DP Mladinci 23/24

Najboljši short-handed strelci - Finale

1. LESNIČAR Tjaš Sij A Jesenice
2. KURALT Oskar HK Triglav Kranj
3. TURŠIČ SEČKAR Maj Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 LESNIČAR Tjaš Sij A Jesenice 3 1 3 4 0 1 0
2 KURALT Oskar HK Triglav Kranj 4 4 2 6 2 0 0
3 TURŠIČ SEČKAR Maj Sij A Jesenice 4 4 0 4 0 0 0
4 SOPOTNIK Just Alojz HK Triglav Kranj 4 2 1 3 1 0 0
5 ŠPARI LEBEN Žan Sij A Jesenice 4 1 2 3 0 0 0
6 MARN Val HK Triglav Kranj 4 1 2 3 1 0 0
7 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 4 2 0 2 0 0 0
8 HROBAT PLEMELJ Aljaž Sij A Jesenice 4 0 2 2 0 0 0
9 POR Erazem Sij A Jesenice 4 1 1 2 0 0 0
10 GRADIŠAR Anže HK Triglav Kranj 4 2 0 2 0 0 0
11 RAKOVIĆ Jaka HK Triglav Kranj 4 1 1 2 0 0 0
12 ZUPAN ŠKRLJ Gaber HK Triglav Kranj 4 0 2 2 0 0 0
13 KUHAR Matej HK Triglav Kranj 4 0 2 2 0 0 0
14 KUMANOVIĆ Lovro Sij A Jesenice 3 1 0 1 0 0 0
15 VETERNIK Tim HK Triglav Kranj 3 0 1 1 0 0 0
16 ROŽIČ Martin Sij A Jesenice 4 1 0 1 0 0 0
17 ROGAČ Filip Sij A Jesenice 4 1 0 1 0 0 0
18 BOHINC Rožle Sij A Jesenice 4 0 1 1 0 0 0
19 KUHAR Luka HK Triglav Kranj 4 0 1 1 0 0 0
20 BERTONCELJ Maj HK Triglav Kranj 4 0 1 1 0 0 0
21 ARH Žiga HK Triglav Kranj 4 1 0 1 0 0 0

Najboljši short-handed strelci - Polfinale

1. HROBAT PLEMELJ Aljaž Sij A Jesenice
2. PAZLAR Grega Sij A Jesenice
3. ŠPARI LEBEN Žan Sij A Jesenice
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 HROBAT PLEMELJ Aljaž Sij A Jesenice 3 5 4 9 0 2 0
2 PAZLAR Grega Sij A Jesenice 3 6 5 11 3 1 0
3 ŠPARI LEBEN Žan Sij A Jesenice 3 4 3 7 0 1 0
4 SOPOTNIK Just Alojz HK Triglav Kranj 3 4 3 7 2 0 0
5 BERIČIČ Miha HK SŽ Olimpija 2 1 4 5 0 0 0
6 POR Erazem Sij A Jesenice 3 1 4 5 0 0 0
7 MARN Val HK Triglav Kranj 3 3 2 5 0 0 0
8 BANEK Luka HK SŽ Olimpija 3 4 0 4 0 0 0
9 TURŠIČ SEČKAR Maj Sij A Jesenice 3 1 3 4 0 0 0
10 KUHAR Matej HK Triglav Kranj 3 3 1 4 1 0 0
11 VETERNIK Tim HK Triglav Kranj 3 1 3 4 0 0 0
12 SERŠEN Matevž Sij A Jesenice 1 0 3 3 0 0 0
13 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay HK SŽ Olimpija 2 0 3 3 0 0 0
14 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 3 0 3 3 0 0 0
15 OBLAK Miha Sij A Jesenice 3 1 2 3 0 0 0
16 KUHAR Luka HK Triglav Kranj 3 1 2 3 0 0 0
17 BERTONCELJ Maj HK Triglav Kranj 3 0 3 3 0 0 0
18 LESNIČAR Tjaš Sij A Jesenice 1 1 1 2 0 0 0
19 KURALT Oskar HK Triglav Kranj 2 0 2 2 0 0 0
20 BAN KOSELJ Nik HK SŽ Olimpija 3 0 2 2 0 0 0
21 RAKOVIĆ Jaka HK Triglav Kranj 3 1 1 2 1 0 0
22 JOŠT Matevž HK Triglav Kranj 3 1 1 2 0 0 0
23 ZUPAN ŠKRLJ Gaber HK Triglav Kranj 3 0 2 2 0 0 0
24 HEBAR Tian HK SŽ Olimpija 2 0 1 1 0 0 0
25 BELEC POŽENEL Gaber HK SŽ Olimpija 3 1 0 1 0 0 0
26 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
27 PIPAN Lovro Sij A Jesenice 3 0 1 1 0 0 0
28 JUDIAK Štefan HKMK Bled 3 1 0 1 0 0 0
29 GRUŠKOVNJAK Luka HKMK Bled 3 1 0 1 0 0 0
30 GROZNIK Mark HKMK Bled 3 1 0 1 1 0 0
31 OŠTIR Luka HKMK Bled 3 0 1 1 0 0 0
32 BRGLEZ Tevž HK Triglav Kranj 3 1 0 1 0 0 0
33 ARH Žiga HK Triglav Kranj 3 1 0 1 1 0 0

Najboljši short-handed strelci - Četrtfinale

1. PEČNIK Jakob HK RST Pellet Celje
2. GRUŠKOVNJAK Luka HKMK Bled
3. HEBAR Tian HK SŽ Olimpija
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 PEČNIK Jakob HK RST Pellet Celje 3 2 2 4 0 1 0
2 GRUŠKOVNJAK Luka HKMK Bled 3 2 1 3 0 1 0
3 HEBAR Tian HK SŽ Olimpija 3 2 1 3 0 1 0
4 BITENC Lovro HK Slavija jr 3 2 5 7 0 0 0
5 VAHEN Martin HK SŽ Olimpija 3 3 2 5 1 0 0
6 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay HK SŽ Olimpija 3 1 4 5 0 0 0
7 IDŽAN Matko HK Slavija jr 3 4 1 5 2 0 0
8 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 3 1 3 4 0 0 0
9 BIZJAK Bor HK Slavija jr 3 1 3 4 0 0 0
10 KUMANOVIĆ Lovro Sij A Jesenice 1 1 2 3 0 0 0
11 TURŠIČ SEČKAR Maj Sij A Jesenice 1 0 3 3 0 0 0
12 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 2 2 1 3 1 0 0
13 MARINŠEK Matevž HK RST Pellet Celje 3 2 1 3 0 0 0
14 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 2 2 0 2 1 0 0
15 HROBAT PLEMELJ Aljaž Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
16 POR Erazem Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
17 PAZLAR Grega Sij A Jesenice 2 1 1 2 0 0 0
18 ROBEK Jure HDK Maribor 2 1 1 2 1 0 0
19 SEČEN Nik HK RST Pellet Celje 3 0 2 2 0 0 0
20 JANEV Ognen HK SŽ Olimpija 3 1 1 2 0 0 0
21 BANEK Luka HK SŽ Olimpija 3 0 2 2 0 0 0
22 ŽUN Tomaž HK SŽ Olimpija 3 1 1 2 0 0 0
23 JUDIAK Štefan HKMK Bled 3 1 1 2 0 0 0
24 VIVODA Noah HK SŽ Olimpija 3 1 1 2 0 0 0
25 GROZNIK Mark HKMK Bled 3 0 2 2 0 0 0
26 ROZMAN Jaka HKMK Bled 3 1 1 2 0 0 0
27 BERC Maks HKMK Bled 3 0 2 2 0 0 0
28 FILIPIČ DŽAFIĆ Timotej HKMK Bled 3 1 1 2 1 0 0
29 VILMAN Jan HKMK Bled 3 1 1 2 0 0 0
30 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
31 MEDIČ Val HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
32 RAKITA David HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
33 RAMŠAK Luka HK RST Pellet Celje 3 1 1 2 0 0 0
34 SERŠEN Matevž Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
35 ŠPARI LEBEN Žan Sij A Jesenice 1 1 0 1 0 0 0
36 ČERIČ Jan HDK Maribor 1 0 1 1 0 0 0
37 BIZJAK Nejc HDK Maribor 1 1 0 1 0 0 0
38 KOVAČEVIČ Din Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
39 ROGAČ Filip Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
40 PLANINŠEK Luka Sij A Jesenice 2 0 1 1 0 0 0
41 ZUGWITZ Nik Sij A Jesenice 2 1 0 1 0 0 0
42 VODNJOV Marcel HKMK Bled 2 1 0 1 0 0 0
43 DRNDA Adi HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
44 VEKJET Domen HDK Maribor 2 0 1 1 0 0 0
45 APŠNER Jure HDK Maribor 2 1 0 1 1 0 0
46 VIDMAR Martin HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
47 BAN KOSELJ Nik HK SŽ Olimpija 3 1 0 1 0 0 0
48 TROBIŠ Marko HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
49 ZUGWITZ Enej HKMK Bled 3 0 1 1 0 0 0
50 ŠKOFIC Mark HK SŽ Olimpija 3 1 0 1 0 0 0
51 OŠTIR Luka HKMK Bled 3 1 0 1 1 0 0
52 SVETE MIĆIĆ Mark HKMK Bled 3 1 0 1 1 0 0
53 KURET Bruno HK RST Pellet Celje 3 0 1 1 0 0 0
54 VOLAJ Lenart HK Slavija jr 3 0 1 1 0 0 0
55 BOLE Nik HK Slavija jr 3 1 0 1 0 0 0
56 SODJA ZALOKAR Gal HK RST Pellet Celje 3 1 0 1 0 0 0

Najboljši short-handed strelci - Redni del

1. PEČNIK Jakob HK RST Pellet Celje
2. SODJA ZALOKAR Gal HK RST Pellet Celje
3. MARINŠEK Matevž HK RST Pellet Celje
# Igralec Ekipa GP G A PTS PPG SHG +/-
1 PEČNIK Jakob HK RST Pellet Celje 10 11 10 21 2 2 0
2 SODJA ZALOKAR Gal HK RST Pellet Celje 8 10 5 15 1 2 0
3 MARINŠEK Matevž HK RST Pellet Celje 14 3 2 5 1 2 0
4 PAZLAR Grega Sij A Jesenice 17 13 21 34 1 1 0
5 POR Erazem Sij A Jesenice 17 8 12 20 0 1 0
6 SEČEN Nik HK RST Pellet Celje 11 4 12 16 0 1 0
7 ZUPAN Jakob HKMK Bled 14 6 9 15 0 1 0
8 ZUPAN ŠKRLJ Gaber HK Triglav Kranj 15 5 9 14 0 1 0
9 VIVODA Noah HK SŽ Olimpija 17 4 8 12 0 1 0
10 FILIPIČ DŽAFIĆ Timotej HKMK Bled 18 7 5 12 2 1 0
11 VODNJOV Marcel HKMK Bled 13 5 6 11 0 1 0
12 MARINKOVIĆ Karlo Sij A Jesenice 5 4 6 10 0 1 0
13 MANDUŠIĆ Matej HK RST Pellet Celje 8 3 6 9 0 1 0
14 KUHAR Matej HK Triglav Kranj 14 3 6 9 1 1 0
15 GROZNIK Mark HKMK Bled 17 1 6 7 0 1 0
16 BIJOL Žiga HKMK Bled 13 3 3 6 0 1 0
17 BOLE Nik HK Slavija jr 14 5 1 6 1 1 -2
18 BERTONCELJ Maj HK Triglav Kranj 17 15 13 28 2 0 0
19 VAHEN Martin HK SŽ Olimpija 17 17 11 28 4 0 2
20 BANEK Luka HK SŽ Olimpija 17 13 10 23 2 0 1
21 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay HK SŽ Olimpija 17 3 18 21 0 0 1
22 VILMAN Jan HKMK Bled 17 9 11 20 4 0 0
23 DRNDA Adi HDK Maribor 18 8 12 20 2 0 0
24 FINGUŠT Ian HK RST Pellet Celje 6 12 7 19 5 0 0
25 ČERIČ Jan HDK Maribor 18 9 9 18 2 0 0
26 KURET Bruno HK RST Pellet Celje 10 4 12 16 1 0 0
27 RAMŠAK Luka HK RST Pellet Celje 16 10 6 16 2 0 0
28 KUHAR Luka HK Triglav Kranj 18 6 10 16 1 0 0
29 KURALT Oskar HK Triglav Kranj 11 12 3 15 0 0 0
30 ARH Žiga HK Triglav Kranj 13 8 7 15 1 0 0
31 JOŠT Matevž HK Triglav Kranj 15 3 12 15 1 0 0
32 BERC Maks HKMK Bled 16 6 9 15 1 0 0
33 HROBAT PLEMELJ Aljaž Sij A Jesenice 5 6 7 13 1 0 0
34 ŠPARI LEBEN Žan Sij A Jesenice 6 6 7 13 1 0 0
35 FREŠER Rok HDK Maribor 16 6 7 13 2 0 0
36 PETEK Gal HDK Maribor 9 4 8 12 1 0 0
37 RAKUN Bor HK SŽ Olimpija 14 3 9 12 1 0 2
38 GRUŠKOVNJAK Luka HKMK Bled 15 4 8 12 2 0 0
39 ŠTURM Nik Sij A Jesenice 16 6 6 12 0 0 0
40 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim HK RST Pellet Celje 13 2 9 11 1 0 0
41 BITENC Lovro HK Slavija jr 18 8 3 11 0 0 0
42 HEBAR Tian HK SŽ Olimpija 6 4 6 10 3 0 0
43 MARN Val HK Triglav Kranj 7 5 5 10 0 0 0
44 JUDIAK Štefan HKMK Bled 10 6 4 10 0 0 0
45 BRAJLIH NOVOSEL Gaber HK Triglav Kranj 12 5 5 10 1 0 0
46 RAKOVIĆ Jaka HK Triglav Kranj 12 3 7 10 2 0 0
47 TITOV Savva HKMK Bled 18 4 6 10 0 0 0
48 VETERNIK Tim HK Triglav Kranj 9 2 7 9 0 0 0
49 ROBEK Jure HDK Maribor 15 3 6 9 0 0 0
50 GLAVIČ Ažbe Sij A Jesenice 17 6 3 9 2 0 0
51 OŠTIR Luka HKMK Bled 18 9 0 9 1 0 0
52 ZUPAN ŠKRLJ Lovro HK Triglav Kranj 13 3 5 8 1 0 0
53 OBLAK Miha Sij A Jesenice 14 3 5 8 1 0 0
54 BELEC POŽENEL Gaber HK SŽ Olimpija 16 4 4 8 0 0 0
55 VUČINIĆ Vasilije HDK Maribor 13 4 3 7 0 0 0
56 MAROJEVIĆ Patrik HK RST Pellet Celje 14 3 4 7 1 0 0
57 SERŠEN Matevž Sij A Jesenice 15 5 2 7 3 0 0
58 VEKJET Domen HDK Maribor 16 1 6 7 0 0 0
59 ROZMAN Jaka HKMK Bled 16 3 4 7 2 0 0
60 KVARTUH Jan HK Slavija jr 16 4 3 7 1 0 -1
61 BURJAK Timon HK Slavija jr 17 3 4 7 1 0 -1
62 VOLAJ Lenart HK Slavija jr 17 4 3 7 0 0 0
63 PREDALIČ Tobi HK Slavija jr 17 1 6 7 0 0 0
64 PREDALIČ Jaka HK Slavija jr 18 4 3 7 1 0 -1
65 IDŽAN Matko HK Slavija jr 6 2 4 6 0 0 -2
66 ILIČ Nik HDK Maribor 8 4 2 6 1 0 0
67 HAFNER David HK Triglav Kranj 12 1 5 6 0 0 0
68 KRSTIN Danilo HDK Maribor 13 1 5 6 0 0 0
69 GRAČAN Jure HK Slavija jr 15 3 3 6 1 0 0
70 SVETE MIĆIĆ Mark HKMK Bled 16 3 3 6 1 0 0
71 BIZJAK Nejc HDK Maribor 13 3 2 5 1 0 0
72 VOGRINC Martin HK Triglav Kranj 16 1 4 5 1 0 0
73 BAN KOSELJ Nik HK SŽ Olimpija 16 2 3 5 0 0 1
74 ŽELEZEN Jure HK SŽ Olimpija 17 2 3 5 0 0 0
75 BERRA Patrick HKMK Bled 17 2 3 5 0 0 0
76 SOPOTNIK Just Alojz HK Triglav Kranj 1 2 2 4 1 0 0
77 ŠPARI LEBEN Žan HK Slavija jr 3 1 3 4 0 0 0
78 BIZJAK Bor HK Slavija jr 9 1 3 4 1 0 0
79 GRADIŠAR Anže HK Triglav Kranj 11 1 3 4 0 0 0
80 TOLAR Maks HKMK Bled 12 0 4 4 0 0 0
81 ŠMID Gašper Sij A Jesenice 14 1 3 4 0 0 0
82 SMUKAVEC Bert Sij A Jesenice 15 1 3 4 0 0 0
83 LESNIK Jon HDK Maribor 15 2 2 4 0 0 0
84 PLANINŠEK Luka Sij A Jesenice 16 3 1 4 0 0 0
85 GAVLJAK Val Sij A Jesenice 16 2 2 4 0 0 0
86 ZORN Luka HK Triglav Kranj 17 0 4 4 0 0 0
87 LESAR Lev HK SŽ Olimpija 17 1 3 4 1 0 1
88 TURŠIČ SEČKAR Maj Sij A Jesenice 3 2 1 3 0 0 0
89 JANEV Ognen HK SŽ Olimpija 15 1 2 3 0 0 0
90 MANDUŠIĆ Marko HK RST Pellet Celje 16 1 2 3 0 0 0
91 MEDIČ Val HK RST Pellet Celje 16 1 2 3 1 0 0
92 ROŽIČ Martin Sij A Jesenice 17 1 2 3 0 0 0
93 HERYNEK Matija HDK Maribor 17 1 2 3 0 0 0
94 ZUGWITZ Enej HKMK Bled 17 1 2 3 1 0 0
95 PIPAN Lovro Sij A Jesenice 4 0 2 2 0 0 0
96 MATELIČ Žak HK Triglav Kranj 7 2 0 2 0 0 0
97 KLEŠNIK Mark HK SŽ Olimpija 7 1 1 2 0 0 0
98 KROFL Žan HDK Maribor 10 0 2 2 0 0 0
99 TROBIŠ Marko HK SŽ Olimpija 10 1 1 2 0 0 0
100 RAKITA David HK RST Pellet Celje 10 1 1 2 0 0 0
101 ZUGWITZ Nik Sij A Jesenice 12 0 2 2 0 0 0
102 LAZIĆ Filip HDK Maribor 12 2 0 2 0 0 0
103 KOBAL Nik Sij A Jesenice 14 0 2 2 0 0 0
104 GRADIŠAR Mark HK Triglav Kranj 14 0 2 2 0 0 0
105 STARAŠINIČ Jurij HK Slavija jr 14 0 2 2 0 0 0
106 APŠNER Jure HDK Maribor 16 1 1 2 0 0 0
107 BOLTE Ažbe HK Slavija jr 16 1 1 2 1 0 -2
108 DOLŽAN Domen HK RST Pellet Celje 17 0 2 2 0 0 0
109 ŽUN Tomaž HK SŽ Olimpija 18 0 2 2 0 0 0
110 BOHINC Rožle Sij A Jesenice 1 0 1 1 0 0 0
111 GROZNIK Jan HKMK Bled 1 0 1 1 0 0 0
112 VALENČIČ Žiga HK SŽ Olimpija 3 0 1 1 0 0 0
113 PARTOS Levente HK Slavija jr 4 0 1 1 0 0 0
114 FRAS Oskar HK SŽ Olimpija 4 1 0 1 0 0 0
115 BRGLEZ Tevž HK RST Pellet Celje 5 0 1 1 0 0 0
116 PURKAT Jon HK SŽ Olimpija 6 1 0 1 0 0 0
117 ZORMAN Žan HK RST Pellet Celje 6 1 0 1 0 0 0
118 NAJDANOVIĆ Josip HDK Maribor 6 0 1 1 0 0 0
119 KUHAR Žiga HK SŽ Olimpija 7 0 1 1 0 0 0
120 JANEŽIČ Marko HK Slavija jr 7 1 0 1 0 0 0
121 KOŠIR Lovro HK SŽ Olimpija 8 1 0 1 0 0 0
122 BETON Voranc HKMK Bled 8 0 1 1 0 0 0
123 JUHART Maj HK Slavija jr 9 0 1 1 0 0 0
124 CUZNAR Žiga Sij A Jesenice 10 0 1 1 0 0 0
125 MARIČ Nik HK Slavija jr 10 0 1 1 0 0 0
126 ĆAPIN Faris HDK Maribor 12 0 1 1 0 0 0
127 ŠABANOVIĆ Kenan Sij A Jesenice 12 1 0 1 0 0 0
128 LOŽAR Mark HK Triglav Kranj 13 1 0 1 0 0 0
129 KROFL Anže HDK Maribor 15 1 0 1 0 0 0
130 KOVAČEVIČ Din Sij A Jesenice 15 0 1 1 0 0 0
131 RAVTER Žiga HDK Maribor 16 1 0 1 1 0 0
132 AKSENTIJEVIČ Oskar Filip HK Triglav Kranj 16 1 0 1 0 0 0
133 ŠKOFIC Mark HK SŽ Olimpija 17 0 1 1 0 0 2