V ligi EBEL se je v nedeljo s 44. krogom končal prvi del tekmovanja. Hokejisti Telemacha Olimpije so izgubili v gosteh proti Dornbirnu z 2:5.

Dornbirn : Telemach Olimpija 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
Ledena dvorana, gledalcev 2200, sodniki: Berneker, Gamper (glavna), Nothegger, Schauer (vsi Avstrija).

Strelci: 1:0 Aquino (Bombach, 2.), 2:0 D’Aversa (Achermann, Putnik, 16.), 3:0 Kinasewich (38., PP1), 4:0 Grabher Meier (Kinasewich, Bombach, 45., PP1), 4:1 Hebar (Ropret, Logar, 47.), 4:2 Degon (51., SH1), 5:2 Magnan-Grenier (60., EN).

Kazenske minute: Dornbirn 6, Olimpija 16.

Olimpija je na gostovanje v Dornbirn odpotovala v oslabljeni postavi, manjkalo je lepo število nosilcev igre. Domači so v vodstvo prišli že po minuti in 16 sekund igre, prvo tretjino pa dobili z rezultatom 2:0. V drugem delu je padel le en zadetek, ob igralcu več so ga dosegli domači. V 45. minuti je bilo že 4:0, nato pa sta Andrej Hebar in Marvin Degon približala zmaje na dva gola zaostanka. Ob koncu so domači dosegli še en gol ob igralcu manj na ledu. Tekmovanje v ligi EBEL se nadaljuje v torek, 10. februarja.