Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 22
Datum: 10.10.2019
Čas: 15:45
Gledalcev: 37

Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Linjski sodnik: FRANC Uroš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

5 : 4
( 1:1, 1:2, 3:1 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
00:00
Vstop vratarja
HKB
#2 KOLIN Luka
03:52
Gol
HKB
0 : 1
#17 VILMAN Bor
19:25
Gol
HDJ
1 : 1
#13 KOBAL Marcel, podaja #23 PODREKAR Anže

2 / 3

21:09
Gol
HKB
1 : 2
#20 PODREKAR Urban, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
27:01
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 27:01 - 28:36 ]
28:36
Gol
HKB
1 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #34 PODREKAR Gaber (+1)
35:42
Izključitev
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 35:42 - 35:54 ]
35:54
Gol
HDJ
2 : 3
#24 FINŽGAR Matjaž, podaja #13 KOBAL Marcel, #16 LESNIČAR Tjaš (+1)
36:57
Izključitev
HDJ
2 min
#10 BALOH David, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 36:57 - 38:57 ]
37:15
Izključitev
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:15 - 39:15 ]

3 / 3

40:54
Gol
HDJ
3 : 3
#16 LESNIČAR Tjaš, podaja #23 PODREKAR Anže
42:36
Izključitev
HKB
2 min
#29 MAHKOVEC Marcel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:36 - 44:07 ]
44:07
Gol
HDJ
4 : 3
#13 KOBAL Marcel, podaja #5 BRUN RAUH Lan, #16 LESNIČAR Tjaš (+1)
45:33
Gol
HKB
4 : 4
#33 POGAČNIK Tjaš, podaja #27 TUŠEK Aljoša, #5 STAN Luka
52:34
Izključitev
HKB
2 min
#9 KLANČAR Mark, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 52:34 - 54:34 ]
53:30
Izključitev
HDJ
2 min
#5 BRUN RAUH Lan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 53:30 - 55:30 ]
54:30
Gol (GWG)
HDJ
5 : 4
#23 PODREKAR Anže, podaja #2 ŠKOF Jan
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
60:00
Izstop vratarja
HKB
#2 KOLIN Luka

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
-
#5
BRUN RAUH Lan
D
-
1
#11
DOBRAVEC Juš
F
-
-
#24
FINŽGAR Matjaž
D
1
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#13
KOBAL Marcel
F
2
1
#8
KRMELJ Miha (C)
F
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#16
LESNIČAR Tjaš
F
1
2
#14
MAŠIČ Bine
D
-
-
#21
OBLAK Miha
D
-
-
#23
PODREKAR Anže
F
1
2
#9
POTOČAR Rok
F
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
1
#18
ŠMID Gašper
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#2
KOLIN Luka
GK
-
-
#1
TOMAŽIN Janik
GK
-
-

#15
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#14
BABENKO Fedor
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#12
BORSE Jaka
F
-
-
#4
JELOČNIK Emil
D
-
-
#9
KLANČAR Mark
D
-
-
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
1
#29
MAHKOVEC Marcel
F
1
-
#34
PODREKAR Gaber
D
-
1
#20
PODREKAR Urban
D
1
-
#33
POGAČNIK Tjaš
F
1
-
#32
SLIVNIK Luc
F
-
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#26
STAN Jakob
F
-
-
#5
STAN Luka
F
-
1
#27
TUŠEK Aljoša
D
-
1
#17
VILMAN Bor
F
1
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-
#11
ZUPAN Andraž
F
-
-

1 / 3

03:52
HKB
0 : 1
#17 VILMAN Bor
19:25
HDJ
1 : 1
#13 KOBAL Marcel, podaja #23 PODREKAR Anže

2 / 3

21:09
HKB
1 : 2
#20 PODREKAR Urban, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
28:36
HKB
1 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #34 PODREKAR Gaber (+1)
35:54
HDJ
2 : 3
#24 FINŽGAR Matjaž, podaja #13 KOBAL Marcel, #16 LESNIČAR Tjaš (+1)

3 / 3

40:54
HDJ
3 : 3
#16 LESNIČAR Tjaš, podaja #23 PODREKAR Anže
44:07
HDJ
4 : 3
#13 KOBAL Marcel, podaja #5 BRUN RAUH Lan, #16 LESNIČAR Tjaš (+1)
45:33
HKB
4 : 4
#33 POGAČNIK Tjaš, podaja #27 TUŠEK Aljoša, #5 STAN Luka
54:30
HDJ
5 : 4
#23 PODREKAR Anže, podaja #2 ŠKOF Jan

1 / 3

2 / 3

27:01
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 27:01 - 28:36 ]
35:42
HKB
2 min
#4 JELOČNIK Emil, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 35:42 - 35:54 ]
36:57
HDJ
2 min
#10 BALOH David, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 36:57 - 38:57 ]
37:15
HKB
2 min
#17 VILMAN Bor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:15 - 39:15 ]

3 / 3

42:36
HKB
2 min
#29 MAHKOVEC Marcel, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:36 - 44:07 ]
52:34
HKB
2 min
#9 KLANČAR Mark, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 52:34 - 54:34 ]
53:30
HDJ
2 min
#5 BRUN RAUH Lan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 53:30 - 55:30 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled