Hokejisti Telemacha Olimpije so v 40. krogu lige EBEL prišli do zmage na gostovanju. S 5:4 so bili boljši od Innsbrucka.

Innsbruck Haie : Telemach Olimpija 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
Dvorana TWK, gledalcev 1500, sodniki: Berneker, Gruber (glavna), Johnston (vsi Avstrija), Rakovič (Slovenija).

Strelci: 0:1 Pešut (Bishop, Koblar, 2.), 1:1 Beech (Kaspitz, Höller, 8.), 1:2 Bishop (Selan, Degon, 16.), 1:3 Ropret (Koren, 30.), 1:4 Pešut (Koblar, Podlipnik, 35.), 2:4 Vanballeggoie (Valdix, Ulmer, 36., PP2), 3:4 Höller (Kaspitz, Beech, 46.), 3:5 Bishop (Koblar, 52.), 4:5 Höller (Kaspitz, MacAulay, 54.)

Kazenske minute: Innsbruck 24 + 20 (Pedevilla), Olimpija 28 + 20 (Groznik).

Zmaji so do vostva prišli v drugi minuti, ko jih je v vodstvo popeljal Žiga Pešut. Sledilo je izenačenje, za novo veselje Olimpije pa je v 16. minuti poskrbel Hunter Bishop. V drugem delu igre so gostje ušli na +3, med strelce sta se vpisala Anže Ropret in drugič na tekmi Pešut. Domači so se nato podali v lov in se uspeli približati na gol zaostanka, Bishop pa je v 52. minuti povedel Olimpijo v vodstvo z dvema goloma prednosti. Alekxander Höller je nato znova vrnil nekaj upanja domačim, vendar pa je nato obramba gostov do konca zdržala vse nalete.