDJ
0 : 1
#12 ZOR Matic, podaja #14 MAŠIČ Bine, #16 LESNIČAR Tjaš (+1)

2 / 3

27:17
HDJ
0 : 2
#23 PODREKAR Anže, podaja #8 KRMELJ Miha, #15 BRUN RAUH Lan (+1)
36:58
HDJ
0 : 3
#14 MAŠIČ Bine, podaja #12 ZOR Matic

3 / 3

47:41
HDJ
0 : 4
#12 ZOR Matic, podaja #14 MAŠIČ Bine, #15 BRUN RAUH Lan
49:16
HDJ
0 : 5
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #10 BALOH David (+1)
50:57
MAR
1 : 5
#24 PERČIČ Maks

1 / 3

01:04
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:04 - 03:04 ]
09:55
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 09:55 - 10:02 ]
09:55
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 10:02 - 12:02 ]
12:02
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 12:02 - 14:02 ]
14:38
HDJ
2 min
#14 MAŠIČ Bine, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 14:38 - 16:38 ]

2 / 3

24:20
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 24:20 - 26:20 ]
26:17
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan [ 26:17 - 27:17 ]
30:21
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:21 - 32:21 ]
35:45
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:45 - 37:45 ]
35:45
HDJ
2 min
#19 ŠMID Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 35:45 - 37:45 ]

3 / 3

45:18
MAR
10 min
#11 FINGUŠT Ian, MISC (Disciplinska kazen) [ 45:18 - 55:18 ]
45:44
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:44 - 47:44 ]
45:44
HDJ
2 min
#10 BALOH David, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 45:44 - 47:44 ]
46:24
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:24 - 48:24 ]
47:27
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 47:27 - 49:16 ]
53:04
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:04 - 55:04 ]
54:36
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 54:36 - 56:36 ]
55:45
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 55:45 - 57:45 ]
56:40
MAR
2 min
#27 ROBAR Urban, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:40 - 58:40 ]
59:36
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 59:36 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled