V nedeljo so hokejisti Telemacha Olimpije odigrali še zadnjo tekmo v tej sezoni  v ligi EBEL in jo z 2:6 izgubili proti Gradcu. Olimpija je tako končala ligo EBEL na 11. mestu.

V Gradcu sta se v zadnjem krogu drugega dela pomerili ekipi, ki sta že izgubili vse možnosti za uvrstitev v končnico. Bolje so sicer začeli gostje, ko je v 10. minuti za vodstvo zadel Miha Verlič. Domači hokejisti so do izenačenja prišli v 17. minuti ob igralcu več, natančen pa je bil Joshua Soares. V dugem delu igre je moral vratar Olimpije Aleš Sila dvakrat po plošček v svojo mrežo. V 29. minuti ga je premagal Roland Kaspitz, sekundo pred piskom sirene pa je bil natančen nekdanji Zmaj Patrick Coulombe. V tretji tretjini je isti igralec povišal na 4:1, nato pa se je med strelce vpisal tudi slovenski reprezentant Anže Kuralt. V 50. minuti je Rok Leber znižal rezultat na 2:5, končni izid pa je postavil Joshua Soares pet in pol minute pred koncem tekme.

Graz 99ers : Telemach Olimpija 6:2 (1:1, 2:0, 3:1)

Dvorana Liebenau, gledalcev 1700, sodniki: Warschaw (ZDA), Widmann, Hofstätter, Loicht (vsi Avstrija).

Strelci: 0:1 Verlič (Mušič, 10.), 1:1 Soares (Coulombe, Lafebvre, 18.), 2:1 Kaspitz (Ganahl, Lassen, 29.), 3:1 Coulombe (Lemieux, Reinthaler, 40.), 4:1 Coulombe (Ganahl, Kaspitz, 42.), 5:1 Kuralt (Zusevics, 47.), 5:2 Leber (Pance, Ropret, 50.), 6:2 Soares (Latendresse, Scalzo, 55.).