Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 78
Datum: 09.01.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: 47

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: MILOVANOVIČ Jakob
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: ROZMAN Zoran
Zdravstvena oskrba: POTOČAR B.
Zapisnikar: ČUFER Marko
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

7 : 1
( 2:0, 4:0, 1:1 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
04:11
Gol
HDJ
1 : 0
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #18 CRNKIČ Mai, #14 MAŠIČ Bine
06:07
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 06:07 - 08:07 ]
09:36
Izključitev
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:36 - 11:36 ]
12:35
Gol (GWG)
HDJ
2 : 0
#2 ŠKOF Jan, podaja #15 BRUN RAUH Lan, #23 PODREKAR Anže
14:14
Izključitev
HDJ
2 min
#19 ŠMID Gašper, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 14:14 - 16:14 ]
17:50
Izključitev
HDJ
2 min
#9 POTOČAR Rok, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:50 - 19:50 ]
18:57
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 18:57 - 20:57 ]

2 / 3

21:42
Izključitev
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #22 HEBAR Tian [ 21:42 - 22:22 ]
21:42
Izključitev
HKO
10 min
#21 KEBER Žiga, MISC (Disciplinska kazen) [ 22:22 - 32:22 ]
22:22
Gol
HDJ
3 : 0
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet (+1)
22:40
Izključitev
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 22:40 - 24:40 ]
23:07
Izključitev
HKO
2 min
#11 OGRINC Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:40 - 24:40 ]
33:09
Gol
HDJ
4 : 0
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet, #23 PODREKAR Anže
34:54
Izključitev
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #22 HEBAR Tian [ 39:54 - 41:54 ]
34:54
Izključitev
HKO
20 min
#21 KEBER Žiga, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 41:54 - 60:00 ]
34:54
Izključitev
HKO
25 min
#21 KEBER Žiga, MATCH (Kazen igre), kazen prestaja #22 HEBAR Tian [ 34:54 - 39:54 ]
36:23
Gol
HDJ
5 : 0
#14 MAŠIČ Bine, podaja #9 POTOČAR Rok, #11 DOBRAVEC Juš (+1)
38:10
Izključitev
HDJ
5 min
#2 ŠKOF Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #19 ŠMID Gašper [ 36:23 - 41:23 ]
38:10
Izključitev
HDJ
20 min
#2 ŠKOF Jan, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 41:23 - 60:00 ]
38:33
Gol
HDJ
6 : 0
#10 BALOH David, podaja #21 OBLAK Miha, #9 POTOČAR Rok

3 / 3

40:50
Gol
HDJ
7 : 0
#23 PODREKAR Anže, podaja #15 BRUN RAUH Lan
41:23
Gol
HKO
7 : 1
#6 ČERENJAK Luka
47:21
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:21 - 49:21 ]
51:14
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:21 - 51:21 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
1
-
#15
BRUN RAUH Lan (C)
D
1
2
#18
CRNKIČ Mai
P
-
1
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
F
-
1
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
2
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
1
-
#14
MAŠIČ Bine
D
1
1
#21
OBLAK Miha
D
-
1
#23
PODREKAR Anže (A)
F
1
2
#9
POTOČAR Rok (A)
F
-
2
#7
RIJAVEC Aleksander
F
1
-
#2
ŠKOF Jan
D
1
-
#19
ŠMID Gašper
D
-
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#18
BURAZIN Tino
F
-
-
#6
ČERENJAK Luka
D
1
-
#22
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
-
#21
KEBER Žiga
P
-
-
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#17
MEHLE Žiga (C)
F
-
-
#20
NOVAK Tim
P
-
-
#11
OGRINC Luka
P
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#8
STIPANIČ Blaž (A)
F
-
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

1 / 3

04:11
HDJ
1 : 0
#7 RIJAVEC Aleksander, podaja #18 CRNKIČ Mai, #14 MAŠIČ Bine
12:35
HDJ
2 : 0
#2 ŠKOF Jan, podaja #15 BRUN RAUH Lan, #23 PODREKAR Anže

2 / 3

22:22
HDJ
3 : 0
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet (+1)
33:09
HDJ
4 : 0
#20 KUMANOVIĆ Lovro, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet, #23 PODREKAR Anže
36:23
HDJ
5 : 0
#14 MAŠIČ Bine, podaja #9 POTOČAR Rok, #11 DOBRAVEC Juš (+1)
38:33
HDJ
6 : 0
#10 BALOH David, podaja #21 OBLAK Miha, #9 POTOČAR Rok

3 / 3

40:50
HDJ
7 : 0
#23 PODREKAR Anže, podaja #15 BRUN RAUH Lan
41:23
HKO
7 : 1
#6 ČERENJAK Luka

1 / 3

06:07
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 06:07 - 08:07 ]
09:36
HKO
2 min
#5 KOKELJ Urban, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 09:36 - 11:36 ]
14:14
HDJ
2 min
#19 ŠMID Gašper, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 14:14 - 16:14 ]
17:50
HDJ
2 min
#9 POTOČAR Rok, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:50 - 19:50 ]
18:57
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 18:57 - 20:57 ]

2 / 3

21:42
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #22 HEBAR Tian [ 21:42 - 22:22 ]
21:42
HKO
10 min
#21 KEBER Žiga, MISC (Disciplinska kazen) [ 22:22 - 32:22 ]
22:40
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 22:40 - 24:40 ]
23:07
HKO
2 min
#11 OGRINC Luka, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 22:40 - 24:40 ]
34:54
HKO
2 min
#21 KEBER Žiga, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #22 HEBAR Tian [ 39:54 - 41:54 ]
34:54
HKO
20 min
#21 KEBER Žiga, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 41:54 - 60:00 ]
34:54
HKO
25 min
#21 KEBER Žiga, MATCH (Kazen igre), kazen prestaja #22 HEBAR Tian [ 34:54 - 39:54 ]
38:10
HDJ
5 min
#2 ŠKOF Jan, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #19 ŠMID Gašper [ 36:23 - 41:23 ]
38:10
HDJ
20 min
#2 ŠKOF Jan, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 41:23 - 60:00 ]

3 / 3

47:21
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 47:21 - 49:21 ]
51:14
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:21 - 51:21 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled