V soboto je bil odigran 28. krog hokejske lige INL. Playboy Slavija se je veselila zmage v Kranju, Bled pa je bil boljši od Celja. Team Jesenice in Maribor izgubila na gostovanju.

HK MK Bled : HK Celje 6:4 (4:1, 1:2, 1:1)

Strelci: 1:0 Kaimel (Pazlar, Ravnihar, 4., PP1), 2:0 Jenštrle (Ta. Burazin, 9.), 3:0 Ta. Burazin (Kovačec, 11.), 4:0 Kaimel (Kovačec, 18.), 4:1 Manfreda (Zupanc, Kolar, 18.), 4:2 Jezovšek (Ograjenšek, 23.), 4:3 Jezovšek (31., PP1), 5:3 Ma. Potočnik (Mi. Potočnik, Te. Burazin, 37., PP1), 6:3 Mašič (Mi. Potočnik, 59.), 6:4 Kastelic (Ograjenšek, 60., PP1)

Obračun zadnjeuvrščenih ekip je pripadel Blejcem, ki so se tako približali Celju le na točko zaostanka. Domači hokejisti so do zmage prišli po odlični prvi tretjini, ki so jo dobili s 4:1, vodili pa so s štirimi zadetki prednosti. Hokejisti iz knežjega mesta so v drugem delu igre zaigrali odločneje, v 31. minuti jih je Žan Jezovšek pripeljal le še na zadetek zaostanka, vendar pa so Blejci nato v 59. minuti znova ušli na tri zadetke prednosti. Ob koncu je Nejc Kastelic znižal izid in postavil končnih 4:6.

Triglav Kranj : Playboy Slavija 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

Strelci: 0:1 Zagorc Pilko (Dovič, Sodržnik, 8., PP1), 0:2 Javornik (Režek, 10.), 1:2 Ahačič (16.), 1:3 Sodržnik (Ščap, Zagorc Pilko, 46., PP2), 1:4 Goršek (55.)

V Kranju so navijači videli napet obračun med Triglavom in Slavijo, ki pa se ni končal po željah domače zasedbe. Playboyi so v tekmo vstopili bolje, v uvodnih desetih minutah igre so zadeli dvakrat. Med strelce sta se vpisala Tilen Zagorc Pilko in Blaž Javornik. Nedolgo zatem se je zatresla tudi mreža gostov, natančen je bil Miha Ahačič. V drugi tretjini sta mreži ostali nedotaknjeni, v zadnji pa je Slavija v 46. minuti izkoristila prednost dveh igralcev več, ko je bil natančen Klemen Sodržnik. Končni rezultat srečanja je postavil Enes Gorše.

Eppan : Team Jesenice 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Strelci: 1:0 Veggiato (Peruzzo, Wallenberg, 49.), 2:0 Peruzzo (Hale, Ebner, 55.), 3:0 Unterkofler (Wallenberg, 59.)

Na obračunu med Pirati in Železarji je uvodni tretjini glavna beseda pripadla obema vratarjema, Thomasu Tragustu na domači in Maticu Bohu na gostujoči strani, saj nista prejela zadetka. V zadnji tretjini pa so bili uspešnejši hokejisti Eppana, ki so načeli mrežo Jesenic v 49. minuti, ko je bil natančen Daniele Veggiato. Gostje so nato stopili na plin in šli v lov na izenačenje,vendar pa do konca tekem prejeli še dva zadetka in se vrnili domov praznih rok.

Zell am See : Maribor 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)

Strelci: 1:0 Winzig (Trummer, 10.), 2:0 Wilfan (Dinhopel, Winzig, 20.), 3:0 Winzig (Wilfan, Dinhopel, 24.), 4:0 Vala (Stefan, Rataj, 25.), 5:0 Wilfan (Winzig, Dinhopel, 29.), 6:0 Grosslercher (Winzig, Aigner, 35.), 6:1 Ribič (Vučurević, 37.), 7:1 Stefan (Aigner, Grosslercher, 48.), 8:1 Stefan (Trummer, Winzig, 56., PP1)

Mariborčani so na gostovanju v Zell am Seeju visoko izgubili. V prvi in zadnji tretjini so prejeli po dva zadetka, domači igralci pa so bili najbolj neusmiljeni v drugem delu igre, ko so mrežo Maribora zatresli kar štirikrat. V zadnji tretjini so navijači videli tudi dva boksarska obračuna, edini gol je za Lisjake dosegel Aljaž Ribič.