Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Pionir
Št. tekme: 29
Datum: 06.02.2020
Čas: 17:15
Gledalcev: /

Sodnik: METZINGER Filip
Linjski sodnik: NIKOLIĆ Nemanja
Linjski sodnik: BELIĆ Vanja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Nikolic Srdjan
Zapisnikar: Bojana Injac
Časomerilec: Valentina Vrhoci

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

2 : 4
( 1:0, 0:3, 1:1 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
07:22
Gol
CZV
1 : 0
#19 VDOVIĆ Strahinja, podaja #8 POPOVIĆ Mateja, #13 MLADENOVIĆ Marko

2 / 3

24:39
Gol
HDJ
1 : 1
#10 BALOH David
25:57
Izključitev
CZV
2 min
#13 MLADENOVIĆ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 25:57 - 27:42 ]
27:42
Gol
HDJ
1 : 2
#8 KRMELJ Miha, podaja #15 BRUN RAUH Lan, #22 JAKUPOVIĆ Ahmet (+1)
27:47
Izključitev
CZV
2 min
#20 MITROVIĆ Igor, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 27:47 - 29:47 ]
31:48
Gol (GWG)
HDJ
1 : 3
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #10 BALOH David, #20 KUMANOVIĆ Lovro

3 / 3

41:15
Izključitev
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 41:15 - 41:34 ]
41:34
Gol
CZV
2 : 3
#19 VDOVIĆ Strahinja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)
51:09
Izključitev
CZV
2 min
#17 THARAKAN George, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 51:09 - 52:05 ]
52:05
Gol
HDJ
2 : 4
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #23 PODREKAR Anže, #8 KRMELJ Miha (+1)
55:22
Izključitev
CZV
2 min
#13 MLADENOVIĆ Marko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 55:22 - 57:22 ]
60:00
Izstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BEATON Neil
GK
-
-
#25
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#9
DINIĆ Matija
D
-
-
#15
DRAGOVIĆ Marko
LW
-
1
#22
GOLUBOVIĆ Momčilo
F
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa
F
-
-
#24
KRAVLJANAC Vuk
F
-
-
#6
MAŠIĆ Antonije
D
-
-
#5
MILOSAVLJEVIĆ Bogdan
F
-
-
#4
MILOŠEVIĆ Mateja
P
-
-
#20
MITROVIĆ Igor
RD
-
-
#13
MLADENOVIĆ Marko
F
-
1
#11
NIKOLIĆ Vuk
D
-
-
#8
POPOVIĆ Mateja
LW
-
1
#14
STOJANOVIĆ Pavle
F
-
-
#17
THARAKAN George
F
-
-
#19
VDOVIĆ Strahinja
F
2
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
1
1
#15
BRUN RAUH Lan
F
1
1
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
-
#13
GASAR Drejc
D
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
1
1
#18
KALTAK Kian
D
-
-
#24
KOROŠEC Urban
D
-
-
#8
KRMELJ Miha
D
1
1
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
1
#16
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#14
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#21
OBLAK Miha
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
LD
-
1
#9
POTOČAR Rok
F
-
-
#19
ŠMID Gašper
F
-
-

1 / 3

07:22
CZV
1 : 0
#19 VDOVIĆ Strahinja, podaja #8 POPOVIĆ Mateja, #13 MLADENOVIĆ Marko

2 / 3

24:39
HDJ
1 : 1
#10 BALOH David
27:42
HDJ
1 : 2
#8 KRMELJ Miha, podaja #15 BRUN RAUH Lan, #22 JAKUPOVIĆ Ahmet (+1)
31:48
HDJ
1 : 3
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #10 BALOH David, #20 KUMANOVIĆ Lovro

3 / 3

41:34
CZV
2 : 3
#19 VDOVIĆ Strahinja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)
52:05
HDJ
2 : 4
#15 BRUN RAUH Lan, podaja #23 PODREKAR Anže, #8 KRMELJ Miha (+1)

1 / 3

2 / 3

25:57
CZV
2 min
#13 MLADENOVIĆ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 25:57 - 27:42 ]
27:47
CZV
2 min
#20 MITROVIĆ Igor, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 27:47 - 29:47 ]

3 / 3

41:15
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 41:15 - 41:34 ]
51:09
CZV
2 min
#17 THARAKAN George, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 51:09 - 52:05 ]
55:22
CZV
2 min
#13 MLADENOVIĆ Marko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 55:22 - 57:22 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled