Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 13
Datum: 29.09.2019
Čas: 14:00
Gledalcev: 55

Sodnik: JERAM Robert
Linjski sodnik: JERAM Urh
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ZERNKO Rene
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

0 : 6
( 0:1, 0:3, 0:2 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
11:18
Izključitev
HDJ
2 min
#12 ŠEGA Jaka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 11:18 - 13:18 ]
12:38
Izključitev
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:38 - 14:07 ]
14:07
Gol (GWG)
HDJ
0 : 1
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #21 OBLAK Miha (+1)
16:50
Izključitev
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 16:50 - 18:50 ]

2 / 3

22:00
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 22:00 - 24:00 ]
25:42
Gol
HDJ
0 : 2
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro, #2 ŠKOF Jan
30:02
Izključitev
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 30:02 - 30:14 ]
30:14
Gol
HDJ
0 : 3
#4 FARTEK Filip, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet (+1)
36:26
Gol
HDJ
0 : 4
#23 PODREKAR Anže, podaja #10 BALOH David

3 / 3

41:16
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 41:16 - 43:16 ]
45:27
Izključitev
HDJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #24 FINŽGAR Matjaž [ 45:27 - 47:27 ]
50:30
Gol
HDJ
0 : 5
#8 KRMELJ Miha, podaja #21 OBLAK Miha
50:41
Gol
HDJ
0 : 6
#8 KRMELJ Miha, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet, #20 KUMANOVIĆ Lovro
52:50
Izključitev
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #14 LAZIĆ Filip [ 52:50 - 54:50 ]
52:50
Izključitev
MAR
10 min
#17 POLONIJO Mauro, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:50 - 60:00 ]
56:14
Izključitev
MAR
5 min
#21 BIZJAK Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:14 - 60:00 ]
56:14
Izključitev
MAR
20 min
#21 BIZJAK Nejc, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
56:14
Izključitev
HDJ
5 min
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:14 - 60:00 ]
56:14
Izključitev
HDJ
20 min
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
56:14
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 56:14 - 58:14 ]
56:14
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:14 - 60:00 ]
57:07
Izključitev
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:07 - 59:07 ]
57:07
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 57:07 - 59:07 ]
57:07
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
57:07
Izključitev
HDJ
10 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:07 - 60:00 ]
57:54
Izključitev
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:54 - 59:54 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#9
BIZJAK Jan
D
-
-
#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#15
BURGER Alexa
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
-
#34
GREIF Jakob (C)
D
-
-
#19
JANČIČ Matjaž
F
-
-
#14
LAZIĆ Filip
P
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#33
MILETIĆ Marko
D
-
-
#24
PERČIČ Maks
F
-
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
-
#17
POLONIJO Mauro
F
-
-
#27
ROBAR Urban
F
-
-
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#22
VUKADIN Marko
D
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
1
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#4
FARTEK Filip
D
1
-
#24
FINŽGAR Matjaž
D
-
-
#15
GASAR Drejc
D
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
2
2
#13
KOBAL Marcel
F
-
-
#8
KRMELJ Miha (C)
F
2
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
2
#21
OBLAK Miha
D
-
2
#23
PODREKAR Anže
F
1
-
#9
POTOČAR Rok
F
-
-
#12
ŠEGA Jaka
P
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
1

1 / 3

14:07
HDJ
0 : 1
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #21 OBLAK Miha (+1)

2 / 3

25:42
HDJ
0 : 2
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, podaja #20 KUMANOVIĆ Lovro, #2 ŠKOF Jan
30:14
HDJ
0 : 3
#4 FARTEK Filip, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet (+1)
36:26
HDJ
0 : 4
#23 PODREKAR Anže, podaja #10 BALOH David

3 / 3

50:30
HDJ
0 : 5
#8 KRMELJ Miha, podaja #21 OBLAK Miha
50:41
HDJ
0 : 6
#8 KRMELJ Miha, podaja #22 JAKUPOVIĆ Ahmet, #20 KUMANOVIĆ Lovro

1 / 3

11:18
HDJ
2 min
#12 ŠEGA Jaka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 11:18 - 13:18 ]
12:38
MAR
2 min
#34 GREIF Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:38 - 14:07 ]
16:50
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 16:50 - 18:50 ]

2 / 3

22:00
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 22:00 - 24:00 ]
30:02
MAR
2 min
#9 BIZJAK Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 30:02 - 30:14 ]

3 / 3

41:16
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 41:16 - 43:16 ]
45:27
HDJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #24 FINŽGAR Matjaž [ 45:27 - 47:27 ]
52:50
MAR
2 min
#17 POLONIJO Mauro, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #14 LAZIĆ Filip [ 52:50 - 54:50 ]
52:50
MAR
10 min
#17 POLONIJO Mauro, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:50 - 60:00 ]
56:14
MAR
5 min
#21 BIZJAK Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:14 - 60:00 ]
56:14
MAR
20 min
#21 BIZJAK Nejc, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
56:14
HDJ
5 min
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:14 - 60:00 ]
56:14
HDJ
20 min
#22 JAKUPOVIĆ Ahmet, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
56:14
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 56:14 - 58:14 ]
56:14
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:14 - 60:00 ]
57:07
MAR
2 min
#24 PERČIČ Maks, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:07 - 59:07 ]
57:07
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 57:07 - 59:07 ]
57:07
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
57:07
HDJ
10 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, MISC (Disciplinska kazen) [ 59:07 - 60:00 ]
57:54
MAR
2 min
#11 FINGUŠT Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:54 - 59:54 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled