Edini slovenski predstavnik v ligi EBEL, Telemach Olimpija, je izgubil tekmo v Gradcu z 2:3. Gal Koren je za Zmaje debitiral z zadetkom.

Oba tekmeca sta se srečala v nedeljo, ko je v dvorani Tivoli zmagala Olimpija s 4:1. Tokrat sta se pomerila v Gradcu, domači hokejisti pa so se maščevali za poraz. Vratar gostov Jerry Kuhn je bil premagan že po 30 sekundah igre, ko ga je ukanil Francis Lemieux. To je bil edini zadetek v prvi tretjini. V drugem delu igre pa so prevladovali hokejisti Olimpije in dvakrat zatresli mrežo Gradca. Na 1:1 je izenačil mladi Jaka Zdešar, v vodstvo pa je Zmaje popeljal Gal Koren, ki je prvič zaigral za ekipo iz Ljubljane. V zadnji tretjini so bili gostje dvakrat izključeni, obakrat pa so to kaznovali Panterji in se veselili zmage in dveh točk.

Graz 99ers : Telemach Olimpija 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Strelci:1:0 Lemieux (Labelle, 1.), 1:1 Zdešar (Sotlar, Dervarič, 32.), 1:2 Koren (Kuhn, 38.), 2:2 Ganahl (Day, Coulombe, 42., PP1), 3:2 Scalzo (Latendresse, Kaspitz, 52., PP1)