Hokejisti Telemacha Olimpije so v ligi EBEL v nedeljo tesno izgubili na gostovanju v Gradcu. Zaostajali so že z 1:5, nato pa se povsem vrnili v igro in na koncu izgubili s 4:5.

Graz 99ers : Telemach Olimpija 5:4 (2:0, 2:1, 1:3)
Dvorana Liebenau, gledalcev 2000, sodniki: Dremelj (Slovenija), Widmann (glavna), Hofstätter (oba Avstrija), Hribar (Slovenija).

Strelci: 1:0 Latendresse (Moderer, 13.), 2:0 Jyrkkio (Latendresse, Bastiansen, 14., PP1), 3:0 Kelly (Pinter, Ganahl, 32.), 3:1 Bishop (Zanoški, Logar, 34.), 4:1 Lassen (Unterweger, Pinter, 40.), 5:1 Scofield (Jekimovs, Zagrapan, 42.), 5:2 Bishop (Zanoški, Leber, 44.), 5:3 Planko (Zanoški, Bishop, 48.), 5:4 Koblar (Pešut, Koren, 51.).

Kazenske minute: Graz 99ers 8, Telemach Olimpija 6 + 10 (Koblar).

V prvi tretjini so panterji dvakrat zatresli mrežo Olimpije, za dva zadetka pa so potrebovali 34 sekund. Načel jo je Olivier Latendresse, ki je bil tudi podajalec ob vodstvo z 2:0. Strelec tega gola pa je bil Jesse Mathias Jyrkkiö. V drugi tretjini so domači prišli do vodstva s 3:0, prvaga za Olimpijo pa je v 34. minuti dosegel Hunter Bishop. Vseeno je Graz uspel dati še dva gola. Nato pa so se Zmaji prebudili. Najprej je Bishop dosegel dvoj drugi gol na tekmi, na 3:5 je znižal David Planko, povsem pa je Olimpijo vrnil v igro Gregor Koblar. Časa za izenačenje je nato zmanjkalo, tako da so se Ljubljančani morali spijazniti z novim porazom. Novice v moštvu Olimpije Tom Zanoski je trikrat podal.