Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 73
Datum: 05.01.2020
Čas: 18:45
Gledalcev: 65

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: JERAM Urh
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: RIBIČ Aljaž
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

1 : 4
( 1:2, 0:1, 0:1 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
01:15
Gol
MAR
1 : 0
#11 FINGUŠT Ian, podaja #34 GREIF Jakob
05:35
Gol
HDJ
1 : 1
#14 MAŠIČ Bine
06:35
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:35 - 08:35 ]
13:18
Izključitev
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 13:18 - 15:18 ]
19:47
Gol (GWG)
HDJ
1 : 2
#21 OBLAK Miha, podaja #10 BALOH David

2 / 3

21:13
Gol
HDJ
1 : 3
#16 LESNIČAR Tjaš, podaja #17 ČUFER Anže, #12 ZOR Matic
30:56
Izključitev
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan [ 30:56 - 32:56 ]
30:56
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:56 - 32:56 ]

3 / 3

56:22
Izključitev
HDJ
2 min
#2 ŠKOF Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:22 - 58:22 ]
56:22
Izstop vratarja
MAR
#1 STOYNOV Ivan
59:50
Gol
HDJ
1 : 4
#12 ZOR Matic, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro (EN)
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#1
STOYNOV Ivan
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan
D
-
-
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
1
-
#34
GREIF Jakob (C)
D
-
1
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#18
PEJOVIĆ Nemanja
D
-
-
#24
PERČIČ Maks
F
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
-
#17
POLONIJO Mauro
F
-
-
#27
ROBAR Urban
F
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
1
#17
ČUFER Anže
D
-
1
#11
DOBRAVEC Juš
F
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#8
KRMELJ Miha (C)
F
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
1
#16
LESNIČAR Tjaš
F
1
-
#14
MAŠIČ Bine
D
1
-
#21
OBLAK Miha
D
1
-
#23
PODREKAR Anže
F
-
-
#9
POTOČAR Rok
F
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#19
ŠMID Gašper
D
-
-
#12
ZOR Matic
F
1
1

1 / 3

01:15
MAR
1 : 0
#11 FINGUŠT Ian, podaja #34 GREIF Jakob
05:35
HDJ
1 : 1
#14 MAŠIČ Bine
19:47
HDJ
1 : 2
#21 OBLAK Miha, podaja #10 BALOH David

2 / 3

21:13
HDJ
1 : 3
#16 LESNIČAR Tjaš, podaja #17 ČUFER Anže, #12 ZOR Matic

3 / 3

59:50
HDJ
1 : 4
#12 ZOR Matic, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro (EN)

1 / 3

06:35
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:35 - 08:35 ]
13:18
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 13:18 - 15:18 ]

2 / 3

30:56
MAR
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #12 ĐORĐEVIĆ Bojan [ 30:56 - 32:56 ]
30:56
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 30:56 - 32:56 ]

3 / 3

56:22
HDJ
2 min
#2 ŠKOF Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 56:22 - 58:22 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled