Hokejisti Olimpije so v ligi EBEL odigrali tekmo na prostem proti Dornbirnu in morali priznati premoč s 3:5.

Telemach Olimpija : Dornbirn 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
Drsališče na Trgu republike, gledalcev 3000, sodniki: Kincses (Madžarska), Veit (Avstrija, oba glavna), Hribar (Slovenija), Soos (Madžarska).

Strelci: 1:0 Bishop (Podlipnik, Koblar, 3.), 1:1 Desbiens (D’Alvise, D’Aversa, 12., PP1), 2:1 Koblar (Degon, Bishop, 34.), 2:2 Lembacher (Jeitziner, Bombach, 35.), 2:3 Bombach (Sertich, Crawford, 38.), 2:4 Arniel (D’Alvise, 38.), 3:4 Sotlar (Podlipnik, Koblar, 41.), 3:5 Blatny (Aquino, 55.).

Kazenske minute: HDD Olimpija 25 + 10 (Medvec), Dornbirn 21.

Tekmo so hokejisti Olimpije začeli bolje, že v tretji minuti jih je v vodstvo popeljal Hunter Bishop. Gostje so do izenačenja prišli v 11. minuti, ko je ob igralcu več zadel Guillaume Desbiens. V drugem delu igre so zmagi znova povedli, natančen je bil Gregor Koblar. Nato pa so prišle minute Dornbirna, ki je v nekaj več kot treh minutah dosegel tri zadetke in prišel do vodstva s 4:2. Hitro po začetku tretje tretjine je Jure Sotlar znižal na gol zaostanka, v 55. minuti pa je Zdenek Blatny postavil končni rezultat srečanja.